Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1852. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.993
Cevap
71
Favori
2.987.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18501851185218531854
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atakan K.

quote:

Orijinalden alıntı: atom239

quote:

Selamün Aleyküm Arkdaşlar;
    Arkadaşlar bizde 1844 LS var ortalama yakıt Kastamonu Kayseri Arası 41% 12500 km de yakıt 30 35 e düşmesi lazım değil mi ? bide 1840 ve g420 yakıtları % kaç yardımcı olursanız çok sevinirim :)

ilk bakımdan sonra düşer.ayrıca gittiğiniz yere,yük durumuna,vs. birsürü şeye göre değişir yakıt tüketimi.eğer aracınız mk3se zaten az yakacaktır.daha eski modeller olsa bile piyasadaki araçlardan fazla yakmaz aracınız,rahat olun.

dediğim gibi eğer araç yeniyse özellikle yeni nesil araçlarda ilk bakımdan öncesinde çok yakıyor.

cevap verdiğiniz için çok teşekkürler mk3 2012 model şuan Kastamonu-Kayseri arası 27 ton yükle %40-%41 Ankara Adana Arası 27 tonla %33-%35 yakıyor 13000 km de acaba motor acınca g420 lerden iyi çeker mi ?

G420ile basabas gidersiniz tahminimce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Selamün Aleyküm Arkdaşlar;
    Arkadaşlar bizde 1844 LS var ortalama yakıt Kastamonu Kayseri Arası 41% 12500 km de yakıt 30 35 e düşmesi lazım değil mi ? bide 1840 ve g420 yakıtları % kaç yardımcı olursanız çok sevinirim :)

ilk bakımdan sonra düşer.ayrıca gittiğiniz yere,yük durumuna,vs. birsürü şeye göre değişir yakıt tüketimi.eğer aracınız mk3se zaten az yakacaktır.daha eski modeller olsa bile piyasadaki araçlardan fazla yakmaz aracınız,rahat olun.

dediğim gibi eğer araç yeniyse özellikle yeni nesil araçlarda ilk bakımdan öncesinde çok yakıyor.

cevap verdiğiniz için çok teşekkürler mk3 2012 model şuan Kastamonu-Kayseri arası 27 ton yükle %40-%41 Ankara Adana Arası 27 tonla %33-%35 yakıyor 13000 km de acaba motor acınca g420 lerden iyi çeker mi ?

G420ile basabas gidersiniz tahminimce.

Cevaplarınız için teşekkür ederim :) bu piyasada yeni olunca çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat067

quote:

Orijinalden alıntı: man32310

>>  13 YAŞINDA !

selamlar sayfayı uzaktan takipteyim axorun üzerindeki maşallah yazısı dikkatimi çekti hocam özür dileyerek bir yanlışı düzeltelim maşallah doğru yazılış değil....

MaşaALLAH olacak saygılar allah yolunuzu açık etsin kaza bela vermesin...

Eray abi alıp yapıştırmıştır...O ne yaptıysa doğrusunu yapmıştır...Bende de bi kaç tane fotoğraf var yarın akşama doğru onları da yükleyeceğimmm
  • Selamunaleyküm arkadaşlar, iş yoğunluğundan bi türlü sayfamıza uğrayamıyordum bugüne nasipmiş,
    babamın karelediği fotoğrafları bi çırpıda paylaşayım ki başka zaman vaktim olmuyor,
    cümleten görüşmek üzre
    2012 Aralık'ın 4'ü
    Aralık'ın sonunda bizim Kamanlılar da almış bu yeni cargodan inceleme fırsatım oldu keşke o paraya biraz daha güzel bi araç alsalardı Axor gibi 460 beygir motor koymuş kupayı biraz sivritmiş genişlik aynı bizim 3230 gibi
    >>  13 YAŞINDA !

geçmiş olsun diyelim Kahramanmaraş servisinden
    >>  13 YAŞINDA !

2520 -99 'u satıp 1998 model 1848 actros almışlar,
    >>  13 YAŞINDA !

1997 yılında plakanın sıfırlığıda bizdeydi
    >>  13 YAŞINDA !

Kaman-Konya seferini TMO 'dan yüklerken
    >>  13 YAŞINDA !

