KIZ ARKADAŞIMI NASIL ETKİLERİM???
49 Cevap18175 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4160 Mesaj
8 Temmuz 2008; 2:54:00 

TÜM DH ÜYELERİNDEN YARDIM BEKLİYORUM SİZCE KIZ ARKADAŞIMI NASIL ETKİLERİM KIZLAR NELERDEN HOŞLANIR NELERDEN NEFRET EDER GELİN BİLGİ VE TECRÜBELERİMİZİ BURADA PAYLAŞALIM...

Makina Mühendisi
Elektrik-Elektronik Mühendisi

339 Mesaj
8 Temmuz 2008; 3:04:47 

karşısında geğir! kesin senden hoşlanır

2405 Mesaj
8 Temmuz 2008; 3:07:57 

Yanında sanki normalmiş gibi çıplak dolaş.

rörörörööörööröröröörörröröröröörörörörörörörör

339 Mesaj
8 Temmuz 2008; 3:11:59 

bence direk XOXOXOX

5715 Mesaj
8 Temmuz 2008; 9:18:21 

Kardeş kesinlikle sevgini belli etme. Sevgini belli ettiğin an tepene çıkar indiremezsin haberin olsun

Siyah-beyaz devam.

811 Mesaj
8 Temmuz 2008; 9:45:39 

quote:

Orjinalden alıntı: erhaninho_cArsi

Kardeş kesinlikle sevgini belli etme. Sevgini belli ettiğin an tepene çıkar indiremezsin haberin olsun

Çook HakLısın

Öncelikle KızLarı Güldürmeyi biliceksiN.

KızLar YakışıkLı vs bunlara Cok dikkat etmez Ama tabi kızLarın sana yakLaşması için az birşey tip oLması gerekir. peki yakLaştı ama sen susuorsn daha muhabet kuramıyorsan o iş yatar.

Paran oLucak.. Her dediğini Yapıcaksın Huzur Verir ona ;)

Ama Belli Etmiyceksin Aşırı ya Kaçmadan Kıskanıcaksın Ama Kıza Göre değişiR. BazıLarı Sevmez BazıLarı hoŞLanır

Bence Birde Ailesine Yakın oLucaksın Seni Bilicekler ki Kız ın aKlında birşey kâLmasın Anladın Sen

Ama Kıza Sakın Yüz verme SürekLİ Arama Cok ilqi gösterme Aranızda Az da oLsa mesafe oLsn bak o kız seni bırakıyor mu

Kendimden Biliyorm Kızı üzmedim hiç sürekli yanında oLdm soğudu ;)

447 Mesaj
8 Temmuz 2008; 10:17:04 

quote:

Orjinalden alıntı: _SouL_

Çook HakLısın

KızLar YakışıkLı vs bunlara Cok dikkat etmez Ama tabi kızLarın sana yakLaşması için az birşey tip oLması gerekir. peki yakLaştı ama sen susuorsn daha muhabet kuramıyorsan o iş yatar.

Ama Belli Etmiyceksin Aşırı ya Kaçmadan Kıskanıcaksın Ama Kıza Göre değişiR. BazıLarı Sevmez BazıLarı hoŞLanır

Bence Birde Ailesine Yakın oLucaksın Seni Bilicekler ki Kız ın aKlında birşey kâLmasın Anladın Sen

Ama Kıza Sakın Yüz verme SürekLİ Arama Cok ilqi gösterme Aranızda Az da oLsa mesafe oLsn bak o kız seni bırakıyor mu

sen neymişsin bee heala olsun valla

"Galatasaraylılık bir din gibi bir mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır. Bunun için Galatasaray'ı tercih eder, Galatasaraylılığımla övünürüm."

4234 Mesaj
8 Temmuz 2008; 10:18:27 

sen sabır ver yarabbim nerdne bilelim biz senin kız arkadaşın nasıl bir karaktere sahip kardeşim

C4 1.6 e-Hdi Comfort Plus 112BG

1049 Mesaj
8 Temmuz 2008; 10:23:39 

olmuyorsa fazla zorlama elektrik yoksa zaten içinden etkilemek gelmez, elektrik varsa zaten küçük bakışın bile kızı hemen etkiler.

TIKLA>>>W810i/Acoustic/CamDriver/Patch/Yazılım/ELF/sysgfx/FlashTema/HERŞEY:::
'İktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!' Gazi Mustafa Kemâl ATATÜRK - 20 Ekim 1927

811 Mesaj
8 Temmuz 2008; 10:33:49 

quote:

Orjinalden alıntı: cankurtaran000

sen neymişsin bee heala olsun valla

:)
Kardeşim Artık Hiç beklemedğim Kız hiç ummadığım Davranış Sergiledi ..

