dokunmatik ekran ayarları
32 Cevap16151 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

134 Mesaj
11 Temmuz 2008; 15:22:46 

slm arkadaşlar iphonemu restore ettim daha önceden ekranın dokunmatik ayar hassasiyetini ayarlayabiliyordum şimdi o ayarlar yok bulamıyorum nasıl yapabilirim ayarları. çünkü klavyedeki numlock tuşlarını açamıyorum

424 Mesaj
11 Temmuz 2008; 16:37:00 

dokunmatik ayar hassasiyetimi??? ciddimisin...Bilen varsa bende öğrenmek isterim

Nefis,üç köşeli dikendir;ne türlü koysan batar.

304 Mesaj
11 Temmuz 2008; 16:46:45 

ben de merak ettim şimdi, yaptım diyorsun sana güveniyoruz
bulursan bizi de haberdar et

8579 Mesaj
11 Temmuz 2008; 17:06:25 

hiç böyle bişey duymadım

1693 Mesaj
11 Temmuz 2008; 17:19:56 

source: Dlubbat's Apps (http://www.dlubbat.com/iphone.xml)

Application: Advanced Preferences

işinize yarayabilir...

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." M. Kemal ATATURK

816 Mesaj
11 Temmuz 2008; 19:46:31 

ne işe yarıyor bu program ayrıntılı anlatırmısınız.

134 Mesaj
11 Temmuz 2008; 19:51:38 

http://limitededitionip...x-increase-sensitivity/ arkadaşlar işte linkteki proramı kullanıyordum restoreden önce ingilizcesi olan arkadaşlar lütfen izah edermisiniz ne diyor linkte. arkadaşlar vereceğim ikinci linkide bi inceleyin nediyor izah edin lütfen http://www.engadget.com...one-touchscreen-issues/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faik111 -- 11 Temmuz 2008; 20:00:28 >

966 Mesaj
12 Temmuz 2008; 3:30:20 

arkadaşlar çin taklitlerinde kalemle kalibrasyon ayarı gibi bişey vardı onu kastediyor olmayasın ..

yani çin iphone kullanıyor olmayasın daha doğrusu hiphone :D

134 Mesaj
12 Temmuz 2008; 3:45:53 

yok arkadaşım çin faln değil ,sen linkleri incelemeden cevaplıyorsun herhalde

134 Mesaj
12 Temmuz 2008; 5:28:36 

tamamdır arkadaşlar olay hallolmuştur. iphone browser ile Applications/preferences.app altında general.plist dosyasında verdiğim linkte anlatıldığı gibi kod ekledim touch ayarları geldi

216 Mesaj
14 Temmuz 2008; 12:27:45 

touch ayarı nedir yaw?
quote:

Orjinalden alıntı: faik111

tamamdır arkadaşlar olay hallolmuştur. iphone browser ile Applications/preferences.app altında general.plist dosyasında verdiğim linkte anlatıldığı gibi kod ekledim touch ayarları geldi

Merhaba, ben faiz lobisi...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Temmuz 2008; 15:08:50 

bunun bi application olanı yokmu acep

104 Mesaj
14 Temmuz 2008; 23:23:44 

Merhaba arkadaşlar, vereceğim linkte, 100. mesajda ki, dosyaları indirin, orjinallerini yedeklemek koşulu ile, Applications/preferences.app içine atın ve orjinalleri ile değiştirin.

http://limitededitioniphone.com/iphone-touchscreen-fix-increase-sensitivity/#comment-4239

Daha sonra ayarlar ve genel bölümüne girdiğinizde, en altte Touch olarak göreceksiniz.
Kolay gelsin.

Çok özür dilerim, linki vermeyi ihmal etmişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myomeroz -- 15 Temmuz 2008; 1:49:10 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

402 Mesaj
14 Temmuz 2008; 23:29:29 

Hassasiyet ayarı mı ?

12 Mesaj
15 Temmuz 2008; 0:18:25 

LİNK YOK GALİBA YOKSA BENMİ GÖREMİYORUM?

İPHONE 2.0.1

104 Mesaj
15 Temmuz 2008; 1:51:06 

Merhaba arkadaşlar, vereceğim linkte, 100. mesajda ki, dosyaları indirin, orjinallerini yedeklemek koşulu ile, Applications/preferences.app içine atın ve orjinalleri ile değiştirin.

http://limitededitioniphone.com/iphone-touchscreen-fix-increase-sensitivity/#comment-4239

Daha sonra ayarlar ve genel bölümüne girdiğinizde, en altte Touch olarak göreceksiniz.
Kolay gelsin.

Çok özür dilerim, linki vermeyi ihmal etmişim.

quote:

Orjinalden alıntı: iphonetr

LİNK YOK GALİBA YOKSA BENMİ GÖREMİYORUM?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

4260 Mesaj
15 Temmuz 2008; 1:55:28 

Tam olarak ne ise yariyor bu ayar?

15-inch MacBook Pro with Retina display | iPhone 5S 16GB Space Grey | Apple TV3 | iPad Mini Retina 32GB WiFi+Cellular

104 Mesaj
15 Temmuz 2008; 2:36:04 

Sanırım okumak pek iimize gelmiyor, yukarda arkadaşım bildirmiş, HASSASİYET. Ekrana dokunuşların, algı değerlerini etkiliyor.

quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

Tam olarak ne ise yariyor bu ayar?

4260 Mesaj
15 Temmuz 2008; 13:44:09 

quote:

Orjinalden alıntı: myomeroz

Sanırım okumak pek iimize gelmiyor, yukarda arkadaşım bildirmiş, HASSASİYET. Ekrana dokunuşların, algı değerlerini etkiliyor.

