Şimdi Ara

ANKARADA EN İYİ DERSHANE HANGİSİ? (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
9
Favori
324.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cheerfulfoot

hocam yaş kaçtı hala gidiyor musunuz?

Yok canım 6 yıl geçmiş.

25 yaşındayım. Üniversite bitti çalışıyorum :D
  • - dersane reklamı alınır-

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi dershane diye birşey yoktur bence. Ben bursada vasat veya ortalama dershaneye gittim. bence dershane öğrencinin hedeflerine yardımcı olması için araçtır. sınav kazandırmaz. en iyi dershaneye de gitseniz tüm dersleri birebir de alsanız siz çalışmazsanız kimse sizin kafanıza vura vura dersleri sokamaz. bence en iyi dershane hafta sonu gidecekseniz evinize en yakın, hafta içi gidecekseniz okulunuza en yakın dershanedir. gidip onca parayı bayılmayın. 1 saat uzaklıkta çok iyi bir dershaneye gidersiniz ama yollarda perişan olursunuz bu da sizin derslerdeki verimliliğinizi azaltır. okulla dershaneye gidecekseniz hiç kuşkusuz okula en yakın dershaneyi seçin benden size abi tavsiyesi.NOT bu sene üniversiteyi bitirdim.
  • Nesibenin hocalari cok iyi ama matematik kaynaklari cok yetersiz fen zumresi cok iyi kaynaklar ve calismalar yapiyor da mat cidden yetersiz. Ve dersane cok kalabalik ekmek kuyrugunda gibi hoca bekliyorsunuz

Bildigim tek sey kitaplari iyi olan dersaneye gidin bu cidden cok onemli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben hayatımda 3 dershaneye gittim.şuan da arıyorum. 7. sınıfta kampüs dershanesine gittim keçiören etlikte süper ötesiydi hela ordaki cemal hoca sayesinde berbat olan matematiğim uçtu diğer hocalarda çok iyiydi.fiyaı abim orda etüt öğretmenliği yaptiği için bedava gitmiştim geçen sene ankara etlik aşağı eğlence final e yazıldım 2 gün sonra çıktım o nedir öyle ya kurumda 1 tane bile işini ciddiye alan adam yok dersler boş şaka oyun falan olmaz böyle şey dedim zar zor kitapların parasını zorla verdirerek ve meb e şikaytle tehditlerle senedi alıp çıkmayı başardım.dedim ki en iyi dershane bildiğim derhane yine gittim taşınmamıza ve artık 4 km uzakta olmasına rağmen kampüs keçiören şubesine yazıldım.cemal hoca gitmiş kadro değişmiş ona üzüldüm ama hocalar yinede ilgili iyi ders anlatıyor ve en güzeli İSTEDİĞİNİZ ZAMAN KABİN ALABİLİYORSUNUZ evet süper haftada en fazla 4 fazla 4 falan diyorlar ama birsürü kabin olduğu için (etütler 2 metrekare odalarda oluyor kabinlerde yani en fazla 3 öğrenci oluyor genelde tek başınıza alabiliyorsunuz mesela benm full tek başıma hocayla girdim tüm sene 1-2 kez hariç).tabi eğer en kötü sınıfa gitmicekseniz gidin dershaneye çünkü hangi dershane olursa olsun en kötü sınıfta çalışmak istemeyen öğrenci sayısı başarısız olduğu için dershaneye giden öğrenci sayısından fazladır.bunlar dersi dinelemez hoca 1 hafta dener 2 hafta dener snra oda takmaz sizde arada kaynarsınız..şimdi kampüs uzakta olduğu için pek düşünmüyorum yakın ve iyi dershane arıyorum.geçen sene bisikletle öldüm gide gide :D .fiyat konusunda geçen sene indirimli sınavda düz fiyat 4800 diyorduda 4000 e ikna edersiniz orda inidirim yaptıkları için fiyatı yuksek tutmuşlardır benim gitseydim bu sene 3600 e gitcektim indirim sınavına girmiştim ama gitmedim gitmeyincede olmadı çünkü evde bilgisayar internet telefon dersken çok zor oluyor tabi yine başarcak olan evdede başarır ama o kadar başarılı olanı zaten dershane bedavaya alır :D yazı inşallah yardım eder hadi herkese iyi günler
  • İleri Kazanım Sistemleri (iks) dershanesi
  • Kızılay
    Kızılay ödtülüler lisesine gitmeyi düşünüyorum. Burası hakkında fikri olan varmı... 11.sınıfım acil yardım edin lütfemn
  • arkadaşlar merhaba. eğer Ümitköydeyseniz bence ÖZEL GRUP dershanesine bi bakın derim. Hem eğitim hem de psikolojik yönden bana çok yardımcu oldu hocalarım çok sağolsunlar. Resmen ilginin ve alakanın dibine vurdular. Daha öncesinde de çokkk kurumsal dershaneye gittim büyük dershaneleri önermem. eğer hedefiniz yüksekse bir de. boşa giden paranıza yazık. Şu an ODTÜ elektrik müh. okıuyorum. hepsi bu kurumun sayesinde sağolsunlar.
  • mert polat taşkın M kullanıcısına yanıt
    adına aldanma o lisenin. hocalarından nerdeyse hiçbiri odtülü değil. ticaret kokan hareketler. bence bir devlet lisesine gidip iyi bir yerden de destek almalısın Merve. tabi kendi düşüncem. hayırlısı olsun hakkında
  • Merhaba ben bu sene YGS den pek ümidim yoktu ama bu dershanedeki öğretmenlerimin sayesinde hiç zorluk çekmeden soruları yaptım. Size de tavsiye ediyorum. https://www.odtululeraktifegitim.com/
  • Ankarada dershaneye gidecekseniz çok iyi araştırmalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Federal540 -- 27 Mart 2017; 21:37:40 >
  • Arkadaşlar dersane kalmadı artık ama bir şekilde işler yürüyor. Dershanelerin iyi ya da kötü olması oradaki öğretmenlerle ilgilidir. Ben eşit ağırlık öğrencisiyim. Kızılay'da butik bir dersaneye kaydoldum. Şimdilerde temel lise olmuş. Orada coğrafya öğretmenim vardı Levent Altunkaya. Çok iyi hocaydı sadece coğrafya öğretmekle kalmadı. Geleceğimizi beraber çizdik. Yani diyeceğim o ki etiketler isimler önemli değil. İçindeki öğretmenler çok önemli. Şimdi o coğrafyacı Levent Altunkaya neredeyse ya da onun gibi öğretmenler en iyisi orasıdır. En son Ümitköy civarında bir yer ile çalışıyormuş.

