Şimdi Ara

AYAK MANTARI NASIL GEÇER ?? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
75
Cevap
7
Favori
409.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • evet denedim, dediğiniz gibi bir sorunda olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur aşci

arkadaşlar size cevap verebilmek icin bu siteye üye oldum 2o sene dir cektiğimi bir ben bilirim kesin çözum NOVARTIS tek seferde bitiyor ALLAHIN izni ile besmele çekip sürün.ALLAHA emanet olun dua etmeyide unutmayın saygılar.

Hangi ilaç Novartisin kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayak parmaklarına kına yak ve 1 ay boyunca bolca troysd krem sür
    1.5 yıl önceki bnm ayağimdaki mantar böyle gecti şimdide kasık mantatarı ortaya çıktı o nasıl gececek bilmiyorum
  • Askerdeyim mantar olmustu ayaklarim...
    Hergun yikayin ayaginizi (sivi sabun kullanmayin)
    Oceral sprey sikin o bir dakika icinde kurur. ardindan zalain krem ile mantarli bolgeye daireler yapin. En son antiseptik pudrayi ayaginiza heryerine dokun ve yatin uyuyun. Bu dediklerimi 3 hafta boyunca hergun yapin. Mantar diye birsey kalmayacak sizde goreceksiniz. (Askerde hergun 8 saat nobet tutmama ragmen benim gecti...)
    (Bu arada safak da 20 )

• ornapsen kullanıcısına yanıt
    LAMISIL ONCE Novartis firmasının çıkardığı tek bir sefer sürülen yani tek dozda mantarı kökünden yok eden bir ilaçtır. Kesin çözümdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eren1905 -- 28 Nisan 2015; 17:06:17 >
  • cheem kullanıcısına yanıt
    LAMISIL ONCE Novartis firmasının çıkardığı tek bir sefer sürülen yani tek dozda mantarı kökünden yok eden bir ilaçtır. Kesin çözümdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eren1905 -- 28 Nisan 2015; 17:07:08 >
  • AYAK VE DİĞER MANTARLARDAN KURTULMAK ÇOK KOLAY HEMDE 1 GÜNDE İYİLEŞEBİLİRSİNİZ.
    MURT ÇALISINI KAYNATIN AMA HAVA ALMASIN MANTAR OLAN BÖLGEYE SÜRÜN YARI ÇAY BARDAĞI İÇİN 1 GÜNDE İYİLEŞİN
    www.guzellikvadisi.com
  • 20 senedir deotak kullanıyordum.ayak kokusu,mantar,yanma,kaşıntıya karşı hiç yarı yolda bırakmadı.

şimdide eczaneden aldığım borik asit kullanıyorum ayaklarım için.3 tl fiyatı var ama mucize diyebilirim.

bir çorba kaşığı ayakkabının içine serpiyorum ve koku,mantar falan olmuyor.çizme ile dolaş sorun yaşamasın demişlerdi doğruymuş.
  • TCA (trikloroasetik asit) kimyasal ayak peelingi ayak mantarına kesin çözümmm ....
  • Evet bende kullandım TCA ve gerçekten kesin çözüm herkese öneriyorum.
  • Merhabalar ayak mantarı oldukça inatçı bir mikrobik hastalık. burada yapılacak ilk şey doktora gitmek. Ancak bazı koruyucu yöntemlerde işi çözebilir. Mesela çoraplarınızı ayak mantarı başladığında ya kökten değiştirmek ya da kaynar suda kaynatmak. Ayakkabılarınızın içerisine kolonya veya ayakkabı spreyleri kullanabilirsiniz. Ve sürekli havalandırmak iyi olur. Daha detaylı bilgileri bu sayfadan okuyabilirsiniz. [link=https://goo.gl/NxiwdM][/link]
  • Merhabalar ayak mantarı oldukça inatçı bir mikrobik hastalık. burada yapılacak ilk şey doktora gitmek. Ancak bazı koruyucu yöntemlerde işi çözebilir. Mesela çoraplarınızı ayak mantarı başladığında ya kökten değiştirmek ya da kaynar suda kaynatmak. Ayakkabılarınızın içerisine kolonya veya ayakkabı spreyleri kullanabilirsiniz. Ve sürekli havalandırmak iyi olur. Daha detaylı bilgileri bu sayfadan okuyabilirsiniz.http://www.blog.dolichetekstil.com/ayak-mantarina-bitkisel-cozum/
  • Konu hort. Var mı beyler kesin çözüm. Travazol ve oceral sprey kullandım. Geçici çözüm malesef kökten çözemedik bir türlü.
  • kremlerin 1 senedir yapamadığını 1 günde yapan mucizenin adı sarımsak. öncesinde birkaç gün uyguladığım tentürdiyot (batikon değil) kaşıntıya etki etmedi fakat sürece etkisinin büyük olduğunu düşünüyorum.

4 gün sonra edit; hiçbir şekilde kaşıntı kızarıklık yok. o zaman kaybı kremleri üretenlere selam olsun.. tentürdiyot medikalcilerde mevcut eczanelerde yok nedense..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DR@GL@YN -- 20 Mayıs 2020; 1:45:20 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.