Şimdi Ara

Yeni Corolla iç dizayn ve malzeme kalitesi hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
7.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar bugün Ankara'da bir toyota bayisinde yeni corolla'yı inceledim. Test sürüşü yapmadım ama mutlaka yapıcam sonra. Daha önce hiç yakından incelememiştim sadece internetten ve forumdan görmüştüm. Bugün incelediğim Elegant otomatik vites içerisi açık renk bir arabaydı ve resmen bayıldım arabanın içerisine. dış dizaynını da çok beğenirdim ama içerisinin bu kadar iyi olduğunu tahmin bile etmemiştim. 3 yıldır citroen c4 kullanıyorum, onun dışında jetta ve yeni civic'i de incelemiştim ama corolla hepsinden güzel geldi bana. kullanılan plastikler, kumaş kaplanan yerler, tavan malzemesi, yerdeki döşeme, kapılar, kapı kapatma sesi, göstergeler ve orta konsoldaki düğmeler felan çok güzeldi, toyotayı taktir edesim geldi, mükemmel iş çıkartmış bence. toyotanın gözümdeki karizması 10 kat daha arttı.
    sadece sunroof olmaması çok canımı sıkıyor işte, nasıl olmaz inanamıyorum.
    Forumda içerisini ve malzeme kalitesini kötü bulan bazı mesajlar da vardı ama olabilir tabi. Yalnız merak ettiğim araba elgant olduğu için mi bu kadar güzeldi yoksa comfort ve class'ın da içi de aynen bu kadar güzel mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 28 Aralık 2008; 17:53:51 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.