• Arkadaslar kesinlikle ankara da en kaliteli hocalar ILERI KAZANIM SISTEMLERI dershanesidir. Bu yil tip i kazandiran buradaki hocalarima cok tesekkur ederim.

• Bu sene gittiğim ve memnun olduğum İleri Kazanim Sistemleri Dershanesi'ni sizlere de oneririm her şey cok iyi olmasa da öğretmen kalitesi üst seviye hukuk fakültesini kazanmam da katkiları var

• Melisia M kullanıcısına yanıt
    İnsan tanıdığı birini görünce nasıl sevinir ya Levent Altunkaya ismini duymak bile beni tebessüm ettiyor. Kral hocadır Levent Altunkaya. Coğrafya demektir. Ne eğlenceli dersler yaptık. Hocam okursanız bu yazdıklarımı Eminim siz de tebessüm edersiniz. Adamım... eleman... Türkiye çok güçlü ülkedir. Cennet vatan demenizi çok özlemişim krallll

• Kızım devlet okulunda okuyor liseye daha iyi hazırlanması için dershane eğitimi gibi bire bir ilgilenen bir koleje vermek istiyoruz. ancak ankarada o kadar çok kolej var ki kafamızı karıştırıyor. Ankaradaki kolejler hakkında bilgisi olan var mı? sınav, birey, çözüm zafer ya da bilişim koleji hakkında bilgi sahibi olanlar yazabilir mi acaba çocuğu ya da bir yakını okuyan varsa daha iyi sizce bu kolejlerdeki eğitim nasıl,.
  • Arkadaşlar ankarada Odtülüler kursları iyi bir eğitim kurumu.Gidenler memnun.Öğretmenler tecrübeli.Birçok semte de şube açtılar.Umarım aynı kalite devam eder.Ümitköyde halk bankasının üstünde açıldı.Eskiden orada çözüm dershanesi vardı iyi bir kadro olmadığından memnun kalmadık.İki yıldır boş duran binaya şimdi güzel bir düzenlemeyle Odtülüler açıyormuş.Mekan çok güzel merkezi,içi ferah birçok etkinlik olanağı olduğunu da söylüyorlar.Masa başı eğitim bire bir ve VIP gruplar yapıyorlar.Fiyatı biraz pahalı ama eğitim kalitesine değer diye düşünüyorum.Batıkente de servis koymuşlar.Başarılar.
  • eksenim vip eğitim kızılay,yenimahalle ve ümitköydehttps://www.eksenimvipegitim.com/ tavsiye edilir mutlaka araştırınız.
  • https://www.eksenimvipegitim.com/özel ilgi 10 kişilik sınıflar tecrübeli hocalar ve ücretsiz özel ders.sadece mezunlar bulunduğundan ders öğretmeninden etüt alabilmenin yanında takip işini yürüten ayrıca rehber öğretmen,günlük soru sayıları ve çalışma saatlerini kontrol ediyor,gittiğinizde özel ilgi ve kaliteyle karşılaşacaksınız fiyat olarak biraz yüksek ama bunu hakediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fizk -- 17 Eylül 2018; 17:54:46 >
  • Arkadaşlar her ağızdan bir ses çıkıyor herkes farklı dershaneler önermiş. diğer ilçeleri bilmiyorum ama keçiören yada yenimahalle de oturuyorsanız en iyi dershane kesinlikle Gülhane Ata Dershanesi dir.https://www.gulhaneata.com buda linki arkadaşlar istersiniz bir bakın. Hocaları gerçekten çok iyidir. Öğrencilerine çok şey katarlar. Öğrenciye para gözüyle bakmazlar neye dayanarak sölüyorsun derseniz. Butik dershaneler için fiyatı en uygun yerlerden birisidir. ayrıca çay kahve için öürenciden para alınmaz.Geri kalan kantin malzemeleri ise toptan alınıyor ve geliş fiyatından satılıyor . yani bakkalda 1 tl olan çikolata burda 50 kuruş falan diye düşünebilirsiniz. ayrıca çok şaşırtıcı bir gerçektir ki kantinin başında kimse durmaz. Öğrenciler kantinden istediklerini alıp parasını bırakırlar. Güven aşılayan bir kurum. ayrıca ben şu an bolu da diş hekimliği okuyorum. teşekkürler gülhane ata hocalarına ...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.