- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Yıllık Kart ücreti almayan banka varmı ?
102 Cevap73699 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1635 Mesaj
15 Temmuz 2008; 16:54:37 

Akbank kartı kullanıyorum her 6 ayda bir yada kafalarına göre 20-30 ytl ücret kesiliyor
Online hizmetlerindende yararlanıyordum ama artık akbank ile yasadığım sorunlar Sıkmaya başladı.

Başka önerebileceğiniz bankalar nelerdir.

Online hizmeti olması şart. Olamanyan kalmışmıdır bilemiyorum

Herkese iyi formlar

Tanrı bir ressam olmalı. Yoksa neden bu kadar renk olsun ki?

741 Mesaj
15 Temmuz 2008; 16:58:15 

Kart ücreti almayan bir tek banka Bank Asya diye biliyorum.

Ben Maximum kart kullanıyorum senelik 40 alıyor benden ama artık onuda alamayacak yasa sayesinde

7163 Mesaj
15 Temmuz 2008; 16:58:34 

Bank Asya yıllık kart ücreti almıyor...Ama son mahkeme kararıyla galiba artık hiçbir banka alamıyacak...

1635 Mesaj
15 Temmuz 2008; 17:02:04 

Evet öyle bir yasa çıkacağını biliyorum yalnız işe yarar herşeyin geciktiği gibi buda gecikecektir.
Ve insanlık hali belki ayda bir yada yılda bir yada hergün işim olabiliyor bayadır kullanmıyordum
ipod sattım 100 ytl yattı ve 23 ytl kesmişler ancak 70 ytl alabildim

1226 Mesaj
15 Temmuz 2008; 17:03:04 

evet artık hiçbir banka alamayacak. kesildiği anda şikayetçi olabilirsin

Keep Walking...

2648 Mesaj
15 Temmuz 2008; 17:09:37 

quote:

Orjinalden alıntı: zamirpolen

Evet öyle bir yasa çıkacağını biliyorum yalnız işe yarar herşeyin geciktiği gibi buda gecikecektir.
Ve insanlık hali belki ayda bir yada yılda bir yada hergün işim olabiliyor bayadır kullanmıyordum
ipod sattım 100 ytl yattı ve 23 ytl kesmişler ancak 70 ytl alabildim

sanırım siz kredi kartından ziyade banka hesabınızdan kesilen işlem ücretlerinden bahsediyorsunuz. akbank o konuda çok acımasız, hesapta para gördüğü anda kesiyorlar. o yüzden akbank a asla para yatırmam...

banka hesabı için ziraat en iyisi, online hizmeti de gayet iyi. eft sadece 16 kuruş.

ayrıca banka hesabından hesap ücreti kesmemeleri için maaş hesabı falan olması gerekiyor, öbür türlü çoğu banka bu ücreti alıyor.

Nexus 4 PA4.6β4 | iPod 5G | PS4 | HP 8440p
Dh 2006 Üyeleri
PSN ID: hurteffect

7163 Mesaj
15 Temmuz 2008; 17:12:11 

hesap işletim ücreti alınmaması için garanti bankasında ilgili hesaba 2 adet otomatik talimatı verin...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Temmuz 2008; 17:14:29 

Garanti bankası bugün hesabıma 35 ytl geçirmiş.

Yargıtay bankalar bu paraları alamaz diye karar verdi ama bizim ne yapmamız gerekiyor ödememek için

310 Mesaj
15 Temmuz 2008; 17:16:14 

ING de eft ücretsiz die biliorum eğer banka müstersi isenizzz

Uzaklaştırılmış
15 Temmuz 2008; 17:16:43 

İng Bank..

Eft vs masrafı 0..Oyak öyleydi umarım İng bu geleneği bozmaz..

2814 Mesaj
15 Temmuz 2008; 17:18:25 

Garantinin öğrenci hesabında almıyorlar uzun süredir kullanıyorum memnunum.

Acer S7-391 Ultrabook
Intel® Core™ i5 3337U 1.8 Ghz@2.60 Ghz | 4 GB DDR3 1600 Mhz Ram | 13.3" Full HD IPS Dokunmatik LED | 64 GB x 2 / 128 GB RAID0 SSD | 1.3 KG

192 Mesaj
15 Temmuz 2008; 17:18:53 

quote:

Orjinalden alıntı: Businesss

Garanti bankası bugün hesabıma 35 ytl geçirmiş.

