Şimdi Ara

### Bu Switchlerden nerde bulabilirim ?### (BULUNMUŞTUR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben Antalya'da ikamet ediyorum. Bu on-off switchLerinden nerde buLabilirim?? Bi türLü buLamadım da... Bunlardan satan onLine magaza vs. varmı acaba bildiğiniz ? Yada bi yer ? Şimdiden teşekkürLer...

### Bu Switchlerden nerde bulabilirim ?### (BULUNMUŞTUR)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobo. -- 17 Temmuz 2008; 18:13:50 >

• Modifiyecide vardır on/off buton ve h.psi burada da var galiba yani tuning bölümü olan yerlerde.
  • TeşekkürLer. Buldum hepsiburada'da varmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aQua~MaDooR`

TeşekkürLer. Buldum hepsiburada'da varmış.

Link koyar mısınız,belki birilerinin işine yarar...
  • Bende arıyodum bi ara forumdan bi arkadas MediaMarkt'da var demişti...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chorme86

Bende arıyodum bi ara forumdan bi arkadas MediaMarkt'da var demişti...

Tmm saoL.
  • iyi de 20 ytl hepsiburada da yazıktır onun kapaksızı elektronikcilerde 1-1.5 ytl sebilll!
  • quote:

Orjinalden alıntı: kahraman_turk12

iyi de 20 ytl hepsiburada da yazıktır onun kapaksızı elektronikcilerde 1-1.5 ytl sebilll!

İyiymiş ztn daha aLmamıştım söLediğin iyi oLdu saoL.
  • İSTANBUL:

yazıcıoğlu pasajı 4.kat int-el

yazıcıoğlu pasajı alt kat pala elektronik

birkaç çeşit switch almıştım ordan istanbullulariçin faydası olabilir
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kahraman_turk12

iyi de 20 ytl hepsiburada da yazıktır onun kapaksızı elektronikcilerde 1-1.5 ytl sebilll!

İyiymiş ztn daha aLmamıştım söLediğin iyi oLdu saoL.

senin elektronikçilerden aldıgın 4-5 amper anca bunların pahalı olma sebebi 25 amper destekli olmaları kullanım alanı farklı

• bence 20 ytlye değmez bende bunların kapaksızlarından çok var büyük küçük babam uçak bakımcı uçaklarınkileri getiriyodu geçenlerdede bi on off buton getirmiş açık(altta iken) yeşil kapalı(üstte iken) siyah oluyor tam bilgisayarlar için ama babam kasayı modlamama pek izin vermiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnn -- 17 Temmuz 2008; 18:15:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: adnn

bence 20 ytlye değmez bende bunların kapaksızlarından çok var büyük küçük babam uçak bakımcı uçaklarınkileri getiriyodu geçenlerdede bi on off buton getirmiş açık(altta iken) yeşil kapalı(üstte iken) siyah oluyor tam bilgisayarlar için ama babam kasayı modlamama pek izin vermiyo

bana gönder sen onları
  • Oto Modifiyecilerinde Bulabilirsin..Bunları Genelde MinibüsLerde Görebilirsin...Minibüsçülerde Moda Hastadır Biraz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Barısİnce

Oto Modifiyecilerinde Bulabilirsin..Bunları Genelde MinibüsLerde Görebilirsin...Minibüsçülerde Moda Hastadır Biraz

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Barısİnce

Oto Modifiyecilerinde Bulabilirsin..Bunları Genelde MinibüsLerde Görebilirsin...Minibüsçülerde Moda Hastadır Biraz

ama kıro işi moda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnn -- 17 Temmuz 2008; 20:01:31 >

• bende şöyle bişey ledli hemde sitede güzel parçalar var türkiyeyede gönderiyolarmış gümrük olaylarını örenip bi kaç parça sipariş edicem bakalım sizde fiyatlara falan bi bakın nasıl gümrük işlemlerini bilen varsa yazsın ayrıca.

http://www.frozencpu.com/products/7673/cpa-245/Lian-Li_Military_Switch_Baybus_-_Multi_Port_-_Black.html?tl=g34c17
  • quote:

Orjinalden alıntı: WeNoM

bende şöyle bişey ledli hemde sitede güzel parçalar var türkiyeyede gönderiyolarmış gümrük olaylarını örenip bi kaç parça sipariş edicem bakalım sizde fiyatlara falan bi bakın nasıl gümrük işlemlerini bilen varsa yazsın ayrıca.

http://www.frozencpu.com/products/7673/cpa-245/Lian-Li_Military_Switch_Baybus_-_Multi_Port_-_Black.html?tl=g34c17

Hocam bunLar süpermiş Ben aLmayı düşünüyorum. Şu gümrük oLayını haLLedeLim. 2'miz aLaLım Olur mu??

• quote:

quote:

bende şöyle bişey ledli hemde sitede güzel parçalar var türkiyeyede gönderiyolarmış gümrük olaylarını örenip bi kaç parça sipariş edicem bakalım sizde fiyatlara falan bi bakın nasıl gümrük işlemlerini bilen varsa yazsın ayrıca.

Hocam bunLar süpermiş Ben aLmayı düşünüyorum. Şu gümrük oLayını haLLedeLim. 2'miz aLaLım Olur mu??

msneye ekledim .

• quote:

quote:

quote:

msneye ekledim .

Tmmdır Hocam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.