- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Dişleri Beyazlatmak İçin Tavsiyeler
47 Cevap156170 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1305 Mesaj
19 Temmuz 2008; 14:40:28 

Arkadaşlar başlıktanda anlaşıldıgı gibi dişleri beyazlatmak için önerileriniz var mı diş doktoruna gitmeden evde kendimiz uygulayabilecegimiz şeyler.yada sizin kullanıpta memnun kaldıgınız ilaçlar filan varsa paylaşalım arkadaşlar

Bu GünLer Kötü oLsa biLe..YaRınLar Hep GüzeL oLur DerLer..Peki Bu GünLer DünLerin YarınLarı DeĞiLmiYdİ...???

3235 Mesaj
19 Temmuz 2008; 14:44:09 

doktora git

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1305 Mesaj
19 Temmuz 2008; 14:45:10 

quote:

Orjinalden alıntı: passat1905

Arkadaşlar başlıktanda anlaşıldıgı gibi dişleri beyazlatmak için önerileriniz var mı diş doktoruna gitmeden evde kendimiz uygulayabilecegimiz şeyler.yada sizin kullanıpta memnun kaldıgınız ilaçlar filan varsa paylaşalım arkadaşlar

Bu GünLer Kötü oLsa biLe..YaRınLar Hep GüzeL oLur DerLer..Peki Bu GünLer DünLerin YarınLarı DeĞiLmiYdİ...???

3235 Mesaj
19 Temmuz 2008; 14:46:33 

Pardon

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Temmuz 2008; 14:53:17 

dis beyazlatma tozları fln satılıyor onları bir dene derim.

454 Mesaj
19 Temmuz 2008; 14:54:56 

kabartma tozu varya müthiş yapıyor dişleri ama günde sadce 1 kere kullan ben çok memnunum

"Galatasaraylılık bir din gibi bir mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır. Bunun için Galatasaray'ı tercih eder, Galatasaraylılığımla övünürüm."

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 14:55:35 

Çamaşır suyuyla yıka

1305 Mesaj
19 Temmuz 2008; 15:09:22 

çamaşır suyu yerine beyaz boya ile boyayim daha iyi olmaz mı

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 15:52:29 

diş macunu...nası fikir?

1305 Mesaj
19 Temmuz 2008; 17:35:46 

quote:

Orjinalden alıntı: fakiramagururlu

diş macunu...nası fikir?

güzel fikir ama hergün 2 kez uyguluyorum zaten

1186 Mesaj
19 Temmuz 2008; 17:39:30 

Diş beyazlatma tozu kullan, gerçekten işe yarıyor.

6438 Mesaj
19 Temmuz 2008; 17:41:26 

Limon + karbonat karşımını 4 günde bir diş fırçası ile sürt... ben öyle beyazlattım 1.5 ay sürebilir..

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

845 Mesaj
19 Temmuz 2008; 17:51:50 

Fazla abartmayın dişleriniz dökülebilir

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 17:53:19 

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Limon + karbonat karşımını 4 günde bir diş fırçası ile sürt... ben öyle beyazlattım 1.5 ay sürebilir..

karbonat derken kabartma tozu mu ?

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 17:55:19 

quote:

Orjinalden alıntı: .MstF.

Bende aynısını soracaktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palikan -- 19 Temmuz 2008; 17:54:26 >

4350 Mesaj
19 Temmuz 2008; 17:55:50 

[font="Tahoma"]Yıllardır dişlerimi aksatmadan fırçalarım ama bir türlü istediğim gibi bembeyaz olmuyor! Doktorda senin dişlerinin orjinal rengi bu diyip hevesimi kırmıştı. Şu beyazlatma tozumudur nedir harbiden işe yararmıki?[/font]

Tanrı bize 2 yuvarlak organ verdi. Biri oturasınız diğeri düşünesiniz diye. Başarı hangisini kullanacağına bağlı!

3352 Mesaj
19 Temmuz 2008; 18:00:13 

Mesela ben de düzenli diş fırçalarım,hakkaten iyi bakarım dişlerime,ama genetik olay da var,benim dişlerim süt beyazı değil,giri tonlarında ama önemli olan sağlığı,gerisi o kadar da mühim değil,beyaz olacak diye gidip de porselen yaptırmam,sanatçıları görüyoz,üst yapma al dişler orijinal fark Cuk diye belli oluyor.

Mesela Banu Zorlu(heryeri yapma sanırım),İzzet Yıldızhan(el kıllarına kadar yapma)...bunlar basitce farkedebileceğiniz yapma kasalar...

Her zaman düzenli bakım ve orijinal,doğal görünüm

Tek bir hayatın var,ona göre seçimini yap,ıssız dağ yamacındaki bir ot gibi ölmektense;dolu dolu yaşa,namın senden sonra yaşasın.