Yargıtay bankalar bu paraları alamaz diye karar verdi ama bizim ne yapmamız gerekiyor ödememek için

Garantiyi ara yetkili bi kişi ile görüş ben bu parayi ödemiyecegim gerekirse kartimi iptal edin de bak nasil geri çekiyorlar parayi...

Trkklc

1635 Mesaj
15 Temmuz 2008; 17:21:23 

Bankalar artık kredi kartlarından yıllık kullanım ücreti alamayacak

Bankalar artık kredi kartlarından yıllık kullanım ücreti alamayacak
Bankalar halen kullanıcıdan 2 ile 30 YTL arasında kredi kartı üyelik ücreti alıyor.
19/03/2008 (508 kişi okudu)

ANKA - ANKARA - Sanayi Bakanlığı, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'u değiştirerek bankaların artık kredi kartında yıllık ücret almasını yasaklıyor. Söz konusu kanuna göre bankalar, kredi kartı ücretini bir kereye mahsus alabilecek. Kartın ilk verilişi dışında ücret alınmasına izin vermeyecek olan düzenleme, yasa yürürlüğe girmeden önce verilen kredi kartları için de geçerli olacak. Kartın ilk verilişinde alınacak ücretin de, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından belirlenecek bir azami sınırı olacak.
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın hazırladığı, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'da değişiklik yapan kanun tasarısı taslağı görüşe açıldı. Buna göre bankalar, yeni düzenleme yürürlüğe girdikten önce de sonra da olsa verdikleri tüm kredi kartları için yalnızca bir kez ücret alabilecekler.

Eskilerden alınmayacak
Kredi veren, kredi kartı sözleşmesinde belirlenen faiz dışında tüketiciden herhangi bir ödemede bulunmasını isteyemeyecek. Kredi kartı üyelik ücreti ise bir kereye mahsus olmak üzere ve ancak kredi kartı sözleşmesi imzalanırken alınabilecek. Kredi kartı üyelik ücretinin azami tutarı BDDK tarafından belirlenecek. Bu kanunun yürürlük tarihinden önce verilen kredi kartlarından üyelik ücreti alınmayacak.
Bankalara söz konusu ücretlerin belirlenmesinde üst sınır getirilmediği kaydedilen gerekçede bankalar tarafından 2 lira ile 30 lira arasında değişen miktarda kredi kartı üyelik ücreti alındığı hatırlatıldı.
Gerekçede, bankalar tarafından alınan kredi kartı üyelik ücreti veya benzeri isimler altında alınan ücretler konusunda tüketici mağduriyetinin bertaraf edilmesi nedeniyle söz konusu düzenlemenin yapıldığının altı çizildi.

Kaynak

Evet banka kartlarını kapsamıyor.

1635 Mesaj
15 Temmuz 2008; 17:27:43 

@shadowtr

Evet kredi kartı olarak kart finansi kullanıyorum onunla ilgili bir sorun yasmadım akbank bence problembank Olmalıydı

Lanet olsun akbankın içindeki para sevgisine

303 Mesaj
23 Aralık 2008; 17:32:05 

yaw arkadaşlar boşverin bu alınan kararları yasaları adam kart ücreti alımicak diyolar onlarda akıllı kredi kartı üyelik bedeli diyolar adına veya ne olursa başka bişeyle değiştiriyolar soyulmaya mahkumuz

253 Mesaj
3 Kasım 2009; 20:08:17 

konuyu güncelleyelim
bugun sordum ben işbankasına 3.11.2009 itibariyle 25 tl kredi kartındn yıllık para kesiyorlar
ama yıllık 7milyar (yeni para ile neyapar bilmiyorum) harcama yaparsan kesinti yapmıyorlar.

163 Mesaj
5 Kasım 2009; 3:47:15 

arkadaşlar 8 tane kredi kartım var ama en son bir banka benden kart aidatı kesti bende şu dilekce ornegini doldurdum gönderdim geri iade etmişler :D

…………….. Bankası Genel Müdürlüğü'ne,

Konu :Kredi kart yıllık ücreti hk.

…………….. nolu kredi kart hamiliyim.

…../……./200. son ödeme tarihli Hesap Bildirim Cetvelinde yer alan …..... , ... YTL. tutarlı kredi kart yıllık üyelik ücreti talebiniz haksız olup Hesap Bildirim cetveline itiraz ediyorum.

Talep edilen ….. , …. YTL kredi kart yıllık üyelik ücretinin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu dilerim.

