Şimdi Ara

Z5500'ü garanti yolları gözükdü... Garantiden dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar orda köklemişler şarkıyı yapmamış mail attım video yu pek anlamamışlar gerçi videodan ama yapmıyomuş ses. Demekki burdaki evde bişe var. Neyse ben başka evde kullanıcam zaten.

Kargoya veriyorum yarın. CD ye çektim müzikler. Üstünede not yazdım. woofer la köpüğün araya sıkıştırdım.

Arkadaşlar ilginç bir geşlişme oldu. CD'ye çektim şarkıyı dvd'ye taktım optik le bağladım. Baya abandım ama yapmadı o sesi boost ' a bile çıktım. Alet manyak zorlandı zzzz falan diye ses çıkartı titremeden. Hatta halıda yürüdü. Ama yapmadı. Yani ben göndermiyim diyorum artık tek şarkıda yapıyor nerdeyse. Ve sadece dandik bi laptop ve ipod yapıyo. Rahatladım ya

Arkadaşlar sorunu z5500 konusunada yazmıştım ama kimse anlıyamadım ilginç bir sorun. Iasca'nın spl testinde bass vurduğunda woofer dan saçma bi ses geliyor... Video da çektim.http://rapidshare.com/files/128854957/MOV03209.avi.html
    Garantiye o şarkıyı ulaştırmam lazım ki anlasınlar. Nadiren olduğu için sorun yok dicekler. Bir kaç şarkıdada bazen yapıyo. Yani şarkıyla alakalı değil.
    Nası ulaştırcam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodi-- -- 26 Temmuz 2008; 14:17:20 >

• aynı şarkının 192 bit olanını fln indirip denedinmi ?
  • görmedim ben 192 yi
    Hepsi 128
    ondan olabirmi dicem
    benim için deniyen arkadaşda olmadı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dodi--

görmedim ben 192 yi
    Hepsi 128
    ondan olabirmi dicem
    benim için deniyen arkadaşda olmadı.

bana pm den msn ini yolla benim sistem dün geldi..... sonra aynı sendeki şarkıyı bana at.. deniyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 12 Temmuz 2008; 15:36:25 >
  • uppidi
  • aşırı yüklenme durumlarında (boost 11'den sonra) distorsiyona girmeye başlar bu normaldir..
  • Seti ilk aldığımda benimkinde de titreme benzeri bir ses vardı. O yüzden seti olduğu gibi değiştirtmiştim. Benzeri birşey olabilir belki...
  • vidyoyu izledim ama ses çok anlaşılır değil zaten alçak seste deneyin birde başka birşeye takın şarkıda olabilir sorun vidyodan birşey anlaşılmıyor
  • @xsoundx
    Boost'da bile değildi.

@CWaRRioR
    Sanalmarketim değiştirmeye niyetli gözükmüyo...

@mamo99
    Ipod'da ve laptop'da denedim. Eskiden 3 şarkıda yapıyodu. Ve forumdan iki kişiye aynı şarkıyı yolladım, denediler onlarda böyle bişe yok.
  • bunun sebebi power supplyindeki bi sorun olabir yeterli gücü sağlayamıyorsa kesme yapar oda böyle olabilir vidyodan birşey anlayamadım zaten ben sanalmarketim değilde kimse distirbitör firma gidin oaraya kendiniz dinletin adamlara aynı set vardır orda zaten bırakmayın teknik servise ben göstericem diyin gösterin ve değiştirtin sorun varsa
  • öncelikle geçmiş olsun sistem için,
    sanalmarketim.com'un değiştirmeye yanaşacağını zannetmiyorum daha önce çok sorun yaşadım onlarla. bahsettiğin konuya duyarlı olmayacaklarını göreceksin, en fazla biraz daha zorlarsan kendi insiyatiflerini kullanmayıp direk garantiye gönderirler. yakında 5500 alacağım sorun yaşadığın müziklerin isimlerini verebilirsen bende almaya gittiğimde deneyip alma imkanına sahip olabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dodi--

@xsoundx
    Boost'da bile değildi.

@CWaRRioR
    Sanalmarketim değiştirmeye niyetli gözükmüyo...

@mamo99
    Ipod'da ve laptop'da denedim. Eskiden 3 şarkıda yapıyodu. Ve forumdan iki kişiye aynı şarkıyı yolladım, denediler onlarda böyle bişe yok.

Ben de sanalmarketimden almıştım ve teşhir ürünü çıkmıştı. Hep mi sorunlu ürün satıyorlar yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 14 Temmuz 2008; 13:17:41 >
  • @mamo99
    Power supply derken neyin psu'su anlıyamadım?
    distirbitör firma nerdedir acaba nerden bulabilirim. İstanbuldayım.

@ocean_of_anka
    Iasca'nın spl testi. Iasca yazarsan P2P'ye çıkıcaktır.Genellikle 1 küsür mb.

@CWaRRioR
    Hadi ya. Değiştirdiler dimi?
  • evet ben sorunlu sesi duydum ve sacma gelebilir ama wooferın protuna bisey kacmıs olabilirmi benim g500 un icinden corap cıkmıstı yigenlerimden biri sokusturmus icine bi guzel ve sesi aynen boyleydi muzigi teknik elemana ulastırmak icin bi cd ye yaz denemesini bu muzikle yapınız deyip basın uzerine bantla!!! benim t6100 um lady sovereign'in love me or heat me sarkısında kendini kaybediyordu aynen sana dedigimi yqpmak zorunda kalmıstım...
  • Ahahaha yok ya çorap
    Ama dediğini yapcam. CD ye çekip koycam.
    Teşekkür.
  • uppidi.
  • dodi--

Arkadaşım videoyu indirdim ve baktım aynı sorum benim eski kamosonik marka ses sistemindede vardı bass yüksek seslerde Tık Tık pit Pid artık neyse ses geliyordu ve sorun amfidendi bir devresi sorun çıkmıştı bass güç veren devresinde, yani senin kesin sistemi görtürmen lazım yanına alt flas disk at içine bu testti denettir servise.
  • power supply sistemin powesupply i eğer bozuksa ve tam güç sağlayamıyorsa kesme yapar ben vidyodan pek bişi anlayamadığım için net söyleyemiyorum ama bi götür servisine servisleri logitech in bi kaç tanedir onlardan bak seri numaralarını kontrol ettir hangisinin garantisinin altında kendin elinle götür gözünün önünde denettir teknik servis bir avuç cahil insandan ibaret malesef
  • Videodan bişey anlayamadım.Bnde g500 var ve senin parçayı denedim bir terslik hissedemedim.Sendeki saçmalığın sesi tam olarak nedir.?birde aşağıda verdiğim şarkıyı dene bakalım..

http://rapidshare.com/files/129679385/Sound_Effects_-_THX_Subwoofer_Test_-_3_Types_Of_Bass.mp3.html
  • @ridvan1903
    Valla yollıcam zaten. Paketledim. Teşekkürler.

@mamo99
    Garanti belgesi çıkmamış bize geldiğinde. Allah'dan fatura var. Fakat seri no yazmıyor. Ama problem olmaz dediler.

@EnigM@
    O şarkı var bende. Ondada yapıyordu bi ara. Ama onda niyeyse yapmıyor artık. CD'ye çekicem şarkıyı. Birde başka z5500 de deneyin diğicem.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.