Şimdi Ara

[Dikkat] Risklidir, Unlock Jailbreak Activate iPhone 2.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir siteden alinti yaptim, ama adresi veremem cunku illegal bir site, burda elemanin dedigine gore iphone1 veya iphone2 farketmiyor tum surumlerini kirabildigini savunuyor 2.0da dahil... aslinda rapid linki var ama simdi telefonlarinizi bozma ihtimaliniz var diye onuda vermek istemedim, herkes kendi riskini gozonune alir diyorsaniz linki de yazabilirim.

quote:

This software by Wanga Tools Can Unlock, Activate and Jailbreak iPhone. iPod Only Jailbreak (Finally) Very Happy

This is Version 2.0.1V This is the second release and there will be a new one in a week or so...

Simply Unzip the Folder then Click On the Apple Icon and it will guide you through the rest.

THIS IS ONLY FOR WINDOWS USERS, SUPPORTS XP AND VISTA

There are also other benefits in this pack

This Doesnt Work Will All people and all computers! So If it doesnt work with you Please Just PM and Im sure i can fix the Problem

I Created this software so, Please send hate mail elsewhere! Very Happy

Since this is the second release, More Bugs Have been Fixed...

There Has been a few people saying this doesn't work, It worked for me, and apparently other people too Very Happy (Which Im happy about) I did say above its not working for everyone right now, But i will be launching a new and improved one soon. If this doesnt work for you PM because I can guide you through the Process and Do it manually.

Screen Shots of the application is Progress:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcff -- 16 Temmuz 2008; 3:07:29 >

• Kardeş versene şu linki walla bşy kaybetmem :)
  • zaten batti balik yan gider diyorsun

quote:

Orjinalden alıntı: oddworld

Kardeş versene şu linki walla bşy kaybetmem :)

rapidlink:http://rapid$hare.com/files/129931472/XXXXXXXXXX_Unlock.rar

linke xxx... koydum gerektiginde isteyen olursa pm ile istesin. ama zaten uyarı verdim risklidir, sadece bilginiz olsun diye, fakat bu arada deneyip ise yaradigini diger illegal forumda yazanlar da yok degil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcff -- 16 Temmuz 2008; 10:17:19 >

• quote:

Orjinalden alıntı: oddworld

Kardeş versene şu linki walla bşy kaybetmem :)

kardeş haber varmı?
  • Kimse deneye cesaret edemiyor galiba...
    Bir de Zibri daha kırmadı ki Iphone'u. Fake bişey olabilir gibi geldi bana... Dosyayı indiren arkadaşlar mutlaka virüs testinden geçirsinler.
  • arkadaslar olmuyo denemeyın program hata verıyor kapatılıyor dıyor
  • mcff kardeş, bence linki kaldır, millet sakata gelmesin..
    adam gibi bişey çıktığında onu koyarsın.
  • deniyorum bakalım
    iş yok zaten bos bos oturuyorum:)
  • sonuçları bekliyoruz..
  • Ya bu ziphonenin dos komutuyla olanı hiç uğraşmayın ziphone 3.0 ı yükleyip grafik ekranında yapın daha iyi
  • pres enterden sonra wanga tool kapanıyor...
  • Demek ki fos çıktı adam forumda çalışmayınca PM falan atın demiş ama alıntı yapan arkadaş ordan bir sorsa belki birşey çıkar. Ne kazanıyorlar anlamadım ya bu adamlar fake iş yapınca mutlu mu oluyolar.
  • ARKADASIM YANLIS YAPIYOSUNUZ DOSYA KAPANMIYOR 2 KERE SPACE YAPTIKTAN SONRA CIKAN YERE YAZI YAZABILIYOSUN SIRAYLA ILK YERE CONTİNUE YAZ BAS SONRA 2.0 YAZ BAS SONRA OK YAZ BAS SONRA İPHONE YAZ BAS EN SONUDA SPACE BAS YAPMAYA BASLIYO BENIMKI YAPARKEN TAKILDI BELKI SIZDE OLUR
  • ziphonu calsıtırmaya geldiğinde hata veriyor...
  • aman abi sakın 2.0 yapiim demeyin, çok ugrasırsınız 1.1.4 e dönmeye, benden söylemesi...
    stabil bi yazılım çıkana kadar bekleyin...
  • bence de en temizi beklemek ben vaktinde beklememiştim sonra 1 ay elimde 1.1.3 le gezdim internete girdim çıktım sadece tablet pc gibi :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.