- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
ANKARADA EN İYİ DERSHANE HANGİSİ?
186 Cevap137544 Görüntüleme6 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1078 Mesaj
18 Ağustos 2009; 23:41:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Ramuli

Ankara'da dersaneye yazılan var mı arkadaşlar?

Sen yazıldınya olum

...Aşkımız iki gözlüklünün öpüşme çabasıydı;
gözlükleri çıkarmak hiç aklımıza gelmedi.

448 Mesaj
18 Ağustos 2009; 23:43:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Darsh

Sen yazıldınya olum

Evet İLKNURMADENCİOĞLU

1078 Mesaj
18 Ağustos 2009; 23:44:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Ramuli

Evet İLKNURMADENCİOĞLU

hahahahahahahahhah lan

...Aşkımız iki gözlüklünün öpüşme çabasıydı;
gözlükleri çıkarmak hiç aklımıza gelmedi.

47 Mesaj
19 Ağustos 2009; 0:32:37 

Sayilsalcilar icin en iyi dershaneler

1)- Sembol Dershanesi
2)- Yildiz Dershanesi
3)- Nesibe Aydin Dershanesi
4)- Zafer Dershanesi
5)- Yildiz Kolejliler Dershanesi
6)- Mat-Fen

En iyiler bunlar. Sinav da iyi diyorlar

448 Mesaj
23 Ağustos 2009; 0:45:49 

quote:

Orijinalden alıntı: ThE_mAnIaC

1)- Sembol Dershanesi
2)- Yildiz Dershanesi
4)- Zafer Dershanesi
6)- Mat-Fen

Artık bizim için bir tek "DETAY-FEN" var.

0 Mesaj
27 Ağustos 2009; 22:09:51 

Dersane seçimi yaparken beklentileriniz önemli
İyi bir dershanede öncelik öğretim kadrosudur,değişen sınav sistemi her bıranşta yetkin kadro gerektiriyor,sistem ve disiplin de çok önemli
Küçük sınıflarda gerçekden başarı istiyorsanız düşünmeden tercih edebileceğiniz tek kurum Ankaranın en köklü dershanesi Örnek Dershane
Kadrosu ODTÜ mezunlarından oluşmaktadır, belki sizede bulaşır. başarılar diliyorum. web sitesini inceleyin

3277 Mesaj
27 Ağustos 2009; 22:24:39 

quote:

1)- Sembol Dershanesi
2)- Yildiz Dershanesi
4)- Zafer Dershanesi
6)- Mat-Fen

fiya olarak en uygunu hangisi bunlardaN

2738 Mesaj
28 Ağustos 2009; 0:48:22 

quote:

Orijinalden alıntı: angaralı-06

bende maltepeye gittim çoooook pişmanım sadece reklam yaparlar başka bişey yok hocalara soru bile soramıyorduk dersleri yetiştiremediler

lise1 - lise2 yi maltepedeydim berbat bi yer adı var sanı yok lise3 dede ailem zoruyla yazıldım ama lise4 de böyle bişey olmicak ama ilköğretim için yenirenk iyidir orayada gittim yenirenk süper ama

134 Mesaj
29 Ağustos 2009; 16:01:26 

quote:

Orijinalden alıntı: cadocx

celal aydın
bana bi 80-90 puanlık bi artış sağladılar sene başlından sınava kadar geçen sene
git bi gör derim

katılıyorum bende ilk dershane sınavından 190 almıştım son zamanlarda 240-250 arası alıyodum sınavdan 245 aldım çoğu dershane yüksek puan tutuyodu göz boyamak için sınavda onlardan biri ben kendi dershanemde 195 aldığım zmanlar sınav da 245 almıştım :S çok basit yapıyorlar ea cı iseniz üçler i de öneririm ama fiyatı tuzlu 7-10 bin lira arasıydı geçen sene

Creative HN-700 + Dell 5521 T33W67C + Samsung Galaxy Wonder

3277 Mesaj
2 Eylül 2009; 15:28:05 

quote:

Orijinalden alıntı: kevinsert

fiya olarak en uygunu hangisi bunlardaN

!!!

0 Mesaj
4 Eylül 2009; 11:40:44 

ya ben özel grup dershanesine kaydoldum...sınıflar en fazla 8 kişilik ama o kadar bile olmuyo....hocalar süper....ümitköy çayyolunda oturan arkadaşlar varsa bence kesin bizim dershaneye gelin....ayrıca fiyatlara çok pahalı demişlerdi...hiçte o kadar diil..gayet uygun....valla özel ders gibi...çoook memnunum...

