KARIN KASI İÇİN YARDIM
49 Cevap56813 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Temmuz 2008; 20:03:39 

KARIN KASI YAPMAM İÇİN TAVSİYELER VERİN ŞU 2 AY İÇİNDE OLMASI LAZIM LÜTFEN

KİLO:65
BOY:1.75

619 Mesaj
12 Temmuz 2008; 20:07:38 

2 aymı 2 sende bıle zor cıkar karın kası bu anca yagları erıtebılırsen kaslar gözukur 2ayda cok zor ama 2 ayda bıraz sısebılırsın sonra yıne bırakacagın ıcın bı ıse yaramaz tabı

2922 Mesaj
12 Temmuz 2008; 20:09:56 

quote:

Orjinalden alıntı: 87akin-izmir

2 aymı 2 sende bıle zor cıkar karın kası bu anca yagları erıtebılırsen kaslar gözukur 2ayda cok zor ama 2 ayda bıraz sısebılırsın sonra yıne bırakacagın ıcın bı ıse yaramaz tabı

Kocaeli Üniversitesi - İngiliz Dili ve Edebiyatı
Türkçe'ye Çevirdiğimiz Çizgi Romanlar

51 Mesaj
12 Temmuz 2008; 20:19:06 

liposuction yaptır o zmn

290 Mesaj
12 Temmuz 2008; 20:27:25 

ilk resimde herifin malafath gözüküo kaldır istersen onu

BnDRM

1361 Mesaj
12 Temmuz 2008; 20:29:45 

Hangi açıdan bakarsan onu görürsün ki zaten bence rahatsız edici bi görüntü yok abartılcak kadar. Bence sen mesajını değiştir.

Büyük dinimiz çalışmayanın insanlıkla hiç ilgisi olmadığını bildiriyor. Bazı kimseler çağdaş olmayı kâfir olmak sayıyorlar. Asıl küfür onların bu zannıdır. Bu yanlış tefsiri yapanların maksadı İslâmların kâfirlere esir olmasını istemek değil de nedir? Her sarıklıyı hoca sanmayın, hoca olmak sarıkla değil, dimağladır.

M. Kemal ATATÜRK

330 Mesaj
12 Temmuz 2008; 20:30:17 

quote:

Orjinalden alıntı: lopitapa

e 63
Acer Aspire One D150
cbr 125 11

462 Mesaj
12 Temmuz 2008; 20:39:56 

karını fazla kasma

1361 Mesaj
12 Temmuz 2008; 20:40:36 

quote:

Orjinalden alıntı: tr26tr

karını fazla kasma

Sebep?

Büyük dinimiz çalışmayanın insanlıkla hiç ilgisi olmadığını bildiriyor. Bazı kimseler çağdaş olmayı kâfir olmak sayıyorlar. Asıl küfür onların bu zannıdır. Bu yanlış tefsiri yapanların maksadı İslâmların kâfirlere esir olmasını istemek değil de nedir? Her sarıklıyı hoca sanmayın, hoca olmak sarıkla değil, dimağladır.

M. Kemal ATATÜRK

462 Mesaj
12 Temmuz 2008; 20:42:04 

quote:

Orjinalden alıntı: Time2Die

Sebep?

lan oğlum kadınlara fazla yüklenilir mi len onlarda insan sonuçta

1361 Mesaj
12 Temmuz 2008; 20:46:01 

quote:

Ne bu samimiyet?
Ayrıca espri yapmışsın sanırım ama olmadı.

M. Kemal ATATÜRK

462 Mesaj
12 Temmuz 2008; 20:46:56 

quote:

Orjinalden alıntı: Time2Die

Ne bu samimiyet?
Ayrıca espri yapmışsın sanırım ama olmadı.

ne esprisi ne samimiyeti ne diyon kardeşim

1361 Mesaj
12 Temmuz 2008; 20:49:24 

Hitap tarzından bahsediyodum, lan olm falan. Neyse boşgeç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Time2Die -- 12 Temmuz 2008; 20:49:02 >

M. Kemal ATATÜRK

Uzaklaştırılmış
12 Temmuz 2008; 20:49:42 

quote:

İğrenç

Uzaklaştırılmış
12 Temmuz 2008; 20:55:25 

Kesinlikle Mekik çekmeLisin ama Biraz sabırlı Olucan

1250 Mesaj
12 Temmuz 2008; 21:02:32 

yağ varmı yokmu ona göre yardım edelim varsa sabahtan akşama kadar mekik çek yine bişi olmaz

