Şimdi Ara

Point of View GTX260 ve GTX280 SLI video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
14.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nVidia'nın performans odaklı GTX280 ve fiyat / performans odaklı GTX260 ekran kartları kısa bir süre önce kullanıcıların beğenisine sunuldu. GTX200 ailesi ekran kartları oyunlarda hızlandırma sağlamaları yanı sıra sahip oldukları ek özelliklerle de dikkat çekiyor.

Bu videomuzda Point of View'ün GTX280 ve GTX260 ekran kartı modellerini birbiriyle karşılaştırıyoruz. Ek olarak kartların SLI performanslarını ve hız aşırtma performanslarını da ayrıntılı bir şekilde inceliyoruz. Bakalım olası bir 280 GX2 ekran kartı oyunlarda nasıl bir performans sunuyor?

Sayfanın Linki : http://www.denge.com.tr/

• İnceleme için teşekkürler
  • Aslında HD 4870 de olsa daha iyi olurmuş.

Bu aralar çok konuşuluyor çünki bu kart, herkes performansını merak ediyor..

Testler için teşekkürler.
  • saolun inceleme için
  • test için teşekkürler
    ama:bu test içinde 4870 ve 4870 cf nin olması ayrı bi güzel olurdu, keşke 1-2 gün sonra verseydiniz incelemeyi ama içinde 4870 de olsaydı
  • Donanım Haberin test sistemini upgrade etme zamanı geldi artık. GTX280 ve HD 4870 gibi kartlar tekli kullanımda bile Quad işlemci ile coşarken,

SLI ve CF olarak testlerin hala DualCore ile yapılmasına anlam veremiyorum...Eski testler Dual Core işlemcilerle yapıldı diye aman sistemi değiştirmeyelim kolaylık olsun

zaten eski testlerin verileri elde var mantığı yanlış!!!

Artık devir GTX 260-GTX 280 ve bolca göreceğimiz HD 4870 devri,lütfen testleri artık QUAD CORE işlemcilerle yapın gerekirse tüm testleri yenileyinki

bizde ekran kartlarının gerçek gücünü görelim...Heleki SLI yada CF....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asefik -- 10 Temmuz 2008; 9:23:24 >
  • test için teşekkürler.

4870'in de içinde bulunduğu, ati kartların (DH testine nazaran) daha iyi sonuçlar vermiş olduğu testler.
    (sonuçlar test sistemine göre farklılık göstericektir elbette. bu, birtakım gereksiz tartışmalar yaratmasın.)

buyrun:http://www.thgtr.com/graphic/20080709/index.html
  • Gtx 260 oc potansiyeli oldukça iyiymiş... Bu hali ile bence 4870 karşısında iyi iş çıkarır tabi fiyat seviyesinde 4870'in altında olması gerekiyor..
  • 4850 nin bu testin içinde işi ne ?
    Nvidia nın en güçlü Gpu sunu Ati nin en güçlü Vpu su ile karşılaştırmak lazım kısaca 4870 ve 4870 crosfire.
    Bu video için emeği geçenlere teşekkürler ancak bu işi tam bilmeyen pc kullanıcıları için Ati kartlar ile ilgili yanlış yönlendirme yapılmış durumda .
    G280 ve G260 ön plana çıkarmak istemiş olsaydım bende belki 4850 ve 3870x2 kullanırdım.
    Kısaca bu video beni üzdü biraz yanlı geldi kusura bakmayın.
  • Sonuç ortada örneğin coh ve wic'de fark oldukça fazla yeni çıkıcak oyunlar düşünüldüğünde yine seçimimi gtx260'dan yana kullanırdım
  • performansı baya iyi ama fiyatı kesinlikle bir eksi 2 kart 1000 usd üstü yapıyor bu para cok büyük alttarafı 15 20 fps ne farkedicekki ha 60 ha 75 80 60 fps ztn en yeterlisi daha üstü gereksiz bana göre 4870 cf olsaydı daha iyi olabilirdi test için teşekkürler
  • güç tüketim değerleride olsaydı keşke.

bide bu 4870cf nin tesleri neden hiç bi yerde yok

nvidia paramı veriyo test yapmayın die acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: strikeforce

Sonuç ortada örneğin coh ve wic'de fark oldukça fazla yeni çıkıcak oyunlar düşünüldüğünde yine seçimimi gtx260'dan yana kullanırdım

testte 4870i nasıl gördünde gtx260 a karar verdin anlamış değilim
  • gtx 260
    gtx280 i gecebiliyor bu super iste
    bu karti kesinlikle almak lazim tabi fiyati ucuzlayinca
  • quote:

Orjinalden alıntı: Asefik

Donanım Haberin test sistemini upgrade etme zamanı geldi artık. GTX280 ve HD 4870 gibi kartlar tekli kullanımda bile Quad işlemci ile coşarken,

SLI ve CF olarak testlerin hala DualCore ile yapılmasına anlam veremiyorum...Eski testler Dual Core işlemcilerle yapıldı diye aman sistemi değiştirmeyelim kolaylık olsun

Artık devir GTX 260-GTX 280 ve bolca göreceğimiz HD 4870 devri,lütfen testleri artık QUAD CORE işlemcilerle yapın gerekirse tüm testleri yenileyinki

şuan kullanılmakta olan sistemin gücü ekran kartlarının performans farklarını net bir şekilde gösterebilecek düzeyde. Sen çıkıp da ekran kartlarının gerçek gücünü görelim dersen,zaten burda 6ghz lik işlemci ile testlerimizi yapmamız gerekir ki dünyada benzeri incelemelere bakarsan oc dahi edilmemiş standart sistemler kullanılıyor ekran kartı karşılaştırmaları için. yeni gelen teknolojilerde büyük bir sıçrama olmadıkça test sistemi 2008 boyunca bu şekilde kalacaktır.

• quote:

Orjinalden alıntı: Asefik

Donanım Haberin test sistemini upgrade etme zamanı geldi artık. GTX280 ve HD 4870 gibi kartlar tekli kullanımda bile Quad işlemci ile coşarken,

+1

• İnceleme güzel ama. 4870 olamaması kötü olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rain_of_Pain

quote:

Orjinalden alıntı: strikeforce

Sonuç ortada örneğin coh ve wic'de fark oldukça fazla yeni çıkıcak oyunlar düşünüldüğünde yine seçimimi gtx260'dan yana kullanırdım

testte 4870i nasıl gördünde gtx260 a karar verdin anlamış değilim

Bir sürü test var internette 4870 yaklaşık gtx260 ayarında bir kart gtx260'ın 750mhz lik modelleri 4870 den daha iyi sonuç verir dediğim oyunlarda crysis dahil olmak üzere geride kalıyor üstelik daha yüksek belleğe sahip bunlar seçilmesi için yeterli sebeb hele 350$ oldumu kesin alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 10 Temmuz 2008; 13:23:06 >
  • ben gtx serisi oun performansından cok 4850cf ile kıyasını merak etmiştim oda ortada ............

410$ lık 4850CF 650$lık GTX280 i devirmiş alınabilirligini bitirmiş...

4870CF düşünemiyorum , helal olsun aTi
  • Önümüzdeki bi 1-2 seneye 350$ olur merak etme
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.