Şimdi Ara

X DE SATILIK SUPER İTEMLER.. SATILMIŞTIR..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Sunucu #Resurrection
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    RAPTOR+10 SATILDI ama takamıyor ardream charı :)
    mS+9
    sHARD+9 ( DUAL )NO REB satıldı
    ROC+4 ( DUAL ) satıldı
    ROGUE SHELL BOT +9 ( 4 ADET ) satıldı
    DREAD SHİELD+9( NO REB )satıldı
    DOL +8 satıldı
    TOTO+10( NO REB )kullanıyorum sa6tılmayacak..

CİDDİ OLANLAR PM DEN İSTEDİKLERİ İTEMLERİN FİYAT TEKLİFLERİNİ VE MSN LERİNİ VERİRLERSE CEVAP VERİLECEKTİR.
    NO SS NO GÜVEN DİYENLERE TEPKİMİZ OLMAYACAKTIR SADECE CİDDİ OLAN VE 18+ YAŞ GURUBU OLAN ARKADAŞLARIMIZI CİDDİYE ALACAGIZ.
    İSTANBUL-ANKARA-MERSİN-KONYA-SİVAS-BURSA İLLERİNDEN OLAN ARKADAŞLARIMIZA SATIŞLARIMIZ YÜZYÜZE OLACAKTIR.
    CİDDİ OLARAK İTEMLERİ İSTEYİPDE GÖRMEK İSTEYEN ARKADAŞLARIN X SERVERİNDE İLK 4 KLAN İÇİNDE OLMALARI GEREKMEKTEDİR.BU İLK 4 KLAN İÇİNDE OLAN ARKADAŞLARIMIZA X2 DE İTEMLERİ GÖSTEREBİLİRİZ VE SS ALABİLİRLER ( TRADEDEN )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eXale -- 31 Temmuz 2008; 18:56:47 >

• shel set-rapy-roclar hakkında konusmak ısterım arkadasım oyun ıcınde pm atarsan konusalım msn kullanmıyorum ben nıckımden kım oldugumu anlamassındır eger x te ısen
    x2 maradona gıreyım ıstersen sımdı
  • GERÇEK OLSAYDI ZATEN FOTO KOYARDIN ALICAKLAR DİKKATLI OLUN BENCE İLK 4 CLANDAKİNE GÖSTERCEKMİŞ HAVAYA BAK BEN 1 LV OLSAM ALAMICAKMIYIM TÖBE TÖBEE BENCE İNANMAYIN AMA DİKKATLİ OLUN
  • SS lazım ßu topic'e İnanmıyorum ßen diim yanı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Plain Of Death

SS lazım ßu topic'e İnanmıyorum ßen diim yanı.

+ 1 MİLYON
  • Arkadaşlar inanmasanızda arkadaşın dedikleri doru. Ya gm lerle ortak yapılan olay yada trina bugundan olan itemler. İnanın böyle daha çok item var x te. Ama silinme ihtimalleride var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi P0iS0NivY -- 10 Temmuz 2008; 3:33:05 >
  • Keinlikle doğrudur arkadaşlar.Bu itemlerin hepsi eğer duyumlarımız doğru ise ki bu oyunda bişeye güven olmaz; bu adı anılan itemler 500 mblık bir patchle düzeltilecek.Bu patchin içinde oyunun yeni özellikleride olacak.83 lvl yada yeni skiller açılacak imiş doğrudur yanlıştır bilemiyorum.

Ancak siz siz olun bu tip kaotik itemleri güvenip almayın.Elinizde patlamasın...
  • Murat İtemler gece gelen minicik rolbackda silinmedi ama sanırım bu atılan rolback diyelimadına kessinlikle fixlenmediginin belirtisi,yalnız şu varki elimdekiitemlerin asılları yakılmış veya 2. bir benzeriyoktur ve arkadaşlarımın dediklerine uyarak birkaç noktayı deniyoruzki büyükbir patch da bu itemler silinmesin.5 parça itemin silinir veya silinmez ne olursa olsun diye alan arkadaşlarımız var adam göze almış buna şaşırdım.
    quote:

Orjinalden alıntı: farmakoloji

Keinlikle doğrudur arkadaşlar.Bu itemlerin hepsi eğer duyumlarımız doğru ise ki bu oyunda bişeye güven olmaz; bu adı anılan itemler 500 mblık bir patchle düzeltilecek.Bu patchin içinde oyunun yeni özellikleride olacak.83 lvl yada yeni skiller açılacak imiş doğrudur yanlıştır bilemiyorum.

Ancak siz siz olun bu tip kaotik itemleri güvenip almayın.Elinizde patlamasın...

• İtemlerin hepsi elden ve yüzyüze çeşitli kişilere YTL karşılıgı verilmiştir.
    Xtrap olmasa idi butun server bu itemlerden nasiplenecektir.
  • Atılır ama bu kadar da atılmaz be
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZehirZemberek

SAtılır ama bu kadar da Satılmaz be

Satıldı janem...
  • http://www.forevernevermore.com/forum/viewtopic.php?t=8130

Bu kadar pahalıya gitmesede sanırım itemleri alan vatandaşlardan birisi?
    Sizce satabilecekmi bu fiyata ?
  • bi kere +4 uniq takisı olanlar direk banlanıo
    sallıo
  • +10 CS yazsaydın bide eksik olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: attractive_knight

bi kere +4 uniq takisı olanlar direk banlanıo
    sallıo

Kanıt?Sen hiç sahip oldunmu.Hiç hayatında kullandınmı.Hiç +4 kullandgıhın için banlandınmı.HEpiniz çoluk cocuksunuz.Siz kekurilerle dolaşırken bu adamlar oyunun açıklarını buluyorlardır.Noob sunuz alayınız inanmayanlar için konusyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.