Şimdi Ara

MEGANE 2 SEDAN DİNAMİK YORUMLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
114.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hiç hesapta yokken arabayı sattım.Megane 2 dinamik sedan düşünüyorum.Çok dolu olmasına rağmen fiyatları uygun.yalnız çok sorun çıkartıyor diye bir söylenti var.Ben megane2 kullanıcılarından yorum bekliyorum.Söylentilere kulak asayım mı?Ama jetta,focus 2 ghia daha iyi gibi yorum yapmayın lütfen çünkü 20000 ytl civarına 6 airbaglı full jetta, focus 2 ghia yok.

• hoşuna gidiyorsa bak
    her otomobile her şeyi diyorlar.
  • bi defa sıfır megane dinamik aldım 42000 km de sattım hiç sorun çıkarmadı.Şimdide 53000 km de dinamik paketli modelini aldım ağır bakımları yapılmış.3 aydır herhangi bir sorun çıkarmadı.Beğeniyorsan bakımlısını al.Arabayı kulanandan kullanana çok farkeder.Megane çok sattığı için problemde çok göze batıyor.Şimdiden hayırlı olsun.
    quote:

Orjinalden alıntı: ozgurkso

Arkadaşlar hiç hesapta yokken arabayı sattım.Megane 2 dinamik sedan düşünüyorum.Çok dolu olmasına rağmen fiyatları uygun.yalnız çok sorun çıkartıyor diye bir söylenti var.Ben megane2 kullanıcılarından yorum bekliyorum.Söylentilere kulak asayım mı?Ama jetta,focus 2 ghia daha iyi gibi yorum yapmayın lütfen çünkü 20000 ytl civarına 6 airbaglı full jetta, focus 2 ghia yok.
  • bence güzel albenisi olan bi arabadır
  • arkadaşım sorun çıkartıyo falan bunlar yalan:) ben 1,5 sene önce 2005 megane aldım şu güne kadar sadece ateşleme bobinlerini değiştirdim onun dışında motor kapagını bile açmadım..arkadasımdada 2005 megane var oda aynı şekilde sadece bobin değiştirdi.gözün kapalı al o fiyat o kdar lüks donanımı ve güvenlik ekipmanı o kdar yüksek olan başka araba alamazsın.. meganeyi kötüleyen çok var heryerde sen kulak asma halt etmiş onlar
  • bundan onceki aracim accord'tu. megane I'de vardi eskiden. megane I'i begenmiyordum pek, ama bu arac cok daha iyi. accord'un motoru haric megane II'yi oldukca begeniyorum. sorunlari cikabilir ama bu her arac icin gecerli. arkadaslarimin da dedigi gibi temiz ve bakimli km.si ile oynanmamis bir arac ara bence.
  • Arkadaşlara katılıyorum..

Megane , Türkiye'de satılan en sorunsuz arabadır.

Ayrıca bu fiyata , bu kadar atak , bu kadar donanımlı , yol tutuşu , güvenliği , konforu bu kadar iyi başka bir araba bulamazsın..
  • Çok haklısınız.İnsanların kolayı bulunmuyor,Bmw-mercedes dahi olsa bir şey bulup kötü diyorlar.
    quote:

Orjinalden alıntı: geremy

• Bu ateşleme bobinin fiyatı nedir acaba?kaça mal oldu bu arıza size.Kronik bir sorun olduğu aşikar.
    quote:

Orjinalden alıntı: dogus_83

arkadaşım sorun çıkartıyo falan bunlar yalan:) ben 1,5 sene önce 2005 megane aldım şu güne kadar sadece ateşleme bobinlerini değiştirdim onun dışında motor kapagını bile açmadım..arkadasımdada 2005 megane var oda aynı şekilde sadece bobin değiştirdi.gözün kapalı al o fiyat o kdar lüks donanımı ve güvenlik ekipmanı o kdar yüksek olan başka araba alamazsın.. meganeyi kötüleyen çok var heryerde sen kulak asma halt etmiş onlar

• ARKADAŞLAR BU FİYATA BU ÖZEELİKLİSİ YOK FALAN DEMİŞLER. LAGUNA VAR YA. NERDEYSE MEGANEDEN DAHA UCUZ. sanırım nedenlerinden biri parçasının pahalı olmasıdır(parçasının çoğu bi önceki kasa mondeodan daha ucuz). bide ülkemizdeki hb arabaya duyulan ilgisizlikden de kaynaklanıyordur. yol tutuşu ve konforu eşdeğersiz. 2004 laguna II vardı 2005 de sattım paraya sıkışmıştım. şimdi ise 25.000 ytl ye 2006 model buldum bu olmasa da buna benzer bişey almayı düşünüyorum
    ------------
    bu arada şikayetvar.com da en çok şikayet alan araba megane.mesela başka bi modelden 2 kat fazla şikayeti varsa o modelden en az 3 kat daha fazla satıldığı içindir. megane de alınır. parçası ucuzdur. peynir ekmek gibi satıldığı için pahalı birazda. lagunanın yanında megane almak BANA GÖRE para israfı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsa* -- 27 Temmuz 2008; 9:51:37 >

• Evet arkadaşlar bencede Laguna varken megane almak mantıksız gibi...2005 model tam donanım laguna 25000 tl civarı meganede buna yakın..ama satıma megane daha iyi geliyor.Karışık bi iş
  • quote:

