Şimdi Ara

ERGENLİK DÖNEMİNDE BARFİKS BOY UZAMASINI ENGELLER Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
44.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ciddi cevaplar verin lütfen. dalga geçmeyin.

• Yüzme hariç her türlü kas geliştirme hareketi ergenlikte boyu etkiler diye biliyorum.Boya gidecek besin kasa gidiyor.Dolayısıyla uzama engelleniyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: games for windows

Yüzme hariç her türlü kas geliştirme hareketi ergenlikte boyu etkiler diye biliyorum.Boya gidecek besin kasa gidiyor.Dolayısıyla uzama engelleniyor.

Teşekkürler.

1 - 2 - 3 Diye uzadı artık bırakayım. Yaklaşık 1 - 2 Aydır hergün çekiyorum. Yani günde toplam 5 tane falan sakıncası olmuş mudur?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuTHLu...

quote:

Yüzme hariç her türlü kas geliştirme hareketi ergenlikte boyu etkiler diye biliyorum.Boya gidecek besin kasa gidiyor.Dolayısıyla uzama engelleniyor.

Teşekkürler.

1 - 2 - 3 Diye uzadı artık bırakayım. Yaklaşık 1 - 2 Aydır hergün çekiyorum. Yani günde toplam 5 tane falan sakıncası olmuş mudur?

Abartmadan yaparsan çok da sorun olmaz sanırsam.Günde 3,5 taneden zarar gelmez sanırsam.Bu arada beslenmene dikkat et.Bol bol proteinli yiyecekler ye ve içecekler iç.

• ya tam bilmiormda barfiks in boy uzattıgını duydum
  • ben günde en az 20 tane şınav çekiyorum bir katkısı oldu kaslar gelişti karın bölgeleri sertleşti..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MuTHLu...

quote:

Teşekkürler.

Abartmadan yaparsan çok da sorun olmaz sanırsam.Günde 3,5 taneden zarar gelmez sanırsam.Bu arada beslenmene dikkat et.Bol bol proteinli yiyecekler ye ve içecekler iç.

Teşekkürler. Mutfağa falan giderken aklıma geliyor öylesine çekiyorum. Barfiks yanlış anlaşılmasın.

Hergün süt içiyorum. Proteinli yiyecek derken?

@BaRo55

Bende şınav çekmeyi düşündüm ama mekik ve şınav engelliyormuş boyu ergenlikte.
    18 Yaşımdan sonra yapmayı düşünüyorum onları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuTHLu... -- 16 Temmuz 2008; 22:29:02 >

• Arkadaşlar,ağırlık çalışın,barfiks çekin,şınav çekin,mekik çekin.Hepsinde de aynı.Beyne kasların kullanıldığını,dolayısıyla şimdiki gücünün yetmediğini ve gelişmesi gerektiği sinyalini gönderiyorsunuz.Beyinde mevcut besin ögelerini kaslara gönderiyor.Yani uzamaya göndereceğini kasa yolluyor.Nasıl olurda boya etkisi olmaz şimdi bunun ?

En iyisi ve sağlıklısı yüzmek.
  • Bizim öğretmen anlatmıştı.Onun boyu 1.80-1.85 arası birşey.O da küçükken kısaymış.Fazla değil ama normallerden biraz daha kısaymış.Sonra barfiks çeke çeke düzenli olarak böyle devam etmiş.Bana öyle demişti.Barfiks çek diye.Ama ben şnav çekiyorum her gün.Yaklaşık40-50 arası.Bazen 30 oluyor.
  • Hiç sorun olmuyor bende. 1.80 boy var üstelik yaş 14 . Şınav desem 5 tane ancak. Barfisk desem yarım çekebiliyorum . Ama güç bakımından güçlü oluyom nasıl oluyor. Yumruklarda felan
  • Barfiks engellemiyor dimi eminsiniz. Sonra aynı boyda kalmayalım boyum 1.78 falandır hiç bakmadım.

Kesin bişi yok mu.

