Şimdi Ara

325. DÖNEM(aralık 2008) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI BURAYA (408 EFSANE MEHMETÇİK OLDUK) (2242. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44.836
Cevap
33
Favori
1.657.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22382239224022412242
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 325. dönem Tuzla piyade okulu piyade Asteğmen ZMA takım komutanı olarak eğitim almıştım. ne günlerdi be...
  • VAY BE 2008 DE TANIŞMIŞTIM BU GRUPLA, AKLIMIZDA DELİ SORULAR, KİMİMİZ TECİL BOZDURMA DERDİNDE KİMİMİZ ERKEN SEVK DİLEKÇESİ İLE UĞRAŞIR. BELKİ AİLE VE ARKADAŞLARIMIZDAN ÇOK BURADA BİRLİKTE ZAMAN GEÇİRDİK. ŞİMDİ ARADAN YILLAR GEÇMİŞ. ŞAHSEN BEN EVLENDİM VE 4 YAŞINDA OĞLUM OLDU :)

KİMBİLİR BURADA BİREBİR GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ ARKADAŞLARIMIZ NELER YAPIYOR. NE TATLI HEYECANLARDI 325 EFSANE KISA DÖNEM ...

SEVGİLERİMLE

AMASYA 15. ER EĞİTİM TUGAYI 2. ERYX BÖLÜĞÜ EĞİTİM ÇAVUŞU
    ÇAĞLAR KAYACAN
  • Vay bee :) Ben 325. kısa dönemken oğlum dünyaya geldi, şimdi 8 yaşına giriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devian

Aday Nu. 34448
    Adı Soyadı YİĞİT OZAN GÜNEY
    Baba Adı
    Doğum Yeri KADIKÖY
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Piyade
    Statüsü Er
    Branşı
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 59'UNCU TOP. EĞT. TUG. K.LIĞI
    ERZİNCAN

Devrelerim varmı aynı yere giden ? Varsa yigitguney@msn.com
    10 yıl yahuuu dile kolay , oradayken bitmeyecek gibi geliyor ama üstünden 10 sene geçmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: malumatfuruş

ŞAFAK ESENBOĞA
    şu mesajı görünce bir gülme aldı
  • birden aklıma geldi, biraz yazdıklarımızı okudum. Askerlik biteli 11 koca sene olmuş!

Efsane 325.Dönem tertiplerime selam olsun.
  • Aleyküm selam tertip selamlar sevgiler muhtemelen çoğu da baba olmuştur hepsinin babalar günü nü de kutlarım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yıldönümü kutlu olsun

• nerdesiniz ulan. Yıllar sonra aklıma düştü girdim bu efsane sohbetlerimizin geçtiği, efsane forma. Çok duygulandım be..meger yıllar ne çabuk geçmiş..ulan emojiler bile hala duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 sene önce bu sıralar yerlerimizi bekliyorduk ne ilginç zaman hızlı geçiyor.

• Grubu okko ile kurdugumuz ilk gun aklima geldi Tam 14 yil olmus.

• Merhaba Sevgili Kardeşlerim, aklıma erken sevk dilekçesi verdiğimiz günler geldi, kimine cevap gelir kimine gelmez, stres basar falan. ne günlerdi be . umarım hepinizin sağlığı sıhati yerindedir.

Sevgiyle kalın çok güzel bir gruptu çoook, oğlum 10 yaşında yıllar sonrada umarım bu satırları okurum ona.

• Ne günlerdi…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aga be iyi günlerdi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Umarım herkes iyidir. Güzel günlerdi vakit çok hızlı geçti.

• 
Sayfa: önceki 22382239224022412242
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.