Şimdi Ara

Evde Dumbell ile Çalışma programı [Vücut Yapalım] -Karın Egzersizleri Eklendi 2.sayfa- (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
7
Favori
148.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hashus1099

quote:

Orjinalden alıntı: ultrAslan99

quote:

Orjinalden alıntı: Peçito

Evde bununla Bench Press basıyorum

Evde Dumbell ile Çalışma programı [Vücut Yapalım] -Karın Egzersizleri Eklendi 2.sayfa-

hocam çok hoşuma gitti

• dostum 1. ve 2. sayfadaki resimler gözükmüyor..
  • Teşekkürler
  • oooooo muhteşem bir topik izin günlerimde burdayım..
  • Bende yarından itibaren baslıyorum evde de çalısmaya.Sabahtan alıcam dambılları,işe çok yarayacak bu topic
  • Konunun en basındaki 1. gün programını 2*10 olarak uyguladım

• YararLı Bir Konu Teşekkürler.
  • Spor salonuna giderken Bench Press'te 60 basan biri dumbelları kaç kiloluk almalıdır?

Ersin Abi?

Not:Bütün hareketleri dumbellarla yapmayı planlıyorum yani uzun bar almıycam.
  • cok güzel bilgiler. Tesekuuler
  • Tam evde burdaki programa göre çalısmaya baslamıstım bilgisayar bozuldu,yaklasık 2 haftadır da uygulayamadım kendi halimde çalısıyorum öyle,yarından itibaren tekrar devam
  • Benim yaş 14 bende başlasam boya etkisi olurmu yani boyumun uzamasını engellermi?
  • cok guzel bir paylasım tesekkurler=) ama yinede bir sorum wr?

gogus hareketleri icin hangisi daa kısa surede gelisim saglar gogus uzerinde?? yani hangisi gogusu dierlerinden daa hızlı gelistirir??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chevher

Benim yaş 14 bende başlasam boya etkisi olurmu yani boyumun uzamasını engellermi?
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revolucionist -- 27 Mart 2013; 20:18:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurdeniz65

quote:

quote:

Benim yaş 14 bende başlasam boya etkisi olurmu yani boyumun uzamasını engellermi?

Engellemez..Aşırıya kaçmadığın sürece tabiki..Bu yaşta abartılmaması gerekir..Daha çok vücudunuzun kendi kendine gelişebileceği şekilde beslenmenize dikkat edin..Şinav ve mekik en doğrusu olacaktır..

teşekkürler

• bench press yapmadan göğüs kası yapmak çok zor
    en iyisi salonda bir bilenle çalışmak
  • bende 2x 5 kıloluk var 63 kıloyum 178 boyum var 16 yasındayım yeterlimi sizce ve kılo almak ıcın napmalıyım
  • Bu başlığın birinci sayfasında benim yazdığım evde dumbel ile şalışma proğramına ilave olarak yine benim yazdığım bacak ve sırt çalışmalarınıda ekleyebilirsiniz. yeme düzeninizide ayarladığınızda ayda 2-4 kg almanız mumkun.

Evde Dumbell ile Çalışma programı [Vücut Yapalım] -Karın Egzersizleri Eklendi 2.sayfa-

CHIN-UP
    [B]Hareketin etki ettiği gruplar http://i93.photobucket.com/albums/l52/flexor1/LAT.jpg

CHIN-UP (FRONT
    Hareketin etki ettiği gruplar http://i93.photobucket.com/albums/l52/flexor1/LAT.jpg

CHIN-UP (CLOSE)
    Hareketi etki ettiği gruplar http://i93.photobucket.com/albums/l52/flexor1/DAREK.jpg

ONE-ARM DUMBBELL ROWS
    Hareketin etki ettiği gruplar http://i93.photobucket.com/albums/l52/flexor1/ROW-1.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flexor -- 20 Aralık 2008; 13:19:02 >

• chin up hareketi çok etkili bir harekete benziyor.Aslında evin güzel ve geniş bir köşesine bu şekilde sadece sırt çalışabileceğimiz bir düzenek yapmak lazım.Barfiks ve pararel dips ile bazı karın hareketlerini yaptığım duvara sabitlenmiş bir aletim var.Ama bu resimdeki elemanın çalıştığı yer tam sırt çalışması için tasarlanmış.Bu arada arkadaşlar,bugün itibari ile marcy CB200 ağırlık sehpasını almış bulunuyorum.Kısmetse akşam yemeğini yiyince kuracağım.Önceleri decline ve incline benzch press hareketlerinde barı almak ve tekrar yerine koymak bir eziyet olurdu.Ayrıca büyük ağırlıkları kaldırmada sorunlar oluyordu.Çünkü hareketi yaptıktan sonra yere koymak için bir kişinin de yardımcı olması gerekiyordu.Bende bir düz bir de eğimli mekik sehpası var.Bu çalışma sehpası çok işimi görecek.Sade olması da çok hoşuma gitti.
  • Sehpayı kurdum.Ve ilk çalışmalarımı yaptım.Gayet güzel.Umduğumdan iyi çıktığını söylemeliyim.Özellikle bacak egzersizleri (Leg curl ve leg extension) için iş görür.Önceden barı koyacak yer bulamadığımdan ağır yüklerin altına giremezken bu sehpa ile rahatça ağır kiloları kaldırıp sehpanın koyma yerlerine bırakabiliyorum.Bench press için biçilmiş kaftan.Benim aldığım bu modelde butterfly yani kelebek hareketini yapmayı sağlayan kollar yok.Ayrıca arm curl hareketi için konan eğimli sehpa da yok.Ama sonradan eklenebilir diye düşünüyorum.Gerçi kelebek hareketi bu sehpalara pek uymuyor ve verimli olmuyor diye biliyorum.Böyle sade olması daha güzel.Zaten esas amacım eğimli bench press ve bacak egzersizleri için bir sehpa almaktı.Bu alet de işimi fazlasıyla göreceğe benziyor.Sırt-kanat çalışmalarım için ilerleyen zamanlarda ya evde bir düzenek kurarım ya da sırf bu çalışma için iyi bir istasyon alırım inşallah.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.