GALATASARAY SK

2323 Mesaj
12 Temmuz 2008; 21:11:23 

Yağlı isen Boğazı kısacaksın. Bol Bol Hafif tempo Koşu yapacaksın. Mekikede Devam edeceksin

678 Mesaj
12 Temmuz 2008; 21:15:25 

hareketin ismini bilmiom ama arasına girip kollarını dayiican sağlam bi yer buluon. bacakları düz bi şekilde kaldıra bildiğin kadar havaya kaldırıon, tabi kolları yana dayıyon ki düşme. acaip karın kasını zorluo. bu arada hareketlerin yanında yiyeceklerinede dikkat etmelisin. biraz prtoein ağırlıklı beslen. bide mekik çekerken kolları kafaya dayayıpta kuvvet alma...

bu arada karın kası+vücut olarak eminem çok iyi duruo bnce. tam ideal noktasında. ne aşırı nede ince. süper....

1085 Mesaj
12 Temmuz 2008; 21:15:25 

Peki benim şansım var mı ? boy : 1,80 kilo: 54

59 Mesaj
12 Temmuz 2008; 21:23:56 

Iyı benım bu adamdan daha fazla karın kasım var.Arkadaşların dedıgı gıbı 2 ayda karın kası zor bıraz.Ben kaç senedir idmanlardan sonra eve gelip mekik ve yan mekik çekerek yaptım.Bide devamlılık şart.Ha bide unutmadan karın kasları sıçramayıda geliştiriyor.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Email Atmak İçinTıklayınız

6736 Mesaj
12 Temmuz 2008; 21:39:21 

benim var mı sansım yas 15 boy 1.84(yada 185) kilo 59( )

kasmam ben kendimi karın kası için çıkarsa çıkar kendisi

30 Mesaj
12 Temmuz 2008; 21:44:47 

kilo nasi 59 oluyo ya tuy gibisiniz.boy :181 kilo:73...vucudumda fena degil,yuzuyorum,ve ciddi soyluyorum kendiliginden karin kasim cikti az bisey.Ama simdi mekik'e fln da baslicam...iyi olcak bakalim

Dh Yüzücüler ve Yüzmeyi Severler Grubu

908 Mesaj
12 Temmuz 2008; 21:47:17 

quote:

Orjinalden alıntı: cankutuk

Ha bide unutmadan karın kasları sıçramayıda geliştiriyor.

O Zaman bende mekik haraketlerine başlıyorum .

Şimdi Tek Ayak Tek el smac vurabiliyorum eğer dediğin doğruysa yazın sonunda hem normal sıçörama antremanları + mekik ile rahat smaç vurabilecem .

DH XBOX 360 TOPLULUĞU

59 Mesaj
12 Temmuz 2008; 21:56:42 

quote:

Orjinalden alıntı: emreovic5

O Zaman bende mekik haraketlerine başlıyorum .

Şimdi Tek Ayak Tek el smac vurabiliyorum eğer dediğin doğruysa yazın sonunda hem normal sıçörama antremanları + mekik ile rahat smaç vurabilecem .

Bende o yuzden yaptım zaten çok rahat vuruluyo boyle zıpladıgını bıle hissetmiyosun adamım.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Email Atmak İçinTıklayınız

1049 Mesaj
12 Temmuz 2008; 22:02:41 

quote:

Orjinalden alıntı: Ademsx1

benim var mı sansım yas 15 boy 1.84(yada 185) kilo 59( )

kasmam ben kendimi karın kası için çıkarsa çıkar kendisi

senin zaten o boy ve kiloyla afrikalı maratoncular gibi karın kaslarının belirgin olması gerekir ya da sizin tartı bozuk.

====KİŞİSEL BLOGUM====

Microsoft isn't evil, they just make really crappy operating systems.
The memory management on the PowerPC can be used to frighten small children.

162 Mesaj
12 Temmuz 2008; 22:05:44 

her gün 20 şınav 50 mekik çek

DH Simyacılar Kulübü

If God had wanted you to live, he would not have created me!
http://forum.donanimhaber.com/m_65519047/tm.htm

678 Mesaj
12 Temmuz 2008; 22:30:30 

20 şınav 50 mekik az kanımca yapılabiliosa biraz daha fazla yapılmalı bnce... bide dambıl edinilirse iyi olur. hareketler dahada geliştirilebilir.