Adı, Soyadı
İmza

Tarih: …./…./……

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loyalmale -- 5 Kasım 2009; 3:48:55 >

GeLeÇeK GeÇMiŞTeN ÇoK DaHa FaZLa YaŞaNMaYa DeGeR

Uzaklaştırılmış
5 Kasım 2009; 3:58:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Trkklc

Garantiyi ara yetkili bi kişi ile görüş ben bu parayi ödemiyecegim gerekirse kartimi iptal edin de bak nasil geri çekiyorlar parayi...

aynen sen bi ara geçen bizim arkadaşa 50 lira geçirmişler hemen aradı kartımı hemen iptal edin dedi 50 lirayı aldı.. bu kadar basit... herhalde

746 Mesaj
5 Kasım 2009; 4:16:52 

iş bankası öğrenci belgesi götürenden senelik kart ücreti almıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoRaSTeRo -- 5 Kasım 2009; 4:17:13 >

Uran Ateş EGE -- Ankara-İstanbul
Dükkanım DH Adresi
Alış-Veriş Yaptığım Kişiler

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 17 sa. 59 dk. kadarı kaldı.
5 Kasım 2009; 4:55:23 

Beyler bu sene finansbankın 35 ytl yıllık ödemesini yapmıştım,ama sanırım öyle bir ödemeye gerek yokmuş,bunu geri alabiliyormuyuz?

163 Mesaj
5 Kasım 2009; 11:48:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Reaperrr

Beyler bu sene finansbankın 35 ytl yıllık ödemesini yapmıştım,ama sanırım öyle bir ödemeye gerek yokmuş,bunu geri alabiliyormuyuz?

elbette bak yukarda ki dilekce önergini doldur posta ile bankanın genel müdürlügüne iadeli tahahütlü gönder ben öyle yaptım iade ettiler

878 Mesaj
5 Kasım 2009; 11:54:36 

Bank Asya evet yıllık kart ücreti almıyor fakat k.kartı aldığınız an sizin için siz istemeden anında birde vadesiz hesap açıyor ve siz istemesenizde o hesabınız aktif olduğu için o hesapdan yıllık işletim ücreti alıyor..

Bilginize..

Kafana göre değil,kanunlara göre yaşayacak ve yaşatacaksın..
Burası babanın çiftliği değil..

8 Mesaj
5 Kasım 2009; 12:00:42 

quote:

arkadaşlar 8 tane kredi kartım var ama en son bir banka benden kart aidatı kesti bende şu dilekce ornegini doldurdum gönderdim geri iade etmişler :D

…………….. Bankası Genel Müdürlüğü'ne,

Konu :Kredi kart yıllık ücreti hk.

…………….. nolu kredi kart hamiliyim.

…../……./200. son ödeme tarihli Hesap Bildirim Cetvelinde yer alan …..... , ... YTL. tutarlı kredi kart yıllık üyelik ücreti talebiniz haksız olup Hesap Bildirim cetveline itiraz ediyorum.

Talep edilen ….. , …. YTL kredi kart yıllık üyelik ücretinin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu dilerim.

Adı, Soyadı
İmza

Tarih: …./…./……

ÖĞRENCİDEN HİÇBİR BANKANIN ALMAMA SI GEREKİYORRR VEDE AYNEN YUKARDA YAZDIGI GİBİ YASA DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA KESİLEN TÜM ÜCRETLERİ GERİ ALABİLİRSİNİZZZ ... BENDEN DE KESTİLER '' AMABEN ÖĞRENCİYİM DEDİM:)'' TAAMM DEDİLER HANGİ ŞUBENDEN ÇIKARTIYSAN KARTI ORADAN GT GERİ ALDEDİLER

163 Mesaj
5 Kasım 2009; 12:51:33 

quote:

Orijinalden alıntı: seyhat

Bank Asya evet yıllık kart ücreti almıyor fakat k.kartı aldığınız an sizin için siz istemeden anında birde vadesiz hesap açıyor ve siz istemesenizde o hesabınız aktif olduğu için o hesapdan yıllık işletim ücreti alıyor..

Bilginize..

tabi o hesap da paranız varsa alıyor bende kullanıyorum ama benden almadılar 1 sendir bilmiyorum başka arkadaşlardan aldı ise

402 Mesaj
5 Kasım 2009; 12:56:50 

Ziraat eskiden almıyordu. Şimdi 7 tl aldı galiba emin değilim. Ziraati tek geçerim.

Site yönetiminde bulunan kişiler benim mesajlarıma alıntı yapmasın. Bana soru sormasın. Bunları yaparsanız da cevap vermem bilesiniz.

