Şimdi Ara

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü (409. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
43.728
Cevap
132
Favori
4.505.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yeni aracın hayırlı uğurlu olsun. DSG almakla çok güzel bir hareket yapmışsın. Yolda yağ gibi akıp gidiyor araç. Benim ki 1.4 daha zayıf bir motor olmasına rağmen, ilk birkaç vitesi hafif hissediyorum, ondan sonrakiler nasıl geçiyor anlayamıyorsun bile. Tekrar tebrik ederim, üstelikte yine Passat seçmiş olman bizlere de güven verdi.

Saygılarımla
    yalçın

quote:

Orjinalden alıntı: VW_Passat

arkadaslar iyi dilekleriniz icin tesekkür ederim,

bugün yeni Variant a eklettirdim + Yan aynalar elektrikli kapanmali, isitmali ve etraf aydinlatmali siparise eklettirdim .

Taner abim Sunroof güzel ama bu sefer kendi koydugum limiti asiyorum, limit olmasa daha neler koyacam ama malesef Sunroof listeye girmedi bile, birde Klimaotomatik var dimi . Taner abim, bu Variant´ta Köpek Baligi antene baglaniyormus GPS ama malesef ben simdi komple catiyi heleki bir yeni aracta söktürmek istemedim, onun icin GPS anteni VW Passat daki gibi Kokpitin altina kisaca camin altina gelecek yani hic görünmeyecek. Eski GPS Antenide orjinal Volkswagenden camin altindaydi !!!

Saygilar Yasin
  • Yasin,
    Hayırlı olsun güle güle kullan.

Sana bir sorum olarak, mavi renkten memnunun eski passatımdan da kalma alışkanlık :)
    Ancak Tiguan'ın direksiyonunu Golf 6 direksiyonu ile değiştirmem teknik olarak mümkün mü? ve maliyeti ne olabilir bilgin var mı?
    Mesela ekstralar içinde Passat CC direksiyonu yazmışsın sanırım Golf 6 ile aydı. Sana kaça mal oldu.
    teşekkürler.
  • Bu arada arkadaslar, sizce bu izlanda grisi nasil ??? Yorumlarinizi bekliyorum, nede olsa rengi Planlamaya kadar deyistirebiliyorum.........

Saygilar Yasin

Sevgili Yasin, yeni aracın şimdiden hayırlı olsun,
    renk konusunu foruma açman bence çok tehlikeli :)
    çünkü herkesin farklı önerileri olur, kafan karışır.
    en iyisi bildiğin yolda gitmen.
    ama ben yine de fikrimi söyleyeceğim
    sunroof kesinlikle olsun, motor 2.0 TDi ise 170ps versiyon daha iyi gider.
    DSG mutlaka olsun
    favori rengim siyah (krom çıtalarla çok güzel görünüyor)
    RNS-510 için Kufatec'ten VW armalı geri görüş kamerası yakışır.
    koltuk döşemeleri teak rengi deri olabilir (siyah dış renkle uyumlu)
    en önemlisi, bu kadar özendikten sonra en az 5 yıl kullanmayı planlamalısın.
    bu arada, orada doğuş olmadığı için çok şanslısın
    güle güle kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: mertbasaran

Arkadaşlar Merhaba,

19 Mayıs tatilini fırsat bilip çocukları alıp attık kendimizi doğanın kucağına....
    Forum'da uzak kaldık ama , forum boş durmamış. Taner yeni cihazını takmış , Yasin arabasını değiştirmiş. Birkaç yeni arkadaş üye olmuş.
    Taner'cim cihaz montajında göstermiş olduğun profesyonel çalışma için seni tebrik ederim. Bir çok ustanın çalışma şeklini bilen biri olarak emin ol 40 senelik ustalara taş çıkarırsın.
    Yasin kardeşim , yazında "arabamı sattım" cümlesini okuıyunca inanamadım. "Nasıl olur ?" dedim içimden.
    Sonradan yeni bir Passat'ın geldiğini okuyunca içim rahatladı. 3 ay sana sabır diliyorum. İşin çok zor.
    Sercan gezi resimleri çok güzel. Garipçe köyünü bilirim. O bölgeyi çok severim, bana karadeniz'de bulunuyormuşum hissi verir oralar....

