Şimdi Ara

Konu güncelliğini kaybettiği için verilen bilgiler yanlış yönlendirebilir. KONU SİLİNEBİLİR (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
452
Cevap
14
Favori
463.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yani işim şansa kaldı gbi bişi ....bu arada bişi sorcaam sen önceki sayfada seneye ahi evrandaym yazmısınn senin sıralaman kacc?
  • okul saolsun 9bin olan sıralamamı 12bin yaptı ama olsun ahi evran 15.500 le fln almış büyük ihtimal ordayım

bence sen de yaz gelebiilir kontenjan da arttı 10 kişi fln gelirsen beklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rammqoliq -- 31 Temmuz 2010; 18:55:45 >
  • bu arada niqotin forumu açarken öğrencisiyim demişsn şu anda bitirdin mi ? y yoqsa hala okuyon mu
  • anlamadım bn neyin ögrencisiyim demişim?? şöyle analatıyım bn bu sene yeni mezun oldum okul yeni bitti ... bu arada bn ahi evranı yazddım onun okul birinncisi ile aldıgı puana baktım 3 puan oynamıss iinş gelirimm bnde isterimm gelmeyiiii.....
  • sen değil yha konunun kurucusna demiştim onu inş gelirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rammqoliq -- 31 Temmuz 2010; 19:14:58 >
  • bi de bana istersen ugrasma bu bölümle cok istemiosan falan demiştin ya peki bu meslegi sen cokk mu istiodunn kii sen ugrasacaksınnn??
  • insanlara yardımcı olmayı severim bi de çok tanıdık var fzt ondan family busines :D
  • 4. sınıf öğrencisiyim.
    bir grup arkadaşlar bu sabah online toplantı yaptık
    saat 22:00 da tekrar toplantımız var. msn almak isteyenler pm atabilirler.
    toplu anlatıcam çünkü herkes aynı soruları soruyorlar
  • analadımm ... büüüyük ihtimal sende artık gercektren ailenden biri olacannn:DD:.D:D:
  • radyasyonla falan işiniz var mı peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esraaaa2324

ya özgün merhaba bn bu sene mezun oldum ve ygss 2 de 18 bininci oldum ve bu sene okul birincisi oldum sence ftr ye girebilirmiyim bana bi cvp verirsen cokk sevinirimm bide son bişi bu bölümü okumak zor mu yoksa rahat mıı

canım okul birincisi kontenjanından girme ihtmalin yüksek inş olur.okumak rahat degl onu söliyim gerçekten yürek istio bnce yani gerçektn istiorsan yarı yolda brakmak kötü olur..başarılar
  • yürek istiyo derken derslerin zorluğu bakımından mı yoksa insanların durumuna üzülme gibisinden mi???
  • yürek istio derken neyi bnde anladımmm?
  • bu arda cevapladıgın için teşekkür ederimm ama acıkcası zorlugunu da merak ettimm.....
  • okumak yürek istemiyor arkadaşlar. öss den iyi bir puan istiyor. o kapasitede olup da okuyamayan ben görmedim.. sağlık bölümünü bırakıp ben mühendis olmalıymışım diyenleri gördüm. ama öss yi kazanıp da okuyamayan beceremeyen görmedim
  • analdımmm...cevap verdigin için teşekkürlerr...
  • hocam herşey çok güzel de benim bi tek sorum olacak ; şimdi okulu bitirdikten sonra üniverstede hoca olmak için ne yapılıyor bi de önü açık mı cvplayan olrsa şimdiden tşkrler.

• önümüzdeki tek sorun :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: KüreselIsınma

yürek istiyo derken derslerin zorluğu bakımından mı yoksa insanların durumuna üzülme gibisinden mi???

her ikisi de.dersler ve hastalar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: niqotin

okumak yürek istemiyor arkadaşlar. öss den iyi bir puan istiyor. o kapasitede olup da okuyamayan ben görmedim.. sağlık bölümünü bırakıp ben mühendis olmalıymışım diyenleri gördüm. ama öss yi kazanıp da okuyamayan beceremeyen görmedim

ya yürek istio dersken okulda kalırsn anlamnda demedm sağlık sektörüne insanlar genelde para için griolar onu düşünerekk girersen insanlık için pek bi faydan olmaz bnce.para tabiki düşünülcek ama ilk şart insanları sevmek sabr göstermek ve fedakar olmak işte bunlr için de yürek gerek umarım anlamışsnzdr!!!!!!!!!!!
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.