Şimdi Ara

## Kingston'dan 3GB Kapasiteli İki Yeni DDR2 SO-DIMM Bellek Kiti ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Kingston'dan 3GB Kapasiteli İki Yeni DDR2 SO-DIMM Bellek Kiti ##

Bellek dünyasının lider isimlerinden Kingston dizüstü bilgisayarlar için hazırladığı yeni bellek çözümlerini duyurdu. Firmanın SO-DIMM formundaki yen bellek kitlerinden KHX5300S2LLK2/3G kod adlı model 667MHz'de, KHX6400S2LLK2/3G kod adlı model ise 800MHz'de görev yaparken her iki kit de 3GB'lık kapasiteleri ile dikkat çekiyorlar. 32-bit işletim sistemi kullanan kullanıcılara maksimum bellek kapasitesi sunmak üzere hazırlanan yeni kitler, ayrıca dizüstü bilgisayarından yüksek performans almak isteyen profesyonel müşterileri de hedef alıyor. HyperX serisi dahilinde hazırlanan kitlerden 667MHz'de çalışan model 4-4-4-12 zamanlamalarıyla, 800MHz'de görev yapan model ise 5-5-5-18 zamanlamalarıyla geliyor. Kingston'ın her iki bellek kiti de ömür boyu garanti ile kullanıma sunulurken yurt dışı satış fiyatlarının hızlarına göre sırasıyla 102.5$ ve 106.25$ olacağı belirtiliyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Notebook'da performans isteyenLer için iyi bi çözüm oLmuş.
  • dizüstü bilgisayarlar belleklerde ilerleme daha iyi
  • Süper bişey
  • ankartlar desteklerse cok iyi
  • Benim alet desteklermi acep?
  • su anki laptoplari gectim masaustu anakartlarin bile cogu 2gb nin ustunde rami desteklemiyor. bildigim asus un yeni p45 p5q serisinde oda hepsinde olmiyabilir deluxe de oldugunu kesin biliyorum 4x4 16gb ram takabilmek mumkun. diger hepsinde 4slotta maximum 8gb. masaustunde durum boyleyken hic bir laptopin 3gb ram i kabul etceni sanmiyorum. anca uretici bu ram i modellerinden birinde tercih ederse ona uygun bi anakart uretir ole mumkun olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.