Bunlarda benden. Passat bu sefer toprak yollarda toz içinde kaldı, ama bize unutulmaz bir 4 gün yaşattı....

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü

Mert ustam,

Sağ salim gidip sağsalim aramıza tekrardan dönmek beni mutlu etti.Foruma 1 gün girme bak neler oluyor.Çok hızlı bir şekilde ilerliyor.Hele geçen gün 1 günde 2 sayfa bitirdik ben bir açtım oku oku bitmiyor araçlarını yeni alan arkadaşlar yeni RNS510 benzeri cihaz takan arkadaşlar gerçekten Konu çok çok hızli bir şekilde ilerliyor.

Passat çok çok güzel.O jantlar aracı harika gösteriyor.Aracın alçaltılmış mı.Bana yere birazdaha yakın geldi.Yoksa bagajdaki yüklerden dolayımı?

Gazetede 1 sayfaya sırf garipçe köyünü anlatmışlar resimler filan vardı bende çok merak ettim ve gerçekten çok güzel bir yer o kokusu yeter insana.Özellikle Kalesi ve yukarı çıkınca o manzara mükemmel...Ordaki insanların çoğu karadeniz balıkçıları,şiveleri de karadenizde olduğunu anımsatıyor sana.İstanbul dan çok farklı bir yer.Garipçe köyüne giderken çok güzel bir manzarar var resim ekledim ama pek net görünmüyor.İstanbulun her yeri görünüyor.

VW nin orjinal çeki demir üzeri bisiklet taşıyıcısına bana 300TL fiyat verdiler.(LEvent General de)ama fiyatı yüksek gelince yaptırmadım ruhsat işinden filan bahsettiler hiç dğmez dedim.Eski aracımda senin taktığın kullandığın bisiklet taşıyısını kullanıyordum ama passata takmaya korkuyorum çizilir birşey olur diye.Yazlığa bisikleti götürken Babmın aracıyla götürcem

Bisikleti gerçekten çok severim....

Bu arada yasin in dediği İzlanda grisi ile senin aracın grisi farklı(Fırtına Grisi).İzlanda grisi çok daha koyu bir renk.Koyu renklerin karışımı gibi.Yollarda çok görmeye başladım.Hatta Garipçe köyünde yanımdaki golfun yanındaki araç İzlanda Grisi idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn09 -- 20 Mayıs 2009; 12:02:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: lord_danger

arkadaşlar size mutlu haberimi vereyim.Gerçekten çok heyecanlıyım.Bugün arabayı almaya gittim doğuş'a.Bugün servis kapalı olduğu için arabayı sadece dıştan görebildik vene aksiliktir ki noterde kapalı olduğu için vekalet yapamadık.Ama arabayı gördüm yani sonunda gelmiş.Araç 2009 passat 1.4 tsi 122hp metalik gümüş.Oranın sahibi arkadaşım olduğu için 1500 tl indirim yaptı.Bende sizin navi resimlerini görünce çok etkilendim.Acaba alsam mı diye bi düüşndüm :D.İnşallah bi aksilik olmazsa perşembe günü üstüme geçireceğim arabayı.3 tanede resim çektim onaları ekliyeyim.

lord_danger ;

VW 2009 passat 1.4TSI 122HP Refleks Gümüş aracın hayırlı Uğurlu olsun.Uzun yıllar bou kazasız belasız kullanman dileğiyle.Aracın hazır servis iken en açık ton(1 numara) cam filmi taktırmanı tavsiye ederim.Refleks Gümüş e çok hemde çok yakışıyor.Birde Servisten ne kopararsan senin için kar dır.1500TL indirim yapılmış ama birde Boya Koruma+Döşeme Koruma yaptırabilirsin.

