Şimdi Ara

ANKARADA EN İYİ DERSHANE HANGİSİ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
9
Favori
324.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• --------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar ben de 1haftadan fazladır dersane arıyorum, bu yıl MF den sınava girdim 40.000 civarındayım beklediğimi gibi olmadı tercih yapmadık bunun için dersane arıyorum çok yer gezdim bunlardan 2 dersane beni düşündürüyor;
    -Özel Denge inanması güç şeyler anlatıyor ve çok pahalı acaba söylediklerini gerçekten yapıyormu burada eğitim gören bir arkadaşımız lütfen uygulamayı uzun uzun yazsın çünkü çok uçuk rakamlar konuşuluyor kaydolan parası çok arkadaşlar da öğrenci gözüyle orayı bilmeli,
    -Ortadoğu dersanesi (ortadoğulular ile karıştırmayalım) burada da namı değer S.Ç den bahsediliyor bunlarda çok iddialı söylemler de bulunuyorlar fiyatı Denge den daha ucuz burada eğitim gören arkadaşlardan da görüş bekliyoruz...

Her iki dersane çok çalıştırırız ve öğrenciyi iyi takip ederiz diyorlar bilmem ne kadar olur okuyanlara soruyoruz...

Nesibe Aydın ister gelin ister gelmeyin dercesine bir hava da idi çok iyiyiz diyorlar ama sanırım marka satılıyor gibi geldi yanılıyorsam beni uyarın kurumları kötülemeyelim
    Yorumlayacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler herkese başarılar...

FONT BOYUTU BÜYÜK DİYE YAYINLANMAMIŞ TEKRAR YAZDIM ...

• Ben Jale Tezer'e kaydoldum.
  • bende zafere kaydoldum kafamda matfen vardı ama pahalıydı baya
  • detayfen,test tekniği nasıl yazılayımmı
  • sınav dershanesi hoşdere iyi midir
  • Değerli Arkadaşlar Pİ Analitik Dershaneleri Tecrübesi Olan Ve 2012 Fiyatlarını Bilen Lütfen Bilgi Verebilir Mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE_mAnIaC

Sayilsalcilar icin en iyi dershaneler

1)- Sembol Dershanesi
    2)- Yildiz Dershanesi
    3)- Nesibe Aydin Dershanesi
    4)- Zafer Dershanesi
    5)- Yildiz Kolejliler Dershanesi
    6)- Mat-Fen

En iyiler bunlar. Sinav da iyi diyorlar

buradaki yıldız kolejliler dersanesi sınava girecek öğrenciden 13.000TL para alıp 20 kişilik sınıfa tıkmaktadır. öğrencilerin çoğunluğu ted li olup ders yapmak değil çocuk avutmakla uğraşmaktadırlar. kurucuların şirin görünme uğraşı yıl sonuna doğru azalmaktadır. öğretmen kadrosu iyi ama yine de yıl içinde değişik şekilde öğretmenler gidiyo ve yenisi geliyo.mesela bir coğrafya hocamız vardı ilk sınavdan sonra direk gönderdiler. kendisiyle konuştum. yaşın müsait değil sen takma kafana dedi. bence ne öğrenci ne de öğretmene değer verilmiyo.

• Kızılay Celal Aydın Dershanesi'ni Herkese Tavsiye Ederim.

Eğer ki Bir Öğrenci Bu Dershaneyi Kötülüyorsa Bilin ki Kendi Aptallıkları Yüzünden Kazanamamıştır.