Uzaklaştırılmış
5 Kasım 2009; 13:11:57 

adam ne sormuş burdakiler ne cevap vermiş... soruyu bir daha okuyun

kredi kartı aidatını değil BANKA HESABINDAN ALINAN HESAP İŞLETİM ÜCRETİNİ ALMAYAN BANKA VAR MI? DİYE SORUYOR nasıl bir psikolojiniz varsa biri bir yerden girmiş konuya ardından hepsi devam etmiş atıp tutmuş

163 Mesaj
5 Kasım 2009; 13:42:22 

konu başlıgını okudum ona göre cevap verdim

Uzaklaştırılmış
25 Şubat 2010; 17:40:22 

kusura bakmayın hortlatıyorumda 2008de yazılan mesajda bile artık alınmayacak yazıyor ama 2010a girdik hala alıyorlar, böyle bi yasa yok heralde?

85 Mesaj
19 Mayıs 2010; 9:16:54 

milletin canı nerden yandığı belli oluyor başlık yerine içindekileri pöykürüyor insanlar

2750 Mesaj
19 Mayıs 2010; 12:30:07 

arkadaşlar yapıkredi(world) Nasıl bu konuda bilginiiz varmı?

Sistem Özellikleri;
İntel Pentium4 2,39-2,40 GHZ İşlemci,Kingston 1 GB DDR-400 MHZ Ram,120 GB HDD,256 MB Palit Geforce FX5500 Ekran kartı,Arçelik kasa,TP-LINK WD8961 modem- Samsung P2250 21,5 Full HD monitör
Diğer Elektronikler;
Nokia E72 Cep telefonu,70 Ekran Arçelik Televizyon-Goldmaster HD1090 PVR(Twinbox) uydu alıcısı-YUMATU 37 Ekran TV-Taplin 19000CI Starlight uydu alıcısı

2656 Mesaj
19 Mayıs 2010; 12:51:36 

Tarihe bak alınmayacak fln diyo duruyolarmış 2 yıl geçmiş hala aynı dava bu bankalar adamı ayakta soyar hükümeti bile ele geçirirler

0 Mesaj
14 Haziran 2010; 19:33:06 

BankAsya kart ücreti almıyorum kılıfının altında hesap işletim ücreti alıyor. Hesap işletim ücretini otomatik ödeme talimatı verirseniz almam diyor. Daha kötüsü hesap işletim ücretinden kurtuldum derken otomatik ödeme talimatındaki faturanızdan komisyon alındığını (fatura tutarının % 1,3’ü) fark ediyorsunuz. Hal böyleyken otomatik ödeme talimatı verecek faturanız olmadığında bu hesap işletim ücretini(yıllık 20 TL) ödemek mecburiyetindesiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanaksoy -- 14 Haziran 2010; 19:43:34 >

2759 Mesaj
14 Haziran 2010; 19:39:22 

2 YILLIK konu ben kapatmayı düşünüyorum kartlarımı

Sana zarar verme maksadıyla insanların hepsi bir araya gelse,Allah’ın takdirinden başkasını yapamazlar.

0 Mesaj
10 Ocak 2011; 2:36:33 

arkadaşlar banka kartlar için mi geçerli bunlar yoksa kredi kartlarımı cavap verirseniz sevinirim

0 Mesaj
10 Ocak 2011; 2:44:56 

caevap please

23 Mesaj
10 Ocak 2011; 3:04:22 

hiç bir zaman kart parası vermedim vermemde arıorm müşteri hizmetlerini düzgünce konuşuyorm iptal edin kredi kartımı vs her ay düzgün ödemelerim hiç sektirmediğim için olabilir bu ayda 65 lira yapıkredi gold parası geldi diğer aradım yine ay size iade edilecek dediler yapıkredi kullanıorm gayet memnum

Hiçbir şeyden pişman değilim. Eğer insanlar ne der diye düşünseydim, yaşadıklarımın çoğunu yaşayamazdım.

