Şimdi Ara

## Microsoft'dan Yeni Oyuncu Faresi; X5 Sidewinder ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Microsoft'dan Yeni Oyuncu Faresi; X5 Sidewinder ##

Yazılım devi Microsoft'un donanım departmanı hazırladığı yeni oyuncu faresini önümüzdeki günlerde kullanıma sunmaya hazırlanıyor. X5 Sidewinder olarak adlandırılan yeni fare için bir önceki Sidewinder modelinin kırpılmış modeli olduğunu söyleyebilmek mümkün. X5 Sidewinder'ı an itibariyle kullanılmakta olan ve ülkemizde de satışa sunulan modelden ayıran en önemli farklılık olarak ayarlanabilir ağırlık (mevcut modelde 5-30 gram arası ağırlık ayarlanabiliyor) özelliğinin çıkarılması gösterilebilir. Bilindiği üzere başta Logitech'in G sersi olmak üzere oyunculara yönelik olarak hazırlanan ve segmentinde iddialı olmayı hedefleyen farelerde ayarlanabilir ağırlık özelliği bulunuyor ve bu sayede kullanıcılar tercih ettikleri ağırlığa göre fareyi özelleştirebiliyorlar. Bu farklılığa ek olarak bir önceki modelde var olan ve hassaslık hakkında bilgi veren ufak LCD ekranın da X5 ile birlikte kalktığını görüyoruz. Kablolu bir yapıya sahip olan ve USB 2.0 arayüzünü kullanan X5 Sidewinder, programlanabilir 9 adet tuşa sahip. Donanımsal olarak DPI seviyesinin ayarlanabildiği Sidewinder X5'in teknik detayları ve lansman tarihi hakkında henüz net bir bilgi olmamakla birlikte farenin yurt dışı satış fiyatının 59.9$ olabileceği konuşulmakta.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orjinalden alıntı: fx57

## Microsoft'dan Yeni Oyuncu Faresi; X5 Sidewinder ##

Yazılım devi Microsoft'un donanım departmanı hazırladığı yeni oyuncu faresini önümüzdeki günlerde kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Sidewinder X5 olarak adlandırılan yeni fare bir önceki Sidewinder modelinin kırpılmış modeli olduğunu söyleyebilmek mümkün. Sidewinder X5'i bir önceki modelden (5-30 gram arası ağırlık ayarlanabiliyordu) ayıran en önemli farklılık olarak ayarlanabilir ağırlık özellğinin çıkarılması gösterilebilir. Bilindiği üzere başta Logitech'in G sersi olmak üzere oyunculara yönelik olarak hazırlanan ve segmentinde iddialı olmayı hedefleyen farelerde ayarlanabilir ağırlık özelliği bulunuyor ve bu sayede kullanıcılar tercih ettikleri ağırlığa göre fareyi özelleştirebiliyorlar. Bu farklılığa ek olarak bir önceki modelde var olan ve hassaslık hakkında bilgi veren ufak LCD ekranın da X5 ile birlikte kalktığını görüyoruz. Kablolu bir yapıya sahip olan ve USB 2.0 arayüzünü kullanan Sidewinder X5, programlanabilir 9 adet tuşa sahip. Donanımsal olarak DPI seviyesinin ayarlanabildiği Sidewinder X5'in teknik detayları ve lansman tarihi hakkında henüz net bir bilgi olmamakla birlikte farenin yurt dışı satış fiyatının 59.9$ olabileceği konuşulmakta.

Microsoftun MS 3.0 MS 1.1 SE dışında ekibine kattıgı bir çopluk oyun faresı daha...

• SideWinder'dan sonra ne kadar gerekli bir ürün olduğu tartışma konusu. Ancak fareye siyah renk yakışmış.
  • daha ıkı ay once sıdewınder alan bırıne yapılan bu dawranıs hak mı dogru mu yanı....
  • 2 ay önce sidewinder aldıysan bu haberi hatırlama gitsin pek bi fark da yok gibi zaten.....
  • A4 tech X7 Laser kullanıyorum son derece memnunum
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnseLmo82

A4 tech X7 Laser kullanıyorum son derece memnunum

Bende de ondan var. Tam f/p faresi. Ne gerek var buna.
  • Haberde denildigi gibi onceki modelden farkı yok!
  • Orjinalden alıntı: aQua~MaDooR`

[/qu
    +1 aynen bendede var a4tech x7 bundan daha ii gerek görünüş gerek fiyat olarak
  • bende var oyun mause si microsoft sidewinder çok şık klas fakat 5 para etmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: aQua~MaDooR`

quote:

aynısı bendede var
  • adamlar bir direver yapamadı vistaya lifecam vx-3000 yüzünden pc min usb yuvası yalama oldu bu farede benim gozumde vasat haber icin sagol
  • iyi çeşit olmuş bakalım nasıl performans gösterecek göreceğiz
  • Bence bunlara hiç gerek yok, bi oyun oynıcaz sonuçta ne gerek var.
  • X7 f/p da gecilmez durumda. cok param olsa zaten razer ya da logitech alirim...
  • Logitech G5 forever.Zamanında 70ytl'ye almıştım.2 yıldır bende,bozulana kadar da ben de kalıcak.
  • a4 tech x7 kullanıyorum...faremi seviyorum
  • kımsenın ms urunlerıne guvenı kalmamıs
    ama ıstıkrarlı bır sekıldede yenı urun cıkartmaktanda gerı kalmıyorlar
  • birşeye yaramaz steelseries ikari laser daha dehşet.mouse derken ms1 en kralı
  • Gereksiz bişey bence...Elinin altında kütük var sanki,ergonomisi çok kötü,ahım şahım bi malzemesi yok,parasını haketmiyo.

A4 TECH tam bizler için.Oyun oynasın oynamasın herkesin beğenip alabileceği bir fiyat-performans ürünü.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.