- x
Msnden karşılıklı mikrofonla nasıl konuşulur ???
7 Cevap4921 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

388 Mesaj
11 Temmuz 2008; 23:15:08 

msnde arkadaşla karşılıklı kulaklıklı mikrofonla konuşmak istyoruz ama olmuyor.Nasıl bu sorun halledilir???

kullaklıkla mikrofon çalışıyor

TEŞK.

3241 Mesaj
11 Temmuz 2008; 23:20:28 

Kulaklıklı mikrofonları pc ye taktıktan sonra denetim masasındaki ses aygıtlarından sınama yapman gerekiyor.Bunu yaptın mı

388 Mesaj
11 Temmuz 2008; 23:35:24 

quote:

Orjinalden alıntı: uynus

Kulaklıklı mikrofonları pc ye taktıktan sonra denetim masasındaki ses aygıtlarından sınama yapman gerekiyor.Bunu yaptın mı

nasıl

3241 Mesaj
11 Temmuz 2008; 23:50:07 

Denetim masası\ses efekti ve ses aygıtları\insan sesi\insan sesi kaydederken bölümünde donanım sına var.Orda sınamayı yap.Mikrofonu pc ye tanıttırmış olursun.Msn e girdikten sonra da araçlar\ses ve görüntü kurulumundan kendi mikrofonunu aktif hale getir.

388 Mesaj
12 Temmuz 2008; 0:18:17 

quote:

Orjinalden alıntı: uynus

Denetim masası\ses efekti ve ses aygıtları\insan sesi\insan sesi kaydederken bölümünde donanım sına var.Orda sınamayı yap.Mikrofonu pc ye tanıttırmış olursun.Msn e girdikten sonra da araçlar\ses ve görüntü kurulumundan kendi mikrofonunu aktif hale getir.

Yaptım bunları aktif yaptım ancak msn konuşamıyorum

256 Mesaj
12 Temmuz 2008; 0:34:47 

Bağlantı kuruluyor yazısından sonra bağlanıpta mı kounşamıyorsunuz ? yoksa bağlanamıyormu ? o zaman mesengerin içindeki mikrofon ve web cam ayarlarına bakmanızı tavsiye ederim

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

388 Mesaj
12 Temmuz 2008; 0:51:26 

quote:

Orjinalden alıntı: Amd5000

Bağlantı kuruluyor yazısından sonra bağlanıpta mı kounşamıyorsunuz ? yoksa bağlanamıyormu ? o zaman mesengerin içindeki mikrofon ve web cam ayarlarına bakmanızı tavsiye ederim

bağlanamıyoum.
ses herşey tamamda ben bğlanamıyorum..Hepsi çalışıyor tanıttım.

Yani ben bağlantıyı kendim yapmak istiyorum.Karşı tarafa iletiyi ben yollamak istiyorum.
İLETİYİ YOLLLAYAMIYORUM:NASIL YOLLAYACAĞIIM ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atm10 -- 12 Temmuz 2008; 0:51:27 >

256 Mesaj
12 Temmuz 2008; 1:27:29 

ss koyarsanız bi sorunu biraz daha iyi anlarız gibime geliyo ne oluyor siz gönderiyorsunuz kendi kendine iptalmi oluyor yoksa tıklayıpta hiçbi sinyal alamıyomusunuz biraz daha açın

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Msnden karşılıklı mikrofonla nasıl konuşulur ???
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.156