Şimdi Ara

## Kingston'dan 8GB'lık Yeni microSDHC Bellek Kartı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Kingston'dan 8GB'lık Yeni microSDHC Bellek Kartı ##

Bellek dünyasının en büyüklerinden Kingston taşınabilir cihazlar için hazırladığı yeni microSD High-Capacity (SDHC) bellek kartını duyurdu. Sunduğu 8GB'lık depolama kapasitesi ile dikkat çeken ürün 11mm x 15mm x 1mm boyutlarında ve 1.5 gram ağırlığında. Saniyede 4MB'lık veri transfer hızı sunabilen Class4 tipindeki yeni bellek kartı FAT32 dosya formatını ve 2.0 versiyonlu SD Association spesifikasyonunu desteklemekte. Ömür boyu garanti ile gelen Kingston'ın yeni bellek kartı yurt dışında 58$'lık etiket fiyatı üzerinden kullanıma sunuluyor.

• fiyatı fena olmamıs
  • scsbs bunu yeni nesil telefon veya fotoğraf makinelerinin hepsi destekliyormu siyatı oldukça uygun ama saniyede 4 mb üst düzey fotoğraf makinaları için biraz yavaş gibi
  • dikkat edin... 8gb'lik mikroSD kartinin boyutlari 1.5cmX1cm'dir...

kucul de cebime gir diyecem ama bozuk paralarin arasinda kaybolur bu kart.. daha ne kadar.... yakinda sirtinda kamera tasiyan boceklerle film yaparlarsa sasirmam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Towarscke -- 14 Temmuz 2008; 21:38:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Towarscke

dikkat edin... 8gb'lik mikroSD kartinin boyutlari 1.5cmX1cm'dir...

kucul de cebime gir diyecem ama bozuk paralarin arasinda kaybolur bu kart.. daha ne kadar.... yakinda sirtinda kamera tasiyan boceklerle film yaparlarsa sasirmam...

bu saten bugünün tekno. ile yapılabilen bişi şaşırmaman doal olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

quote:

Orjinalden alıntı: Towarscke

dikkat edin... 8gb'lik mikroSD kartinin boyutlari 1.5cmX1cm'dir...

bu saten bugünün tekno. ile yapılabilen bişi şaşırmaman doal olur

suna nanitler geliyor diyelim mi..? mikroskobik robotlar... insan vucuduna yerlesip, insanlari hastaliklara karsi koruyorlar...

2mp kamera ile hamile kadinin cocugunu cekiyor filme falan...

• vay be 8gb ben daha 1gb tı yeni aldım
  • iyide çok yeni birşey değil ki sadece kingston yeni çıkarabilmiş 6 aydır sandisk marka 8gb microsdhc zaten kullanıyorum ki o zaman 110ytl 12 takside almıştım gittigidiyordan ve o da class4.yurtdışı 75ytl bunun Tr ye gelesiye gene 100ytl,hala ucuzlamamış meret.32gb leri illa yayılacak yani ucuzlaması için...
  • Vayy be süper bi ürün oLmuş. Fiyatı da gayet uygun
  • 6600 a taktın mı bunu al sana N95 8gb gibi 6600 8gb olur çıkar :D:D:D:D
  • 1- Bakalım her telefon yada Fotoğraf makinesi destekleyecekmi ??
    2- 4mb/s biraz yazvaş değilmi
    3- TR Satış fiyatı ne olacak?
  • bedava ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.