- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
VİDEO' YU ÇOK YAVAŞ OYNATMA HANGİ PROGRAMLA OLUYOR ??
3 Cevap3435 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1189 Mesaj
15 Temmuz 2008; 12:16:08 

Arkadaşlar bu videoları oynatırken bazen öyle bir yavaşlatıyolar ki içi su dolu bir balonun patlama anı ve suyun dağılış şekli vs...vs... o kadar yavaş çekim ki ? bunu hangi video oynatıcı yada extra bişi ile mi yapıyoruz

Herşeyi bilmene gerek yok, Haddini bil yeter.!

772 Mesaj
15 Temmuz 2008; 15:48:45 

bu dediğin video oynatıcı ile değil videonun çekiş biçimi ile daha alakalı. zira videoyu saniyede 30 fps (frame) çekersen yavaşlatarak alacağın detay farklıdır, saniyede atıyorum 300 fps (frame) çekersen yavaşlatarak alacağın detay farklıdır. birisinde koşan adamın adımlarını zor seçersin diğerinde merminin gidiş anını görürsün...

1189 Mesaj
15 Temmuz 2008; 17:07:19 

quote:

Orjinalden alıntı: osmanak

bu dediğin video oynatıcı ile değil videonun çekiş biçimi ile daha alakalı. zira videoyu saniyede 30 fps (frame) çekersen yavaşlatarak alacağın detay farklıdır, saniyede atıyorum 300 fps (frame) çekersen yavaşlatarak alacağın detay farklıdır. birisinde koşan adamın adımlarını zor seçersin diğerinde merminin gidiş anını görürsün...

Dostum onu anladım da sonuçta bunu bi şekilde oynatıyolar değil mi ? programla mı video oynatıcı ile mi orası meçhul ?

bunu ayırt etmenin bi yolu yok mu ?

Herşeyi bilmene gerek yok, Haddini bil yeter.!

1286 Mesaj
15 Temmuz 2008; 17:31:30 

Video düzenleme programlarıyla yaparsın.İstediğin aralığı seçersin speed/duration vardır onun yardımıyla ayarlarsın.Ama kaliteli bir çekim için osmanak'ın dediği gibi frame sayısı en önemlisi.Ne kadar çok frame o kadar kaliteli yavaş izlemeni sağlar.Saniye de mesela 5000 frame çeken kameralar var.Onla istediğin görüntüyü çeker,yazılımla da yavaşlatır ve videona eklersin...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » VİDEO' YU ÇOK YAVAŞ OYNATMA HANGİ PROGRAMLA OLUYOR ??
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234