Şimdi Ara

ÇİN MALI TELEFONUNUZUN İMEİ Sİ HANGİ ESKİ TELEFONA AİT BAKINIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
33.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr

ARKADAŞLAR BURAYA GİRİN VE İMEİ NİZİ YAZIN TELEFONUNUZUN DAHA ÖNCE HANGİ TELEFONUN İMEİ SİNİN KLONLARDIĞINI GÖRÜN LÜTFEN.
    BENİM ANYCOOL T818 TELEFONUMA MOTOROLA T190 IN İMEİ SİNİ KLONLAMIŞLAR ......SEVGİLER

• benım ıkısındede cıkmadı bısı
    No manufacturer could have ever produced a handset with this IMEI number.
  • benim telefonlar normal biri posiibly diyor, diğeri very likely dior:-D
  • Şimdiye kadar hangi teli yazsam doğru çıkartıyor.imei ni yazın enterleyin. ve aşağıya doğru inceleyin
  • siteden imei ler tekrar copy olmasın sonra....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkan07 -- 17 Temmuz 2008; 22:23:52 >
  • Olabilir....

edit:Hepsi klon zaten... Başka yere copy olur mu ? Evet.. Yaparlar !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 18 Temmuz 2008; 0:35:15 >
  • zaten yazıosa klondur:-D yazmıosa bulunamadıysa geçmiş olsun:-P
  • arıkan gene yapmıs çin düşmanlıgını ama girdiğim klonlu imeiye bile bişi demedi bu site kopy olmasın imeiniz bence girmeyin bile..
  • Eğer telefonun eski telefonlardan kopya ise problemin az olur.eğer çıkmıyorsa kafadan atılma 15 haneli bir iemi dir. Marka ve modeline kadar yazıyor.Marka ve model belli ise o telefon eski dir.ve imeisinde problem olmaz.Ben şu anda kullandığım 5700 ve de anycool t818 girdim ve de kontrol ettim 5700 ün markasına kadar verdi.sevgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FKRKN -- 18 Temmuz 2008; 1:18:14 >
  • bende de aynen marka ve modellerine kadar verdi de
    IMEI Validity Assessment ve GSM Implementation Phase den kastı nedir acep?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alageyik34 -- 18 Temmuz 2008; 2:31:04 >
  • Ya bu doğru sonuç veriyor arkadaşlar.
    Ama ikinci imei için K750i dedi şaşırdım. Eski çöp bir telefon bekliyordum açıkçası....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 18 Temmuz 2008; 3:18:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: thedeparted

Ya bu doğru sonuç veriyor arkadaşlar.
    Ama ikinci imei için K750i dedi şaşırdım. Eski çöp bir telefon bekliyordum açıkçası....

K750i Kıyak Tel Ya Yanlışlık Olmasın
  • böyle yaparak bizim imeileride ele geçiriyor olmasınlaryoksa ben mi çok kuşkuluyum
  • ŞİMDİYE KADAR KULLANDIĞIM BÜTÜN TELEFONLAR 3 YILDAN BU YANA BU SİTEDEN KONTROL ETTİM.İMEİ LERİM HALA SAĞLAM BU GÜNE KADAR KLONLANSAYDI.KLONLANIRDI.ZATEN KLONLARI VE GERÇEK İMEİ LERİ YAZINCA DOĞRU CEVAP VERİYOR.ŞU ANDAKİ ÇİN MALALRINDA OLDUĞU GİBİ KAFADAN ATMA 15 RAKAM YAZDIĞINDA YOK.DİYOR.İŞTE O ZAMAN KORKUN.
  • daha kotu bır sorum olacak o kafadan atma 15 hne numaraları (gercekte ımeı bıle olmayan)
    ttk nın sıstemıne gıren kım? de kayıtlı gozukuyor bızım hurdalar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 18 Temmuz 2008; 16:59:36 >
  • ortada bişiler dönüyor galiba oldukça enteresan bi durum

quote:

daha kotu bır sorum olacak o kafadan atma 15 hne numaraları (gercekte ımeı bıle olmayan)
    ttk nın sıstemıne gıren kım? de kayıtlı gozukuyor bızım hurdalar?
  • Anycoll ve benzerlerinin resmi ithalatçısı var mı bilmiyorum. Varsa da bu kadar sayıda telefon ithal etmiyordur herhalde. Kısacası bu tür telefonların büyük çoğunluğu kaçak olarak giriyor Türkiye' ye. Ya imeilerini klonluyorlar yada usulsüz biçimde Telekom aracılığı ile kayıt altına aldırıyorlar. İstanbul' da bir kaç sene önce telefonları usulsüz bir şekilde kayıt altına aldıran bir şebeke yakalanmıştı. İçlerinde Telekom çalışanı da vardı. Bu şebekenin kayıt altına aldırdığı tüm telefonların görüşmeye kapatılacağı söylenmişti o zamanlar; sonra ne oldu bilmiyorum.
  • benın telefonu aldıgım sebekeyı yakalamasınlarda :) :P
  • ben yaptım ikisindende Nokia 6150 çıktı sorun olmaz dimi
  • 2 telefonun da 6150 miydi?
    çin telefonsa üzerine nokia yaz 6150 die sat isterlerse kontrol etsinler imeiden :-P
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.