119 Mesaj
6 Şubat 2011; 19:24:31 

yani kredi kartı aidatı almayan banka yok bu durumda?öylemi oluyor.bende her sene aramaktan bıktım hsbc yi.

i7 4770k / Asus z97-Deluxe /G-Skill Sniper 8GB DRR3 1866mhz/ SAPPHİRE HD7870 / SAPPHİRE PURE 625W / Kingston Hyperx 120 gb SSD / Lg 42LE5500 / SUNBEAM CORE-CONTACT 120 / AEROCOOL PGS V SERİES

304 Mesaj
6 Şubat 2011; 19:38:54 

1527 Mesaj
10 Şubat 2011; 12:48:52 

banada dün akbanktan geldi 50 lira üyelik ücreti....
aradım iptal edin diye başka bişey demeden kadın önümüzdeki ay iade edeceğiz dediler ....
bu ne lahana turşusu şimdi!!!
ben nakit çeksem kart ile 50 tl onun faizini isterler....
bizden 50 tl alıyorlar dile kolay 1 ay onu işletiyorlar oh ne ala memleket !!!!!!1
kim bilir bunu bütün müşterilerine yapıyorlardır bunu..
yok kardeşim bende 50 tl nin yasal faiziyle birlikte geri ödenmesini isticem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatonair -- 10 Şubat 2011; 12:50:59 >

26 Mesaj
20 Nisan 2011; 12:29:29 

arkadaşlar ne için kasıyorsunuz ki halkbank'ı hiç araştırmadınız mı? advantage kredi kartı ürünü var piyasası gayet sağlam yıllık kart ücreti ilk yıl 2 tl ikinci yıldan itibaren 5 tl. internet şubesinden yapılan hiçbir işlemden de ücret alınmıyor. ne eft ne fatura ödemesi için. ziraatin berbat sistemi ile uğraşmayın derim. adamların istanbulda 4-5 tane para yatırılan atm'i var. kart borcu ödemek tam bir komedi.

4692 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
olizvel
20 Nisan 2011; 13:12:26 

bende akbank kartları kullanıyorum şirketimin anlaşmasına göre maaşlarımız bu bankaya yattığı sürece aidat kesilmiyor ve her yıl düzenli olarak yüksek miktarda chip para yatırıyorlar ben yüksek diyorum ama bazı bankaların baya baya bi yüksek promosyon parası yatırdıklarını duyunca kızmıştım ya ama zaten anlaşma biterse kartı iptal ederim anında direk garanti bence en iyi banka

523 Mesaj
24 Ağustos 2011; 1:51:44 

güncelleyin lütfen

79 Mesaj
30 Eylül 2011; 22:47:43 

Bu tarz bilgileri her bankanın sitesinde bulabilirsiniz, ona buna soracağınıza bankanın sitesine bakın.

Linklerde bakmanız gereken yerler: Kredi Kartları, Mevduat Hesapları, Hesap İşletim Ücreti, Kart Aidatı ve merak ettiğiniz diğer işlemler için ücret alıp almadıkları.

http://www.akbank.com/f...ran/ucret-komisyon.aspx
http://www.bankasya.com...oran_komisyon/index.jsp
http://www.citibank.com...tlari/Faiz-Oranlari.htm
http://www.garanti.com....tleri.page?gbid2=201537
http://www.halkcard.com.tr/channels/1.asp?id=28
http://www.hsbc.com.tr/...tler/urun_fiyatlari.asp
http://www.isbank.com.tr/TuketiciVerileri.aspx
http://www.kuveytturk.c...plar_firmanizaozel.aspx
http://www.kuveytturk.c...leri_firmanizaozel.aspx
http://www.ptt.gov.tr/i...487EA93CB5&open=1&im=11
http://www.turkiyefinan...civerileri/default.aspx
http://www.yapikredi.co...ari/islemUcretleri.aspx

Burada olmayan bankaların sitesinde de Faiz Oranları, Ürün ve Hizmet Ücretleri gibi bölümlere bakmalısınız yada google dan ilgili bankanın adını yazıp hesap işletim ücreti vs. diye arayınca çıkıyor direk linki.

Konuyla alakalı haber (10 gün öncesine ait):
http://www.haber7.com/h...retleri-ve-aidatlar.php

Kart aidatını almayla ilgili haber(dilekçe örneği, yargıtay kararı vs.):
http://www.haber7.com/h...geri-almanin-5-yolu.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virs -- 23 Nisan 2012; 11:21:11 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

539 Mesaj
30 Eylül 2011; 22:50:54 

garanti 38 lira alıyo 6 ayda bir. 3 kere tüketici haklarına başvurdum. göndermediler paramı geri. yasa falan hikaye. gelmez öyle bişey.hsbc kartımı kapattığım gün kart ücreti kesilmiş. 5 ay ödemedim. tüketici haklarına gittim başvurdum. 5. ay avukat yazı göndermiş.