özlemişiz fokoşu, babam satacağım diyor artık ne zaman satarsa son günlerini yaşıyor bizimle fokoş
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhammed Erol -- 3 Şubat 2013; 14:25:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammed Erol

Selamunaleyküm arkadaşlar, iş yoğunluğundan bi türlü sayfamıza uğrayamıyordum bugüne nasipmiş,
    babamın karelediği fotoğrafları bi çırpıda paylaşayım ki başka zaman vaktim olmuyor,
    cümleten görüşmek üzre
    2012 Aralık'ın 4'ü
    Aralık'ın sonunda bizim Kamanlılar da almış bu yeni cargodan inceleme fırsatım oldu keşke o paraya biraz daha güzel bi araç alsalardı Axor gibi 460 beygir motor koymuş kupayı biraz sivritmiş genişlik aynı bizim 3230 gibi
    >>  13 YAŞINDA !

geçmiş olsun diyelim Kahramanmaraş servisinden
    >>  13 YAŞINDA !

2520 -99 'u satıp 1998 model 1848 actros almışlar,
    >>  13 YAŞINDA !

1997 yılında plakanın sıfırlığıda bizdeydi
    >>  13 YAŞINDA !

Kaman-Konya seferini TMO 'dan yüklerken
    >>  13 YAŞINDA !

özlemişiz fokoşu, babam satacağım diyor artık ne zaman satarsa son günlerini yaşıyor bizimle fokoş
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

fotoğrafların çok güzel ben şahsıma teşekkür ederim
  • bunlarda benden
    Hayrobolu'nda yem fabrikasına mısır kepeği götürdüm ve hala orada kar var tekirdağ kooperatifi oraya buğday çekiyor o fabrikada dökme yük yapılmıyor sadece yem yapılıyor...

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

Bunlarda benden , 1. Fotoğraf Gebze , 2. Fotoğraf Karabük Kaptan Demir Çeliğin Önü.

Birde iddaa oynadım abiler , 8 maç oynadım böyle giderse 2 si garanti tutuyor

Herkeşe benden çay
  • >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • Benden bu Kadar inşallah fotoğraflarımı beğenirsiniz...

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • Herkese iyi akşamlar öncelikle inşallah fotoğraflarımı beğenirsiniz yarın Silivriye yumurta kartonu sarıcam çektiğim fotoğrafları gene hafta sonuna doğru yüklemeye çalışacağım herkese hayırlı akşamlar diliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pxcnsRy

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

Bunlarda benden , 1. Fotoğraf Gebze , 2. Fotoğraf Karabük Kaptan Demir Çeliğin Önü.

Herkeşe benden çay

Yeni volvo nasıl da duruyo valla Ama eskisi de ondan kalacak bi yönü yok tam olarak;Abi Kardeş veya da;Baba oğul Çay için saol
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pxcnsRy

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

Herkeşe benden çay

Yeni volvo nasıl da duruyo valla Ama eskisi de ondan kalacak bi yönü yok tam olarak;Abi Kardeş veya da;Baba oğul Çay için saol

Efsaneler eskisede ölmezmiş.

Afiyet Olsun
  • davay,davay

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sükselim07 -- 4 Şubat 2013; 13:55:57 >
  • Selamın Aleyküm Ağalar Bugün Denizliye Bims Götürüyoruz Ordan Çanakkaleye Geçme planlarımız Var Dönüşte Bol bol Resimle Gelicem. Yolda olanlara Hayırlı yolculuklar :)
  • quote:

ömer hayırlı akşamlar ama hasar falan yok sadece deniZde dalga olduğu zaman arabaların kasaları birbirine dayanıyor başkada bişey yok benden de 1 tane fotoğraf...

hımm tmm abi...teşekkürler foto için.. bu sıralar babamdada 1846 tutkusu başladı modeli çok hoşuna gitti.Gerçi benimde hoşuma gitmiyor değil güzel model olmuş ama babamda çok şükür 3226 hastalığı bitti.Şimdide kafayı man a taktı.32.270 ile 310 lardan bahsediyo bana ...Bu arada herkese merhabalar ağalar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reiss5050

Selamın Aleyküm Ağalar Bugün Denizliye Bims Götürüyoruz Ordan Çanakkaleye Geçme planlarımız Var Dönüşte Bol bol Resimle Gelicem. Yolda olanlara Hayırlı yolculuklar :)

hayırlı yolculuklar olsun reis...En kısa zamanda bende muavinliğe başlıyorum 2 yada 3 ay ne dayanabilirsek babamla anlaşamıyoruz ama arkadaşı ayhan abiyle çıkarız büyük ihtimal 2012 3232s e5 ile...Maşaallah nevşehir iyi bims çekiyor .Boluda kamyoncu lokantısından çıkarken scanıa ile karşılaştım sisleri açtı benim için sağolsun resimi az kısa bir zaman sonra burdaa FORUM DONANIM ayrıcalığı ile sizlerle...
  • 
Sayfa: önceki 18501851185218531854
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.