Şimdi Ara

99 Model Hyundai Accent 1.5 GLS alınır mı ? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
128
Cevap
4
Favori
139.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

quote:

Orijinalden alıntı: Kepsut Teknik

2000 Yılında 0 km Aldığım '99 Model Hyundai Accent'i halen kullanmaktayım .

200.093.06 km oldu fakat beni hiç yolda bırakmadı.

Aracıma bi seferinde arkadan çarpmışlardı tek hasar tampon demirlerinde oldu. Değiştirdim.

Bakımlarının tamamını yetkili servislerinde yaptırdım.

Sorunsuz ve 120+ da problem yok

5.viteste 80'le gidince gaza bastığında bile hemen atak yapabiliyor.

Bu aracımı satmayı düşünmek bile istemiyorum . Hiç olmazsa oğluma bırakacağım :)

200 milyon km değil o değil mi hocam?

200.093 km 06 m
  • quote:

quote:

quote:

Aracıma bi seferinde arkadan çarpmışlardı tek hasar tampon demirlerinde oldu. Değiştirdim.

Bu aracımı satmayı düşünmek bile istemiyorum . Hiç olmazsa oğluma bırakacağım :)

200.093 km 06 m

Hocam zaten bakımları düzenli yapılan araç hep gider ama halkımız bilinçli değil bu konuda. Adama bakıyorsun sanki benzin değilde adam yakıyor. Egzoz dumanı simsiyah önümüzü göremiyoruz. Bazı araçlarda önünüze geliyor yine trafikte, resmen yağ yakıyor ve siz onun pis yağ kokusunu çekiyorsunuz. Çok bilinçsiz insan var.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

200.093 km 06 m

Hocam zaten bakımları düzenli yapılan araç hep gider ama halkımız bilinçli değil bu konuda. Adama bakıyorsun sanki benzin değilde adam yakıyor. Egzoz dumanı simsiyah önümüzü göremiyoruz. Bazı araçlarda önünüze geliyor yine trafikte, resmen yağ yakıyor ve siz onun pis yağ kokusunu çekiyorsunuz. Çok bilinçsiz insan var.

Haklısın kardesim.
  • PEKİ HANGİ ACCENT ÖNERİLİR?
    MOTOR OLARAK 1,3 MÜ 1,5 Mİ YOKSA 1,5 DİZEL Mİ?
    DİZEL PERFORMANSI NASILDIR ALINIR MI?
    DONANIM OLARAK HANGİSİ İYİDİR LS, LX, GL, GLS ??
  • Bu araçların otomatik modelleri nasıldır acaba?
  • bende 1.5 gls almayı düşünüyorum kilimalısı 12000 üstünde 11500 e 2000 model klimasız buldum 124 bin km de lpg li 3 parça boyalı beyaz sizce fiyat nasıl internette fiyatlar çok abartılı bence her ilan veren benim arabam 500 fazla eder diyerek fiyatı artırıyor
  • s.a 2000 model 87000 gri klimalı absli ama tüp yok 12750 istio 12000 ye fln alırız en düşük nasıl nedersiniz alıp tüp taktırcam anlaşırsam isterseniz bi bakın.sağ arka kapıla sağ arka çamurlukta boya var ne dersiniz araç bu=http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-degisensiz-107669423/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aalican18 -- 9 Aralık 2012; 19:25:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aalican18

s.a 2000 model 87000 gri klimalı absli ama tüp yok 12750 istio 12000 ye fln alırız en düşük nasıl nedersiniz alıp tüp taktırcam anlaşırsam isterseniz bi bakın.sağ arka kapıla sağ arka çamurlukta boya var ne dersiniz araç bu=http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-degisensiz-107669423/detay

çok
  • Arkadaşlar lar 9000 bine 1.5 gls 97.98.99 model bulabilirsem bende alicam

