Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (616. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
38.992
Cevap
71
Favori
2.988.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jasberny

eqotorq fomoco her ıkısıde guzel benım kucuk fordun kaptunu actıgımda heryerde fomoco yazıyor guzel gelıyor gozume el yazısıyla usenmeden en kucuk parcanın ustune bıle yazmıs adam

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

Orijinalden alıntı: Muhammed Erol

Hayırlı geceler ustalarım..
    yazın Allah izin verirse şatafatlı bi döşeme yaptırmak lazım üzerindeki kılıflar baya yıprandı..
    http://i34.tinypic.com/161cbvr.jpg

Hacım, işte böyle detaylara gir... Sıkıldık artık profilden fotoğraflardan.
    Vites topuzunu çek, göstergelerini çek, Webasto kumandalarını çek kontrol kumandalarını çek yatağının bazasını çek vs, vs... Böyle detaylara detaylara gir artık.

Emriniz başımız üstüne geliyorlar parça parça..
  • quote:

ECOTORQQQ daha bir ayrı hava öyle değil mi Eray abi..

İtiraf etmek gerekirse; konsol güzel ama direksiyon ve göstergeler işin içine ediyor... Yine de estetik...

quote:

Emriniz başımız üstüne geliyorlar parça parça..

Estağfurullah hacım, emir olarak algılama lütfen. Ben "Nasıl yapsak da, daha çok ilgi çekecek fotoğraflar yayınlasak ?" derdindeyim. Yanlış anlaşılmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 9 Kasım 2009; 13:41:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: henschelciler

slm arkadaşlar herkeze iyi geceler.
    bu arada sizlere afiyet olsun. eray ustam bilgisayarda masa üstü çok dolu değilmi benim bildiğim pc yi kasar da bizimki lettop sıkıştırmaya gelmiyor tabi.

İyi geceler usta, hoşgeldin...

Masaüstündeki simgelerin yarısından çoğu JPG formatlı, yani fotoğraf. Maalesef bilgisayarda istediğim düzeni sağlayamıyorum. Bir ben, bir yiğen oturduğu için (genelde benim elimde) düzenli olmuyor.
    Bende rahatsız oluyorum ama bilgisayardaki gereksiz programları, fotoğrafları silmek zor geliyor.
  • Cumhur'la hatırlarsanız yazın sonlarında bir Avşa seferi yapmıştık. O seferde barda, gecenin 3'ünde bir video çekmiştim ve yayınlamayı unutmuşum. Önümde arpa suyunu görünce aklıma o video geldi.
    Videoda Cumhur'un ve benim (Ali'nin tabiriyle) milliyetçilik duygularımız azdı. Bende makineye asıldım hemen. Cumhur videoda sarışın bir hatunla bakışıyordu, bana pas atmadı.

http://www.i-zlesene.com/video/amator-avsa/1256330
    (Aradaki -'yi kaldırın)
  • ustam vallaha helal olsun . bizim melektte öyle kadınlı erkekli gazino olmaz zaten bizim orda kimse ağzıyla içemez yani bu tür ortamları ,bu tip insanlar yüzünden sevmiyorum. ama antalya olur disco olur o ayrı hayat orda , gerçekten bu ülkenin tadını çıkaran gavurlar.
  • quote:

ustam vallaha helal olsun . bizim melektte öyle kadınlı erkekli gazino olmaz zaten bizim orda kimse ağzıyla içemez yani bu tür ortamları ,bu tip insanlar yüzünden sevmiyorum. ama antalya olur disco olur o ayrı hayat orda , gerçekten bu ülkenin tadını çıkaran gavurlar.

Usta zaten farkettiysen bizden başka bir tane daha erkek müşteri var, başka yok. Kadınların içinde kaldık, bazısının kafa güzel, dik dik bizi kesiyorlar.

Sizin o taraflar öyle.
    Bir de ben bunu anlamıyorum. Madem içiyorsun, milletten neden gizliyorsun ? Gece koltuğunun altına gazete kağıdına sarılı şarabı koyup eve gitmesini bilirsin. Cumadan cumaya camiye gidip, besmele çekersin. Ben içki içince de "Aa, olur mu, yakışıyor mu sana ! ".