367 Mesaj
4 Eylül 2009; 14:27:52 

Kesinlikle sana bağlı. Çalışmadığını söylemişsin ama Say-2den 302 almak ciddi eksikliklerin olduğu anlamına gelir. Dersane seçimini de buna göre yap ama tuzaklara düşmemeye de dikkat derim. Ayrıca ufak ufak çalışmaya, ders çalışmaya da adapte olmalısın. Çoğu dersanenin yaz kursu bitti, normal programlara başladılar.

679 Mesaj
4 Eylül 2009; 15:26:58 

Nesibe Aydın'ı tek geçiyorum bu konuda

Ekleme:Reklam yaptığımı düşünmeyin, kendim lise boyunca(2-3-4) zafere gitmiş biri olarak diyorum.

Edit:Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagriii -- 4 Eylül 2009; 15:27:36 >

>>>DH ELEKTRONİK KULUBÜ<<<

0 Mesaj
23 Ekim 2009; 14:43:58 

İLKNUR MADENCİOĞLU DERSANESİNİ TEK GEÇERİM

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Ekim 2009; 19:32:17 

sıralamam şudur

1. İLKNUR MADENCİOGLU
2. Final
3. Nesibe aydın
4. Zafer

108 Mesaj
23 Ekim 2009; 23:42:29 

Beyler ben finaldeydim en iyi sınıftaydım ve bizle de öyle ilgilenmediler varsa yoksa ankara fenlilerle ilgileniyorlar o yüzden ankara fenli deilseniz tavsiye etmiyorum
çoğu arkadaş NESİBE AYDIN demiş ama orda da aynı iyi sınıfa girmezsen SADECE PARASINI ödemiş olursunuz SEMBOL dersanesi taşındı sanırımbaşka yere ama biyoloji hocası bilgehan peri tartışmasız en iyi bio hocasıdır ama benim tercihim ANAFEN(ahmet nuri akay) pi analitiğe satılmış fakat benim gittiğim dönemde ahmet abi ki fizik kralıdır kendisi aslen odtü makina mezunu olup MIT de master yapmış yüce şahsiyet ve Birkan abi matematik kralıydı kendisi çok çok iyi bir kadrosu vardı ama satıldıktan sonra noldu bilmiyorum

Everybody lies...

1470 Mesaj
24 Ekim 2009; 0:42:49 

ben matfene gittim amacımın 10 15 puan altında kalsamda benden durumu kötü olanlar iyi yer kaznadılar o yüzden matfeni öneririm onun dışında bizim sınıftan 3 tane finale giden vardı ve hepside iyi yer kazandılar

Arkadaşlarınızla turnuva-etkinlik düzenleyecekseniz burayı ziyaret edin : Turnuvax

2546 Mesaj
24 Ekim 2009; 18:06:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Tijani Babangida

Büyük ihtimal dershanenin sahibi fake hesap alıp alıp dershanenin reklamını yapmış

612 Mesaj
24 Ekim 2009; 18:19:39 

Buradan anlaşılan İlknur Madencioğlu'nun Türkçe eğitimi iyi değil

raporlu bulaşmayın
46

833 Mesaj
25 Ekim 2009; 2:06:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Darsh

HER KAFADAN BİR SES ÇIKMIŞ SINAV DİYENLER VAR SINAV NASIL BİR DERSHANEDİR? SINAV ŞÖYLE BİR DERSHANEDİR ÖĞRENCİSİNDEN PARASINI TIKIRR TIKIRRR ALIR İŞ YOKSA TEMBEL SINIFA ATAR ÜSTÜNE DÜŞMEZ TAKIR TAKIR PARAYI ALMAYA DEVAM EDER,HA EĞER ÇOCUK ZEKİYLE ÇALIŞIRSA SÜPER DERSHANEDİR.GELELİM MALTEPEYE,MALTEPE TEK BİR ŞEYİ GÜZEL YAPAR ODA REKLAM BAŞKA BİLDİĞİ BİR ŞEY YOKTUR ANKARADA OTURURKEN HAFTADA 1 KEZ MUTLAKA MALTEPE SEKRETERİNİN SESİNİ DUYARDIM DERSHANEMİZE BEKLERİZ DİYE HOCALARINDADA İŞ YOKTUR GELELİM NESİBE AYDINA OKULDA OLMAYAN DİSİPLİN BU DERSHANEDE VARDIR EN UFAK HATANDA GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAZ KAPININ ÖNÜNE ATAR NESİBE HANIM HOCALARI İYİDİR ÖĞRENCİLERİ GENELDE KENDİNİ BEĞENMİŞ UÇUK TİPLERDİR PEK RAHAT EDİCEĞİNİ SANMAM
EĞER BENİM TERCİHİMİ SORARSAN Kİ 3 TANE DERSHANE GÖRDÜM HER DERSHANEDEN ARKADAŞIM OLDU HAYATIM KIZILAYDA DERSHANELERDE GEÇTİ BENİM TERCİHİM NESİBE AYDININ KARŞISINDAKİ DETAY FEN OLURDU HOCALARIN HEPSİ KENDİ ALANLARINDA MÜKEMMEL ORTAMI GÜZEL ETKİNLİKLERİ GÜZEL FİYATIDA UYGUNDUR BİDE ÇALIŞIRSAN ZATEN GERİSİ GELİR (ÇOKMU KONUŞTUM NE YA )

