Şimdi Ara

ANKARADA EN İYİ DERSHANE HANGİSİ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
9
Favori
324.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben bu sene anadolu lisesinden mezun oldum fazla çalıştığım söylenemezdi son 2 ay falan çalıştım say1.bölümden 320 say2.bölümden 302 aldım benim istediğim meslek makine mühendisliği ankara tutmuyor.ben seneye hazırlanıyım daha yüksek puan alırım diye düşünüyorum sizce ne yapmalıyım?ankaradaki hangi dershaneler mf bakımından iyi eğitim veriyor?

• Ankara Yenimahalle de Prestij ATA dershanesi var ve çok kaliteli bir kurum. İşlerini hakkıyla yapan sınav sistemini bilen hocaları tecrübeli ve çok kaliteli olan, her sınıfında teknolojinin her alanından yararlanmış olup klimasına kadar her şeyi bulunduran klasik dershaneciliğin aksine seviyeye göre kaynak kitap belirleme, hataları yok etme, vip 7 kişilik sınıflar ve bire bir özel ders niteliğinde etüt ile ön plana çıkan bir dershanedir. Ben eskiden gittim ve çok memnun kaldım. Bu sene de kardeşimi yazdıracağız bu kuruma. Herkese tavsiye ederim. İnternet sitesi :https://www.prestijata.com
    Aynen katılıyorum size prestij ata gerçekten bir başkadır. Hakkında çok fazla şey söylemeye gerek yok. Ciddi anlamda bugüne kadar girdiğim derslerin boş olduğunu anladım Prestij ATA da. En kolay soruları nasıl yapamadığıma şaşırıp duruyorum. ben kızılayda adını vermek istemediğim bir dershaneye gidip 980 bininci olmuştum. Prestij ata dan sonra 130 k ya girdim. Özellikle matematik hocam olan Raşit hocaya çok teşekkürü bir borç bilirim. Raşit hocam sayesinde matematiği sevdim. net yapamaz haldeyken 27 doğru çıkardım. Kendinden Allah razı olsun. Bir gün bir hocama bu kadar dua edeceğim aklıma gelmezdi :)) Raşit Hoca bir tanedir ya. Bakınız Raşit Hocam:https://www.prestijata.com/genel-mudurun-mesaji
    Gülhane Akademiyi öne çıkaran en önemli özellik bence tam zamanlı eğitim yapılıyor olması. Sabah 9 dan aksam aksam 16:30 kadar hocalarla birlikte ders çalışıp aksam arzu edildiği zaman 20:00 a kadar da çalışılıp başarı elde edememek zor olsa gerek. Benim ODTÜ mimarlıkta okumama vesile olan tüm hocalarıma teşekkür ederim.
  • Çukurambar Sınav Dershanesi
  • En iyi dersane sen çalışırsan bir anda var olur
  • ben Özel Denge Eğitim dersanesine gidiyorum süper bir yer.Cok sıkıyolar,cok ödev veriyolar gecen sene en az puanı alan 245aldı dersaneden ham puan olarak.
    Bence en iyisi burası.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sariemir06

ben Özel Denge Eğitim dersanesine gidiyorum süper bir yer.Cok sıkıyolar,cok ödev veriyolar gecen sene en az puanı alan 245aldı dersaneden ham puan olarak.
    Bence en iyisi burası.

bu dershaneyi arkadaşımda söyledi fakat benim için fiyatıda önemli ailemi fazla sıkıntıya sokmak istemem ne kadara yazarlar tahminen?indirim sınavı yaparlar mı?sınıflar kaç kişilik?
  • quote:

Orjinalden alıntı: angaralı-06

quote:

Orjinalden alıntı: sariemir06

ben Özel Denge Eğitim dersanesine gidiyorum süper bir yer.Cok sıkıyolar,cok ödev veriyolar gecen sene en az puanı alan 245aldı dersaneden ham puan olarak.
    Bence en iyisi burası.

bu dershaneyi arkadaşımda söyledi fakat benim için fiyatıda önemli ailemi fazla sıkıntıya sokmak istemem ne kadara yazarlar tahminen?indirim sınavı yaparlar mı?sınıflar kaç kişilik?

6.5milyar ama 6 yaparlar.Sınıflar en fazla 12kişilik(Zaten sınıflarda 12 sıra var).
    Ama sahibi cok zor indirim yapıyo.Kaydolcaksan iYİ pazarlık yapan biriyle gitmeni tavsiye ederim.
  • bir dershane için 6.5 bin ytl fazla değil mi ya ailem verse bile ben istemem o kadar pahalı bir dershaneye gitmeyi
  • oha ayakta adam mı zı.ıyorlar bunlar
    cok para be
  • sıhhiye deki sınav tavsiye ederim ben oraya gittim hocaları çok iyi ilgili sen 1 git onla 5 geliyo
  • Sembol dersanesi.
  • Maltepe'yi öneririm.

Açı'ya bak, Birey'e bak, Sınav, Final, Seviye Dergisi dersanelerine bak derim.

