- x
Bilgisayar Teknikeri . . ?
10 Cevap2667 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

476 Mesaj
9 Temmuz 2008; 15:51:53 

Arkadaşlar 2 yıllık MYO Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümü bitiren bir kişinin alacağı maaş ortalama ne kadardır ?
Bu bölümü bitiripte çalışan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim . . . ?

Kişisel Birşey

476 Mesaj
11 Temmuz 2008; 2:45:41 

hiçmi bilgisayar teknikeri yok

Kişisel Birşey

2355 Mesaj
11 Temmuz 2008; 2:50:35 

Yeni moda bu oldu sanırım. Şu işi yapsam, bu işi yapsam ne kadar maaş alırım?

Sen önce o işi yap maaşını alınca görürsün. Sen iş bul çalış ona dua et. Para kazanacağına dua et. Kaç sene var daha bitirmene? MYO bitirenlerin lise mevzunu ile aldıkları para farkı yok. Dört yıllık bitirsen hadi bir derece diyeceğim. Ama sen eğer yakın zamanda düşünüyorsan ki sanmıyorum 1000 YTL alırsan öpte başına koy.

934 Mesaj
11 Temmuz 2008; 3:08:04 

emin ol özel sektör en kıralı bile 700 den yukarı para vermez ancak bu işinde ilerlemen ve şirketteki zamanına bağlıdır. ne kadar eskisen okadar fiyatın yükselir birde özel sektör çok cimridir. ama parayı geçtim işi bulmak bile artık samanlıktan ineyi bulmak gibi

3772 Mesaj
11 Temmuz 2008; 3:14:55 

quote:

Orjinalden alıntı: ozan19881

emin ol özel sektör en kıralı bile 700 den yukarı para vermez ancak bu işinde ilerlemen ve şirketteki zamanına bağlıdır. ne kadar eskisen okadar fiyatın yükselir birde özel sektör çok cimridir. ama parayı geçtim işi bulmak bile artık samanlıktan ineyi bulmak gibi

+1

Citroen Xsara VTS mk2 2.0 167hp
2004 üyesi

6417 Mesaj
11 Temmuz 2008; 3:15:12 

bilgisayar teknikeri maaşı için küçük hissediyorum

3772 Mesaj
11 Temmuz 2008; 3:23:12 

hayatında bi kaç kez pc toplamış liseyi bile doğru düzgün bitirmeyip dışardan açık öğretim sınavlarına girmeye çalışan 500ytl ye harıl harıl çalışan bişey bildiğini sana ukela aynı anda mal pc katili machintos u ayrı bi pc markası sanan hayatında xp den başka sistem kurmamış ilk kurduğu program sürücülerden önce winamp olan ve acayip acayip cd çantaları olan okadar çok adam varki piyasada onun için boşa piyasa yapmayın

Citroen Xsara VTS mk2 2.0 167hp
2004 üyesi

476 Mesaj
11 Temmuz 2008; 21:38:04 

quote:

Orjinalden alıntı: satoyama

hayatında bi kaç kez pc toplamış liseyi bile doğru düzgün bitirmeyip dışardan açık öğretim sınavlarına girmeye çalışan 500ytl ye harıl harıl çalışan bişey bildiğini sana ukela aynı anda mal pc katili machintos u ayrı bi pc markası sanan hayatında xp den başka sistem kurmamış ilk kurduğu program sürücülerden önce winamp olan ve acayip acayip cd çantaları olan okadar çok adam varki piyasada onun için boşa piyasa yapmayın

iyide ne alakası var şimdi . . .

2 sene okumuşuz . .. çalışan varmı diyede sormusuz ... sen tutmussun format atmayı öğrenince teknik servis dükkanı açan adamlardan bahsediyorsun ... alakaya maydonoz olacaksan git başka kumda oyna . .. hayır adam gibi cevap vereceksen buyur başım üzerinde yerin var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre! -- 11 Temmuz 2008; 21:40:12 >

Kişisel Birşey

3 Mesaj
23 Kasım 2011; 14:28:43 

Ben Konya Selçuk Üniversitesi 2 Yıllık Bilgisayar Proğramlama Mezunuyum...
Türk Kızılay'a işe girdim. Bilgisayar Teknikerim.

ilk 2 ay maaşım 950 TL
2 ay sonraki maaşım 1400 TL
2 YIL SONRAKİ MAAŞIM 1900 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bytrojan29 -- 9 Ocak 2012; 16:30:07 >

342 Mesaj
23 Kasım 2011; 14:34:15 

Benim çok arkadaşım var 2 yıllık mezunu. Bunlardan birisi İstanbulda 7000 tl maaş alıyor. Birisi Kahramanmaraşta 3000 tl alıyor. Birisi İstanbulda 1500 - 2000 civarı alıyor. Olay tamamen ne kadar kendini geliştirdiğin ile alakalı.

Düşünürsün ki varsın, Oysa bu varsayımın... Zat-ı Hak'tır varlığın, "NEFS"ini görebilsen!..

571 Mesaj
23 Kasım 2011; 14:58:59 

2 sene önce Muğla Üniversittesi MYO undan mezun oldum bende. 2 senelik saha tecrübem var. Yelpazemde kamera takmaktan tut pos yazarkasalara sql bilgisine muhasebe yazılımına kadar bilgim var. (Hepsinden üst seviye bilmiyorum ama iş görecek kadar hepsinden bilgim var) İzmirde yaşıyorum aldığım para 750 lira. Teknikerlik amelelikten başka birşey değildir. Bilge adamda yazılım ve veritabanı yönetim sistemi kursu alıyorum. Kurs bitince İstanbul'a taşınmayı düşünüroyum. Zira bizim iş sahası orda kazanmak istiyorsan orda çalışmalısın.
Birde benden tavsiye bir alanda mükemmel bilgi sahibi ol asla ben herşeyi bilirim ayaklarına gelme.

Keep It Simple
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Bilgisayar Teknikeri . . ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.297