Nesibe Aydın'a gittim iki sene verdiğim paraya acıyorum :D Lise 3 4 milyar Öss hazırlık 7.5 milyar... Vallahada acıyorum billahada...Orda olan öğretmenler istedikleri kadar zeki olsunlar senin gireceğin sınav belli.Bu yüzden üniversite derslerini dahi anlatabilecek seviyede iyi diye öğretmenlere fazla para vermeyin.Sadece sizin LGS ve YGS ye hazırlanmanıza yetecek kadar öğretmen olsun yeter.

Ben mezun olarak Sınav dersanesine gidiyorum.Ankara Etlik şubesine.Gayet güzel ders anlatılıyor.Öğretmenlerim çok iyi.Diyeceksiniz Nesibe Aydında yokmuydu vardı ama ne gerek var fazla para verip aynı şeyi almaya.

Ayrıca disiplinden bahsetmişler O kadar değil ben kaç kere aylık ödev denilen olayı yapmadım bi problem çıkmadı.

Lise 3 te sene sonunda eline dersaneden atıldınız Öss hazırlıkta bu dersaneye gelemezsiniz mektubu verilen öğrencilerin çoğu yine dersanede idi.

Zaten süper 2 sınıf oluyor gaziden atatürkten gelen öğrenciler ile.Hepsi sınavlarda tam puana yakın alıyorlar.Süper derece sınıfları var onlara girmenin imkanı yok...Öyle bir yer.Ama kantininde ekmek arası adana var.Kaçak girerseniz yada ziyaret esnasında deneyin mutlaka

Sınav dersanesinde 1.sınıftaydım düştüm İkinci sınıftayım.Hala memnunum.

Zamanında kültür dersanesine gitmiştim.Ankaradaki hiç iyi değil ama İstanbul için çok övüyorlar.

Ordaki öğretmenlerim gençti ve etütlerde hep stajyer oluyordu.Anlattıktan sonra problem olmaz ama ders öğretmeninden etüt almakta daha iyidir...

quote:

Orijinalden alıntı: not important

YILDIZ DERSANESİ
NESİBE AYDIN
ÜÇLER
bunlar süper dersaneler
ama ben BEŞGENE gidiorum

Üçler iyi arkadaşlarım baya met etmişlerdi.

Nesibe aydın öğretmenleride inkar etmiyorrdu bunu

Tm iseniz gitmeniz daha mantıklı olur...

Benim diyceklerim bu kadar.Hadi iyi geceler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qpcole -- 25 Ekim 2009; 2:11:19 >

833 Mesaj
25 Ekim 2009; 2:09:41 

quote:

Orijinalden alıntı: cagriii

Nesibe Aydın'ı tek geçiyorum bu konuda

Ekleme:Reklam yaptığımı düşünmeyin, kendim lise boyunca(2-3-4) zafere gitmiş biri olarak diyorum.

Edit:Ekleme

Arkadaşım sallayın şu dersaneyi.Eğer çok çalışacağım diyorsanız çokta paranız varsa gidin.

Etütler zor alınıyor.Problem çözme saatleri kalabalık oluyor.Daha sakin bir yer bulun...

0 Mesaj
1 Kasım 2009; 14:35:49 

ilk sene açıya gittim şimdi ilknur madencioğlu dersanesindeyim açıda iyi ama derece öğrencisiyseniz küçük dersane olduğu için herkesle çok iyi ilgileniyorlar

3157 Mesaj
1 Kasım 2009; 20:29:06 

Pi Dershanesi'de çok iyidir.