Kazasız Belasız Keyifli Sürüşler

Cam filmi nasıl durur dersen Web Albümümden bakabilirsinhttp://picasaweb.google.com.tr/srcn09/VW2008Passat#

EDIT:Bana hediye olarak Boya Koruma +döşeme Koruma yapıldı.Boya korumanın faydasını gördüm.Ama Döşeme korumasının hiç faydasını görmedin.Hatta haftaya servise gidip sağ ön yolcu koltuğunu değiştirtcem.Koltuğun sol yan yüzü düylenme yaptı ve araştırmalarım sonucu Almanya da ve türkiye de bu sorunu yaşayan arkadaşlar Garanti üzerinden dğeiştirmişler.Bakalım bende servise gittiğimde inşallah garanti üzerinden değişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn09 -- 20 Mayıs 2009; 12:04:50 >
  • Sercan dostum,

Passat'ın koltuk döşemelerinin temizlenmesi ile ilgili olarak, annem zamanında elbiselerden hav/tüy toplamak için yapışkan bantlı rulo alırdı. Kıl, saç, tüy, hav, pamuk, elyaf, fiber, kırıntı, toz, kum ve aklınıza ne geliyorsa bu Carrefour ve Real gibi AVM'lerde satılan ve yapışkanlık gücü azaldığında tabakasını çıkartıp altındaki yeni tabakayı kullanabileceğiniz ruloları tavsiye ederim. Yılda 1 defa yaparım ve koltuklar daha temiz, daha siyah (ya da bej) olur. Deri koltukta tabi ki olmaz ama neticede çok işe yarayan birşey. Taban halısının, paspasların ve camların temizliğini oto yıkamacım halleder.

Selamlar,

Taner Göde
  • quote:

Orjinalden alıntı: Taner Göde

Sevgili Sedat,

Dostum, evet farları yakınca alet gece moduna geçiyor. Büyük olasılıkla GPS saatinden de gece olduğunu anlıyor. Benim için standart skin de yeterli. Önce bu olayları iyice öğrenmem lazım. Mesela yeraltı otoparkına indiğimde birden bir bayan sesi: "GPS SİNYALİ KAYBOLDU" dedi, eğer hanım duysaydı kesin "kim bu, arabada kim var, hangi kızla konuşuyorsun...???" gibi sorular sorardı, zaten Pazar günü Passat'ın yanından geçen dekolteli bir hanımı download etmiştim, hemen farketmiş (....) ama erkeklik bu dostum, arıdır çiçekten çiçeğe konan, kokla ama yeme.

Skinleri bilgisayarımdaki navi dosyasına indiriyorum. GPS cihazını rafine ettikçe ayrıntılara girmeye çalışacam. Ben de öğrendiklerimi ve elime geçen bilgileri burada sizinya paylaşacam arkadaşlar.

Desteğin için çok teşekkür ederim Sedat, without you, this would have been hardly possible.

Aşağıda benim için mükemmel sayılabilecek bir navi ekranı. Bulunduğum cadde (Mehmet Akif Ersoy), üzerinden geçeceğim Sulama Kanalı, Yön, Saat, Sayısız Bilgi... (anahtara dikkat).

arkadaş fiyatı hakkında bilgi verebilirmisin. vede temin etme imkanımız varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: srcn09

quote:

Arkadaşlar Merhaba,

19 Mayıs tatilini fırsat bilip çocukları alıp attık kendimizi doğanın kucağına....
    Forum'da uzak kaldık ama , forum boş durmamış. Taner yeni cihazını takmış , Yasin arabasını değiştirmiş. Birkaç yeni arkadaş üye olmuş.
    Taner'cim cihaz montajında göstermiş olduğun profesyonel çalışma için seni tebrik ederim. Bir çok ustanın çalışma şeklini bilen biri olarak emin ol 40 senelik ustalara taş çıkarırsın.
    Yasin kardeşim , yazında "arabamı sattım" cümlesini okuıyunca inanamadım. "Nasıl olur ?" dedim içimden.
    Sonradan yeni bir Passat'ın geldiğini okuyunca içim rahatladı. 3 ay sana sabır diliyorum. İşin çok zor.
    Sercan gezi resimleri çok güzel. Garipçe köyünü bilirim. O bölgeyi çok severim, bana karadeniz'de bulunuyormuşum hissi verir oralar....

Bunlarda benden. Passat bu sefer toprak yollarda toz içinde kaldı, ama bize unutulmaz bir 4 gün yaşattı....