MATEMATİK
    - Matematik Hocalarımız Gayet Kaliteli ve Düzgün İnsanlar, Zaten Birkaçı ile Konuşmuşsanız Bunu Anlamak Hiç de Zor Olmaz. Soruları Çözelimde Bitsin Edasıyla Değil, Şu Soruyu Çözelim Öyle Çıkın Tenefüse Edasıyla Anlatırlar. (Örn: Adem Hoca, Kenan Hoca, Murat Hoca)

GEOMETRİ
    - Geometri Hocalarımız Biraz Kötümser Davranırlar Fakat Sınavdan Sonra Gidip Sizi Gaza Getirdikleri İçin Teşekkür Edersiniz. Projeksiyonlar ile Yapılan Soru Çözümleri Az Sürede Çok Soru Çözmemizi Sağlıyor, Ne Kadar Örnek O Kadar Kalıcı Bilgi... (Örn: Ömer Hoca, Serpil Hoca)

TARİH
    - Tarih Hocalarımız Ankara'da Bulabileceğiniz En İyi Hocalardır. Gerek Anlatım Tarzları Gerek Diksiyonları, Siz Ders Dinlemek İstemeseniz Bile Keyifle Dinlemenize Yardımcı Olur. Daima Gülümser ve Yumuşak Ses Tonuyla Ders Anlatırlar. (Örn: Rabia Hoca)

COĞRAFYA

- Coğrafya Hocalarımız Türkiye ve Dünya Hakkında En Üst Düzeyde Bilgiye ve Genel Kültüre Sahiptirler. Fakat Önemli Olan Bu Bilgiye Sahip Olmak Değil O Bilgiyi Bizlere Yani Öğrencilere Yardımcı Olabilecek Şekilde Aktarmak...Bu Yetenek de Sevgili Hocalarımızda Fazlasıyla Mevcut ! (Örn. Sinan Hoca)

EDEBİYAT/TÜRKÇE
    - Edebiyat/Türkçe Hocalarımız Çok Kibar ve Öğrencilere Sevgiyle Yaklaşan Kişilerdir. Hiçbir Öğrenciyi Terslemez Herkese En Uzun Süreyi Ayırmak ve Yardımcı Olmak İsterler. Dershane Kaynaklarında ki Soruların Çokluğu Nedeniyle Baya İçli Dışlı Olacağınız Branştır Öğretmenleridir. (Örn: Ömür Hoca)

FELSEFE

- Felsefe Hocalarımız Gayet Mantıklı ve Makul Kişilerdir. Öğrencilerin Zaten Karışık Olan Kafalarına Mikser Etkisi Yapmayı Hedeflemezler. Ne Tür Sorular Çıkacağını ve Bu Sorulara Nasıl Yaklaşacağımızı Anlatırlar, Gerisi Öğrencinin Anlak Kabiliyetine Kalır. (Örn: Hakan Hoca)

Biraz Reklam Gibi Oldu Ama Hocalarımız Gerçekten Kalitelidir. Yayınları Söylemek Bile İstemiyorum.

3.ooo - 4.ooo Arası Fiyatlar ile Kayıt Oluyorsunuz.

Lise 3'te Gidenler Lise 4'te, Lise 4'te Gidenler Mezun Sınıflarında ''Ayak Alışkanlığı'' İndirimi Alıyor

Bir de Kardeşiniz Falan Varsa ''İkimiz Bir Fidanın Güller Açan Dalıyız'' İndirimi Yaparlar Herhalde...

Şaka Bir Yana Türkiye'de ki En Fazla ve En Kaliteli Yayına Sahip Dershanedir.

Son Tekrar Dergilerini Sınavdan 1 Hafta Önce Okuyan ve Arkasındaki Soruları Çözen Bir Öğrencinin Full Çekmesi İşten Bile Değil...
    (Bütün Sene Tarih ve Coğrafya Çalışmamış Biri Olarak Söylüyorum, Hocaları Az Çok Dinledim STD'yi Hatmettim ve Fulledim)

Eşit Ağırlık Olduğum İçin Kimya, Biyoloji, Fizik Hakkında Pek Fazla Bilgiye Sahip Değilim Ne Yazık ki

Edit
    : Yazım Hatası Var mı Diye Yazıyı Baştan Okuduğumda Birden Reklam Amaçlı Yazı Yazmak İçin Gelmiş Bir Ajan Olduğumu Düşünmeye Başladım Ama Emin Olun Alakası Yok, Bunları Yazmamın Tek Sebebi Bu Dershanedekilerin Bende Büyük Emeğinin Olması...