Encinaar

0 Mesaj
20 Kasım 2009; 23:05:20 

sembol dersanesi ve ilknur madencioğlu dersanesi birde bunların arasına matfeni sayacağım ama matfen için derece sınıfında olacak kadar iyiyseniz açıkçası benim abim derece sınıfındaydı çok memnun kaldı ama bana soracak olursanız dersane değilde önemli olan yer... kızılaydaki dersaneleri seçmenizi öneririm size çünkü oradaki dersaneler ankaradaki her okuldan öğrenciye sahip oluyorlar ve böylece kendinizi deneme sınavlarında daha iyi deneyebiliyorsunuz semt dersanelerinde olunca belli okulun öğrencileriyle yarışabiliyorsunuz benim kriterim bu oldu açıkçası onun dışında çalışan bir öğrenciyim zaten...

2 Mesaj
18 Haziran 2010; 21:47:17 

Açı nasıldır ya sınavları fena değil ama ilk bini hedefleyen biri için iyi bi dersane mi?Bu sene yan gelip yattık seneye derece yapalım bari boşa gitmesin

303 Mesaj
19 Haziran 2010; 3:01:01 

İlknur Madencioğlu dersanesine gitmiş biri olarak yazıyorum:

Lise 2'de kısa dönem gitmiştik

O dersaneye gitmeyin biz oraya yazılırken deneme süresi olarak iki ay veriyorlardı iki aya yakın bir zaman sonra gitmek istemedik bizden parayı almaya çalıştılar ama alamadılar

Böyle küçük yerlerin en büyük sorunu çalışan personelin kadrolu olmaması öğretmene birşey soracak oluyorsun öğretmeni bulamıyorsun

Deneme yapıyorlar kişi sayısı az olduğundan derecen belli olmuyor? + Öğretmenler iki kişi ile ders işliyor

Rehberlik servisi öğrenciler toplantısı yapıyor sınıf içinde sen niye konuşmuyorsun yok şöylesin böylesin diye öğrenciyi sınıf içinde rencide etmeye çalışıyor dahası saçma sapan yorumlar yapılıyor

Uzaklaştırılmış
19 Haziran 2010; 3:12:04 

Oha 6 milyar mı İstanbul'da Fem dahi 3-4 milyar en fazla.

303 Mesaj
19 Haziran 2010; 4:05:36 

Öğrenciye birşey verdikleride yok başarılı öğrenciler ile isim yapıyorlar hiç başarısızları yazıyorlar mı şu kadar kişiden bu kadarı kazandı diye

2000 TL ve üzeri kazık gerçi 2000 TL'de ayrı bir kazık

Kahrolsun Öss Kahrolsun Dersaneler yaşasın Gençlik

367 Mesaj
19 Haziran 2010; 14:37:12 

quote:

Orijinalden alıntı: NassınEyisinNaptınNettin

Açı nasıldır ya sınavları fena değil ama ilk bini hedefleyen biri için iyi bi dersane mi?Bu sene yan gelip yattık seneye derece yapalım bari boşa gitmesin

Çok geniş bir öğretmen ve yayın kadrosu var. Yayınları piyasada pek bilinmese de özellikle dersanede aylık dağıtılan modüllerde güzel ve orjinal sorular olur, kitaplarında da öyle.
Hazırladıkları deneme sınavları bazen kolay bazen zor olur ama her daim gerçek sınavla birebir uyumlu olurdu.

Bunun dışında rehberlik servisi de fena sayılmaz, özellikle derece sınıflarında daha iyi ve sıkı bir sistem izlerler.

Ders düzeni ve etüt sistemi de ortalama bir kitle dersanesinden çok da iyi değil.

İlk 1000i hedefleyen biri olarak eğer derece sınıfına gire(bili)rsen ve sıkı bir ders çalışma programı izlersen iyi bir dersane.

3539 Mesaj
19 Haziran 2010; 17:56:28 

quote:

1)- Sembol Dershanesi
2)- Yildiz Dershanesi
4)- Zafer Dershanesi
6)- Mat-Fen

sembol mü? saçmalama. giden herkes bin pişman gittiğine. dershane 8 mi 10 milyarmı ne ve haftada 3 gün falan ders yapılıyor. eğitim desen verdiğin paraya değmiyormuş kesinlikle.