Cook sevmiştim Gitti Başkasıyla oLdu peh..!

Tüm kızlar Aynıdır.
Hiç biri farklı değildir.
Bi an Masum GörünürLer Sonra Anlarsın Dediğim Gibi Sakın Karşıma çıkıp İşte benim sevgilim benm sevdiğim Kız farklı demeyin ..)

Bu Arada bu Konularda Konuşmak Cok hoşuma gitmeye başLadı İsteyeni dinLeyebilirm :)

290 Mesaj
8 Temmuz 2008; 11:09:14 

quote:

Tüm kızlar Aynıdır.
Bi an Masum GörünürLer Sonra Anlarsın Dediğim Gibi Sakın Karşıma çıkıp İşte benim sevgilim benm sevdiğim Kız farklı demeyin ..)

Bu Arada bu Konularda Konuşmak Cok hoşuma gitmeye başLadı İsteyeni dinLeyebilirm :)

açıldın sen baya bi

BnDRM

863 Mesaj
8 Temmuz 2008; 11:10:02 

quote:

Tüm kızlar Aynıdır.

+100000 dostum yoruma hayran kaldım bu kadar gerçekten bende 2 seneden beri seviyorum gitti başkasını buldu ondan sonra aklım başıma geldi iyiki kurtulmuşum diyorum şu an yazlıktayım ordaki hatunlarla takılıyorum...o mu? onu hiç düşünmüyorum bile ne yaparsa yapsın umrumda değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sauron_16 -- 8 Temmuz 2008; 11:10:08 >

"VIGLIA PRETIUM LIBERTATIS"

971 Mesaj
8 Temmuz 2008; 11:18:00 

Şöyle bir söz geldi aklıma;

Kızlar kedi gibidir,kapıda içeriye girmek için miyavlarlar içeriye aldın mı da tırmalarlar.

GÖZTEPE..
t๏ קєгςєเשє เร t๏ รยŦŦєг.

811 Mesaj
8 Temmuz 2008; 11:31:05 

Evet Hocam Ben Onsuz HayaL Kurmuyordum geLdi sırnaştı sırnaştı Sonra bağLandım kıza sonrada baktım ayrıLmak istiyorum dedi.

kızLara Dikkat Edin Kendi Kendine Bazen Birşey YapıyorLar Her Zaman Önceden yapın Yapıcaqınızı Mesela Kız soğuk Davranyor Sorun NoLdu bişi mi var yok bişi derse biraz bekleyin geçsin zaman snra yine mi aynı sizde söyle deyin BEN AYRILMAK İSTİYORUM bakın o zmn nasıL olucak ağlıycak zırlıycak 1 hafta ayrı Durun Sonra Peşinden Koşucak:)

406 Mesaj
8 Temmuz 2008; 11:34:35 

Kafanda bardak kır

6374 Mesaj
8 Temmuz 2008; 11:47:51 

4s kuralı... bir de sevme, bağlanma, aşırı ilgilenme ,müptelası olma ,içine düşme ama öküz de olma... yeter mi ?

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

863 Mesaj
8 Temmuz 2008; 11:49:50 

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

4s kuralı... bir de sevme, bağlanma, aşırı ilgilenme ,müptelası olma ,içine düşme ama öküz de olma... yeter mi ?

cool ol yani dimi darkchild hocam?

"VIGLIA PRETIUM LIBERTATIS"

6374 Mesaj
8 Temmuz 2008; 12:00:08 

quote:

Orjinalden alıntı: Sauron_16

cool ol yani dimi darkchild hocam?

Eh öyle de denebilir.. kızlar hiçbirşeyi sorun etmeyen takmayan erkekleri sever.. maveni anlamda da çok güçlü olmak lazım bu kızları idare etmek için derdin tasan varsa belli etmiceksin anlatmicaksın... zaten onlar doğuştan problemli oldukları için :P kendi sorunlarını çekecek sorunsuz ,dertsiz bi erkek ararlar... bi de sen erkek olarak ağlama duvarı gibi kıza yok ailemde şu sorun var yok şu dersi geçemedim yok şu arkadaşım bana şunu yaptı stres oldum diye anlatırsan (örnek) kız bu ne yaa der ve yavaş yavaş kaçış için bahane arar... eğer çok çok iyi bbi kız değilse...

