Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1480. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.993
Cevap
71
Favori
2.987.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14781479148014811482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • METİN, son koyduğun fotoğrafla beraber beni yakarak git bakalım.

İyi geceler, hoş bir muhabbet oldu teşekkürler.
  • Herkese hayırlı sahurlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

Orijinalden alıntı: Muavinkonsolos

sükselinin Tombisi

http://resim.donanimhaber.com/upfiles/940148/217B0153368B4526914AAE411FE722AC.jpg

Aman gösterme, dellenecek yine.

Gıymatlım benm o.Ne gidiyor yolda be,brezilya aracı değilmi havv,havvvvvvv yapıyor yolda.Sevgilim o benm bitanem en gıymatlım ve değerlim takviyeye erken atın azer bülbül gibi titriyoar.
  • quote:

METİN, son koyduğun fotoğrafla beraber beni yakarak git bakalım.

Hayirli sabahlar ,

@METİN, son koyduğun fotoğrafla beraber beni yakarak git bakalım.

NASIL OLSA GÜNÜN birinde daha iyisine kavuscan USTA

>>  13 YAŞINDA !
  • sayfadakı butun araclar guzel pozlu cıkmıs .

Actros'un soforune cok uzuldum cok kotu bır kaza yapmıs. Allah dusmanımın basına vermesın kaza bela .

@Emır , İran seferınden guzel pozlar yakalamıssın guzel gecmıse benzıyor. Bende bugun Bulgarıstan - Romanya'dan resımler yukleyecegım.

M A Ş A L L A H ,

L IV 877
    yer: budapest,Hungaria .

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratgnr

quote:

tabi onu görünce icin kipir kipir olurdur kaptan...0 Km aldin, nice yollar, sehirler dolasdin...

>>  13 YAŞINDA !

şu fotografa daha ne diyebilirimki

Herşeye rağmen gülebilen, herşeye rağmen etrafındaki insanları mutlu etmeye çalışan güzel insan...
  • bekliyoruz KAZIM.......

zaten iftara 6 saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat var

>>  13 YAŞINDA !
  • Selamunaleyküm arkadaşlar,

Bu arada Ramazan-ı Şerifleriniz hayrosun arkadaşlar,

Metin abi gerçekten en sevdiğim fotoğrafları gün yüzüne çıkartmışsın

Oğuz abi fotoğrafları Erhan abinin döndüğü gün hazırladım fakat yoğunluktan internet kafeye gelipte yükleyemedim ancak bugün müsait ola bildim abi umarım fotoğrafların güzelliği suçumu hafifletir,
    >>  13 YAŞINDA !
  • quote:

quote:

tabi onu görünce icin kipir kipir olurdur kaptan...0 Km aldin, nice yollar, sehirler dolasdin...

>>  13 YAŞINDA !

Aynen abi denilebilecek pek bir şey yok.

Her ne kadar sanaldan da tanışmış olsak harika bir insan Hakan abi yani tabi sizlerde öylesiniz.

Geçen günde Mehmetçikte gördüm Okay abi ile kendilerini inmeyi çok isterdim de işte otobüsteydim.

Bu güzel grubu kurduğu için Eray abiye bir teşekkürü borç bilirim.

Herkese bu hayırlı günlerde bol kazançlar can sağlıkları dilerim.
  • >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • aleyküm selam Muhammed Erol, paylasim icin sagolasin..yine resimlerin 10 Numara
  • quote:

quote:

quote:

>>  13 YAŞINDA !

Herşeye rağmen gülebilen, herşeye rağmen etrafındaki insanları mutlu etmeye çalışan güzel insan...

Beni hiç kırmadı,tamam Cengizhan gidelim.Cengizhan yapalım dedi,ahh ahh nolurdu bir daha gelse.Evet,Herşeye rağmen Gülen,güldürebilen ve kısaca insanları mutlu eden güzide insan buradan sesleniyorum,en kısa zamanda gelmen dileğiyle...
  • Ben kimleri unutmadım ki?

Ahh,ahh demet akalın dan
    quote:

Kalbime dönüyorum. Sevdama ağlıyorum. Umrumda değil ki onun. Aşk benim sonum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sükselim07 -- 2 Ağustos 2011; 21:32:39 >
  • hatırlarmısın cengizim duygusal tospam.konya altı plajında 17 km yürüttün bir çay ısmarlamadın işte bu konudan senilıyorum
  • sylvester stallone
    >>  13 YAŞINDA !
  • quote:

hatırlarmısın cengizim duygusal tospam.konya altı plajında 17 km yürüttün bir çay ısmarlamadın işte bu konudan seni lıyorum

Sie sind wirklich allein in Abwesenheit.
  • cümleten hayırlı akşamlar bir bursa seferini daha tamamladık gelince ilk işim forum tabi. yazdıklarınız beni sevindirmekle beraber hepsi sizin güzelliğiniz ancak bunu diyebilirim makinalaşmadığımızı hala dostluğun var olduğunu bu forumdan etrafımıza duyurabiliyorsak bu benim değil arkadaşlarımın başarısıdır birde bu kadar iyi insanı bir arada tutan başkanın tabi
  • quote:

Levend leri nasil bilirsin Cengizhan kaptan?
    rampasi, performansi, gücü, kiz tavlama opsiyonu

METİN bunları okuyunca aklıma geldi iki üç sene öncesine kadar bizim buralarda insanlar levend lere binebilmek için ölüyordu (cenaze arabaları levend ti)

kızlar konusunda sükselimin araç takıntısı yok her türlü götürür o
  • iyi aksamlar usta, gecmis olsun

@ üç sene öncesine kadar bizim buralarda insanlar levend lere binebilmek için ölüyordu (cenaze arabaları levend ti)

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanturkmn

quote:

Levend leri nasil bilirsin Cengizhan kaptan?
    rampasi, performansi, gücü, kiz tavlama opsiyonu

METİN bunları okuyunca aklıma geldi iki üç sene öncesine kadar bizim buralarda insanlar levend lere binebilmek için ölüyordu (cenaze arabaları levend ti)

kızlar konusunda sükselimin araç takıntısı yok her türlü götürür o

Evet,doğru söylemektesin.Bunun ispatı feys2 de.Neyse birilerinden golfu istedik,dayak yemediğim kaldı bende dedim ki;beni! motosikletimle başbaşa bırakkkkkkkkkk.
  • 
Sayfa: önceki 14781479148014811482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.