Şimdi Ara

lg setimi satsam ne kadar eder?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

sistemim bu satsam ne kadar eder şu anda sıfırı 540 lira ereyonda

hiç çiziği vuruğu yok herşeyi kutu fatura var 500 watt ses çıkışı var vs vs

2.elini bilmiyorum ne kadardır

• son sahibi olabilirsin.internetten satmayı tavsiye ederim.ikinci el piyasasına bakıp fiyat belirleyebilirsin.
  • birde bimekse bakmanı tavsiye ederim...296 YTL...200 YTL den fazla ediceğini sanmam..
  • arkdasim bu paralar hic satma ilerde ikinci bir tv alirsan oraya baglarsin
    veya yazliga falan gotursun
    hic olmadı bir fakire ver satmaya ugrastigina degmez
    veya yerine bisey alıcaksan ikinci el cilere taksa verirsin basin agrimaz
  • 200 ytl ye falan belki satabilirsin ama satma bence fiyatına göre güzel bir sistem.
  • Bu sistemi uzun süredir araştırdığım için hemen bilgi vereyim. Teknosa ve Bimeks'de açılmamış halinde (yani stoklarında) bulmak mümkün. Teknosa 299 YTL derken Bimeks 296 Ytl fiyat veriyor. Aynı cihazı iki farklı forumda ikinci el satışını gördüm, birisinde 230 YTL'den satıldı, diğerinde 170 YTL'den satıldı. 230 YTL'ye satan arkadaş ürünün sadece bir kez açılıp denendiğini sonra bir daha kullanılmadığını iddia ediyordu. 170 YTL'ye satan arkadaş, çiziğinin dahi olmadığını 7-8 ay kullandığını ve divx izlerken ekran poziyonundan (ne demk istediğini anlamadım burada) hoşlanmadığını o yüzden sattığını söylüyordu. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Not: Bu cihazda optic giriş mevcut ama bunun bir üstü modelde (fiyatı 399 YTL olanda) optic giriş ne yazık ki yok. Sadece dekoder olarakta kullanmayı düşünebilirsiniz en azından ben alırsam o şekilde kullanacağım ;) Satmayı düşünürseniz kargo ücretinide hesaba katarsanız isabetli olacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.