Mert ustam,

Sağ salim gidip sağsalim aramıza tekrardan dönmek beni mutlu etti.Foruma 1 gün girme bak neler oluyor.Çok hızlı bir şekilde ilerliyor.Hele geçen gün 1 günde 2 sayfa bitirdik ben bir açtım oku oku bitmiyor araçlarını yeni alan arkadaşlar yeni RNS510 benzeri cihaz takan arkadaşlar gerçekten Konu çok çok hızli bir şekilde ilerliyor.

Passat çok çok güzel.O jantlar aracı harika gösteriyor.Aracın alçaltılmış mı.Bana yere birazdaha yakın geldi.Yoksa bagajdaki yüklerden dolayımı?

Gazetede 1 sayfaya sırf garipçe köyünü anlatmışlar resimler filan vardı bende çok merak ettim ve gerçekten çok güzel bir yer o kokusu yeter insana.Özellikle Kalesi ve yukarı çıkınca o manzara mükemmel...Ordaki insanların çoğu karadeniz balıkçıları,şiveleri de karadenizde olduğunu anımsatıyor sana.İstanbul dan çok farklı bir yer.Garipçe köyüne giderken çok güzel bir manzarar var resim ekledim ama pek net görünmüyor.İstanbulun her yeri görünüyor.

VW nin orjinal çeki demir üzeri bisiklet taşıyıcısına bana 300TL fiyat verdiler.(LEvent General de)ama fiyatı yüksek gelince yaptırmadım ruhsat işinden filan bahsettiler hiç dğmez dedim.Eski aracımda senin taktığın kullandığın bisiklet taşıyısını kullanıyordum ama passata takmaya korkuyorum çizilir birşey olur diye.Yazlığa bisikleti götürken Babmın aracıyla götürcem

Bisikleti gerçekten çok severim....

Bu arada yasin in dediği İzlanda grisi ile senin aracın grisi farklı(Fırtına Grisi).İzlanda grisi çok daha koyu bir renk.Koyu renklerin karışımı gibi.Yollarda çok görmeye başladım.Hatta Garipçe köyünde yanımdaki golfun yanındaki araç İzlanda Grisi idi.

Sevgili Sercan,

Jantları beğendiğine sevindim. Bende çok severek kullanıyorum.
    Passat'ın amortisör sistemi orjinal , herhangi bir alçaltma yapmadım.
    Arabada Annem , Babam Eşim ,Oğlum , Kızım ve Yeğenim var. Ayrıca Bagaj ağzına kadar model araba dolu.

Bisiklet taşıyıcı konusuna gelince sana çok hak veriyorum. Bu tip taşıyıcılarda bisikletler arabaya zarar verebiliyor. Çok dikkatli montaj yapmak lazım. Birde resimini yolladığım tipte yani bisikleti sabitleyen taşıyıcılardan edinmek lazım.
    Bir önceki arabama bende bu yüzden zarar vermiştim.
  • Arkadaşlar Merhaba,

Çift taraflı anteni kullanabilmemiz için gerekli olan aparatı ebay üzerinden satın alabilirsiniz..

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270386310157&ssPageName=ADME:X:AAQ:GB:1123

Saygılarımla,
  • quote:

Orjinalden alıntı: efsane_m

Merhaba efsane_m

Ürünün geliş şekline göre fiyatı 900 ve 1000 dolar arasında değişiyor. Hakan Yetiz arkadaşımız forumda, cep telefonudan ve PM'den ulaşabilirsiniz. Aynı üründen 2 adet daha getirecek. İçinden anten adaptörü çıkıyor ama Passat'lardaki çift anteni (diversity) kullanmak istediğimden anten adaptörü getirtiyorum yurt dışından. Benimle beraber aynı ürünü alan losing arkadaşım bu anten adaptörünü İngiltere'de eBay'den satan, PayPal ödeme kabul eden ve Türkiye'ye de yollayan bir satıcı bulmuş, linkini az sonra ekleyecek ya da eklemiştir. Toplam 35 pound ücreti var. Montajı kendiniz yapabilirsiniz, biraz bilgi, cesaret ve inançla gerçekten de oluyor. Ayrıca da IGO8.exe proğramını turkwell.com Sedat arkadaşımın verdiği linkten temin ettim. Şu anda herşey gayet güzel çalışıyor.