863 Mesaj
12 Temmuz 2008; 22:32:54 

Full ve devamlı mekik çekmelisin bu kasları yorar ve güçlendirir.Bir de yere yat ellerini poponun altına sıkıştır başını kaldırabildiğin kadar kaldır.Ve ayaklarınla yarım daireler çiz.Karatede görmüştüm bitiriyor adamı.

423 Mesaj
12 Temmuz 2008; 22:36:20 

YAŞIN 14 İSE HİÇ BİŞEY YAPAMAZSIN. O KADARKOLAY SANIYORSUN DEMİ.

Bİ KAÇ AY SONRA YİYEMEZ OLURSUN VUCUT ÇALIŞMAK O KADAR KOLAY DEĞİL

ZATEN 2 AYDA MÜMKÜN DEĞİL. BENCE FAZLA HEVESLENME VAZ GEÇ. YADA UZUN VADELİ DENE.!

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

678 Mesaj
12 Temmuz 2008; 22:39:00 

quote:

Orjinalden alıntı: baris_ekin

Full ve devamlı mekik çekmelisin bu kasları yorar ve güçlendirir.Bir de yere yat ellerini poponun altına sıkıştır başını kaldırabildiğin kadar kaldır.Ve ayaklarınla yarım daireler çiz.Karatede görmüştüm bitiriyor adamı.

ilk defa duydum hareketi. ayakla mekik baraber mi yapılcak. öölese bni yerde kim sabit tutcak?? yuvarlanırım bn

863 Mesaj
12 Temmuz 2008; 23:06:40 

yok hareketle deyil
mekik diil sadece kendi başına yapcan hareketleri yani mekiği çıkar diğerlerini mekikten farklı yap

14 Mesaj
12 Temmuz 2008; 23:45:24 

quote:

insanlar neden bilmediği konular hakkında cevap yazar anlamam.

yardım edeceksiniz madem, biliyorsanız konuşun !

BİLİMSEL GERÇEK:

vücuttaki yağlar, son depolanandan itibaren yakılır.

BU ŞU DEMEKTİR:

MEKİK ÇALIŞAN BİRİNİN KARIN KASLARININ GÜÇLENMESİ BEKLENİR

ANCAK BU:

KARNINDAKİ YAĞLARIN ERİYECEĞİ ANLAMINA GELMEZ !

YANİ:

İSTERSEN MİLYON TANE MEKİK ÇEK,

SIRA KARNINDAKİ YAĞLARA GELMEDİYSE ASLA KARNINDAKİ YAĞLARI ERİTEMEZSİN.

http://i.data.bg/08/06/05/988601_orig.jpg
BOSTON CELTICS Champions
Ray Allen - Kevin Garnett - Paul Pierce

619 Mesaj
13 Temmuz 2008; 0:34:31 

quote:

Orjinalden alıntı: spinalsurgeon

hareketin ismini bilmiom ama arasına girip kollarını dayiican sağlam bi yer buluon. bacakları düz bi şekilde kaldıra bildiğin kadar havaya kaldırıon, tabi kolları yana dayıyon ki düşme. acaip karın kasını zorluo. bu arada hareketlerin yanında yiyeceklerinede dikkat etmelisin. biraz prtoein ağırlıklı beslen. bide mekik çekerken kolları kafaya dayayıpta kuvvet alma...

bu arada karın kası+vücut olarak eminem çok iyi duruo bnce. tam ideal noktasında. ne aşırı nede ince. süper....

bak o senın dedıgın ılk hareketı kımse yapmıyo normalde legraıse dı galıba alt karın kası halk arasında ona çakı derler. bırı fotomodel koymus onun bıle karın kasları sadece mıdesınde var maksak penısıne kadar sekıllı karın kası cıkartmak oda senın dedıgın hareketle yapılıyor. ayrıca zayıf bıle olsan twist şart

0

eger dedıgın hareket buysa. bu hareketı yapmıyan kısının karsın kası sadece göusunun altında cıkar cıkarsa oda onada sekıl demem ben

cetinkayas :

ben bu forumda benımle ılgılenen herkeze yardımcı oldum. butun pmlere cevap verdım,bu arkadasa bılegereken cevabı verdım, senın artıslıgın nekı bana kardesım bılmesek sölemeyız yanı, hem sen benım bılmedıgımı nerden cıkarttın, vucudu cıkarttırma bana sımdı herkez gördu az cok resımlerımı burda, alakasızda konusmam bana işimi öğretmeye sakın kalkma tamamı kardes. Resım cekılelı oldu baya sımdıkı halımde farklı tabı ölculerde arttı yanı. zaten yanlıs bırsey yapıyor olsam bu ısten zevk almam

