Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1465. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.993
Cevap
71
Favori
2.987.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14631464146514661467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

>>  13 YAŞINDA !

Ne,kadar pis! eskiden böylemiydin yahu sen?
  • KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN

Hepinize iyi akşamlar dilerim

ERAY dostumdan uzun zamandır böyle güzel bir yol hikayesi bekliyordum emeğine sağlık çok güzel derlenmiş ve çekilmiş fotoğraflar ben daha öncede demiştim ne kadar uğraşsamda böyle güzel akıcı paylaşımlar olamıyor bu sebepten başkanı kutlamak gerek

CUMHUR un misafirperverliği konusunda yazdıkların beni hiç şaşırtmadı sağolsun bursaya konteyner götürdüğümüzde bizlere hem adres konusunda çok yardımcı oldu hemde ağırlamak için çok davet etti bende dilerimki yolu ve bahtı hep açık olsun her türlü kaza ve beladan Rabbim cumhur u ve tüm dostlarımızı korusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakcan666

Selamın aleyküm abiler.uzun süredir misafir olarak formu takip ediyordum.Bu gün üye oldum.Kısmet olursa ben aranıza katılmak istiyorum.Benide aranıza alırmısınız ?

Hoş geldiniz yeni üyeliğiniz de hayırlı olsun uzun zamandır takip ettiğinize göre buranın samimiyetini biliyorsunuz demektir isterseniz kendinizi tanıtmakla başlayın derim
  • Hoş bulduk teşekkür ederim.Evet buradaki samimiyetinizi biliyorum gerekse siz olsun gerekse Eray abi olsun. Kendimi tanıtmaksa ;öğreciyim ben abi 18 yaşındayım çocukluktan beri bi kamyon hastalığı var ki babamın ve amcamın kamyoncu olmasından gerekHani üye olma amacım kamyoncuların grubu olmasından çok dostluk,sıcaklık,muhabbet Eğerki diğer abilerimde aralarına kabul ederse (ç)alıntı fotoğraf kullanmadan nacizane kendi çekimlerimle aranızda bulunmaya çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakcan666 -- 29 Haziran 2011; 0:10:06 >
  • Muavinkonsolos ,bu aralar çok geciyorum oralardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammed Erol
    >>  13 YAŞINDA !

MUHAMMED öncelikle şunu yazayım son hataydan dönerken aksaray ile kulu sapağının arası yol o kadar bozulmuş ki size sabır dilerim oralarda bu güzel araçları dökmeden bir yerini kopartmadan kullanmak ustalık işi
    her zamanki gibi bakımlı ve temiz ALLAH kazadan beladan korusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sükselim07

[17 Temmuz 2011; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Seviyorum seni dh,Hakan abe sende kontrol et konu dışına mesaj atabiliyonmu?

SÜKSELİM o akşam çok zıpladıydık hak ettik bana da aynısından vermişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanturkmn

quote:

Orijinalden alıntı: Sükselim07

[17 Temmuz 2011; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Seviyorum seni dh,Hakan abe sende kontrol et konu dışına mesaj atabiliyonmu?

SÜKSELİM o akşam çok zıpladıydık hak ettik bana da aynısından vermişler

Yönetici ye
  • S.A CÜMLETEN KEPENKLERİ KALDIRIYORUM YOLDA OLANLARA HAYIRLI YOLCULUKLAR
  • ERAY abi ellerine sağlık fotolar çok güzel.
  • EFSANE GERİ DÖNDÜ ( ERAY ÜSTAD) ABİ ELLERİNE SAGLIK BENDEDE RESİM BİRİKTİ EN YAKIN ZAMANDA ATICAM
  • tam anlamıyla bir yol hikayesi( tayfun talipoğlu ile yol hikayesi) tadında ama daha DETAYLI ellerine saglık abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratgnr

tam anlamıyla bir yol hikayesi( tayfun talipoğlu ile yol hikayesi) tadında ama daha DETAYLI ellerine saglık abi

Oda kim? heh,benm üstadım var burada yaa sende darkabin haha
  • İyi geceler,
    AFİYET OLSUN CÜMLEMİZE...

>>  13 YAŞINDA !
  • AFİYET OLSUN
  • HERKESİN KABOTAJ VE DENİZCİLİK BAYRAMI KUTLU OLSUN...
  • Selam arkadaşlar nasılsınız.

IVECO STRALIS 560 BG

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • Hayirli geceler arkadaslar . Umarim iyisinizdir . . . .
  • Biladerin gönderdigi resimler.
    Mersine mermer tasi götürmüsler ve arkadaslarin Kamyonlari buyrun.
    Yorum sizin . . . .
    MANASin sirtinda 35 ton var . . .Kirkayaklardaki taslar 30ar ton mus digerleri 20ser ton oldugunu söyledi . . .

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • Geçenlerde akü muhabbeti olmuştu araştırdım.(cevran07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12v 5A olması lazım)
  • 
Sayfa: önceki 14631464146514661467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.