Selamlar,

Taner Göde
  • quote:

Arabada Annem (1), Babam (2), Eşim (3), Oğlum (4), Kızım (5) ve Yeğenim (6) var.

Bir de Mert (7) sen varsın ama, nasıl sığdınız Passat'a 7 kişi? Çok sıkışmış olmalısınız. Bir sorun olmadı mı?
  • quote:

quote:

Arabada Annem (1), Babam (2), Eşim (3), Oğlum (4), Kızım (5) ve Yeğenim (6) var.

Bir de Mert (7) sen varsın ama, nasıl sığdınız Passat'a 7 kişi? Çok sıkışmış olmalısınız. Bir sorun olmadı mı?

Gideceğimiz yol resimde görüldüğü gibi toprak ve bomboş olduğu için arkadan kızın oto koltuğunu çıkardık
    Hanım kızı yanına aldı. babam ve Annem'de 2 torunu yanına alıp arkaya yerleşti. Kızım önde sünger Bob seyretti. Barış 1 ekranda PSP oynadı. Yeğenim diğer ekranda Tom ve Jerry serisi filmleri izledi.
    Babam , annem ise kenarlarda manzaranın keyfini sürdü......
    Ben mi ?
    Bende tüm passatçılar gibi Allah'tan bu mutluluğumuzu bozmaması için dua edip zevk içinde arabamı kullandım....
  • Yasin dediklerini anladım tıkırtı,sorun vs vs..

Ancak yeni kasa Passatların çıkmasına 12 ay gibi bir süre kalmışken 3 ay bekleyip güncel kasa Passat almak niye?

Tabii ki araç yeni olacak artı donanımlar vs ama bildiğin aynı sürüş zevki..Haa burda 2. elde ve maddi durumlarda sıkıntı yok diyosan 9-10 ay binersin Passata sonra yeni kasaya geçersin..

Renk olarakta beyaz çok yakışıyor Passatlara..
  • geçen ctesi 15000 km bakım yaptırdım.bu arada phılıps 4000 kelvin mavi-beyaz ampul taktırdım ( ellerinde olanı taktılar) totalde 330 ytl ödedim. 4000 kelvin beklentileri karşılarmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: nerki

geçen ctesi 15000 km bakım yaptırdım.bu arada phılıps 4000 kelvin mavi-beyaz ampul taktırdım ( ellerinde olanı taktılar) totalde 330 ytl ödedim. 4000 kelvin beklentileri karşılarmı ?

Diamond Vision ise tatmin edecektir..
  • quote:

quote:

Merhaba efsane_m

Ürünün geliş şekline göre fiyatı 900 ve 1000 dolar arasında değişiyor. Hakan Yetiz arkadaşımız forumda, cep telefonudan ve PM'den ulaşabilirsiniz. Aynı üründen 2 adet daha getirecek. İçinden anten adaptörü çıkıyor ama Passat'lardaki çift anteni (diversity) kullanmak istediğimden anten adaptörü getirtiyorum yurt dışından. Benimle beraber aynı ürünü alan losing arkadaşım bu anten adaptörünü İngiltere'de eBay'den satan, PayPal ödeme kabul eden ve Türkiye'ye de yollayan bir satıcı bulmuş, linkini az sonra ekleyecek ya da eklemiştir. Toplam 35 pound ücreti var. Montajı kendiniz yapabilirsiniz, biraz bilgi, cesaret ve inançla gerçekten de oluyor. Ayrıca da IGO8.exe proğramını turkwell.com Sedat arkadaşımın verdiği linkten temin ettim. Şu anda herşey gayet güzel çalışıyor.

Selamlar,

Taner Göde

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. geçen bi bu sitede bi linke ratlamıştım.http://www.tradesolution.hk/e/default_home.asp?url=/e/product/product_list.asp?brand_id=18
    burda aynı teyp 475 dolar. acaba bu fiyat gerçekten böylemi? yada teypler aynı değilmi?
  • quote:

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. geçen bi bu sitede bi linke ratlamıştım.http://www.tradesolution.hk/e/default_home.asp?url=/e/product/product_list.asp?brand_id=18
    burda aynı teyp 475 dolar. acaba bu fiyat gerçekten böylemi? yada teypler aynı değilmi?

