Şimdi Ara

## Fujitsu'dan Dünyanın En Yüksek Kapasiteli 2.5' Taşınabilir Diski ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Fujitsu'dan Dünyanın En Yüksek Kapasiteli 2.5' Taşınabilir Diski ##

Taşınabilir disk ve depolama çözümleri her geçen gün biraz daha önem kazanırken üreticiler arka arkaya duyurdukları daha yüksek kapasiteli ve daha kompakt boyutlu çözümler ile dikkat çekmeyi hedefliyorlar. Teknoloji dünyasının önde gelen oyuncularından biri olan Japonya merkezli Fujitsu, HandyDrive serisi altında 2.5" boyutlu yeni taşınabilir diskini duyurdu. 500GB'lık depolama kapasitesi ile dikkat çeken ürün firmaya göre dünyanın en yüksek kapasiteli 2.5" taşınabilir diski durumunda. 42x82x22 mm boyutlarında ve 220 gram ağırlığında olduğu ifade edilen ürün usb 2.0 arayüzünü kullanan ve 60MB/sn veri trasnfer hızına sahip olduğu belirtilen ürünün bu ay sonuna doğru yaklşaık 230 Avro'luk yurt dışı satış fiyatı üzerinden kullanıma sunulacağı ifade ediliyor.

• Western Digital Mybook serisi bence en iyisi
  • vay be gerçekten iyi kapasite
  • iyi kapasite lakin bu markaya içim ısınmıyo fazla
  • turkiyede bazi ithalatcilar fujitsu-siemens in avrupada iade edilen cihazlarini satiyorlardi hala devam ediyorlarmi bilmiyorum. fujitsunun ozellikle bazi laptoplari tam bi faciaydi . bu yuzden fujitsunun turkiyedeki tuketici imaji cok kotu.

hd hizi icin 60mb/s denmis herhalde usb disinda baglanti secenekleride mevcut. usb ile hd nin hizi ne olursa olsun 24mb/s nin ustunu almak mumkun degil. bir an once e-sata baglantisi yayginlassa cok guzel olacak.
  • siemens laptoplarin turkiye servisi cok iyi ama bazi urunlerinde gercekten tasarim sikintisi oldugu muhakkak.
  • 230 avro yuhhhhh...........git 500gb hdd al dahili
    git bide kutu al mis gibi gene işini görür 230 ytlye bile gelmez bu ne bea
  • 500 gb zaten piyasada var yeni bi haber değil ki bu verbatim aylar önce çıkardı 500 gb portable 2,5 inç diski fujitsu-siemens şaşırdı heralde ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: engin_9091

230 avro yuhhhhh...........git 500gb hdd al dahili

her 500gb 2.5 lik hd nin harici disk kutusuna konabilcegini sanmiyorum. 500gb likler standart 2.5luklardan daha kalinlar. standart kalinlik 9.4-10mm civari bir sey olcak cogu 500gb 12.5mm kalinliginda. kutulari gectim laptopa bile takarken problem olabiliyor.

standart olcude bir tek samsung un yeni cikan bi modeli var. oda almanyada 150eu dan basliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: engin_9091

230 avro yuhhhhh...........git 500gb hdd al dahili

Birisini cebine atmak var. Diğerini torbaya
  • Böylece yeni nesil HD ler için gerekli kaynak bu yollarla sağlanacak gibi Alın alın, sizinde ssd ve diğer hd teknolojilerine katkınız olsun biraz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilyus

iyi kapasite lakin bu markaya içim ısınmıyo fazla

ama fujitsu diskler çok guzel ısınıyor, alırsan kısa surede ısınırsın
  • Konuyla alakalı diil ama burdan bi arkadaş 'siemens laptoplarin turkiye servisi cok iyi ' demişte ben laptopumu mu servise vereli 2 hafta oldu,o sorun diilde servisi aradığımda açan yok ,birine soramıosun laptopumun durumu nedir die.yrn arıcam açmazlarsa yine, bizzat gidicem.Leventteki servisi bu arada.
  • fuitsu-siemens in v bilmem kac modeli vardi kendi alaninda bir efsanedir. cpu yu bosta iken 80 dereceydi. bi oyun acip biraz zorluyan olunca ruhunu teslim ediyordu. cogu kisi iade etmeye calisti edemedi davalar acildi. hatta bi ara bunun madurlar dernegi vardi hala duruyormu bilmem. birlesip dava acmislardi ama turkiyedeki kanunlarin tuketiciyi ne kadar korudugunu herkez biliyor
  • quote:

bende oyle oldum olası fujıtsı siemens almam ne laptop ne baska bi sey
  • quote:

Orjinalden alıntı: husNUKE

quote:

ama fujitsu diskler çok guzel ısınıyor, alırsan kısa surede ısınırsın

Seviyorum ben bu forumu...
  • Ben Fujitsuden limonata bile almam..Daha elinde sağlam, çalışır durumda, ömrü uzun hiç bir cihaz görmedim... Türkiye'ye kaliteli mal girmiyor arkadaş...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.