- x
Yeni tanıstığım kızla muhabbet ederken konu bulamıyorum
51 Cevap99564 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

21 Mesaj
8 Temmuz 2008; 0:43:02 

Arkadaslar bu gün yeni bi kızla tanıştım cok güzel ama muhabbet ederken konuscak konu bulamıyorum öyle susuyoruz cok bozuk bi ortam oluyor
Öyle saçma şeylerdende konusmak istemiyorum
Bana bi tavsiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AshLeyTisdaLe -- 8 Temmuz 2008; 0:55:44 >

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

21 Mesaj
8 Temmuz 2008; 0:56:28 

ap

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

6256 Mesaj
8 Temmuz 2008; 0:57:04 

Aynen biri yardım elini uzatsın 5-10 dk konuşuyoruz kızla sonra tıkanıyorum.Diyecek birşey bulamıyorum

4670 Mesaj
8 Temmuz 2008; 0:58:09 

akışına bırak, kasma kendini.. sıkıştığın yerde salla gitsin.. merak etme, çoğu kadın gerçeği anlayabilecek seviyede değildir.

önce seni yok sayarlar
sonra sana gülerler
ardından savaşırlar seninle
ve sonunda sen kazanırsın.

5597 Mesaj
8 Temmuz 2008; 0:59:16 

sanırım biriyle iyice muhabbet edebilmek birbirinizi yeterince tanımanız gerekiyor
eski sevgililerimle adam gibi muhabbet edemezdim 5-10 günlük ilişkilerde
şu anki kız arkadasımla 9 ay olucak ve 7/24 mesaj

536 Mesaj
8 Temmuz 2008; 1:02:08 

quote:

Orjinalden alıntı: AshLeyTisdaLe

Arkadaslar bu gün yeni bi kızla tanıştım cok güzel ama muhabbet ederken konuscak konu bulamıyorum öyle susuyoruz cok bozuk bi ortam oluyor
Bana bi tavsiye

Müzik film sinema ne biliyim güncel konulardan konus hobilerini sor geyik yap

1025 Mesaj
8 Temmuz 2008; 1:06:55 

bugün parktayız akşam bi tanıdık daha var yanımızda çocuk benden küçük bunun tanıdığı bir kız vardı ordan ama hiç muhabbeti falan yokmuş daha önceden kız yurtdısından tatile gelmis benim diğer arkadaş bu elemana verdi gazı git yanına falan diye, ulan gitti saatlerce muhabbet etti, ben de ''vay anasını '' şeklinde iç geçirdim.

385 Mesaj
8 Temmuz 2008; 1:19:32 

harbi zor iş ilk buluşmalarda insan ne konuşcağnı bilemiyo bi de kızda suskunsa tamam işte kös kös oturup etrafa bakınmak elindeki bişeyle oynamak çimlere oturuyosan çimleri yolmak sandalyede oturuyosan öne geri sallanmak... uzar gider. müzikten falan konuşmak gerekir ne tarz dinler doğum günü burcu falan burç uyumunu tartışırsınız hatta kızlar ilgilidir baya sonra hayvanlardan konu açılır köpeğin var mı kedin var mı... nerelisin ne biliyim konuşcak şey çok da önemli olan o anda aklına gelmesi heyecan yaparsan s.çarsın zaten sakin görünmeye bakıcaksın. bu konularda ihtisas yapmışlığım vardır.

Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki,
Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler,
müritler, meczuplar memleketi olamaz.
En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır.

Atatürkçü Düşünce Topluluğu

21 Mesaj
8 Temmuz 2008; 1:22:26 

quote:

Orjinalden alıntı: battery_

harbi zor iş ilk buluşmalarda insan ne konuşcağnı bilemiyo bi de kızda suskunsa tamam işte kös kös oturup etrafa bakınmak elindeki bişeyle oynamak çimlere oturuyosan çimleri yolmak sandalyede oturuyosan öne geri sallanmak... uzar gider. müzikten falan konuşmak gerekir ne tarz dinler doğum günü burcu falan burç uyumunu tartışırsınız hatta kızlar ilgilidir baya sonra hayvanlardan konu açılır köpeğin var mı kedin var mı... nerelisin ne biliyim konuşcak şey çok da önemli olan o anda aklına gelmesi heyecan yaparsan s.çarsın zaten sakin görünmeye bakıcaksın. bu konularda ihtisas yapmışlığım vardır.