Bu araçların EXW Ex Works Fabrika Teslimi fiyatları Çin'de geçerli. Ürünlerin ülkemiz gümrük sistemine takılmadan getirilmesi türlü yollara dayanıyor. Bu cihazları yanında getiren kişiden tutun el değiştiren tüm aracılara bir hizmet bedeli ödeniyor. Takdir edersiniz ki bu işler hep ilişkiler, rica, komisyon ve bazı engelleri aşmak ile oluyor. 900-1000 dolar normal bir fiyat. Waywell, Audiosources ve Maisun satıyor ama üretici Maisun, diğerleri toptancı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: srcn09

lord_danger ;

VW 2009 passat 1.4TSI 122HP Refleks Gümüş aracın hayırlı Uğurlu olsun.Uzun yıllar bou kazasız belasız kullanman dileğiyle.Aracın hazır servis iken en açık ton(1 numara) cam filmi taktırmanı tavsiye ederim.Refleks Gümüş e çok hemde çok yakışıyor.Birde Servisten ne kopararsan senin için kar dır.1500TL indirim yapılmış ama birde Boya Koruma+Döşeme Koruma yaptırabilirsin.

Kazasız Belasız Keyifli Sürüşler

Cam filmi nasıl durur dersen Web Albümümden bakabilirsinhttp://picasaweb.google.com.tr/srcn09/VW2008Passat#

EDIT:Bana hediye olarak Boya Koruma +döşeme Koruma yapıldı.Boya korumanın faydasını gördüm.Ama Döşeme korumasının hiç faydasını görmedin.Hatta haftaya servise gidip sağ ön yolcu koltuğunu değiştirtcem.Koltuğun sol yan yüzü düylenme yaptı ve araştırmalarım sonucu Almanya da ve türkiye de bu sorunu yaşayan arkadaşlar Garanti üzerinden dğeiştirmişler.Bakalım bende servise gittiğimde inşallah garanti üzerinden değişir.

Çok teşekkür edrim Sercan,cümlemize.Cam filmini iyiki söyledin boya korumayı yaptırmıştım zaten, şimdi 1 numara cam filmi de çektirecem.Çok saol iyi ki aklına geldi.
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba efsane_m

Selamlar,

Taner Göde

Arkadaşlar ben birazdaha araştırdım. bu site honkong sitesiymiş. çin malıymış. ve kargoyla gönderiliyormuş. burdaki fiyat 475 dolar. demekki bunu satanlar yüzde yüz kar koyuyo üzerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsane_m -- 20 Mayıs 2009; 19:47:03 >
  • quote:

Sercan dostum,

Passat'ın koltuk döşemelerinin temizlenmesi ile ilgili olarak, annem zamanında elbiselerden hav/tüy toplamak için yapışkan bantlı rulo alırdı. Kıl, saç, tüy, hav, pamuk, elyaf, fiber, kırıntı, toz, kum ve aklınıza ne geliyorsa bu Carrefour ve Real gibi AVM'lerde satılan ve yapışkanlık gücü azaldığında tabakasını çıkartıp altındaki yeni tabakayı kullanabileceğiniz ruloları tavsiye ederim. Yılda 1 defa yaparım ve koltuklar daha temiz, daha siyah (ya da bej) olur. Deri koltukta tabi ki olmaz ama neticede çok işe yarayan birşey. Taban halısının, paspasların ve camların temizliğini oto yıkamacım halleder.

Selamlar,

Taner Göde

Taner abim,

Teşekkür ederim.Koltuk temizliğinde bir sorun yok.Koltuklarım gerçekten çok temiz.Çok dikkatli bakıyorum arka koltuğa bile en fazla 5 kere oturmuşumdur.Koltuk koruma yaptırdım sadece koltuklar çok güzel kokuyor o kadar aracın içi çok sıcak olduğunda içine oturuyorum çok güzel bir koku geliyor.Ama nasıl olduysa Sağ ön yolcu koltuğun sol yan yüzü Tüylenme yapmış.Garanti varken de değiştirmek istiyorum.

Tavsiyen için teşekkür ederim.O dediğini gidip carrefourda baktığımda ne diye arıycam adını?
  • 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.