0

sadece mekıkle olcak bı ıs degıl karın kası. kosma,kanat,barfıx,squat,pullover hareketlerınde ıkınmadan dolayı karın kasları çalıyor, işin ıncelıklerınıde bılmeme ramen bana bılgısız demeye kalkma sakınolaa

ayrıca kendıne guvenıyorsan koyarsın resım bızde anlarız, bı resımden bıle olsa bılıp bılmedıgını okeeey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 87akin-izmir -- 13 Temmuz 2008; 0:46:03 >

3227 Mesaj
13 Temmuz 2008; 0:38:34 

quote:

Orjinalden alıntı: baris_ekin

Bir de yere yat ellerini poponun altına sıkıştır başını kaldırabildiğin kadar kaldır.Ve ayaklarınla yarım daireler çiz.Karatede görmüştüm bitiriyor adamı.

oldu olacak nuri alçoyu yada coşkunuda çağaralım hep beraber karın kası yaparız

basbayaaa fantezi bu

Since 2003
Steam: ersankuneri
EvolveHQ Tıkla
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene...!

1208 Mesaj
13 Temmuz 2008; 0:48:47 

Yaş 18 boy 177 kilo 78 göbek azcık var şansım varmı?

Semtimiz denize karşı bu alemde kral çArşı
Korkunun Ecele Faydası Yoktur~Burası İnönü Burdan Çıkış Yoktur!!.
Beşiktaşlı olmak sadece "taraftar" olmak anlamına
gelmez. Taraftarlığı da bir kutsal forma içerisinde kutsamaktır...İşte
o zaman ruhlar ve bedenler tek bir varlık gibi dans ederler
tribünlerde...

678 Mesaj
13 Temmuz 2008; 1:02:09 

şans mans die bişi yok. 100 kiloluk insanda body yapabilir. senin niyetine kalmış. tabi bunu yaparken zayıflarsan hoş görünür. bu işte yaş, kilo farketmez. önemli olan tek şey sağlık. sağlık problemin warsa yapmazsın. onun dışında bi sakınca yok. ama kimse kendimi hızlı şişircem die steroid ve benzeri maddeler kullanmasın. sonuçları çok kötü oluo...

87akin-izmir
bnde senin gösterdiin hareketi sööluodum. bnde baya hareket biliom hatta epeydir uuraşıom ama orjinal isimlerini bilmiom. bide şimdilik aşırı şişirmemeye çalışıom, bizimde arkadaş wardı öküz gibi olmuştu(kimse üstüne alınmasın). yani senin resminin en az 3 katı bşiydi. sonra çatladı fln, bırakıncada sarktı. önümdede öss olunca en azından 1 sene yoğun yapamicam, o yüzden sarkmiim bu sürede die asılmıom.

619 Mesaj
13 Temmuz 2008; 1:07:06 

bızdaha gencız bızde sarkma olmaz kolay kolay, hanı yaparsın 35 yasına kadar. bırakırsın ek besını bıle kullanmassın kasın ınecegıne sarkar ne sertlesır nede sekıllı kalır yanı yasımız daha genc bu yasta yapmıcazda ne zaman yapıcaz ,yaslanıncada hafıf tempo kosuları tamamdır

678 Mesaj
13 Temmuz 2008; 1:30:23 

yok ok çalışalım öss geçsin zatn asılabildiim kadar asılcam. kol boyutunada tamam dediimde de(eminem tarzı olunca) döwmeyi çakcam üst kola. ama önemli olan şimdilik öss. bn başıma gelcei biliom, tıp istiorum o yüzden 1 sene baya çalışmam gerekçek. okul-dersane derken çalışmayı sallicam, olmicak.
bu arada bişi sorcam üst kolun dış yan tarafı nası şişirilir acep? çünkü sağ kol hafif yana dooruda şişmiş ama sol kol daha pazu olarak şişmiş fırlamış durmda... dengelemek istiorum...

734 Mesaj
13 Temmuz 2008; 2:27:50 

2 ayda olmaz.
Buraya bakabilirsin videolu anlatım avrupa şampiyonundan
http://www.uzmantv.com/...n-egzersizleri-nelerdir

Frozen Planet
Life in Cold Blood
Madagascar
Speed of Life

Profilini gizlemek korkaklar içindir.