Ben içki içiyorum diye beni dışlayacak adam varsa zaten bana baştan yaklaşmasın. Müslümanlık hoşgörü dinidir deniyor. Ben çıkıp atıyorum "Hristiyanım" veya "Ateistim" desem kimse ortamına sokmaz. Ee nerde kaldı müslümanlığın ? Daha Müslümanlığın içeriğini bilmeden gelir bana müslümanlık dersi vermeye kalkar.

Adamın dükkanına girerim; "Günaydın" derim bana "Aleykümselam" der. Gel de o laftan sonra o adamla iletişim kur. Ben sana "Günün aydın geçsin" manâsında laf söylüyorum, bana "Aleykümselam" diyorsun. "Selamunaleyküm" diyeceğim varsa da böylesine demiyorum.

Yaşlı, sakallı bir hacı bana bilmediğim bir şehirde kıbleyi sorar, "Bilmiyorum" derim. "Kaç yaşına gelmişsin nasıl bilmiyorsun". Ulan namaz kılan sensin, sen neden bilmiyorsun ?

Konuşulucak neler var da, ortam uygun değil...
  • Yürübe Genc Bozkurt kim tutar seni...
    Cümleten iyi geceler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SCN_Driver

Yürübe Genc Bozkurt kim tutar seni...
    Cümleten iyi geceler...

Ohoo... Erken kaçtın bu gece yahu.

Sanada iyi geceler bakalım...
  • Eray abi esmisin yine kim tutar seni yürü bee

Neyse ben ciktim sizlere iyi geceler
  • fırsat buldukça daha eklerim abi.. Benim pc ye ne olduysa iki gündür kafasızlığı üstünde çok ağır çalışıyor..

karaa döş..
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

Çakma vabis
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

böyle kapalıyken yüksekliği belli olmuyor ama ..
    sonuçta ölmeden mezara girmiş gibi hissediyorum..
    şahin bakışlılara nazaran biraz ferah..
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

Endiksan..
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

geçtiğimiz günlerde Ankara'da hurdacılarda,
    Bandırama'daki batan gemiden çıkarılan bi kırma direksiyonla değiştireceklermiş dreksiyonu üste 400 lira isteyince babamda serviste sıfırını takarım dedi ve servise uğradığında kırma direksiyon yaptıracak..
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

Avusturya'dan amca oğlu göndermiş saolsun.. artık bi fırsatımın olduğunda yapıştıracağım 3230 cuğuma

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

far ızgaralarıda küf bağlamış boyayınca cix görünüyorlar..
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

Eco bey..
    >>  13 YAŞINDA !

tozdan topraktan bozarmış gibi çıkmış eco bey..
    >>  13 YAŞINDA !

Durak..
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

sıralamalar biraz karışık oldu ama uyku şaşkınlığı olsa gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurbetci78

Eray abi esmisin yine kim tutar seni yürü bee

Neyse ben ciktim sizlere iyi geceler

Ee, günlük hayatta yaşadığımız şeyler bunlar...

Sanada iyi geceler Oğuz.
  • Muhammed, elinde ne detaylar varmış da, koymuyorsun.

8. fotoğraftaki o üzerinde takım anahtarı olan kontrol düğmesi ne işe yarıyor ? İlk kez rastladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

Muhammed, elinde ne detaylar varmış da, koymuyorsun.

8. fotoğraftaki o üzerinde takım anahtarı olan kontrol düğmesi ne işe yarıyor ? İlk kez rastladım.

Var bi kaç bişeyler
    de fırsatım olmuyor..koymaya

açıklamak için şöyle birşey yaptım ..

>>  13 YAŞINDA !