Orjinalden alıntı: geremy

hoşuna gidiyorsa bak

Bu sözün ardından ne denilebilirki. Sen şu anda hangi arabayı sorsan illa ki birileri kötüleyecek
  • quote:

Orjinalden alıntı: hay-bey

Evet arkadaşlar bencede Laguna varken megane almak mantıksız gibi...2005 model tam donanım laguna 25000 tl civarı meganede buna yakın..ama satıma megane daha iyi geliyor.Karışık bi iş

araba alırken tabiki herşeyini düşünmek gerekiyor ama satılma hızına göre karar değiştirmek de saçma bence. alıp-satarak para kazanıyorsanız yrı bi konu
  • quote:

Orjinalden alıntı: SYSTEMOFADOWN

Bu ateşleme bobinin fiyatı nedir acaba?kaça mal oldu bu arıza size.Kronik bir sorun olduğu aşikar.

http://forum.donanimhaber.com/m_21511319/mpage_4/tm.htm adresinde fotoğrafları ve detaylı bilgileri var. Bu sorun Renault'un 1,4 16V ve 1,6 16V motorlarında ağırlıklı olarak yaşanıyor. Bobinin tanesi, 55-60 YTL civarında..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SYSTEMOFADOWN

Bu ateşleme bobinin fiyatı nedir acaba?kaça mal oldu bu arıza size.Kronik bir sorun olduğu aşikar.
    quote:

Orjinalden alıntı: dogus_83

arkadaşım sorun çıkartıyo falan bunlar yalan:) ben 1,5 sene önce 2005 megane aldım şu güne kadar sadece ateşleme bobinlerini değiştirdim onun dışında motor kapagını bile açmadım..arkadasımdada 2005 megane var oda aynı şekilde sadece bobin değiştirdi.gözün kapalı al o fiyat o kdar lüks donanımı ve güvenlik ekipmanı o kdar yüksek olan başka araba alamazsın.. meganeyi kötüleyen çok var heryerde sen kulak asma halt etmiş onlar

valla 4 tanesinide değiştirdim ben orjinal aldım 240 ytl verdim

• 2006 Kasımdan beri 2004 Megan II Dinamik en dolu olan modelini yani sunroof, cruise control vs vs. kullanıyorum. Servisl ziyaretlerinden başka bi sorun yaşamadım. Yakıtı ve performansı da makul. Aldığınız zaman memnun kalacağınız bi araç. Aracın görüntüsü, sürüşü performansı sizi yeterince tatmin edecektir. Ayrıca ileride satacağınız zaman günün koşuluna göre zarar etmeyeceğinizden de emn olabilirsiniz. Çünkü yıllardır Türkiyede en çok satan sedan Renault Megane Sedandır. Pişman olmayacaksınız.
  • megane 2 dynimauqe kullandım,

yaklaşık 3 sene ama araba 75.000 km de :D

arabada sadece bir defa turbo hortumu patladı onu da garanti kapsamında yaptırdık. daha 2 sene dolmaıştı...

megane 2 2005 serisi(makyajlanmamıuş kasada) en büüyk ve herkesin şikayetci olduğu arka kapıalrdan 110 dan sonra rüzgar sesi gelmesidir.rüzgarın sesi geliyor ama içeri hava girişi yok;)

megane2 dynmque sürekli servis bakımını yaptırdık herhangi bir sorunu yok...Şikayetimizde yok....

jetta yı ve fokus u hiç bir zaman megan ile kıyaslamam nedne diyecek olrusanız fiyat/performans da megane dan yüksek sonuç veren araba yok içlerinde;

megane dynmique ; oto far, oto silecek var ve 40.000 trl civarıdnaydı biz alırken ve araba 95 kuruş yakıyordu km de

jetta ; oto far yok,oto silecke yok , ve 95 kuruştan daha fazla yaktığı kesin ; 43.000 ytl civarıydı ve dynmique o zaman en yükske donaıma sahip jetta nın 43.000 liği ise en düşük vers.

focus 'u zaten çok yakıyor diye hiç kaile bile almıyorum....focus zaten çok şiirlmiş bir araba,çok kaslı bir yapısı var tarzım değil:D

• ArkadaşLar Megane Çok Hassar Bir Arabadır Ben Yeni aLdım Bir Tane 2004 Dinamik FuLL + FuLL 69.000 Km De 20.000 miLyara Çok GüzeL Bir Araba Ama ParçaLarı Çok PahaLı Bişey 0LAcak Die Çok k0rkuy0rum :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuRoCkK StyLe

ArkadaşLar Megane Çok Hassar Bir Arabadır Ben Yeni aLdım Bir Tane 2004 Dinamik FuLL + FuLL 69.000 Km De 20.000 miLyara Çok GüzeL Bir Araba Ama ParçaLarı Çok PahaLı Bişey 0LAcak Die Çok k0rkuy0rum :D:D

hb olmalı heralde sedanını bu fiyata vermezler
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

quote:

Orijinalden alıntı: BuRoCkK StyLe

ArkadaşLar Megane Çok Hassar Bir Arabadır Ben Yeni aLdım Bir Tane 2004 Dinamik FuLL + FuLL 69.000 Km De 20.000 miLyara Çok GüzeL Bir Araba Ama ParçaLarı Çok PahaLı Bişey 0LAcak Die Çok k0rkuy0rum :D:D

hb olmalı heralde sedanını bu fiyata vermezler

neden vermesinlerki 20 civarı gidiyo 2004 sedan dinamikler ederide bu zaten...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.