Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1888. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.992
Cevap
71
Favori
2.988.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18861887188818891890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meşhur, GELENBE-ÖZ PETROL, ABLA'NIN YERİ.

Takograftan dolayı gecenin bir yarısı zorunlu bir mola, elinde bir bardak çay, diğer elinde sigara...
    Biraz huzur...

>>  13 YAŞINDA !

S3, bu fotoğrafta lanetlik yapmış ve odaklamamış. Picasa ile birşeyler yapmaya çalıştım ama olmadı.
    Halbuki bu fotoğrafı büyük bir umutla çekmiştim.
    Farkettiyseniz büyükten küçüğe...

>>  13 YAŞINDA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 11 Ekim 2013; 21:43:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

Orijinalden alıntı: ScaniaR420

quote:

Arkadaşlar, notebook almayı düşünüyorum biraz geç de olsa...

Donanımdan anlayan arkadaşlar iyi/kötü yorum yapabilir mi ?

ASUS markası üzerine yoğunlaştım ve eleyerek bu modele geldim.

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=9190

guzel bir urun sef dusunmeden al, sony vaiolarada bakabilirsin devasa ekranlari var 20 " ygene aldim ben gayet guzel

quote:

Orijinalden alıntı: Emre Guven

Eray abi ben de daha 1 ay önce Lenovo Z500 aldım.Gerçekten hoş ve kaliteli,maaşallah bir sorun çıkmadı şimdiye kadar.

Onlara da bir göz atabilirsin(i7 modelleri de var)

Hayırlı günler,
    Emre.

quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

leovo Z500 modellerine de bakabilirsin. lenovo şuan dünyanın 1. numaralı bilgisayar üreticisi. almadan önce ne amaçlı kullanacağını öğrensek daha iyi olurdu ama kamyoncu olduğun için sanırım internet oyun için alacaksın. bu bilgisayar fazla. autocad gibi çizim proğramları kullanmayacaksan o kadar para verme. bu durum 18 tonluk yük için 25 tonluk kamyon almaya benziyor.

i5 windows 8 işletim sistemi.http://www.pcdepo.com/lenovo-idepad-z500-59360355-notebook-urun9508.html

i5 işlemci alıp i7 ile kalan farkla SSD alırsan i7'yi 2'ye katlar 4 ile çarpar.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar.

VOLKAN, VAINO'lar gereksiz pahalı ve aynı özelliklere sahip değil maalesef. ASUS'ta beni kendine bağlayan tasarımı oldu.

Doların biraz daha düşmesini bekleyeceğim. Boşu boşuna 300-400,00 TL fazladan verip, satıcıların kur düşükken aldığı bilgisayarı pahalıya almak istemiyorum.

Asus'un tasarımı gerçekten hoş,teknolojileri de öyle.

Fakat gittiğim mağazada (küçük bir yer olması sebebiyle) Asus yoktu olsaydı K55 serisine bakacaktım fakat onun yerine ben de Z500 aldım.

Neredeyse aynı fiyata geldi.
  • Artık başlıkta kendimi tek başıma hissediyorum, çok üzücü...

>>  13 YAŞINDA !
  • İzlemedeyiz.Hakan abiyi hiç görmüyorum uzun zamandır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

İzlemedeyiz.Hakan abiyi hiç görmüyorum uzun zamandır...

Merhaba EMRE.

Dün akşam görüştük, ANKARA'ya doğru gidiyormuş.

Keyfi yerinde maşallah.

Yengeden dolayı eve net bağlatamadığı için aramıza sık katılamıyor.
    Ah ne kadar özledim o muhabbetleri...
  • 5 yaşına yeni mi girdiniz yoksa ben mı yenı goruyorum
  • Selamun Aleykum Arkadaşlar

Cok Sık Gıremıyorum herkesın ıslerı yoldundadır İnşallah Ford Cargomu saatım arac bı mılyonu gectı km sı sadece enjektorller degıstı oda benm hatam kacak mazottan ekmegını yedık cok Yerıne Iveco Eurocargo aldım 300 beygır yuksek kabın Mıdılı koruklu bayıdekı arkadas sadece bızım fırmada oldugunu soyledı ınsallah Ekım Sonu gelıcek Fotografları Paylasırım.

Eray Axor Bakımı cok erken mıs 40000 dıye kabul edelım cok az.Kotu Dedıgınız 1846 yla ıstanbulla gıttım arkadasla bakımı 60000 oldugunu soyledı burdanda arkadas almıstı 1846 oda bılır ,Ayrıca Roterdarı aracın cekısı kupanın koruklu olusu rahatlıgı benı sasırtı tahmınımden daha da ıyı yapmıslar arabayı tek kotu yanı kabını dar .

Ara ara gırıyoruz maksat muhappet tatlı tartısma krıdıgımız ınsanlar varsa af olla Herkese Iyı Bayramlar Arkadaslar
  • atom239 A kullanıcısına yanıt
    biraz tuzlu sistem ama iyice araştırmak lazım. bizim kooperatifteki araçlara arventodan geldiler (yaklaşık 300 araç) araç başına 150 tl'ye araç takip sistemi taktılar. peki o dediğin sistem mazotu takip ediyor mu eksilme olduğu zaman rapor (mesaj) ediyor mu geriye dönük alabiliyor muyuz ?