Ben Maltepe'ye gittim pişmanım.
  • quote:

arkadaşlar ben bu sene anadolu lisesinden mezun oldum fazla çalıştığım söylenemezdi son 2 ay falan çalıştım say1.bölümden 320 say2.bölümden 302 aldım benim istediğim meslek makine mühendisliği ankara tutmuyor.ben seneye hazırlanıyım daha yüksek puan alırım diye düşünüyorum sizce ne yapmalıyım?ankaradaki hangi dershaneler mf bakımından iyi eğitim veriyor?

Kardeş ben meslek lisesi çıkışlıyım. İlk sene dershaneye gittim arkadaşlara uyduk çuvalladım. Bu sene bir iş buldum son 3 ay kala öss için işi bıraktım. Son 1 ay edindiğim bil iq konu anlatımlı cdleriye öss ye hazırlnadım. Sana şunu söyliyeyim matematikten çakmayan ben bir ayda 30 da 27 net yapar hale geldim. Benim sana tavsiyem bu tarz bir eğitimde düşünebilirsin. Dershanelere okadar para kaptırma bence. Zaten anadolu lisesi çıkışlısın eksik olduğun konularda takviye yaparak istediğin yeri tutturabilirsin diye düşünüyorum.
  • Geçen sene ankara finaldeydim,sayısal bölüm hocaları çok kalitelidir,Türkiye'nin sayılı hocalarındandır.
    sayısalcıysan ve derece sınıflarına girebiliyosan ( ilk 4 sınıf ) ,iyi ilgilenirler.diğer sınıflarda isen pek ilgilenmiyolar.
    çoğu dersanede böyledir,iyi öğrenciyle çok daha fazla ilgilenirler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: KayTheRock

Geçen sene ankara finaldeydim,sayısal bölüm hocaları çok kalitelidir,Türkiye'nin sayılı hocalarındandır.
    sayısalcıysan ve derece sınıflarına girebiliyosan ( ilk 4 sınıf ) ,iyi ilgilenirler.diğer sınıflarda isen pek ilgilenmiyolar.
    çoğu dersanede böyledir,iyi öğrenciyle çok daha fazla ilgilenirler..

Maksat isim duyurup öğrenci üstünden reklam yapmak.

Geçen seneki birincileri hatırlıyo musunuz? Maltepe'den ne kadar çok derece çıktı. Biz kayıt yaptırdığımızda hocaların dediği şey şu. Yer yok diyoruz adam illaki kayıt yaptıracaksınız diyor.

Edit: yanlış kelime.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 12 Temmuz 2008; 20:24:41 >
  • quote:

bir dershane için 6.5 bin ytl fazla değil mi ya ailem verse bile ben istemem o kadar pahalı bir dershaneye gitmeyi

Şimdi oyle gözüküyo ama dersanede özel ders, sınırsız etüt sistemi var.Hoca sayısı derslere yetecek kadar değil daha fazla.Yani normalde hocalar derslere girince cok fazla bos vakti kalıyor.Bu vakitleride özel derslerle dolduruyolar.
    Özel dersler ücretsiz.
    Şimdi hesap yapalım.Haftada 8saat ders aldın diyelim.Piyasadaki özel derslerin saati 50ytl olsun(en az bu zaten)Haftada 400ytl yapar.Ayda 1200yapar.7aylık öss hazırlıkta 9400ytl yapar.Şimdi normal dersane 2000ytl olsun.2000+9400=11400ytl
    Ama burada 6000YTL ile 5400ytl kar elde ettik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Maltepe'yi öneririm.

Açı'ya bak, Birey'e bak, Sınav, Final, Seviye Dergisi dersanelerine bak derim.

Ben Maltepe'ye gittim pişmanım.

bende maltepeye gittim çoooook pişmanım sadece reklam yaparlar başka bişey yok hocalara soru bile soramıyorduk dersleri yetiştiremediler
  • Arkadaşlar İLKNUR MADENCİOĞLU DERSANESİNİ tavsiye ederim ben size ...öğrenciye çok önem veriyorlar ticareti değil de eğitimi amaçladılarını çok iyi belli ediyorlar... öğrencileri onlar için çok değerli istediğin kadar ders alabiliyorsun zaten kendi ders programları da mükemmel etütler anında alınıyor hem de birebir ...kitle dersanesi olmadığı için tüm sorunlarını dile getirebiliyorsun...yayınları çok güzel ve çok fazla ve çok disiplinli bir dersane bu disiplinide sizi kırmadan sağlıyorlar ben bir gidin görün derim size....
  • Bende İLKNUR MADENCİOĞLU DERSANESİ'ni tavsiye ederim öğretmenlerinin bilgileri öğrenciye bunu yansıtma şekilleri ve disiplin mükemmel
  • celal aydın
    bana bi 80-90 puanlık bi artış sağladılar sene başlından sınava kadar geçen sene
    git bi gör derim
  • Fazla reklamlarını göremezsin ama Ankara'da açılmış ilk dershane; Arı Dershanesi

Bu yıl ben de gideceğim(lise 4) sırf gittiğimden dolayı önermiyorum.Onca dershaneye gittim ancak aralarında en iyisi Arı idi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.