- x
Wireless Sorunu.. Fujitsu Siemens..
10 Cevap7117 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

82 Mesaj
8 Temmuz 2008; 17:05:21 

Arkadaslar Fijutsu Siemens Laptop var Vista Kuruluydu XP Kurdum fakat Herseyi tanıttım. Wireless'i de tanıttım fakat '' Kablosuz Ağ Kullanılabilir Değil '' hatası veriyor fakat driverda bi sorun gostermiyor.. Wireless Markası '' Atheros AR5007EG Wireless Network Adapter '' Markası bu yardımcı olurmusunuz olmuyor biturlu

fLy or diE

6944 Mesaj
8 Temmuz 2008; 17:19:50 

Açık mı wireless ?

82 Mesaj
8 Temmuz 2008; 17:41:20 

ya ışık yanmıyor :S driver i filan kurdum ama :S

fLy or diE

6944 Mesaj
8 Temmuz 2008; 17:54:21 

Yanlış driver kurmuş olabilirsin ya da açık olduğuna emin ol...

82 Mesaj
8 Temmuz 2008; 17:57:11 

açma kapama dugmesi yok :S ben cozemedim driver ida kendi sitesinden indirdim driver i tanıdı :S ama kullanilabilir değil dior :S

fLy or diE

82 Mesaj
9 Temmuz 2008; 1:24:34 

problem cozuldu tskler

fLy or diE

5 Mesaj
6 Ağustos 2008; 23:07:57 

quote:

Orjinalden alıntı: rapoLice

problem cozuldu tskler

Nasıl çözdün problemi anlatırmısın acaba? Çünkü aynız sorun bende de var ve halen çzüm bulamadım

Kınalı Kuzular

23 Mesaj
16 Eylül 2009; 18:44:25 

Arkadaşlar Aynı Sorun Bende de var...Benım Bilgisayarda Vista Vardır Format Attım yerine Xp kurdum..İlk başlarda Wirelees Kapalıydır.Driver Oalrak Atheros Wireless Network Adapter i kurdum.Birde Kullandıgım Internet Hattı Komsumuzun.Onun evinde rahatlıkla girebiliyorum Ama kendı evıme Geçtıgımde Ağı görüyor Ama Bir türlü bağlanamıyor.Komsum 4 katta ben ise Bodrum katındayım.Acaba Mesafeden Kaynaklanan bir sorun mu yoksa başka bir Sebebimi var.Ne olur Yardım edin bu konuda.

Ne İmzası ße....

444 Mesaj
16 Eylül 2009; 21:46:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Xleash

Arkadaşlar Aynı Sorun Bende de var...Benım Bilgisayarda Vista Vardır Format Attım yerine Xp kurdum..İlk başlarda Wirelees Kapalıydır.Driver Oalrak Atheros Wireless Network Adapter i kurdum.Birde Kullandıgım Internet Hattı Komsumuzun.Onun evinde rahatlıkla girebiliyorum Ama kendı evıme Geçtıgımde Ağı görüyor Ama Bir türlü bağlanamıyor.Komsum 4 katta ben ise Bodrum katındayım.Acaba Mesafeden Kaynaklanan bir sorun mu yoksa başka bir Sebebimi var.Ne olur Yardım edin bu konuda.

Wireless ta N-draft öztlliği yoksa sorun yaşamanız normaldir..

HP PAVILION DV6 1245 ET HP ELITEBOOK 2560P

23 Mesaj
18 Eylül 2009; 14:43:16 

peki bu N-Draft Özelliğini nasıl kullaılabilir hale getirebilirim..Herhangi bir setup yada Driveri var mı?

Birde Bu N-Draft Modemde Olan bir şey mı yoksa benım Pc Olan veya Olması gereken bir şey mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xleash -- 18 Eylül 2009; 14:50:44 >

Ne İmzası ße....

1490 Mesaj
23 Nisan 2010; 18:09:36 

içindeki wireless kartı çıkart. yeniden başlat. kapat..
sonra tak kartı çözülüyor..

http://forum.donanimhab...mpage_1/f_/key_//tm.htm

Satarken, alırken, alacagını isterken kolaylık gösteren kimseye Allahu teala rahmet etsin.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Taşınabilir Bilgisayarlar] » Notebook - Dizüstü » Fujitsu » Wireless Sorunu.. Fujitsu Siemens..
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.148