811 Mesaj
8 Temmuz 2008; 12:00:58 

quote:

Hocamız işte

idölümsüN

85 Mesaj
8 Temmuz 2008; 12:04:48 

otogara git

6374 Mesaj
8 Temmuz 2008; 12:09:26 

Bak sadece netten konuştuğum bi kız zamanında bunları yazmıştı durup dururken...

""tabikide gidebilirsin sınawlarına çalış hani olur da hiiijj görüşemezsek sana nasihat kızların üstüne fazla düşme,bırak onlar koşsun peşinden.dünyanın en çirkin erkeği bile olsan beynin we centilmenliğinle etkile kızları.her zmn kendine güwen we biraz da ukala bir tawır takın.pısırk durma.kendine güwenin her zmn olsun.belki bir daha girmem bu siteye. msnım: chilek****@hotmail.com mailim ****@mynet.com""

4521 Mesaj
8 Temmuz 2008; 12:11:56 

Arkadaşım.Sana "Bir kızdan istemek"i tavsiye ederim.Şarkı gibi birşey mp3 ama şarkı değil.

edit:
güldür, versin..
jack daniels iç, versin..
saçını uzat, küpe tak, versin..
evini postmodern döşe, versin..
armani jean giy, versin..
az konuş, mesafeli dur, derin bak, versin..
açık saçık konuş, versin..
ukala ol, versin..
harley kullan, versin..
televizyonda panele çık, versin..
efemine davran, versin..
çok ısrar et, versin..
tanışır tanışmaz parfümünü tanı, versin..
creative director ol, versin..
çirkinsen, duyarlı ol, versin..
uçak kullan, versin..
sevgilinden ayrıl, versin..
karın olduğunu söyle, versin..
iste, versin..
iyi danset, versin..
her hafta bir parti ver, versin..
cindy crawford’u beğenme, versin..
coupe mercedes al, versin.. (bmw z3′e de verenler çok.)
yasadışı işler yap, versin..
yapıştır tokadı, versin..
iyi kahkaha at, versin..
boğuk ve derinden konuş, versin..
acayip bir spor yap, versin.. (mesela mağaracılık, bungee jumping, dağcılık)
sörf ya da kayak yap, versin..
fransızca ve ibranice konuş, garanti versin..
davidoff puro iç, versin..
cd’lerin içine iki klasik karıştır, versin..
kadın dergileri oku, versin..
köpek besle, kedi tekmele, versin..
yemek yap, versin..
ben kadında kişilik ararım de, dakkada versin..
annenle tanıştır, versin..
şaşırt, versin..
şaşır, versin..
repo yap, versin..
maaşını dolarla al, versin..
35 santim dedikosunu yay, anında versin..
onunla sevişirken neler yapacağını söyle, versin..
eski sevgilinle mauritius’a gittiğini söyle, versin..
vermem de, versin..
iktidarsiz olduğunu söyle, versin..
fas’a götür, versin.. (hiç olmazsa bahset, yine verir)
bir “ver şiiri” oku, versin..
ingilizce şiir oku, yarısına gelmeden versin..
allem et, versin..
kallem et, gene versin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TüRKéR -- 8 Temmuz 2008; 12:14:35 >

6374 Mesaj
8 Temmuz 2008; 12:13:39 

quote:

Orjinalden alıntı: TüRKéR

Arkadaşım.Sana "Bir kızdan istemek"i tavsiye ederim.Şarkı gibi birşey mp3 ama şarkı değil.

Evet o şarkıda gerçekten iyi tespitler var her ne kadar geyik gibi görünse de şarkı...

811 Mesaj
8 Temmuz 2008; 12:14:04 

quote:

Bak sadece netten konuştuğum bi kız zamanında bunları yazmıştı durup dururken...