Bu gün kös kös oturup elimdeki anahtarla oynadım ayrıca senin söylediklerinin hepsini konusdum ama yetmiyor...
Bide böyle hep aynı muhabbet sıkar insanları yani burcdu müzikdi o yüzden sevmiyorum onları konusmayı

21 Mesaj
8 Temmuz 2008; 1:33:01 

258 Mesaj
8 Temmuz 2008; 1:41:44 

birazda kızın konuşmasına fırsat verinsene allahalaaa falanca konu hakkında ki görüşleriniz nedir?şu konu hakkında böyle düşünüyorum sen ne diyorsun bu konu hakkında ?gece yatarken beni düşünüyormusun? falan diye gitsin..

Hrant dink öLdü Ermni oLdnuz,Papa öldü Hrstiyan oLdnz,Barış Akrsu öLdü rock'çı oLdnuz,Allah BÜLENT ERSOY'u Bşmzdan Eksk Etmsn...

2621 Mesaj
8 Temmuz 2008; 1:44:09 

Sıkıntı yapmayın ne konuşucam diye düşünmeyin düşündüğünüzü eğer ortama uygunsa söyleyin zaten konu konuyu açacaktır.Biraz rahat olun

220 Mesaj
8 Temmuz 2008; 1:44:30 

burçlar...kızlar genelde sever..

258 Mesaj
8 Temmuz 2008; 1:45:57 

kıs konuskan değilse sende sus gözleriniz konussun ozaman ben cok konusanı ve bos konusanı sevmem yanı kızda öyle olabilir...

Hrant dink öLdü Ermni oLdnuz,Papa öldü Hrstiyan oLdnz,Barış Akrsu öLdü rock'çı oLdnuz,Allah BÜLENT ERSOY'u Bşmzdan Eksk Etmsn...

21 Mesaj
8 Temmuz 2008; 1:49:15 

quote:

Orjinalden alıntı: TheGotFadıl

kıs konuskan değilse sende sus gözleriniz konussun ozaman ben cok konusanı ve bos konusanı sevmem yanı kızda öyle olabilir...

Olmuyo be hocam öyle
Cesaretsiz pısırık havası vermiş gibi oluyo

21 Mesaj
8 Temmuz 2008; 2:07:24 

0 Mesaj
28 Şubat 2009; 18:01:33 

Abi ne dicen biLionmu? 'Ben fazLa Laf yapabiLen biri değiLim de ondan sonra sende rahatLarsın doLayısı iLe Laf Lafı çeker. Sonra cinema gezme fLn yaparsın bukadar yani. Ha bide onun yanındayken rahatLa onunda sanki senden biraz çekindiğini düşün ozaman işLer daha ii oLur ReisLik fLn yaparsın ozaman. Sonuçta birbirinize ısınınca bütün sorunLar çözülür...
İnş yardımcı oLmusumdur.

