Şimdi Ara

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.949
Cevap
125
Favori
1.582.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: crepis
    dün Blackline 1.5 dizel için telefonla fiyat aldım 25 bin lira belki bişeyler daha olur yani araç alanlar dikkat etsin

güvenlik paketi dahil değil sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpkara
    resim ekleyemiyormuyuz

eklersın hocam 2 image arasınawww.imageshack.us a yüklediğin resmin doğrudan linkinı yapıştır en sağlam yol budur
  • blackline karizma araba yaaa. stepway larda iyi tabi şimdi hakkını yemeyelimde stapway daha asi. blackline daha şehirli.
    ama benim hayalim şu blackline a bi 17 inç double çelik jant lastik atıp bi de suv kiti taktırmak o zaman değmeyin keyfine. zaten yüksek araba millet honda almaya korkuyo dibi vurcak diye. ya kardeş alsanıza bi stepway uç git ucuza jeep keyfini sür daha ne diyim
    hoca 20 milyara jeep almış :)))))derler bu seferde hahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-s

blackline karizma araba yaaa. stepway larda iyi tabi şimdi hakkını yemeyelimde stapway daha asi. blackline daha şehirli.
    ama benim hayalim şu blackline a bi 17 inç double çelik jant lastik atıp bi de suv kiti taktırmak o zaman değmeyin keyfine. zaten yüksek araba millet honda almaya korkuyo dibi vurcak diye. ya kardeş alsanıza bi stepway uç git ucuza jeep keyfini sür daha ne diyim

Bize de dağlı dedin ya helal olsun.....
  • quote:

quote:

blackline karizma araba yaaa. stepway larda iyi tabi şimdi hakkını yemeyelimde stapway daha asi. blackline daha şehirli.

dağa da çıkar şehre de iner hocam:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: noname027

Blackline 1.4 aracım ile maksimum gördüğüm hız 185 km. otobanda yol açıktı hafif rampa aşağıydı. Fotoda 175 km civarı çıkmış o hızda ancak bunu çekebildim.
     Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi

7.8 anlık yakıt gideriniz mi yoksa ortalama yakıt giderimi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

quote:

Blackline 1.4 aracım ile maksimum gördüğüm hız 185 km. otobanda yol açıktı hafif rampa aşağıydı. Fotoda 175 km civarı çıkmış o hızda ancak bunu çekebildim.

180 km hız ile 7.8litre göstereceğini sanmıyorum şahsen. Daha yüksek çıkması gerekmiyo mu? O hıza anlık o yakıt tüketimi çok iyi yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *XhsyPhoiDeus* -- 28 Ekim 2010; 20:32:19 >
  • nette gözüme ilişen bi yazı:

Las versiones y precios de lanzamiento son:
    Renault Sandero Stepway 1.6 nafta Confort: $57.670
    Renault Sandero Stepway 1.6 nafta Luxe: $64.740
    Renault Sandero Stepway 1.5 dCi diesel Confort: $64.490
    Renault Sandero Stepway 1.5 dCi diesel Luxe: $71.560

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *XhsyPhoiDeus* -- 28 Ekim 2010; 20:35:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

quote:

180 km hız ile 7.8litre göstereceğini sanmıyorum şahsen. Daha yüksek çıkması gerekmiyo mu? O hıza anlık o yakıt tüketimi çok iyi yoksa.

Yol bilgisayarı düşündüğünüz gibi çalışmıyor malesef, biraz daha basit işlemler yapıyor. Hesap makinesi gibi depodaki yakıt miktarını, gidilen km'ye bölüp ortalama yakıt giderini çıkarıyor diyebiliriz. Sadece sıfırlandığında ilk bikaç km için değerler değişiyor. Yola çıkarken depoyu fulleyip Yol bilgisayarını sıfırlamıştım, otobana çıkana kadar 90 km hızı geçmedim(ortalama 10 km kadar). Otoban girişinde 6 lt / 100 km gösteriyordu. 50 km kadar 120 - 140 aralığında sürdüm 7,8 lt o zaman gösteriyordu, 180km civarına sadece 1 defa çıktım kalan yol boyunca 140 gibi sürdüm. Ortalama 200 km kadar yol yaptım gidiş dönüş olarak. Eve vardığımda yakıt için 8,3 lt / 100 km gösteriyordu.