Uzaklaştırılmış
19 Haziran 2010; 21:35:59 

Sizin bu Ankara acayip pahalı. İstanbul'da en kötü ihtimal 4 milyar. Anadolu Lisesi öğrencisisysen %20 düşüyor. Fen Lisesi isen baya düşürürler. Biraz da pazarlık.

112 Mesaj
20 Haziran 2010; 9:00:29 

Açı'da sene başındaki seviye belirleme sınavında ilk 5 sınıfa girerseniz, rahat edersiniz :) sene ortasında değiştirilmiyor çünkü sınıflar :)

2 Mesaj
20 Haziran 2010; 13:51:02 

quote:

Orijinalden alıntı: texture

Açı'da sene başındaki seviye belirleme sınavında ilk 5 sınıfa girerseniz, rahat edersiniz :) sene ortasında değiştirilmiyor çünkü sınıflar :)

Mezunlar ne zaman giriyo bu sınava ağustosta falan mı??

1138 Mesaj
20 Haziran 2010; 14:27:57 

tm ciler için dershane önerisi olan varmı

Donanımhaber Hukukçular Platformu

414 Mesaj
20 Haziran 2010; 15:00:51 

quote:

Orijinalden alıntı: kevinsert

!!!

Şuan en iyi dershaneler sembol dalbaz yıldız kolejliler Yıldızın lise son sınıfları 12 14 mılyar arası.

:)

303 Mesaj
20 Haziran 2010; 20:18:05 

quote:

Orijinalden alıntı: j4kkas

Şuan en iyi dershaneler sembol dalbaz yıldız kolejliler Yıldızın lise son sınıfları 12 14 mılyar arası.

O paraya özel üniversite okunur

112 Mesaj
20 Haziran 2010; 20:53:14 

güncel tarih hakkında bilgim yok; dershaneyi arayıp sorabilirsin :)

0 Mesaj
29 Haziran 2010; 2:43:30 

quote:

1)- Sembol Dershanesi
2)- Yildiz Dershanesi
4)- Zafer Dershanesi
6)- Mat-Fen

Bu güzel bir liste olmuş bu dershaneler(biri hariç isminden de anlaşılır birinin özentisi özAspava kebapçısı misali :) Ankarada senelerdir kendini kanıtlamış dershaneler; ancak bu sektörü çok iyi bilen biri olarak, bu dersanelerden ben sıralama yapacak olsam fiyat/kalite olarak kesinlikle şu şekilde sıralardım:

1)- Yıldız Dershanesi
2)- Nesibe Aydın Dershanesi
3)- Mat-Fen
4)- Zafer Dersanesi
5)- Sembol Dershanesi

Yıldız, Nesibe, Mat-fen, Zafer, bunlar kızılayda sembol söğütözü tarafında biryere taşındı sanırım, eski yeri yıldız ile aynı yerdeydi. Aslında en iyi ikisi bence Yıldız Dersanesi ve Sembol Dersanesi ama Sembol saçma sapan pahalı olduğu için gidilmez. Maltepeye, Sınava falan aman bulaşmayın derim ben.

47 Mesaj
25 Temmuz 2010; 18:29:32 

Yıldız Dershanesinde bazı hocalar Hidayet hoca ile (belki bilirsin, dershanenin sahibi) anlaşamamış. Ondan dolayı çoğu Yıldız Kolejliler'e geçti (oranın sahibi de, oraya geçen hocaların arkadaşı). Yıldız da, Anafen'in Anafen olduğu devirdeki en iyi hocaları bünyesine aldı. Hidayet hoca zaten kaliteyi düşürmez. Yıldız Kolejlileri ondan yazdım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThE_mAnIaC -- 25 Temmuz 2010; 18:31:54 >

Uzaklaştırılmış
26 Temmuz 2010; 16:54:03 

Aslında hangi dershaneler en iyi olduğu belli ama onların fiyatları çoookkk yüksek dershane seçiminde fiyatta çok önemli dershaneye gidecek arkadaşlara fiyatlarla birlikte yardımcı olmalıyız ben geçen yıl finale 3700 yazılmıştım iyi bir dersha nedir ama iyi öğrenciysenş...

4 Mesaj
26 Temmuz 2010; 17:05:43 

iyi dersane yoktur iyi öğrenci vardır.