1. arka stoplar sis farı içinmiş orjinalinde ama kapı ikaz düdüğünün anahtarına çevirmişler..
    2.difransiyel kilidi..
    3. gösterge panelinde siyah kare şeklindeki yerde arıza ikaz ışıkları var..eğer araçta herangibir arıza olduğunda motorla ilgili 1 dk. bu anahtara basılı tuttuğunuzda o problemle ilgili ikaz lambası yanıyor..( yani eco bey bi problemden dolayı stop ederse bu anahtarla öğrenmeye çalışıyorsunuz..çok şükür kullanmak daha nasip olmadı ama mecnun kaptan öyle anlatmıştı..
    4. kabin yerine oturup oturmadığını kontrol etme anahtarı..
    5.şehir içi ve havalı kornaya geçiş anahtarı.
    6. havalı kornanın ritim ayarlama anahtarı
    7.ve 8 de Madde 98 e uygundurun getirdiği sıkıntılara çözüm anahtarları..
  • Kapı ikaz düdüğü de var he. Biz iyice geride kalmışık.

3. düğme ilgimi çekmişti. Elektronik motorlarda böyle birşey şart. Yararlı birşeymiş doğrusu.

Pro'larda yine havalı korna ritim ayarlama dalgası falan yok. Herhalde sonradan çevirdiniz onu da ?
  • sanırım o korna düğmesi sonradan takılmıştır biz sene 95 te konyada bir elektrikçiye taktırıştık 8 çalarlı havalı kornaydı her düğmeye bastığımızda değişik melodi çalıyordu arasında oyun havasıda vardı memlekette bizim arabayı gören delinin biri oynamaya başlardı bizde ona korna çalardık muhammet gilinkide böyle bişey sanırım.
  • quote:

sanırım o korna düğmesi sonradan takılmıştır biz sene 95 te konyada bir elektrikçiye taktırmıştık 8 çalarlı havalı kornaydı her düğmeye bastığımızda değişik melodi çalıyordu arasında oyun havasıda vardı memlekette bizim arabayı gören delinin biri oynamaya başlardı bizde ona korna çalardık muhammet gilinkide böyle bişey sanırım.

Bana lazım öyle birşey. 2008'in kornasını hiç sevmiyorum. Sırf kornasını sevmediğim için orjinal kornayla takılıyorum, havalıyı açmıyorum. Anca trafikte gerekli olduğu kısımlarda açıyorum.

2003'ün kornası çok güzeldi. Keza 2006'nın kornası da güzel fakat 2008'in öyle değil.

Benim arkadaş Almanya'dan korna getirtmişti. Good Fahter mı öyle birşey diyorlar onlara. Amerikan tırlarındaki kornalar gibi ses çıkarıyor.
  • bana göre en güzel korna original scanıa kornası hani şu tepede krom veya nikelaj kaplı olanlar çok hoş geliyor bana tok bir ses güzel... internette bir kaç bişey buldum amerikada adamlar normal binek arabaya hava tüpü kompresör felan bağlamışlar elektrikle çalışan, arabanın altına üstüne tren kornası bağlamışlar şehir dışında ıssız yerlerde çalıyorlar nasıl bir zevk anlamdım .birde horn blaster diye bir grup var onlar ayrı manyak. ama kendi binek connectimdede olsa fena olmaz dı bir tren kornası trafikte canımı sıkan adama basar hoplatırdım . ama herşeyden önce çevreye saygı.
  • quote:

bana göre en güzel korna original scanıa kornası hani şu tepede krom veya nikelaj kaplı olanlar çok hoş geliyor bana tok bir ses güzel...

Usta, üstte krom kaplı kornası olmayanlarda da o senin dediğin orjinal korna sesi var. Yani krom kornaya has birşey değil o.
    Ayrıca Scania'lara havalı korna takılıyor mu ? Bu konuda bilgililer bizi aydınlatsın lütfen.
  • Abooo, hava aydınlanmış.

Bizim de artık yatma zamanımız geldi.

Gerçi kendi kendime konuşuyorum,kimse kalmadı buralarda ama herkese yatağında iyi uykular/iyi sabahlar/iyi pazarlar...
  • 
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.