Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1876. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.993
Cevap
71
Favori
2.987.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18741875187618771878
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TruckTörMinator

hep aranizdayim usta,forumu genc nesil kamyonculara biraktim. diger basliklarda yeni bir heyecan aramaktayim ama nafile. heyt be,nerde o eski yillar

Biz buralardayız usta, aşk olsun...

Hep beraber buraları hareketlendireceğiz, eskisi gibi...

Sen gidersen, ben gidersem kimler hareketlendirecek burayı.

Umutsuzluk yok.
  • METİN, benden sana İNÖNÜ dolaylarında fotoğrafını çektiğim test aracı bir FORD CARGO...

Araba 0 km olmasına rağmen arka çamurluklar lak lak lak sallanıyordu. Tamamen TÜRK işi.

>>  13 YAŞINDA !
  • Arkadaşın RENAULT PREMIUM 430 EURO 5 - 2013 OPTIDRIVER donanımlı aracıyla KÜTAHYA'ya gitmiştik, onları da paylaşayım.

Amonyak tankı.
    Maksimum hız 50-55 km/h

Araç gidiş-dönüş %32 yaktı. Klima devamlı açık.
    Aracın daha ilk seferleri. Yakıt daha da düşecektir.

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 14 Temmuz 2013; 0:32:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom239

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-cekici-tellioglu-otomotiv-den-2009-tgx-540-xxl-retar-plusklima-plusdolap-130601858/detay

Herkese selamlar.Su arabayi gorunce hasta oldum sizle paylasmak istedim

Yorulmamış bir araca benziyor. Piyasasını bilmiyorum fakat fiyat da gayet uygun gibi geldi.

540 beygir bir aracın kilometresi 500.000 km civarındaysa çok da aldırmamak gerekli.
    Küçücük motorlu kırkayakların km'si bile 300.000 km'lerde olunca "Oo" diyorsak, bu araç için bir birşey olsa gerek.
    Maksimum 27 ton 540 PS'lik motora zaten koymaz.

MAN şu 2. eldeki değerini bir türlü kazanamadı. O paralara millet AXOR 1840 satıyor, ki tok satıcı çoğu da.
    Pazarlığa otursan bu MAN'ın fiyatını daha da indirirsin.
  • >>  13 YAŞINDA !
  • >>  13 YAŞINDA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

METİN, benden sana İNÖNÜ dolaylarında fotoğrafını çektiğim test aracı bir FORD CARGO...

Araba 0 km olmasına rağmen arka çamurluklar lak lak lak sallanıyordu. Tamamen TÜRK işi.

>>  13 YAŞINDA !

bugün kayserideydim abi Horoz Lojistiğe bakiye almaya gittim fotoğraf şansım olmadı ama bi 1846 gördüm elektrikcideydi öyle bi ayakkabılık sistemi ilk defa gördüm sadece bir demir parçası bağlıyor ayakkabılığı kaportaya :) ses geliyo sözlerinizi onu görünce anladım :)
  • slm millet sahur vaktide geldi biraz bizim 3230 s den fotomu yüklesek neeee.. ön jantlar hoşuma hiç gitmiyor ama yapacak bişi yok babam memnun bir kere...
  • burası kırşehirdeki döküm fabrikası kırkayakçı ve tırcılara duyrulur her türlü yük verilir manisa istanbul izmir bursa....sene 95 ten beri buranın yükünü çekiyoruz adamlar maşaallah 0 hata mal çıkarıyorlar bazen Aksaray Mercedes de haftada 3 kere yük çıkıyor...
    >>  13 YAŞINDA !
  • jantlar nasıl benim hiç hoşuma gitmiyor ama babamın hoşuna gidiyor birde böyle kapakları ne severdi nede takardı nasıl taktıysa artık yavaş yavaş sevmeye başladı..
    >>  13 YAŞINDA !
  • yahuuu şu yazı sağlam olsa ne vardı sanki birde bizimkini söküyo fabrikanın bekçisi geçen fırça attım az daha yumruk yumruğa girecektik yoksa adamın canı sıkıldığı zaman yazıyı söküyor sanki bir tarafına batıyo önde arabanın kuşak resmi vardı 2009 da kasa yapılırken söktüler o sapasağlamdı onuda sökmeyi becermiş az kaldı kavga etmeye zaten sabır sabır...
    >>  13 YAŞINDA !
  • neyse agalar bugün bu kadar yeter herkese hayırlı sahurlar şimdiden Kırşehir için sahur vakti artık sahurdan sonrada sabah namazına gideceğim herkese iyi geceler ve hayırlı sahurlar yarın gece forumda olurum inşş...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atom239

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-cekici-tellioglu-otomotiv-den-2009-tgx-540-xxl-retar-plusklima-plusdolap-130601858/detay

Herkese selamlar.Su arabayi gorunce hasta oldum sizle paylasmak istedim

Yorulmamış bir araca benziyor. Piyasasını bilmiyorum fakat fiyat da gayet uygun gibi geldi.