Internet te fiyatlar cok yuksek yılbaşı sonrası falan beklesemmi

Yada reno 19 europa mı alsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende hundai alcam 99 model ama anlamadıgım bişe var kon 2008 de acılmıs fiyat 10binlira bugğn 2013 yarısındayız fiyat yine 10lira nası oluo bu
  • arabada elektroınik sıkıntısı çıkınca yapacak usta bulamazsınız tavsiye etmiyorum. eski aracımdı. şahin doğan alın daha iyi.
  • merhaba kardeşlerim,
    yaklaşık altı aydır 1996 model hyundai 1.5 gls lpg+klima+abs+ otomatik vites 90 beygir 180.000 km de aracıma zevkle biniyorum. alırken çok araştırdım ama net bilgiler bulamadım, gözümü kapatıp aldım. hem eşim hem ben çok memnunuz. konya sanayiinde hangi ustaya gitseniz araçtan anlıyor. otomatiğinden çok korkmuştum alırken çünkü daha önce hyundainin otomatik vitesi olduğunu bile bilmiyordum. şirkette olsun babamın mesleğinden dolayı olsun binmediğim araç kalmadı ( otomatik olarak ) şunu rahatlıkla söyleyebilirimki, piyasadaki bir çok arabadan daha rahat vites geçişleri var. bilmeyenler için söylüyorum inanmayacaksınız ama kar vitesi bile var. çok özür dilerim ama arabaya eşek niyetine biniyorum daha tık demedi. geçenlerde bakıma gitti araba, tamirci yağı salmış yağ resmen katran olmuş maşallah hiç sıkıntı çıkarmadı şanzumanın yağı eksilmiş 500 gr da ondan eklettim filitre falan derken kaça patladı biliyormusunuz? tam 90 tl :))) yani demek istediğim her yönüyle avantajlı. birde benim eşim gibi direksiyona yeni alışıyorsanız harika bir araç. yakıta gelince lpg de şehir içi 10-12 lt yakıyor. alma sebebimide söyleyeyim kardeşlerim; benim e200 mercedesim vardı hatun kullanamayınca satmak zorunda kaldım. hatunun kullanabileceği istediği gibi vurup kırabileceği bir araba bakarken bu varmış kısmette ( hatun alışınca satıp yine mercedes almayı düşünüyorum tabi modelide yenilemiş oluruz) . tabiki mercedes ile kıyas etmeyeceğim arkadaşlar ama araç tam bir aile aracı. temizini bulursanız o paralara 9.000 - 11.000 tl ye alınabilecek en güzel araç.

not: şahsi kanaatimdir. kimseyi yönlendirmek istemiyorum, tabiki herkesin gönlünde bir aslan yatar. sonra sana uyduk aldık böyle oldu demeyin. ben tecrübelerimi paylaştım herkesin aklı fikri var.

saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vipertomson -- 23 Mayıs 2013; 16:57:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Arkadaşlar 10.000 gibi bir bütçem var. LPG li, Alarm, Klima sı olan bir Accent önerir misiniz ? Özellikle yakıt konusunda iyi olduğunu duymuştum. Doğru mudur ?
    Başka tavsiyeleriniz var mı ?

Teşekkürler.

GLS çok iyidir. Yeni arabadan farkı yoktur. Bende 98 Accent LX vardı. Sıfır donanım olduğu için mahvoldum 1.3 atmosferik lpgliydi. 1.5 gls enjeksiyonludur harikadır masrafı da yoktur. Temiz bulursanız alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezginbur

quote:

Arkadaşlar 10.000 gibi bir bütçem var. LPG li, Alarm, Klima sı olan bir Accent önerir misiniz ? Özellikle yakıt konusunda iyi olduğunu duymuştum. Doğru mudur ?

Teşekkürler.

GLS çok iyidir. Yeni arabadan farkı yoktur. Bende 98 Accent LX vardı. Sıfır donanım olduğu için mahvoldum 1.3 atmosferik lpgliydi. 1.5 gls enjeksiyonludur harikadır masrafı da yoktur. Temiz bulursanız alın

Hocam sağolasın da o mesajı ben 2008 Temmuz ayında yazmıştım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gezginbur

quote:

Teşekkürler.

Hocam sağolasın da o mesajı ben 2008 Temmuz ayında yazmıştım.

Pardon yaa :D Ben o zamanlar hala sürüyordum accenti :D
  • 99 modelini 1.5 sene kullandık sonra korkumuza sattık. Kaporta zayıfi yol tutuş ve fren çok zayıf. Performanslı kullanırsan baskı balata şişiyor.. Kısacası kullanımı hafif ve keyifli ancak kesinlikle güven vermeyen bir araç..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekremce

PEKİ HANGİ ACCENT ÖNERİLİR?
    MOTOR OLARAK 1,3 MÜ 1,5 Mİ YOKSA 1,5 DİZEL Mİ?
    DİZEL PERFORMANSI NASILDIR ALINIR MI?
    DONANIM OLARAK HANGİSİ İYİDİR LS, LX, GL, GLS ??

Donanım olarak gls en dolusudur.
  • LPG ile uyumu oldukça güzel ve sorunsuz bir araç fakat güneş yanığına meyilli özellikle tavan ve kaputta
  • Temzını bulur da çok fazla horlamazsan işini görür yakıtıdı koklar. Konfor zayıf yol tutus zayıf iyi kaçar az yakar .

gls de sanırım hıdrolık direksıyon yok Ön-arka kol kaslarını da çalıştırırsın baya bi :)
  • Eşek gibi binip çoğunluk ş.içi kullanacaksanız.Ben araca masraf çıkarmasın işimi görsün bir de temel donanımları olsun diyorsanız accent gls alınır ve binilir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.