4184 Mesaj
19 Temmuz 2008; 18:00:37 

Kendimi bildim bileli fırçaladım,doktorun diş temizleme beyazlatma makinalarından geçtim hala orta kıvamda sarı-beyaz gibi birşey. Diş yapım öyleymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeterPetrelli -- 19 Temmuz 2008; 18:00:52 >

Kim ki, kendinden bir canavar yaratır,o zaman insan olmanın acısından kurtulur.

1884 Mesaj
19 Temmuz 2008; 18:03:50 

senede birkez dişçide temizletmek şart
biraz tuzlu oluyor ama fiyatı ,bembeyaz oluyor dişler

Katılım zamanı: 16 Nisan 2002

Macaristan’daki Türk anıtları - tıkla

459 Mesaj
19 Temmuz 2008; 18:06:22 

quote:

Diş beyazlatma konusuna bunu yazmasan şaşardım.notepad de falan mı saklıyon bu yazıyı kopyala yapıştır ha

1159 Mesaj
19 Temmuz 2008; 18:08:12 

quote:

Bende bunu yazacaktım.Gerçekten çok etkili bir yöntem..Aradaki 4 günlük süreyi kısaltadabilirsin bence..Hergün 1 kere mesela..

6438 Mesaj
19 Temmuz 2008; 18:09:49 

quote:

Orjinalden alıntı: .MstF.

Hayır karbonat.... ama kabartma tozu ile aynı şey mi bilmiyorum.. aynı şey mi ben de size soriyim

0

6438 Mesaj
19 Temmuz 2008; 18:12:03 

quote:

Orjinalden alıntı: killsomething

Diş beyazlatma konusuna bunu yazmasan şaşardım.notepad de falan mı saklıyon bu yazıyı kopyala yapıştır ha

Abi napiyim seneler önce kullandığım yöntem.. kim gelirse aynıs9ını yazıyoyorum işte... yöntem değişmiyo

1531 Mesaj
19 Temmuz 2008; 18:12:15 

1305 Mesaj
19 Temmuz 2008; 19:51:26 

ya şu limon karbonat işi olacaksa kullanalım.ya çok beyaz olsun istemiyorum zaten ama sararmaya başlamış hergün fırçalamama ragmen.normalde diş temizligine önem veren birisiyim ama.biraz açmak lazım rengi

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 20:25:57 

yaw bendekı farkı annamamak mumkun değilki sizin gibi hiç dertlerimle ugrasmıyorum direk dişlerimi söktürdüm hadi eywallah

51 Mesaj
19 Temmuz 2008; 20:28:06 

ss isterük

4350 Mesaj
20 Temmuz 2008; 10:38:43 

quote:

Orjinalden alıntı: Generalll

http://www.disbeyazlatici.com/

Sahte resim kullanarak müşterilerini kandırmaya yönelik çaba içerisinde olan cins bi site ins bi ürün

PS bu ya

0

Tanrı bize 2 yuvarlak organ verdi. Biri oturasınız diğeri düşünesiniz diye. Başarı hangisini kullanacağına bağlı!

4935 Mesaj
20 Temmuz 2008; 11:12:17 

1

dıgıdık dıgıdık dıgıdık iihühühü

558 Mesaj
20 Temmuz 2008; 11:19:42 

Lazerli bi beyazlatma vardı geçen sene 100veya 120 ytl idi ismini hayıtlayamıyorum araştırırsan bulabilirsin..bi bak derim

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_2873466/mpage_1/key_/tm.htm]
ESKİŞEHİR D.H.Tüm Eskişehir'lilerin Buluşma Noktası

2323 Mesaj
20 Temmuz 2008; 11:25:50 

quote:

Hayır karbonat.... ama kabartma tozu ile aynı şey mi bilmiyorum.. aynı şey mi ben de size soriyim

0

Hocam Tam tarifini yazsana şu teoremin
Çay tabağında felan mı karıştıracaz nasıl yapacaz ?

258 Mesaj
13 Ağustos 2010; 17:26:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Peçito

Hocam Tam tarifini yazsana şu teoremin
Çay tabağında felan mı karıştıracaz nasıl yapacaz ?

karbonatı dök fırçanın üzerine sonra limonu sık o köpürecek onla fırçala. ama dişlere ve diş etine zararlı olduğunu duydum çok aşırı yapılmamalı. 3-4 günde bir.

• Southern New Hampshire University - MBA in Finance
  • Lenovo Y510P
  • Iphone 5S 32

4127 Mesaj
29 Haziran 2012; 12:28:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Yaptığınız olay diş ve diş etlerine inanılmaz zararlı, siz beyazlatıcam diye dış taraftaki diş minesine zarar veriyorsunuz.

Uzaklaştırılmış
29 Haziran 2012; 12:33:41 

quote:

Orijinalden alıntı: kucuk

Yaptığınız olay diş ve diş etlerine inanılmaz zararlı, siz beyazlatıcam diye dış taraftaki diş minesine zarar veriyorsunuz.