UnuTTum DemeK ßiLe HaTıRLamakTıR...
HaKTaN cı

1108 Mesaj
28 Şubat 2009; 18:03:04 

Yeterki konuş saçma olsada

1586 Mesaj
28 Şubat 2009; 18:04:36 

Doğaçlama yapmalısın belli bir konuda odaklama kendini

0 Mesaj
23 Ocak 2010; 17:11:30 

KIZIN KALBİNE GİDEN YOL
Kıza tavlamaya kalkışmadan önce aynanın karşısına bakıp kendimize bir bakalım.Kendimizi yeterli görüyorsak tamam sorun yok.Ama diyorsanız ki şu tipe bak bu kız benimle ne yaparsam yapıyım çıkmaz.O zaman işte biraz sorunumuz var demektir.Arkadaşlar kızlar bakımlı erkeklerden hoşlanırlar hangi kız olursa olsun.Biz nasıl bakımlı kız istersek onlarda bakımlı bir erkek ister.Bakımdan kastımız;örneğin mesela bir kuaföre gidin işini bilen saç kesiminizi şekilli bir şekilde yaptırın diktirin demiyorum.şekilli yaptırın yüz hatlarınıza uygun bir saç kesimi.Giyiminize dikkat edin,güzel kokmayı unutmayın.Eğer sakalınız varsa onu da yüzünüze uygun kestirin.Veya sakal bırakmayın.Hangisi yakışıyorsa artık.Şimdi aynanın karşısına geçin ve kendinize artık güvenin.Tanışmak istediğiniz kıza ilk olarak arkadaş olarak yaklaşmaya çalışın yoksa konuya direk atlarsanız şansınız azalır.Hatta şans diye bişi kalmaz tamamen biter her şey.Kızlar biraz artist,sempatik,yeri geldiğinde bakışlarıyla korkutabilcek,kendisini yanınızda güvende hissedebilcek erkeklerden hoşlanırlar.
Yürüyüşünüze dikkat edin;dik ve adımlarınızıda yere sağlam basarak yürüyün.Bu sırada bakışlarınız ne aşırı sert,nede aşırı sempatik olsun.Kızı görünce görmezlikten gelirmiş gibi tesadüfmüş gibi bakın.Ama çok kısa.
Şimdi gidip kızla tanışalım.Tabi ki amacımızın arkadaş olmak olucak.Kızın yanına gidin ve merhaba nasılsın ben xxxx.Oda ismini zikredecek.Konuşurken güler yüzlü olun ilk tanışmayı fazla uzatmayın ve yanından ayrılın.Daha sonraki günlerde başlarda umarsamazlıktan gelirmiş gibi takılın gözlerinin içine 1-2 saniye bakıp çekin.Ama sana baktığında yoksa boşa bakmış olursunuz.Sakın daha fazla bakmayın sakın.Dediğim gibi umarsamazlıktan gelin.İlerki günlerde gidip telini alın bazı bahanelerle ona yaklaşın.Aynı sınıftaysanız daha kolay.Bu yakınlaşma konusunda sorun çekmezsiniz.Neyse artık kızla tanıştık.Unutmayın sempatik olun.Ama yeri geldiğinde hep sert.Tek başınıza takılmayın arkadaşlarınızla takılın.Kızlar tek dolaşan erkeklerden hoşlanmaz.Mesela bir empati kurun bir kız tek başına dolaşıyor.Sizinde hoşunuza gitmez değimli.Kızın telefon numarasını almaya çalışın,facebook’u varsa ekleyin.Kızın en yakın arkadaşı olmaya çalışın ne anlatırsa sıkılmadın dinleyin çok hoşlarına gider.Onunla ilgilenin ama zamanıysa.Zamanı olup olmadığını anlarsınız.O kadar deneyim kazandınız çünkü.Kıza iltifat edin ama iltifatları kıza inandırın.Duyulmadık iltifatlar söylemeye çalışın.Mesela;güzelliğin portresi,güzelliğin dünyaya yansıyan yüzü gibi vb. cidden seviyorsanız onu düşündükçe çok yaratıcı sözler bulabilirsiniz.Dikkat iltifatları arka arka sıralamayın.Burası gerçekten önemli.Kızla ilgilenin tamam güzel ama ilgiyi kesin bi ara.Hem kızı çok bayarsınız öyle yaparsanız hemde siz ilgilenmedikçe o sizle ilgilenir,merak eder.Etmezsede arada bi kendinizi ona hatırlatın çaktırmadan.Olduda çıkmaya ikna ettiniz deneme evresinizdesiniz.Veya çıkıyosunuz.Sakın onu elde ettim diye ipleri elden bırakmayın;çikolata,çiçek,hediye(genelde peluş oyuncak ama yinede kızına bağlı).Yüzyüze iltifatlar inanılmaz bağlayıcı şeylerden biridir.Bunları yaptıktan sonra kız istesenizde sizi bırakmaz o artık sizin aşkınız.
KOLAY GELSİN GENÇLİK….
Soru ve cevaplar için:
kral--26--eses@hotmail.com
buradan e-mail atarak ulaşabilirsiniz.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Ocak 2010; 17:16:43 