Yukarıda yazılmış tam bir açıklama yok çok bilmiş arkadaşım.Hassasiyet ayarı yapınca ne oluyor onu açıklarmısın ?

15-inch MacBook Pro with Retina display | iPhone 5S 16GB Space Grey | Apple TV3 | iPad Mini Retina 32GB WiFi+Cellular

Uzaklaştırılmış
15 Temmuz 2008; 14:49:08 

evet ne oluyo bende merak ettım

104 Mesaj
15 Temmuz 2008; 20:33:22 

quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

Arkadaşlar, şaka yapıyorsunuz değil mi? Anlaması bu kadar zor bir şey değil. En güzeli, Zihni Sinir yöntemi ile anlatmak.

Şimdi parmağınızı ekrana değdiriyorsunuz ya, heh işte ekran parmağınızın dokunuşunu algılıyor ya, heh işte bu ayarı aktif edince, ekranın algı hassasiyetini değiştirebiliyorsunuz, mesela saçmalayarak bir örnekleyeyim, parmağımın dokunuşunu 2 saniyede algılıyorsa, bunu 1 saniyeye indirebilirim. Başka bir saçma örnek, mesela parmağım ekrana değdiğinde, 1mm çapı algı his ediyorsa, bunu 5mm çapına çıkarabilirim. Umarım tüm saçma örneklerimle anlatabilmişimdir.

quote:

Orjinalden alıntı: Teknik.Servis

evet ne oluyo bende merak ettım

424 Mesaj
16 Temmuz 2008; 1:55:00 

ne kadar gereksiz bir program.adamlar zaten olbileceğinin en iyisini ayarlamışlar.benden tavsiye uğraşmayın bunlarla sonra bir sorun açarsınız başınıza.GEREKSİZZ

Nefis,üç köşeli dikendir;ne türlü koysan batar.

98 Mesaj
16 Temmuz 2008; 19:43:50 

teoalp arkadaş haklı bence de adamlar en iyisini yapmış ... iphone bu PDA mı sanki dokunduğun yerden farklı bir noktayı algılasın ... dokunmatik ekran teknolojisi bile çok farklı gereksiz saçmalıktan başka bişi değil... hiçbir getirisi olmayan aptalca bişey bencede

Uzaklaştırılmış
16 Temmuz 2008; 19:47:52 

ya artıları oluyomu hemen dandık salakca gibi eleştiriler yapmıyalım belkı artıları vardır bu işi yapan adam akıllı artılarını eksılerını anlatabılırmı acaba...

65 Mesaj
17 Temmuz 2008; 8:50:41 

Arkadaşlar bu programı yüklemek isteyen arkadaşlar dikkat etsin ,touch setting kısmında 0-16 arası derecelendirmede sakın ola 1'in altına düşürmeyin

dokunmatik özelliğini kaybediyor makina kilitlenmiş gibi elinizde kalıyor.malesef ben kazarada olsa bu hatayı yaptım ve tüm bilgiler silinmeden telefonu

kurtardım.Ben karşılaştığım sorunu paylaşayım dedim ,benim bir gecem gitti sizlerin gitmesin.

Uzaklaştırılmış
17 Temmuz 2008; 9:39:01 

eee tabi doğal olarak böyle olması lazım touch'un hassasiyetini düşürünce o ne yapsın gecmıs olsun arkadasım

134 Mesaj
20 Temmuz 2008; 13:26:18 

bazı arkadaşlar okumadan olayı kavramadan saçma sapan yorumlarda bulunmuş demek ihtiyaç duyulmuşki böyle bir yol deneniyor bazı iphoneların fabrika çıkışlı olarak ekranı sorunlu bu sorunu en aza indirmek için böyle bir şey yapılıyor. mesela benim telefonun ekranın alttan bi santimlik kısmı işlemiyordu bu ayarla o kısımı işler vaziyete getirdim. olay budur bilip bilmeden yorum yapmayın

59 Mesaj
22 Aralık 2008; 3:19:50 

herkes merak ettim dio cewap weren yok yalniz ha

[img]http://www.teeworlds.com/forum/img/avatars/673.jpg[/img]

5343 Mesaj
22 Aralık 2008; 3:38:37 

quote:

Orjinalden alıntı: ozzzyyy1

herkes merak ettim dio cewap weren yok yalniz ha

Bunu yazmak için mi hortlattın konuyu

Nikon D7000 / Tamron 17-50 f2.8 / Nikkor 50mm f1.8D / Nikkor 55-200 VR
flickr / Instagram

634 Mesaj
22 Aralık 2008; 20:50:11 

waybe gercekten hortlamis

1546 Mesaj
22 Aralık 2008; 22:47:48 

ya adamlar en iyisini yapmış.daha ne bırkalıyonuz.piyasadaki en iyi touch dünyada tek.yok ya bizim insanlar yetinmesini bilmiyor.neyse kolay gelsin

-ENIAc...Herşeyin Başlangıcı O Oldu...

2329 Mesaj
4 Aralık 2013; 12:12:37 

Ben bulamadim acaba var mi bu ayar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Koyunun postu yüzerken,insanın dostu düşerken belli olur.

1 Mesaj
22 Temmuz 2014; 16:41:49 

Arkadaşlar bunun yeni versiyonu var mı İOS 8 de mesela ?

İndirim kupon kodumlarım..

Bu mesajda bahsedilenler: faik111

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406