İnşaat Mühendisi

Atatürkçü Düşünce Topluluğu

242 Mesaj
3 Ekim 2011; 0:47:18 

Ben geçen Ağustos ayında HSBC kredi kartımdan yapılan bu kesintinin iadesini istedim paramı iade ettiler ama kartımı da iptal ettiler

2439 Mesaj
1 Kasım 2011; 18:28:25 

Valla napıcaz bilmiyorum.İşbankası da kesiyor 40 tl

4 Mesaj
15 Kasım 2011; 16:34:56 

card finansın fix card'ı var onada yıllık aidat yok

54 Mesaj
30 Kasım 2011; 20:08:15 

arkadaşlar bu konunda bank asyayı tek geçerim + kartın özellikleride çok avantajlı mesela aldığınız peşin bir alışverişinizi internet bankacılığı üzerinden rahatlıkla taksitlendirebiliyorsunuz yada taksitli yaptığınız alışverişlerinizide erken bitirmek isterseniz taksit kapatma özelliği.

DH 982

586 Mesaj
30 Kasım 2011; 20:22:42 

bank asya almıyor. ayrıca dıt kredi kartını kgs kartı olarak kullanabiliyorsunuz..

Uzaklaştırılmış
30 Kasım 2011; 20:26:45 

Halkbank yıllık 10 tl kullanıyorum. Bank24 kartı

193 Mesaj
30 Kasım 2011; 20:26:57 

eğer yıllık ücret adı altında para alıytolarsa bankayı arasın. arkadaş alacaksanız bu parayı ben kartımı iptal ettiriyorum diyin. ya geri öderler ya da o parayı bonus olarak yüklerler.

1210 Mesaj
30 Kasım 2011; 20:29:35 

kuveyt türk kesinlikle hiç bir şekilde almıyo internet üzerindende havale ve eft ücretsiz yapıyosunuz zaten.

Arsız, Densiz, İlkesiz, Haddini Bilmez, Bayağı isen, Yanımıza Uğrama!
Küstah, Mürai, Tufeyli, Zevzek, Müptezel, Basmakalıp isen, Kapımızı Çalma!
Palavracı, Korkak, Kalleş, Ahlâksız isen, Eşiğimizi Geçme!
İçtenliksiz, Sevgisiz, Pespaye, Paçoz isen, Evimize Gelme!
Çilehanedir Burası, Hoşgörü Dergâhı Değil!
Ahde Vefa Bilmez, Tövbe Tutmaz isen, Sakın Gelme!
Alev Alatlı Beyaz türkler küstüler

162 Mesaj
30 Kasım 2011; 20:33:14 

iş bankası öğrencilerden almıyor

54 Mesaj
15 Aralık 2011; 13:01:22 

Yapı Kredi Bankası 65 TL üyelik ücreti eklemiş. Yazıklar olsun her ay 350 tl lik otomotik ödemem var. Yazıklar olsun. Fikri olan var mı?

Destek Eğitimi Şart!

91 Mesaj
15 Aralık 2011; 13:26:15 

quote:

Orijinalden alıntı: ilhan06

Yapı Kredi Bankası 65 TL üyelik ücreti eklemiş. Yazıklar olsun her ay 350 tl lik otomotik ödemem var. Yazıklar olsun. Fikri olan var mı?

Öyle adi bir banka yok. 5 ay önce 55 TL için dilekçe verdim iade ettiler. Dilekçemde kart iadesini ve kartın kapatılmasını istiyorum diye yazdım. Bu ay bir baktım 55 TL yine koymuşlar. Bankaya gittim, müşteri hizmetlerini arayın biz bilgi veremeyiz dediler.Nasıl bi bankas ise..

Aradım müşteri hizmetlerini ağzıma ne geldiyse söyledim. Küfür etmekten beter ettim. Neyniş" 3 Ay içinde 750 TL harcamadığımız için 55 TL" koymuş. Eee kime dedin bu bilgiyi diyorum. Sistem otomatik giriyor diyor. O sistem onlara bi girecek... Bankaya tekrar dilekçe vereceğim. Hiç söylemeden etmeden 5 ay içinde 2. defa 55 TL koymuşlar adiler...

Bütün heryere yazın arkadaşlar. Bu YK Bankasının rezilliğini keyfi uygulamalarını, soygununu. Böyle adilik olabilir mi?

BÜYÜK BAŞKAN AZİZ BAŞKAN!

2777 Mesaj
15 Aralık 2011; 14:37:49 

ben benım unıvesıte cardımı zamanında turuncu renklı bır baska kredı kartına devsırıp benden de para kestıklerı anda ıptal ettırmıstım.YK ve garantıden uzaak durun derım

avantadan para yok oyle!!!