FaceB00k,ÇocukLuk,Erkek-KaDın La iLgiLi Çok FazLa Şey BuLup KonuşaBiLirsin MeseLa

28 Mesaj
23 Ocak 2010; 17:22:10 

konuşcak konu bulamıyosan konuşma

610 Mesaj
23 Ocak 2010; 17:22:43 

yapılacak tek şey geyik 4Ever

/// Intel® Core™ i5 2500k /// ASUS ROG MAXIMUS V /// Kingston 4x2 Dual Kit /// Asus Gtx 560 ti /// ///X Strike Oyuncu Kasası /// /// Logitech mk710 Set http://n1306.hizliresim.com/1b/c/p1qc7.png Psn Id : xJt23

438 Mesaj
23 Ocak 2010; 17:25:19 

evde prova yap da git kızın yanına eline de kopya yaz konuscagın konuları asla susmassınız

526 Mesaj
23 Ocak 2010; 17:29:23 

bende de aynı sıkıntı vardı en son buldugum kız maşallah hiç sıkıntı çekmiyo sürekli konu açıyo ben tıkanıyorm o konu açıyo 2 ay olcak nerdeyse ben hala konuscak sey bulamıom o buluo genelde

Dreams come true...

4373 Mesaj
23 Ocak 2010; 17:33:05 

kızın sorunlarını deşmeye çalış.sana rahatça herşeyi anlatabilecekleri hissini uyandır.durmadan konuşma özelliğine sahip varlıklar sonuçta bi başladı mı 2-3 saat anlatır.sonra hep ben konuştum biraz sen anlat der.devam eder anlatmaya

4268 Mesaj
23 Ocak 2010; 17:43:43 

En basiti ve başka bir şey bulamadığında konuşulacak ilk konu olan derslerden gir.Geçen arkadaşımın arkadaşı olan bir kızla (yeni tanışmıştık) derslerden bir girdik yarım saat falan sırf bu konudan konuştuk

52 Mesaj
23 Ocak 2010; 17:56:42 

Laf lafi açar
bi yerden gir o uzar gider

12181 Mesaj
23 Ocak 2010; 18:00:22 

Kendini konu bulamıyorum diye şartlandırmışsın.
Tabi konu bulamazsın.

Yeditepe Üniversitesi - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Xperia Z Ultra - Sony Xperia Z - iPhone 5S - Sony Xperia P - Sony Alpha A37M ProCam - BB Bold 9700 - BB 9790

Uzaklaştırılmış
23 Ocak 2010; 18:02:30 

Tezek muhabbeti iyidir..

10380 Mesaj
23 Ocak 2010; 18:03:48 

quote:

Orijinalden alıntı: KRHTH

FaceB00k,ÇocukLuk,Erkek-KaDın La iLgiLi Çok FazLa Şey BuLup KonuşaBiLirsin MeseLa

Yhaaaa haRbİmİ?