""tabikide gidebilirsin sınawlarına çalış hani olur da hiiijj görüşemezsek sana nasihat kızların üstüne fazla düşme,bırak onlar koşsun peşinden.dünyanın en çirkin erkeği bile olsan beynin we centilmenliğinle etkile kızları.her zmn kendine güwen we biraz da ukala bir tawır takın.pısırk durma.kendine güwenin her zmn olsun.belki bir daha girmem bu siteye. msnım: chilek****@hotmail.com mailim ****@mynet.com""

Cook hakLı demiş :)
Hocam sağoL sen bana birşey demiştin kıza o kadr baqlanma fazla arama sorma yapmadım dediğin ve ayrıLdı(k)
Artık ne dersen o ;)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Temmuz 2008; 12:19:26 

Boynuzlarını ağaca sürterek yapraklarla süslen

Geyiklerdi heralde:S erkekleri öle yaparmış. Yaprakla süslenip dişiyi kur yaparlarmış:D

4521 Mesaj
8 Temmuz 2008; 12:26:06 

quote:

Orjinalden alıntı: AvriL_Lavigne

Boynuzlarını ağaca sürterek yapraklarla süslen

Geyiklerdi heralde:S erkekleri öle yaparmış. Yaprakla süslenip dişiyi kur yaparlarmış:D

Offf bir de poposunu kokla deseydin.

2551 Mesaj
8 Temmuz 2008; 12:33:41 

Güldür gitsin, dersanede formumun zirvesindeydim. O sıralar iyi iş yapmıştım. Güldürmek ana formül.

85 Mesaj
8 Temmuz 2008; 12:34:41 

quote:

dark yaş olarak en büyük kız arkadaşın kaçlıydı ? yani şu yorumlara bakıyorumda genellikle 89 lularla falan takılıyorsun sanırım.. benden de genel olarak bir öneri olsun eğer 87 li veya daha küçük kız arkadaşınız varsa darkchield'ın tavsiyelerini dinleyebilirsiniz. doğum yılı daha erken olanlar bu tavsiyelerle ya hüsran yaşarlar ya da etkilemek istedikleri kız'ın zeka problemleri ya da şımarıklık problemleri olduğuna kanaat getirebilirler.

1286 Mesaj
8 Temmuz 2008; 12:34:52 

İğne batır.

2635 Mesaj
8 Temmuz 2008; 12:42:28 

AMUDA KALK

811 Mesaj
8 Temmuz 2008; 12:45:48 

@karabeyefe

aynen Zamanın Kızları Gerçekten beyni suLanmış bence küresel ısınma bunlara acayip bir etki bırakmış :)

2505 Mesaj
8 Temmuz 2008; 12:58:56 

kızı yan yatır

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Temmuz 2008; 13:00:59 

quote:

Orjinalden alıntı: PROTON

kızı yan yatır

6374 Mesaj
8 Temmuz 2008; 14:56:23 

quote:

Orjinalden alıntı: karabeyefe

dark yaş olarak en büyük kız arkadaşın kaçlıydı ? yani şu yorumlara bakıyorumda genellikle 89 lularla falan takılıyorsun sanırım.. benden de genel olarak bir öneri olsun eğer 87 li veya daha küçük kız arkadaşınız varsa darkchield'ın tavsiyelerini dinleyebilirsiniz. doğum yılı daha erken olanlar bu tavsiyelerle ya hüsran yaşarlar ya da etkilemek istedikleri kız'ın zeka problemleri ya da şımarıklık problemleri olduğuna kanaat getirebilirler.

Bu kız benden 1 yaş büyüktü ama bunu yazalı 3 sene olmuştur... belki haklısın ama günümüz kızlarına baktığımızda hala 82-83-84 lülerde bilke işe yarayabileceğini görürsün... Denemesi bedava git dene .. uygulaması sana kalmış...

Hem Emin ol birsürü kız için geçerlidir... şu doğum tarihi diye sınır koymam saçma olur hatta.. ama forumdakilerin kız işleri 85 ve altı oluyo genelde ben de ona göre yazıyorum iyimi ? sadece 89 lularla takıldığımı da nerden çıkardın .. ortaya karışık hepsinden tanıdım arkadaşım .. yeter mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 8 Temmuz 2008; 15:02:36 >

0 Mesaj
9 Temmuz 2008; 10:16:08 

dostum bence seviyorsan sevgine sahip çık sonuna kadar savaş yok sevgini belli etme peşinden koştur lafları hikaye sen yaşa sevgini doya doya oda seninle birlikte sevgisini yaşamak istiyorsa zaten senden etkilenmiştir yok hiç oralı olmazsa kendi bilir yolu açık olsun ama öle numara falan yapma

1893 Mesaj
9 Temmuz 2008; 12:39:29 

bence bir buluşma ayarla açık bir alana kız orda beklesin

ve sen 3000 feette helikopterin içinde bekle. kız geldi haberı gelince helikopterden elinde bir demek çiçekle paraşütsüz atla kızın sırtına.

acayip karizman olur

1881 Mesaj
9 Temmuz 2008; 12:52:41 

Kıza aynen şöyle diyeceksin.