Aynen asitli olduğu için zararlı bir yöntem.

4276 Mesaj
29 Haziran 2012; 12:39:23 

quote:

Uzaklaştırılmış
29 Haziran 2012; 12:47:20 

2 yillik hprt yapmislar , niye ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

178 Mesaj
2 Ağustos 2012; 9:54:08 

quote:

Yıllar önce bende bu yöntemi kullanıyordum. Ayda 1 kez falan yapıyordum. Son yaptığımda diş etlerim kanamaya başladı. Sonra bıraktım. Bu diş beyazlatıcı kremler, lazer zımbırtılar. şikayet sitelerini biraz okursanız %99 nun hikaye olduğunu göreceksiniz.

Maymun da Ağaçtan Düşer.

Uzaklaştırılmış
2 Ağustos 2012; 9:57:43 

eğer sararmış tarzda ise sensodyn acayip adam ediyor

101 Mesaj
6 Ağustos 2012; 11:30:54 

Aman diyim, karbonat vs tarzı şeyler anlık olarak dişlerinizi beyazlatacaktır fakat her kullandığınızda diş minesini azaltmakta, çizmektedir.
2-3 aydan sonra diş mineniz kalıcı olarak çizilecek ve sararacak, eskisinden de daha kötü, daha sarı bir görüntüye sahip olacaksınız.

9 Mesaj
29 Ekim 2012; 9:21:31 

Arkadaşlar, yukarda yazılanları okudum ve söz konusu olan sağlığınız olduğundan düzeltme ihtiyacı hissettim. Yukarda yazılan Limon ile karbonatı karıştırıp bir de sürterek fırçalamak gibi şeyler kesinlikle hatalı. Diş doktorum mineleri çizdikten sonra artık çok daha kolay leke oluştuğunu söyledi. Hatta uzun yıllar bunu yapınca sürekli aşındığı için mine tamamen yok olabiliyormuş. Piyasadaki aşındırıcı özelliği olan diş macunları içinde aynı şey geçerliymiş. Aman dişleri beyazlatayım derken dişlerden olmayın :) ..... Birde şu siteye bakın derim. www.disleribeyazlatma.com

653 Mesaj
29 Ekim 2012; 10:05:10 

karbontlı suyu beze dök dişlerini temizle dişlerini fırçalamayan küçük çocuklarda kullanılır..

110 Mesaj
29 Ekim 2012; 10:09:44 

ya niye uğraşıyonuz o kadar misvak kullanın. harbi işe yarıyor. sadece dişe de değil sağlıgı mide ve o musait bölgeye de faydası var diye biliyorum.

5590 Mesaj
29 Ekim 2012; 10:12:18 

diş beyazlatma açısından karbonat, misvak falan boş işler. ya genlerde olacak ya da porselen yaptıracaksınız. acı gerçek.

Uzaklaştırılmış
29 Ekim 2012; 10:15:40 

0

2355 Mesaj
29 Ekim 2012; 10:17:31 

reklam olmasın, signal white now çok iyi bir macun deneyebilirsin.

/Battletag(Hearthstone&WoW):#Bilalgsen2734
/LOL(TR):Valeera

2239 Mesaj
27 Kasım 2013; 7:26:41 

Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Babanızın En Klasik Lafları ? -Kaybedenlerin Buluşma Noktası

41 Mesaj
7 Aralık 2013; 0:06:48 

Diş beyazlatma ile ilgilenenler varsa; office bleaching,diğer bir yaygın ismiyle lazerle diş beyazlatma tekniğinin evde nasıl uygulanacağını anlatmaya ve kendi deneyimlerimi paylaşmaya çalışıyorum.Teknik el becerisi ve birazcık tıp ve kimya bilgisi olanlar,bazı malzemeleri temin ettikten sonra yüzlerce hatta seans sayısına göre binlerce TL ödenen ofis tipi diş beyazlatma işlemini çok düşük bir fiyata mal edebilirler. http://forum.donanimhab...457/f_//tm.htm#84731457

14 Mesaj
4 Mayıs 2014; 15:51:57 

karbonat birçok yerde öneriliyor zaten, karbonatla beraber çilek ezip kullanın diş etlerinizin kanamasını ve çekilmesini engeller, sağda solda söylenen herşeyi de uygulamayın, bu tarz uygulamaları yaptıktan sonra mumkunse çay kahve sigara içmeyin uzun süre daha keskin lekeler oluşur,

Kısaca,
bir çilek yarım çay kaş. karbonatla karıştır düşlerine fırça ile masaj yap fazla bastırma,

öncesinde ve sonrasında dişlerini macun ile fırçala

bu işlermi haftada en fazla 3 en fazla 1. 1-5 dakika yapmalısın dişlerine yazık etme

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Dişleri Beyazlatmak İçin Tavsiyeler
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.453