Hafta sonundan birkaç fotoğraf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noname027 -- 28 Ekim 2010; 23:44:51 >
  • özellikle dizel araçlarda yol bilgisayarının pek güvenilir olmadığını duymuştum. Stepwayde olmamasını da bu sebeple önemsemiyorum diyebilirim
  • quote:

özellikle dizel araçlarda yol bilgisayarının pek güvenilir olmadığını duymuştum. Stepwayde olmamasını da bu sebeple önemsemiyorum diyebilirim

bende hiç eksikliğini hissetmedim.
  • quote:

quote:

özellikle dizel araçlarda yol bilgisayarının pek güvenilir olmadığını duymuştum. Stepwayde olmamasını da bu sebeple önemsemiyorum diyebilirim

alp hocam stepway hakkında görülmemiş fotoğraflar(en azından görülmediğine inandığım ayrıntılı ve kaliteli fotoğraflar) ve bilgiler var elimde. Daha farklı bilgilerin ve ayrıntılı konuların tartışılabileceği stepwaye ait ki topik açmamı tavsiye eder misiniz? Sanderoculara sorayım dedim saygısızlık olmasın...
  • quote:

nette gözüme ilişen bi yazı:

Las versiones y precios de lanzamiento son:
    Renault Sandero Stepway 1.6 nafta Confort: $57.670
    Renault Sandero Stepway 1.6 nafta Luxe: $64.740
    Renault Sandero Stepway 1.5 dCi diesel Confort: $64.490
    Renault Sandero Stepway 1.5 dCi diesel Luxe: $71.560

dolar işareti sağda olursa dolar, solda olursa pezo ;öyleydi herhalde,
  • quote:

quote:

abi haşaaaaaaa:))) ama olay şu herkesin şase yere vurur sandero dimdik ayakta şehir dediysek türkiye yolları bunlar hangi kategoriye koyacaklar adamcağızlar fransanın yollarıyla almanyanın otobanlarıyla karıştırılar. orda ya dağ var ya şehir. türkiyede ikisindende bir numune getirdik biz de sanderoyu tercih ettik:)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yol bilgisayarı düşündüğünüz gibi çalışmıyor malesef, biraz daha basit işlemler yapıyor. Hesap makinesi gibi depodaki yakıt miktarını, gidilen km'ye bölüp ortalama yakıt giderini çıkarıyor diyebiliriz. Sadece sıfırlandığında ilk bikaç km için değerler değişiyor. Yola çıkarken depoyu fulleyip Yol bilgisayarını sıfırlamıştım, otobana çıkana kadar 90 km hızı geçmedim(ortalama 10 km kadar). Otoban girişinde 6 lt / 100 km gösteriyordu. 50 km kadar 120 - 140 aralığında sürdüm 7,8 lt o zaman gösteriyordu, 180km civarına sadece 1 defa çıktım kalan yol boyunca 140 gibi sürdüm. Ortalama 200 km kadar yol yaptım gidiş dönüş olarak. Eve vardığımda yakıt için 8,3 lt / 100 km gösteriyordu.

Hafta sonundan birkaç fotoğraf

hocam hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. blackline aynı bende var çok iyi etmişsin. uzun yol yapıyorsun anladığım kadarıyla benim gibi. ihtiyaca cevap verir bu makineler . kesinlikle uzun yolda yormaz
  • yol bilgisayarı konusunda benim de bir sorum olacaktı. ben mi gerizekalıyım yoksa bir sıkıntı mı var anlamadım . en az 5 kere okumuşumdur kullanma el kitabını ama bu yol bilgisayarında günlük sıfırlama işlemini yapamıyom ben. nasıl yapılır bi tarif edebilir misiniz? şimdiden teşekkürler. bi de benim araba hep 9 lt 100 km
  • quote:

quote:

quote:

alp hocam stepway hakkında görülmemiş fotoğraflar(en azından görülmediğine inandığım ayrıntılı ve kaliteli fotoğraflar) ve bilgiler var elimde. Daha farklı bilgilerin ve ayrıntılı konuların tartışılabileceği stepwaye ait ki topik açmamı tavsiye eder misiniz? Sanderoculara sorayım dedim saygısızlık olmasın...