@games for windows

Galiba sen haklısın 18'den sonra çekeyim barfiks falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuTHLu... -- 16 Temmuz 2008; 22:37:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::HeRo SoLdİeR:::

Hiç sorun olmuyor bende. 1.80 boy var üstelik yaş 14 . Şınav desem 5 tane ancak. Barfisk desem yarım çekebiliyorum . Ama güç bakımından güçlü oluyom nasıl oluyor. Yumruklarda felan

E zaten 14 yaşında 1.80 boyundaysan hafif kalıpta var ise güçlü olman çokta anormal bişey degil o durumda olman anormal.

• Barfiks Uzatıyor Bile
  • Bilmeden konuşmayalım.Neymiş boya gitcekten kasa gidiyormuş saçmalığa bakın.Basketbolcular küçüklükten beri hayvan gibi vücut çalışıyorlar ama maşallah 2 metre boyları var.Barfiks çekme boyu kısaltmaz da engellemez de, uzamasına yardımcı olur mu bilmiyorum.Boyun uzamasına olumlu etki eden bir hareket önereyim, barfiks demirinde asılı kal.Bu mükemmel şekilde boy uzatır.
  • Teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CatSK

Bilmeden konuşmayalım.Neymiş boya gitcekten kasa gidiyormuş saçmalığa bakın.Basketbolcular küçüklükten beri hayvan gibi vücut çalışıyorlar ama maşallah 2 metre boyları var.Barfiks çekme boyu kısaltmaz da engellemez de, uzamasına yardımcı olur mu bilmiyorum.Boyun uzamasına olumlu etki eden bir hareket önereyim, barfiks demirinde asılı kal.Bu mükemmel şekilde boy uzatır.

adamım sen doğru söylüyon bilmeden konuşuyolar profesyonel halter çalışmadıktan sonra boya bi etkisi olmaz, hatta vücut çalışmak kemik gelişmi sağlam yapı iyi görününüm için her zaman en iyisi vücut çalışanlar hem daha iyi gellişiyolar genelde hep böyle, ben vücut çalışmaya başladım hem daha iyi bi görünüme sahip oldum hem güçlendim hem de kemikler gelişti boyum uzadı, almanyaya gittiğimde ordaki herkesde dehşet vücut vardı hem de hepsi uzundu, hatta orada vücut çalışmaya küçük yaşlardan teşvik ediyolar, Türklerin boy ortalaması almanlara göre kısa ama ordaki Türk arkadaşlar benden uzun, tmm onlar daha farklı besleniyolar ama beslenmede onlardan kalır yanım yok benim yine de, onlar vücut çalıştıktan sonra sonra boy ve kalıp olarak hayvan gibi gelişmişler, yani ordaki herkes vücut çalışıyo ama hepsi uzun buna ne demeli, vücut çalışmak her zaman iyidir insan çok daha farklı görünüm kazanıyor ve kendini daha hissediyor tabi profesyonel ilaç kullanan gösterici vücutculardaki iyi değil görünümü, o adam para kazanmak için o yolu deneyip insan dışı bi görünüm elde ediyo o da iğrenç, dr. mehmet öz bile düzenli olarak günlük şınav çekin vücut çalışın diye öneride bulunuyor kendisi de eskiden beri yapıyomuş zaten

• Tam tersine uzatır...
  • aksine uzatır cok yararlı boy uzaması için barfiks,denedim ve gordum ;)yaklasık 1 senedir duzenli cekiyorum gunde 10 tane,hem kas ve vucut bakımından cok etkili 1 sende karın ve omuz kaslarım patlama yaptı super bir gorunum kazanıyorsun sana tavsiyem yapman..;)
  • Sonuçta her aktivite için enerji gereklidir. Atıyorum 1000 kalorilik enerji harcayıp 800 kalorilik besin alırsanız dengesiz beslenme nedeniyle vücudunuz kayba uğrar. O yüzden spor yapan insanlar genelde sağlam yerler.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.