Şimdi Ara

## Averatec Yeni 'Hepsi Bir Arada' Bilgisayarını Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Averatec Yeni  'Hepsi Bir Arada' Bilgisayarını Duyurdu ##

Averatec yeni "All-in-One" yani "heps bir arada" bilgisayarını duyurdu. Firmanın 22"LCD monitör dahilinde kullanıma sunduğu sistemi tasarım detaylarıyla Apple'ın aynı segmentte yer alan benzer iMac çözümlerini de hatırlatmıyor değil. 2.4GHz'de görev yapan Core 2 Duo işlemcisinden gücünü alan sistemin grafik yükünü GeForce 8400 tabanlı grafik kartı üstleniyor. 3GB DDR2 bellekle gelen ve 320GB depolama alanı sunabilen sabit disk ile donatılan sistem 1680x1050 çözünürlük desteği de sunuyor. Dahili tv alıcısına sahip olan ve Vista Home Premium işletim sistemiyle geleceği belirtilen sistemin kullanıma sunulacağı tarih ile ilgili henüz net bir bilgi olmamakla birlikte yurt dışı satış fiyatının 800 Avro civarında olacağı belirtiliyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• İçinde e6600 mü var? 2.4GHz C2D yazıyor. Tamamen imac gibi olmuş tek farkı çıkışlarının yanda olması ve dahili hoperlörünün olmaması. Bir de vista ile gelmesi. Fiyatı da çok uygun apple'lara göre.

NOT : Oyun için pek iyi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSH -- 8 Temmuz 2008; 12:32:56 >
  • yalnız hiçbir windows tabanlı os macos performansını sunamaz aradaki en büyük fark bu ;)
  • birarada sevenlere duyrulur ama benim hiç işim olmaz
  • Değiik bi sistem
  • Taklitler her zaman aslını yüceltmiştir.
    Ama yinede APPLE'ın fiyatlarda uçmasını engelleyebilir bu tür benzer sistemler.
  • performans isteyen ofis içinde kullanılabilir
    hantal kasalarla uğraşmaktansa...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nadir_en

yalnız hiçbir windows tabanlı os macos performansını sunamaz aradaki en büyük fark bu ;)

evt aynen öle
  • bundan elınki apple fiyatları düşsün. apple sempatim var ama baktım mac fiyatlarına gerçekten çok feci fiyatşlara sahip
  • bu sistemi bir de dokunmatik ekran yapsalardı daha cazip olabilirdi apple karşı
  • mac kullanıcıları sistemi de tanıyanlar öncelikle iyi bilir kiintel tabanlı olduktan sonra performans aynıdır ortak koşullarda...
    Loepard ı kurduğum performansını grafik programları ile denediğim için rahatlıkla bir pc ye mac ten daha üstün diyebilirim...
    Aradaki fiyat uçurumu ise bir mac ci karizması için kerizce... Teknoloji bana ne kadar hizmet ediyorsa bundan sonuna kadar faydalanmak
    ve bu analizleri yapabilen birisi olarak karşılaştırmada eksiksiz kararverebilmek her iki sistemi de kullanan birisi olarak rahatlıkla adil olabilmek elimde...
    PC sisteminde bazı eksiklikler yaşanıyor olması MACOS X in alt yapısının anakart ve işlemci desteğiyle ilgili olmasından... bu destek yakın zamanda verilecek haberinin fısıltı gazetesi ile yayılması buna imkan olmayacağını da göstermez... Bu tamamiyle Apple ın çıkarları açısından engel... teknolojinin geldiği bu nokta ise çıkar çatışmalarının gizliliğini rahatlıkla günyüzüne çıkartıyor... Mac sitemi kurulu PC modelleri hazır ve satılıyor da... alıcısının olması ise performansı hakkındaki şüpheyi rahatlıkla siliyor... Eğer bir ofisim ve bu tip bir düşüncem olsa kesinlikle mac edinmem...

Bu arada Mac kullanıcılarının yanıldığı diğer bir konu ise ekran renkleri...
    Mac sistemdeki renk kalibrasyonun PC den iyi olduğu kesin ve mac in güvencesi de bu fakat gerçek renkleri mac monitörler de vermiyor... bu işi bilen birisi bu sorunu da rahatlıkla aşar... PC de olsa...
    Ürünün fiyatı iyi görünüyor çünkü bu kategoride yalnız... Ses çıkışları sorunu da yoktur hüsnü zannıyla ki PC de bu konu mac teki kadar sorun değil...
    Sonuç olarak Yeni alternatifleri de bekliyoruz...

İş bilgisayarım:
    imac C2D 2.16
    2 gb ram
    250 gb hd
    24" ekran
    7300 gt ekran kartı

Ev bilgisayarım:
    Samsung 932 b Plus 19"
    C2D 2.4 e6600
    4 gb 667 kingston ram
    GA P965 DS3
    Sapphire x1650xt
    WD 250 ve 320
    Samsung 320 gb
    Seagate External 320 gb

• Bildiğimiz iMac bu. Kopya da olsa güzel bir alternatif bence. Ortahalli taşınabilir olmuş. Mouse, klavye al istediğin yere götür.
  • Hepsi Bir Arada erkek adamı bozar
    iMac'in aynısının siyah rengi olmuş bu.
    Haber için teşekkürler.
  • olmasada olurmuş bu ürün
  • peki işlettim sistemiş olarak ne kullanıyor bu firma?
  • çakma iphone lar gibi olmuş buda ı mac in çakması bu arada çakma makma ama bunun içine bir HD - 4850 sığdırsalar süper bir makine olurmuş bence çatır çatır da satar ozaman ben hep sever,m böyle sistemleri fazla kablo yok bürültü yok al kullan on numara çoğu işinide görür alternatifleri çoğalması dileğiyle tabii tasarımlarının birazdaha özgü olmasını bir birinden çalmamasını diliyoruz
  • Keşke Phenom 9150e işlemcili ve 780G çipsetli seçenekleri de olsaydı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.