440 Mesaj
13 Temmuz 2008; 2:35:40 

Bence tam zamanı baslamanın ;) kendıne program yap (20 serden 3 set yapsan yeter) . mekik / ters mekık / şınav / sıcrama hareketlerı fln war / ben uyguladm bunu duzenlı olarak ilk 1 hafta kemıklerım agrıdı sonra alıstım 2 ayda yararını gorebılırsın.

2674 Mesaj
13 Temmuz 2008; 3:28:08 

yaw ters mekik nasildi ? pek aram yokturdur da bu hareketlerle falan

PS4 PSN: Taytyy

6736 Mesaj
13 Temmuz 2008; 18:46:34 

quote:

Orjinalden alıntı: istblacken

senin zaten o boy ve kiloyla afrikalı maratoncular gibi karın kaslarının belirgin olması gerekir ya da sizin tartı bozuk.

yok yaw sorma bi kilo alamıom zayıfım baya

1664 Mesaj
13 Temmuz 2008; 18:51:07 

quote:

Orjinalden alıntı: lopitapa

Nerde yaw...

901 Mesaj
13 Temmuz 2008; 18:58:08 

quote:

ben bu forumda benımle ılgılenen herkeze yardımcı oldum. butun pmlere cevap verdım,bu arkadasa bılegereken cevabı verdım, senın artıslıgın nekı bana kardesım bılmesek sölemeyız yanı, hem sen benım bılmedıgımı nerden cıkarttın, v

Sana 1 ay önce PM attım.Hala bana geri dönmedin.Bende umudu kestim.Baya uzun bir yazı yazmıştım.Neler yapmam gerekiyor.2 aydır spora gidiyorum.94 kilodan 87 kiloya indim. Ekleyebilceğin birşeyler varmı diye?Hangi programı yaptığımı anlattım.Yazmışsın herkese pm attın diye herhalde beni gözden kaçırdın.

3016 Mesaj
13 Temmuz 2008; 19:04:04 

19 yasindayim 1.87 . 89 kilo

MorfeusGT:Sigel Shillien Templar 99 Dual : Tyr Titan 99
Server :Lineage 2 Episidion Avrupa sunucusu Core Serveri
Guide: http://l2wiki.com/Main_Page
Before the siege:Military Strategy

Uzaklaştırılmış
13 Temmuz 2008; 19:05:07 

palmiye ağacının üstüne otur

1741 Mesaj
13 Temmuz 2008; 21:36:01 

quote:

Orjinalden alıntı: yarrak var yenmi

palmiye ağacının üstüne otur

NE DİYON AÇIK KONUŞ DİCEMDE BAN YEMİŞİN.ANLAYAN VAR MI ARKADAŞIN BAHSETTİĞİNDEN?PALMİYE AĞACI FLN

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1049 Mesaj
13 Temmuz 2008; 21:46:19 

quote:

Orjinalden alıntı: spinalsurgeon

yok ok çalışalım öss geçsin zatn asılabildiim kadar asılcam. kol boyutunada tamam dediimde de(eminem tarzı olunca) döwmeyi çakcam üst kola. ama önemli olan şimdilik öss. bn başıma gelcei biliom, tıp istiorum o yüzden 1 sene baya çalışmam gerekçek. okul-dersane derken çalışmayı sallicam, olmicak.
bu arada bişi sorcam üst kolun dış yan tarafı nası şişirilir acep? çünkü sağ kol hafif yana dooruda şişmiş ama sol kol daha pazu olarak şişmiş fırlamış durmda... dengelemek istiorum...

yana açma hareketi yapman lazım 8-10 kilo yeterli olur.

====KİŞİSEL BLOGUM====

Microsoft isn't evil, they just make really crappy operating systems.
The memory management on the PowerPC can be used to frighten small children.

30 Mesaj
13 Temmuz 2008; 21:47:26 

benim bu kas hakkında duyduklarım, mutfakta yapıldığı... yani yediklerine dikkat etmen lazımmış.

4712 Mesaj
13 Temmuz 2008; 21:53:26 

quote:

Orjinalden alıntı: good__luck

benim bu kas hakkında duyduklarım, mutfakta yapıldığı... yani yediklerine dikkat etmen lazımmış.

doğrudur

For even the very wise cannot see all ends.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » KARIN KASI İÇİN YARDIM
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.484