Yakıt Seviye Tespit Sensörü http://www.arvento.com/aractakibi/sensorler/
  • quote:

biraz tuzlu sistem ama iyice araştırmak lazım. bizim kooperatifteki araçlara arventodan geldiler (yaklaşık 300 araç) araç başına 150 tl'ye araç takip sistemi taktılar. peki o dediğin sistem mazotu takip ediyor mu eksilme olduğu zaman rapor (mesaj) ediyor mu geriye dönük alabiliyor muyuz ?

Yakıt Seviye Tespit Sensörü http://www.arvento.com/aractakibi/sensorler/

Hocam hic bilmiyorum valla.Ben yaptiririz diyordum ama adamlar tam bilgi veremediler pek guvenemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    bende daha yeni duyuyorum öyle bir firma. arvento tavsiye ederim. aracı telefondan ve bilgisayardan takip edebiliyorsun. standart pakette aracın o an kaç km hızla gittiğini hız ihlallerini görüyorsun. pro pakette aracın kapı kilitleme, motoru stop etme, sinyalleri ve farları açma kapama vb. gibi özellikler mevcut. bayram sonu arvento ile irtibata geçeceğim. herkese hayırlı bayramlar...
  • quote:

bende daha yeni duyuyorum öyle bir firma. arvento tavsiye ederim. aracı telefondan ve bilgisayardan takip edebiliyorsun. standart pakette aracın o an kaç km hızla gittiğini hız ihlallerini görüyorsun. pro pakette aracın kapı kilitleme, motoru stop etme, sinyalleri ve farları açma kapama vb. gibi özellikler mevcut. bayram sonu arvento ile irtibata geçeceğim. herkese hayırlı bayramlar...

Fiyat hakkında bilgi verirsen bilgilenmiş oluruz.
  • Herkese merhaba arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom239

Herkese merhaba arkadaşlar

İyi akşamlar.

Naber yahu ATOM ?
    PREMIUM'lar kaç bin oldu ?
  • quote:

quote:

Herkese merhaba arkadaşlar

İyi akşamlar.

Naber yahu ATOM ?
    PREMIUM'lar kaç bin oldu ?

Teşekkür ederim hocam siz nasılsınız,paydos ettiniz mi?

Bugün baktığımda 241 küsürdeydi.Bayramdan sonra 240.000 bakımına girecekler inşallah
  • >>  13 YAŞINDA !

Üstteki kırmızı AXOR'u yıllardır evin yolu üzerinde olduğu için görürüm.Galiba sahibi de temiz bakıyor ama ne zaman baksam aynı yerde.Yılda 20.000 km ya yapıyordur ya yapmıyordur.

>>  13 YAŞINDA !

Organize'de rastladığım sağdan direksiyonlu fh 520

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

Arkadaş mazot yerine ne koyuyorsa artık

>>  13 YAŞINDA !

Bunlardan daha fazla fotoğrafım var fakat hepsini bir arada paylaşmak istemiyorum.Ara ara paylaşırım.
  • İyi geceler ahali

quote:

>>  13 YAŞINDA !

atom üstad memleketimin arabasını yakalamışsın artık hangi yakıtla ise görebildiğim kadarı ile kp plaka ki, bor belkide tyana (kemerhisar) arabası olabilir :)
    Geçen hafta gittiğim antalya-niğde-antalya yolculuğunda bolca gördüğüm yabancı plakalı türk çekicilerinden sonra hemşerim ne yakacağını şaşırmış anlaşılan.. Sabit işi olmayan, şirketleşememiş esnafın hali gibi birazda
    eline sağlık

bir iki foto ters çıkmış bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyanali

İyi geceler ahali

quote:

>>  13 YAŞINDA !

atom üstad memleketimin arabasını yakalamışsın artık hangi yakıtla ise görebildiğim kadarı ile kp plaka ki, bor belkide tyana (kemerhisar) arabası olabilir :)
    Geçen hafta gittiğim antalya-niğde-antalya yolculuğunda bolca gördüğüm yabancı plakalı türk çekicilerinden sonra hemşerim ne yakacağını şaşırmış anlaşılan.. Sabit işi olmayan, şirketleşememiş esnafın hali gibi birazda
    eline sağlık

bir iki foto ters çıkmış bu arada

Farkettim hocam kusura bakma, acemiligime ver.

Suriyeydi, dolardi derken olan yine bize oluyor,Adam Kacak mazot yakmazsa nasil kurtaracak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kaçak olsa yine iyi, araba sanki 10 numaradan başka birşey görmemiş gibi (:

Bu arada araba HP plaka imiş, bizim köyden olma olasılığı kalmadı gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyanali -- 13 Ekim 2013; 1:34:18 >
  • BmCpRo827 kullanıcısına yanıt
    standart paket bizim kooperatifteki araçlara (yaklaşık 300) araç başı 150 tl'ye taktılar. ama bu fiyat tek araç veya araç sayısına göre değişebilir. yakıt seviye tespit sistemini bayram sonu inşallah soruşturacağım.
    mercedeslere kaçak mazot veya 10 numara yağ koyduğun zaman ford kadar zarar vermez. biz koymuyoruz öyle bir risk göze almayız. enjektörler bozuldu mu dünya para. kamyon işinde açıkgöz olmayanlar bu işten istedikleri parayı alamazlar. mesela adanaya pioneer mısır çekiyoruz. daha giderken buradan nakliyecileri arıyoruz biz geliyoruz bize iş ayarlayın diye. tabi her zaman işler rast gitmiyor. 2-3 gün beklediğimizde oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 18861887188818891890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.