Şimdi Ara

>>>GTA SAN ANDREAS OTOBÜS? OTOBÜSLER NERDE?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
113.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SLM ARKADAŞALR GEÇEN GÜN HEVES ETTİM GENE GTA S.A YÜKLEDİM AMA OTOBÜS BULAMADIM OYUNDA NERDE BU OTOBÜSLER YAW YERİ NERESİ Bİ YARDIMCI OLUN LÜTFEN ( BU ARADA ÇETE ÜYELERİ OTOBÜSE BİNİYORLAR MI ARABAYA 7 KİŞİ SIĞMIYOR ÇÜNKÜ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirhan Terzi -- 9 Temmuz 2008; 15:49:59 >
  • HAVAALANININ ORALARA BAK( 1.ADA )
  • SAOLASIN AMA BULAMADIM :( HARİTADA GÖSTERİRMİSİN LÜTFENN O 1. ADA NERDE VE HAVA ALANI LÜTFENN HARİTADA GÖSTER
  • bende çok aradım ama bulamadım. istemeden çıkıyor o otobüs
  • OFF YA HANGİ BÖLGEDE OLDUĞUNU BİLEN YOK MU MESELE LOS SANTOS GİBİ HANGİ BÖLGEDE CADDEDE VS. HARİTASINI YOLLARMISINIZ
  • Los Santos ta bulursun haritanın aşağı tarafında havaalanı var oranın etrafına bak
  • istediğin arabayı önünde yaratma şifresi vardı aracın adını yazıodun

ayrıca trainer da vardı

ayrıca ben otobüsleri 3. ada da diye hatırladım
  • los santostaaki hava alanın etrafında bi geziniyim bakıyım bulabilcekmiyim
  • o istediğin arabaayı yaratmayı bana bulabilirmisin
    quote:

Orjinalden alıntı: __InCuBuS__

istediğin arabayı önünde yaratma şifresi vardı aracın adını yazıodun

ayrıca trainer da vardı

• gene bulamadım bu otobüsü bi bulayım inadına patlatıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirhan Terzi -- 9 Temmuz 2008; 22:02:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: garip adam

o istediğin arabaayı yaratmayı bana bulabilirmisin
    quote:

Orjinalden alıntı: __InCuBuS__

istediğin arabayı önünde yaratma şifresi vardı aracın adını yazıodun

ayrıca trainer da vardı

trgamer e filan baksana hile bölümünde bulabilirsin
  • otobüs ogloc'un görev verdiği yerlerde hamburgercinin oralarda görüyorum ben daha
  • Tren istasyonu civarında olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katze -- 10 Temmuz 2008; 1:47:01 >
  • yaw arkadaşlar o kadar aramaya gerek yok büyük caddelere çık oralardan kesin geçiyo benim karşıma hep çıkıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhammetedip

yaw arkadaşlar o kadar aramaya gerek yok büyük caddelere çık oralardan kesin geçiyo benim karşıma hep çıkıyo

bana neden çıkmıyo tipimimi beyenmiyolar o dediğiniz pragramı nerde bulabilirim?
  • Arada bir çıkıyorlar. Ama çete üyelerini otobüse doldurmayı deneme tek tek binip tek tek iniyorlar. Her biri 5sn'de anca biniyor. Yani 35sn de binerler. Çatışma sırasında 35sn'de inene kadar hepsi ölüyor.
  • otobüs duraklarında bekle
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Pesimist:::

Arada bir çıkıyorlar. Ama çete üyelerini otobüse doldurmayı deneme tek tek binip tek tek iniyorlar. Her biri 5sn'de anca biniyor. Yani 35sn de binerler. Çatışma sırasında 35sn'de inene kadar hepsi ölüyor.

bişey olmaz zaten ben çeteyle gezmek için istiyom otobüsü, çatışmaya fılan gitmicem zaten %100 bitirdim sizden ricam şu otobüslerin yerini bulsam otobüs durağında bekle demiş bi arkadaş 3 saat oyunu açık tuttum bekledim otobüs filan gelmedi bi haritasını yollarmısınız tam olarak nerde karşılaştınız otobüslerle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirhan Terzi -- 10 Temmuz 2008; 13:42:17 >
  • yaw oyunun bi haritasını yollasanız nerde olduğunu
  • quote:

Orjinalden alıntı: garip adam

yaw oyunun bi haritasını yollasanız nerde olduğunu

bana harita lazım.yollarsanız bana da yollayın
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.