Şimdi Ara

q9450 3d mark puanı 15112

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar 3d mark puanım değerleri everest de görebilirsiniz. sizde nasıl..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcman_07 -- 18 Temmuz 2008; 11:03:46 >

• testi xp'de yaparsan 2000-3000 puan fazla alırsın, bilgin olsun..
  • xp de denemedim su anda sadece vista 64 bit kullanıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: coldf1re

testi xp'de yaparsan 2000-3000 puan fazla alırsın, bilgin olsun..

Sıfırları fazla kaçırdın sanırım. 200-300 olmasın o?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

quote:

yok fazla kaçmadı doğru okudun 2000 puan.. diğerleri neler yapar bilmiorum ama ben xp'de vistaya oranla çok daha stabil ve çok daha yüksek MHz'lerde oc yapıorum, doğal olarak 2000-3000 puan fazla alıorum.. vistada aldığım puan 17k iken xp'de 19.xxx almıştım hatırlıorum

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

quote:

yok fazla kaçmadı doğru okudun 2000 puan.. diğerleri neler yapar bilmiorum ama ben xp'de vistaya oranla çok daha stabil ve çok daha yüksek MHz'lerde oc yapıorum, doğal olarak 2000-3000 puan fazla alıorum.. vistada aldığım puan 17k iken xp'de 19.xxx almıştım hatırlıorum

Öyle olabilir canım ona bişey demedik. Ben aynı ayarlarda XP de 2000-3000 puan daha fazla alabilirsin dedin sandımda şok oldum bi an...

• valla denemek lazım 2000 - 3000 puan fark edermi bilemem..
  • deneyin beyler zor bişi diil
  • haklısın zor birsey değil bi işletim sistemi kurmaya bakıyo en kısa zamanda yazarım size.
  • Ben 3d mark 06 dan pek anlamıyorum ama bu puanın düşük olsa bile bunun bi çok nedeni olabilir örneğin kirli windows açık programlar bunlar çok etkiliyor puanıBu 3d mark işline fazla takma bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 16 Ağustos 2008; 23:31:51 >
  • VISTA gelmiş geçmiş en büyük saçma işletim sistemi. Ya işlemcilerin fiyatlarını dibe çekip çok üst işlemciler normal fiyatlara düşmeli yada vista gibi bir işletim sistemi kullanmamalı.

VISTA işleyişte ve mantıkta iyi bir işletim sistemi olsada günümüz teknolojisi için çok ağır bir işletim sistemi. Oyunlardaki performans farklılıkları buna bir ispat. Min 4 çekirdekli INEL'in şu anki işlemci sistematiğinde 3 ghz altına düşmeyen bir işlemciyle ancak bu işletim sistemi xp gibi akıcı kullanılabilir.

Ben E8200 3.8ghz 3 GB 1000 Mhz remler ile ve 8800GT yle bile Vistayı kullanırken sinir olup 3 gün sonra XP ye dönüyorum.

O kadar sistemi yavaşlatıyo ki inanılmaz bir fiyasko

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menow -- 17 Ağustos 2008; 5:35:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.