Evet Kardeş topik çok iyi olur. Stepway hem iç donanım hemde dış donanım olarak diğer sanderolardan farklı, stepwaycileri ilk mesajda listelersek stepwayinin renk ve yakıt tipine göre çok iyi olur
  • quote:

yol bilgisayarı konusunda benim de bir sorum olacaktı. ben mi gerizekalıyım yoksa bir sıkıntı mı var anlamadım . en az 5 kere okumuşumdur kullanma el kitabını ama bu yol bilgisayarında günlük sıfırlama işlemini yapamıyom ben. nasıl yapılır bi tarif edebilir misiniz? şimdiden teşekkürler. bi de benim araba hep 9 lt 100 km

Günlük sayaç dediğin herhalde ana km sayacı dışında diğer gittiğin km 'yi ölçen kısım. onu sıfırlamak için aşağıdaki resimde işaretlediğim yerde sıfırlama düğmesi var. ona basınca ana sayaç ile diğer sayaç arasında değişim yapıyor (yol bilgisayarına girmeden) ona basılı tutunca km sıfırlanıyor

Yakıt konusunda da ben evle iş arasında kullanıyorum, genelde çevre yolu üzerinden gidip geliyorum. Işık vs yok sayılır. Belki bu nedenle km hep 8,1 lt gösteriyor. Şu anda km 2700 de daha. Otoban maceramda araç 5. viteste kendini çekmiyordu biraz açılsın diye oldu :) şu anda araç biraz daha ataklaştı. Aracı genelde karışık kullanıyorum, psikolojim yerindeyse slow müzik eşliğinde sakin , psikolojim bozuksa deparlı kullanıyorum son zamanlarda hep agresif kullandım ama km 8,1 lt üzerine çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noname027 -- 30 Ekim 2010; 12:09:44 >
  • quote:

quote:

yol bilgisayarı konusunda benim de bir sorum olacaktı. ben mi gerizekalıyım yoksa bir sıkıntı mı var anlamadım . en az 5 kere okumuşumdur kullanma el kitabını ama bu yol bilgisayarında günlük sıfırlama işlemini yapamıyom ben. nasıl yapılır bi tarif edebilir misiniz? şimdiden teşekkürler. bi de benim araba hep 9 lt 100 km

Günlük sayaç dediğin herhalde ana km sayacı dışında diğer gittiğin km 'yi ölçen kısım. onu sıfırlamak için aşağıdaki resimde işaretlediğim yerde sıfırlama düğmesi var. ona basınca ana sayaç ile diğer sayaç arasında değişim yapıyor (yol bilgisayarına girmeden) ona basılı tutunca km sıfırlanıyor

Yakıt konusunda da ben evle iş arasında kullanıyorum, genelde çevre yolu üzerinden gidip geliyorum. Işık vs yok sayılır. Belki bu nedenle km hep 8,1 lt gösteriyor. Şu anda km 2700 de daha. Otoban maceramda araç 5. viteste kendini çekmiyordu biraz açılsın diye oldu :) şu anda araç biraz daha ataklaştı. Aracı genelde karışık kullanıyorum, psikolojim yerindeyse slow müzik eşliğinde sakin , psikolojim bozuksa deparlı kullanıyorum son zamanlarda hep agresif kullandım ama km 8,1 lt üzerine çıkmadı.

ona basılı tutuyorum ama değişmiyor yarın bi daha denicem. yol bilgisayarına girmeden dediğin heralde yol bilgisayarı düğmedine basmadan o bildiğimiz sayacın yanındaki düğmeye basılı tutmak ben bi deniim onu olur inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.