Bunda sonra evimin kadını çocuklarımın anası olacaksın uleeennnnn!!!!

1st Galactic Empire
Imperial IT Officer

368 Mesaj
9 Temmuz 2008; 12:53:55 

Montla s*carak..

741 Mesaj
9 Temmuz 2008; 13:11:28 

türk kızı hint kızı gibidir öküze tapar Mesajı aldın umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raimond -- 9 Temmuz 2008; 13:11:18 >

4291 Mesaj
9 Temmuz 2008; 13:18:44 

Amuda kalkıp yürümek en etkili yöntemdir kızın sevgisi dahada artar o an.

1385 Mesaj
9 Temmuz 2008; 20:38:53 

quote:

Orjinalden alıntı: R3P

karşısında geğir! kesin senden hoşlanır

(Yarıldım)
-----------------------
Arkadaşım kendin ol yeter bence...

3169 Mesaj
9 Temmuz 2008; 20:59:35 

Bence de kendin ol ama arkadasin dedigi gibi okuze tapiyor bunlar. Nerde efendi durust adam var, takmaz; ama nerde okuzun teki, kironun onde gideni var, atlarlar hemen. Yapilarini anlamak guç...

IF BLOOD IS YOUR DESIRE
BLOOD SHALL FLOW

4101 Mesaj
9 Temmuz 2008; 21:12:20 

Kemal sunalın taktiğini yap 3 tane arkadasına para ver yolunu kessinler sonra sen gel döv onları

Intel® Core™ i7-4700MQ - 16 GB 1600 Mhz - 4 GB 256 bit GTX780M

Sakın TIKLAMA !

14 Mesaj
9 Temmuz 2008; 21:53:57 

quote:

Çook HakLısın

Arkadaşa Katılıyorum ama şunları eklemek istiyorum;

ilk buluşma çok önemlidir kızın tarzına göre konuşmalısın onunla arkadaş muhabbetine sakınlıkla girme yoksa teklif ettiğinde ben öle bişey hiç düşünmedim arkadaş kalalım cevabını alırsın ona iltifat et ama hep sen ondan üstün ol o senden üstün olursa olay bitmiştir ezik kalma ama aşağılama yüz verme onu etkile ondan sonra sal kendi haline o bak nası üstüne geliyo ;) konuş çok konuş güven ver saçmalama konuşmazsan ne para ne tip hiçbiri bi işe yaramaz !!!!

1962 Mesaj
10 Temmuz 2008; 3:42:29 

quote:

Orjinalden alıntı: PROTON

kızı yan yatır

düz...

Intel Core 2 Duo E4600 2.40 GHz | Gigabyte GA945GCM-SL2 | Kingston 2GB DDR2 667MHz (5-5-5-15) | Palit GF8600GTS 256 Mb(DDR3) | Thermaltake TR2-420w | writemaster DVD-RW | AOPEN ES55 Kasa |Segate 160GB SATA2

506 Mesaj
10 Temmuz 2008; 3:56:09 

quote:

Orjinalden alıntı: alpernbugra

KIZ ARKADAŞIMI NASIL ETKİLERİM

osurup kaçarak

4160 Mesaj
10 Temmuz 2008; 4:09:28 

quote:

Orjinalden alıntı: eren21ds

osurup kaçarak

Tama hacı bu yol süper en iyisi osurup kaçmak

Makina Mühendisi
Elektrik-Elektronik Mühendisi

2849 Mesaj
10 Temmuz 2008; 4:11:29 

quote:

Orjinalden alıntı: okko

sen sabır ver yarabbim nerdne bilelim biz senin kız arkadaşın nasıl bir karaktere sahip kardeşim

0 Mesaj
10 Temmuz 2008; 11:59:37 

hyr bence kesnlkle sevgini belli et ben sonçta kzm ve bir kzn nsl etkilendiğini ii bilirmm ona onu çok sefdini söle meselaa habire sevgini dile getir ve ona onu çok sevdine inandr kızlr genelde erkek arkının onu gerçektn sevdine biraz zor inanır

gisem

536 Mesaj
10 Temmuz 2008; 12:10:43 

Konu kaynamış ama yaş kaç hacu ya biraz büyüyelim di mi Bana sorarsan ne kadar itici olursan o akdar çok kız gelir ha ben öylemiyim değilim ama gelen geliyor

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » KIZ ARKADAŞIMI NASIL ETKİLERİM???
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.438