540 beygir bir aracın kilometresi 500.000 km civarındaysa çok da aldırmamak gerekli.
    Küçücük motorlu kırkayakların km'si bile 300.000 km'lerde olunca "Oo" diyorsak, bu araç için bir birşey olsa gerek.
    Maksimum 27 ton 540 PS'lik motora zaten koymaz.

MAN şu 2. eldeki değerini bir türlü kazanamadı. O paralara millet AXOR 1840 satıyor, ki tok satıcı çoğu da.
    Pazarlığa otursan bu MAN'ın fiyatını daha da indirirsin.

Boyle dolu bir aracin axor fiyatina satilmasi uzucu.Halbuki yakiti da cok yakacagini zannetmiyorum v8 degil cunku.

Bu arada arkadasinizin araci hayirli olsun.40.000 bakimindan sonra yakiti dusecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yolda gördüğüm yavru man diğer küçük manlar pek hoşuma gitmezdi ama bu iyiydi.Bide yanında TGL 12.220 yazıyordu 180liklerden sonra 220 mi çıktı acaba bilen varmı ?
    >>  13 YAŞINDA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reiss5050

bugün kayserideydim abi Horoz Lojistiğe bakiye almaya gittim fotoğraf şansım olmadı ama bi 1846 gördüm elektrikcideydi öyle bi ayakkabılık sistemi ilk defa gördüm sadece bir demir parçası bağlıyor ayakkabılığı kaportaya :) ses geliyo sözlerinizi onu görünce anladım :)

Aynen, bir tek demir parçası bağlıyor.

SCANIA'nın bundan 15 yıl önce yaptığı basamak kapakları çok daha düzgündü yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömer önder aydoğan

jantlar nasıl benim hiç hoşuma gitmiyor ama babamın hoşuna gidiyor birde böyle kapakları ne severdi nede takardı nasıl taktıysa artık yavaş yavaş sevmeye başladı..

AXOR'da falan pilot görmeye alıştık ama CARGO'da değişik durmuş.

Arkalara da el atsanız araç o zaman bütünlük sağlayarak kendini gösterir.
  • quote:

METİN, benden sana İNÖNÜ dolaylarında fotoğrafını çektiğim test aracı bir FORD CARGO...

>>  13 YAŞINDA !

resim icin tsk ederim Usta...

Firmamizda 1 yasini doldurmamis, devamli garanti sebebiyle servise giden 5 körüklü MAN var desem...Türk isi olsun da camurdan olsun...ah ah, eski zamanlar....Eray kaptanla pro- cargo sohbeti
  • Metin abi otobüslerin saatlerine güzergahlarına bakabileceğim bir site var mı acaba?

Abi delireceğim haftasonları Schwelm'e gidiyorum her seferinde trenler 20 dakika gecikiyor.Bumu la sistem.Bizim ülkemizde bile saatinde geliyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reiss5050

Aynen, bir tek demir parçası bağlıyor.

SCANIA'nın bundan 15 yıl önce yaptığı basamak kapakları çok daha düzgündü yahu.

Abi kendi kendine yer galiba bu Ford ağır vasıta işinde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TruckTörMinator
    resim icin tsk ederim Usta...

Firmamizda 1 yasini doldurmamis, devamli garanti sebebiyle servise giden 5 körüklü MAN var desem...Türk isi olsun da camurdan olsun...ah ah, eski zamanlar....Eray kaptanla pro- cargo sohbeti

Rica ederim usta.

Ama en azından ALMANYA'da bu garanti ve müşteri memnuniyeti işleri farklı yürüyordur diye tahmin ediyorum.
    Düşünsene ben bir telefon için neredeyse 1 yıl uğraşmıştım.

MAN, bozulan imajını düzeltmesi için daha fazla AR-GE ve müşteri memnuniyeti konusunda çaba harcaması gerekiyor diye düşünüyorum.
    ALMANYA'da MAN oldukça seviliyordur.

PRO-CARGO tartışlamalarını geçtik de, 6 ay öncesine kadar AXOR-CARGO atışması yapıyorduk METİN'im.
    O eleman nerelerde gözükmüyor.
    Tartışmalarda bile sınıf atladık yani.
  • 
Sayfa: önceki 18741875187618771878
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.