Ama Gidip Görün Kayıt Yaptırıp Yaptırmamak Size Kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackGhosen -- 1 Kasım 2011; 16:24:54 >

• Arkadaşlar şu an 10. sınıfım seneye iyiden iyiye dershane arayışına gireceğiz fakat şimdiden bakıp fikir ediniyorum . Ankara'nın ilk 20 deki liselerinden birinde orta halli bir öğrenciyim.. Kızılay sıhhiye taraflarında 300-4000 arasında fiyatı olan ve çok büyük olmayan dershane önerileriniz var mı ? Fen ağırlıklı okuyorum .

Neler bekliyorum ;

-Öncelikle istediğim zaman etüt alabilmeliyim.

-Etütlere stajer hocalar girmemeli yani en azından konuyu harbi bilen anlatma yeteneği olan hocalar girmeli.

-Ve seviye sınıfı Atatürk -Gazi lisesi ayrımı olmadan her öğrenciye eşit yüklenilmeli.

-Matematik geometride gerçekten hakkını vermeli.

Çoookk konuştum sanırım :) Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • üçler nasıldır arkadaşlar tm için
  • Arkadaşlar Ankara'da yatılı dersane arıyorum.Var mı?
  • Sıhhıye Açı Dersaneleri
  • okulmu orası yatılı dersane olurmu hiç sadece bazen maltepe gibi cemaat dersaneleri yurt programları düzenlerler sınav yaklaşırken o kadar.
  • Bu aci cemaatin degil degil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben bu sene mezun oldum.. sayısalcıyım fakat seneye şansımı ea olarak denemek istiyorum. temelim iyi dersaneye gitmek istiyorum çünkü her ne kadar temelim iyi olsa da yarış ortamı olmalı sonuçta.. ankarada bana fem i önerdiler sizce ne yapmalıyım? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
  • up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttank

quote:

Orijinalden alıntı: ThE_mAnIaC

Sayilsalcilar icin en iyi dershaneler

1)- Sembol Dershanesi
    2)- Yildiz Dershanesi
    3)- Nesibe Aydin Dershanesi
    4)- Zafer Dershanesi
    5)- Yildiz Kolejliler Dershanesi
    6)- Mat-Fen

En iyiler bunlar. Sinav da iyi diyorlar

buradaki yıldız kolejliler dersanesi sınava girecek öğrenciden 13.000TL para alıp 20 kişilik sınıfa tıkmaktadır. öğrencilerin çoğunluğu ted li olup ders yapmak değil çocuk avutmakla uğraşmaktadırlar. kurucuların şirin görünme uğraşı yıl sonuna doğru azalmaktadır. öğretmen kadrosu iyi ama yine de yıl içinde değişik şekilde öğretmenler gidiyo ve yenisi geliyo.mesela bir coğrafya hocamız vardı ilk sınavdan sonra direk gönderdiler. kendisiyle konuştum. yaşın müsait değil sen takma kafana dedi. bence ne öğrenci ne de öğretmene değer verilmiyo.

yıldız kolejliler hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz

• paranız varsa 1 saniye düşünmeden nesibe aydın'a yazılın arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

paranız varsa 1 saniye düşünmeden nesibe aydın'a yazılın arkadaşlar.

sende iyi reklamını yaptın ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: madleno

quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

paranız varsa 1 saniye düşünmeden nesibe aydın'a yazılın arkadaşlar.

sende iyi reklamını yaptın ama

bayılırdım eski dersaneme beni nerelerden nerelere getirdi daha doğrusu tabi ki dersane tek başına bunu sağlayamaz ben de istedim ama sunduğu imkanlar da sınırsızdı, hocalar da bana çok katkı sağladı o yüzden kim sorsa gözüm kapalı burayı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.