Uzaklaştırılmış
26 Temmuz 2010; 17:14:37 

İlknur madencioğlu

Uzaklaştırılmış
26 Temmuz 2010; 19:38:49 

quote:

Orijinalden alıntı: süperoksit dismutaz

iyi dersane yoktur iyi öğrenci vardır.

iikiside vardır....

4 Mesaj
27 Temmuz 2010; 0:50:16 

quote:

Orijinalden alıntı: nusret ozsoy

iikiside vardır....

o zaman ankaradaki en iyi dersane kök dersanesidir.

47 Mesaj
27 Temmuz 2010; 1:10:08 

quote:

Orijinalden alıntı: süperoksit dismutaz

o zaman ankaradaki en iyi dersane kök dersanesidir.

Gerçekçi olalım. Ben de açsam bir dershane mesela "Delifişek Dershanesi", bana göre en iyi dershane o olur tabi. Canı sıkılan bir sürü kişi dershane açıyor zaten, bir kısmı da ne yazık ki devlet okulu gibi oluyor, ders işlenmiyor falan(kendi gözlerimle gördüm), geri kalanlardan da bir kısmı batıyor. Hele bazıları ticarethane. Bu ilk 5, hiçbir zaman değişmez. Geri kalanlar nasıldır, bilinmez.

Uzaklaştırılmış
27 Temmuz 2010; 21:55:35 

quote:

Gerçekçi olalım. Ben de açsam bir dershane mesela "Delifişek Dershanesi", bana göre en iyi dershane o olur tabi. Canı sıkılan bir sürü kişi dershane açıyor zaten, bir kısmı da ne yazık ki devlet okulu gibi oluyor, ders işlenmiyor falan(kendi gözlerimle gördüm), geri kalanlardan da bir kısmı batıyor. Hele bazıları ticarethane. Bu ilk 5, hiçbir zaman değişmez. Geri kalanlar nasıldır, bilinmez.

4 Mesaj
27 Temmuz 2010; 22:09:33 

açıya gittim gayet memnun kaldım başka dersaneye gitmediğim içinde açı diyorum

183 Mesaj
27 Temmuz 2010; 22:29:51 

quote:

Orijinalden alıntı: BURCUERYILMAZ

Bende İLKNUR MADENCİOĞLU DERSANESİ'ni tavsiye ederim öğretmenlerinin bilgileri öğrenciye bunu yansıtma şekilleri ve disiplin mükemmel

@boğa vs nicki

Bu kadar yalancı reklam kokan bi mesaj yoktur heralde insan bir kaç yere mesaj atar sonra cevap atar.Birden üye olmuş aynı gün birde mesaj atmış dershane övmüş güzel reklam taktiği

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1 Mesaj
8 Ağustos 2010; 18:39:40 

açık öğretimde: murat eğitim kurumları
kpss de:karacan
öss de: nesibe aydın,açı ya da fdd
sbs de: pi analitik ya da uğur

Uzaklaştırılmış
8 Ağustos 2010; 20:56:11 

arkadaşlar bu İLKNUR MADENCİOĞLU DERSHANESİ diye adlandırılan yere lütfen kimse gitmesin arkadaşlarımızada söyliyelim onlarda gitmesin böyle reklam yapan bi dershaneden bi bok olmaz kimse gidipte o kadar para vermesin...

1310 Mesaj
9 Ağustos 2010; 3:06:18 

gençler yıldız ve yıldız kolejliler patladı ygs lys de bu sene. emin olun pişman olursunuz.

47 Mesaj
9 Ağustos 2010; 3:44:05 

quote:

Orijinalden alıntı: AtillaHuN

gençler yıldız ve yıldız kolejliler patladı ygs lys de bu sene. emin olun pişman olursunuz.

iyi sıralama yapan tanıdıklarım var

1310 Mesaj
9 Ağustos 2010; 13:47:13 

quote:

iyi sıralama yapan tanıdıklarım var

hocam onları nereye atsan o sıralamayı yaparlardı. 10milyara gidilebilecek en kötü dersane

yıldız kolejliler zaten ayrı bi dünya. alayı tedin yavşak bebeleri. gitsen katil olursun

0 Mesaj
24 Kasım 2010; 16:25:27 

kesinlikle ideal BEŞGEN DERSHANESİ derim

Uzaklaştırılmış
29 Ocak 2011; 17:48:00 

İLKNUR MADENCİOĞLU

517 Mesaj
19 Nisan 2011; 18:04:46 

İLKNUR MADENCİOĞLU

reklam kokan hareketler bunlar mike

I LOVE THIS GAME!