Şimdi Ara

hyundai accent admire 1,6 almayı düşünüyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
20.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2005 Model Hyundai accent admire 1,6 35000 km'de 17000 istiyor.bana biraz pahalı geldi, siz ne dersiniz. araç çok temiz.servisten baktırdım hiç birşey çıkmadı.yorumlarınızı bekliyorum.tşk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanovel -- 16 Eylül 2008; 14:56:39 >

• pahalı biraz. aynı model 20.000 de otomatik vites, eletrikli ısıtmalı aynalar, park sensörlü 15.500 e aldım Kasım ayında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oliwer -- 18 Temmuz 2008; 13:22:49 >
  • O fiyata alınabilecek iyi araçlardan bir tanesi. Ama altının çok alçak olduğunu söylemek isterim setlerde çok zahmet çekersin. Yakıtı şehir içinde 100 km 9.3 lt . Perfprmans olarak bastın mı çok iyi gidiyor. Süspansiyonları konforlu virajlarda gayet iyi. İçeri biraz fazla yol sesi alıyor. Lpg ile çok uyumlu parçası ucuz güzel bir araba.
  • ABS lisini bulmaya çalışın. Araba çok iyi gidiyor bunun bir de durması var
  • pm attım arkadasım ilgini cekerse :)
  • Sınıfındaki arabaların çoğundan üstün. Bkz. Albea,Symbol,...
  • 2005 HYUNDAI admira 1.6

eğer araç kazasız, değişeni yoksa, daha önce hiç bir parçası boyanmamışsa yapacağı en yüksek değer 15.000 ytl dir.

boya varsa değeri düşer. değişeni varsa daha da düşer. mesela yan kapılar boyalı ise 13.000-14.000 ytl, çamurluk değişmiş ise 12.000-13.000 ytl eder.
  • aarkadaşım fiyatını biraz daha düşürebilirsen hiç kaçırma al derim. sonuçta 1.6 motor var araçta gaza basınca arabadan zevk alırsın...
  • 17000 etmez en fazla 15000 eder.
  • ben kasımda aynısını 23 bindeydi 16 ya almıştım fiyatı bence normal sayılabilir öyle bir araç için. araca gelirsek çok+ memnunum 1 ay öncede lpg ye geçiş yaptım hem performans olarak kendi sınıfındaki araçlara kendini kesinlikle ezdirmiyor hemde ist şehir içi 170-180 bin lira yakıyor ve son olarak ben şu an arabamı satsam 18 den aşağıya vermem müşteriside hazır zaten senin fiyatına yüksek diyen arkadaşlara duyurulur
  • en az 16 eder arkadaşım
    quote:

Orjinalden alıntı: enoman

17000 etmez en fazla 15000 eder.
  • Bu aracı 16 Bin YTL'ye aldım.çok memnunum. araba orjinal.kesinlikle darbesi boyası çiziği yok. birde sizin söylediğiniz fiyatlar istanbul için ben Adana'dan aldım burda kullanıyorum.Servis Sahibi arkadaşım satmak istersem 17 Bin YTL'ye benden alabileceğini söyledi.
  • +1
  • 16.000 ytl ye 2006 Accent Era Team 1.6 alınabilirdi bence...

yine de hayırlısı olsun güle güle kullan. 2004 yılında aynı aracın (Accent Admira CRDI) dizeli vardı bende. süspansiyonlarının era'dan daha iyi olduğu kesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cevizkabugu

2005 HYUNDAI admira 1.6

eğer araç kazasız, değişeni yoksa, daha önce hiç bir parçası boyanmamışsa yapacağı en yüksek değer 15.000 ytl dir.

boya varsa değeri düşer. değişeni varsa daha da düşer. mesela yan kapılar boyalı ise 13.000-14.000 ytl, çamurluk değişmiş ise 12.000-13.000 ytl eder.

siz eskpert misiniz arkadaşım valla şaştım aracın fiyatı satıcı ve alıcı arasında anlaşmayla olduğunu zannediyorum varsayalım benim aracımın ön çamurluk değişmiş olursa 2000 ytlmi farkediyor yapmayın tamam fiyatı etkilerde ön çamurlukları 2000 ytlyemi değişiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: final fantasy

aracın fiyatı satıcı ve alıcı arasında anlaşmayla olduğunu zannediyorum

exper değilim ama bu işle uğraşan çok samimi dostlarım var. araçların aksak noktalarını ve masraflarını çıkartıyorlar. yeni bir araçta değişen varsa değişen parçaya göre fiyat düşürüyorlar.

örnek; siz aracı satmadan önce kaza yaptınız sağ çamurluk ve kaput değişiti araç sağ taraftan çekilip gönyeye getirildi. böyle bir araçta fiyat 2.000 ytl düşüyor. neye göre düşüyor aynı model ve donanımdaki eş araca göre düşüyor.

yani kazası olmayan araç 24.000 ytl yapıyorsa kaza geçirip çamurlık veya kaput değişmiş bir araç 22.000 ytl ediyor.
    kazasız araç ikinci elde daha değerli oluyor.

tabii öncelik alıcının, satıcının fiyatıyla anlaşmasıyla oluyor. yanii eğer alıcı kazasız araç fiyatına kazalı araç alacaksa buna kimse karışmaz.
  • bende 2006 model 1.6 16 v hyundaı accent var.30250 km de .buz gri.çok temiz .16600 km de iken lpg taktırdım.stefanelli markaitalyan.bagajda yer kaplamasın diye sıfır stepne aldım.ince teker uyumlu jant.resim istemirse gönderrrim.aracıma gecen lpg ile 200 km hıza ulaştım.banamısın demiyor.yakıtına gelince uzun yolda klima açık 15-16-17 ykrş arasında değişiyor.basmaya bağlı yani...almak isterseniz araç 18500 ytl .pazarlıksız....orjınal .boya hata yok....öğretmenden
  • quote:

Orjinalden alıntı: tayfun4848

bende 2006 model 1.6 16 v hyundaı accent var.

..öğretmenden

hocam aracın ''admire'' ya da 'era'' model olduğunuda belirtirsen daha doğru olur. bu arada 2. el ilanların topiği burası değil. admin arkadaşlar görürlerse silebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevizkabugu -- 23 Ağustos 2008; 17:52:33 >
  • sağol uyarın için.teşekkürler.admıre ..
  • Hayırlı uğurlu olsun kazasız, belasız...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.