76 Mesaj
23 Ocak 2010; 18:05:54 

quote:

Orijinalden alıntı: force2626

KIZIN KALBİNE GİDEN YOL
Kıza tavlamaya kalkışmadan önce aynanın karşısına bakıp kendimize bir bakalım.Kendimizi yeterli görüyorsak tamam sorun yok.Ama diyorsanız ki şu tipe bak bu kız benimle ne yaparsam yapıyım çıkmaz.O zaman işte biraz sorunumuz var demektir.Arkadaşlar kızlar bakımlı erkeklerden hoşlanırlar hangi kız olursa olsun.Biz nasıl bakımlı kız istersek onlarda bakımlı bir erkek ister.Bakımdan kastımız;örneğin mesela bir kuaföre gidin işini bilen saç kesiminizi şekilli bir şekilde yaptırın diktirin demiyorum.şekilli yaptırın yüz hatlarınıza uygun bir saç kesimi.Giyiminize dikkat edin,güzel kokmayı unutmayın.Eğer sakalınız varsa onu da yüzünüze uygun kestirin.Veya sakal bırakmayın.Hangisi yakışıyorsa artık.Şimdi aynanın karşısına geçin ve kendinize artık güvenin.Tanışmak istediğiniz kıza ilk olarak arkadaş olarak yaklaşmaya çalışın yoksa konuya direk atlarsanız şansınız azalır.Hatta şans diye bişi kalmaz tamamen biter her şey.Kızlar biraz artist,sempatik,yeri geldiğinde bakışlarıyla korkutabilcek,kendisini yanınızda güvende hissedebilcek erkeklerden hoşlanırlar.
Yürüyüşünüze dikkat edin;dik ve adımlarınızıda yere sağlam basarak yürüyün.Bu sırada bakışlarınız ne aşırı sert,nede aşırı sempatik olsun.Kızı görünce görmezlikten gelirmiş gibi tesadüfmüş gibi bakın.Ama çok kısa.
Şimdi gidip kızla tanışalım.Tabi ki amacımızın arkadaş olmak olucak.Kızın yanına gidin ve merhaba nasılsın ben xxxx.Oda ismini zikredecek.Konuşurken güler yüzlü olun ilk tanışmayı fazla uzatmayın ve yanından ayrılın.Daha sonraki günlerde başlarda umarsamazlıktan gelirmiş gibi takılın gözlerinin içine 1-2 saniye bakıp çekin.Ama sana baktığında yoksa boşa bakmış olursunuz.Sakın daha fazla bakmayın sakın.Dediğim gibi umarsamazlıktan gelin.İlerki günlerde gidip telini alın bazı bahanelerle ona yaklaşın.Aynı sınıftaysanız daha kolay.Bu yakınlaşma konusunda sorun çekmezsiniz.Neyse artık kızla tanıştık.Unutmayın sempatik olun.Ama yeri geldiğinde hep sert.Tek başınıza takılmayın arkadaşlarınızla takılın.Kızlar tek dolaşan erkeklerden hoşlanmaz.Mesela bir empati kurun bir kız tek başına dolaşıyor.Sizinde hoşunuza gitmez değimli.Kızın telefon numarasını almaya çalışın,facebook’u varsa ekleyin.Kızın en yakın arkadaşı olmaya çalışın ne anlatırsa sıkılmadın dinleyin çok hoşlarına gider.Onunla ilgilenin ama zamanıysa.Zamanı olup olmadığını anlarsınız.O kadar deneyim kazandınız çünkü.Kıza iltifat edin ama iltifatları kıza inandırın.Duyulmadık iltifatlar söylemeye çalışın.Mesela;güzelliğin portresi,güzelliğin dünyaya yansıyan yüzü gibi vb. cidden seviyorsanız onu düşündükçe çok yaratıcı sözler bulabilirsiniz.Dikkat iltifatları arka arka sıralamayın.Burası gerçekten önemli.Kızla ilgilenin tamam güzel ama ilgiyi kesin bi ara.Hem kızı çok bayarsınız öyle yaparsanız hemde siz ilgilenmedikçe o sizle ilgilenir,merak eder.Etmezsede arada bi kendinizi ona hatırlatın çaktırmadan.Olduda çıkmaya ikna ettiniz deneme evresinizdesiniz.Veya çıkıyosunuz.Sakın onu elde ettim diye ipleri elden bırakmayın;çikolata,çiçek,hediye(genelde peluş oyuncak ama yinede kızına bağlı).Yüzyüze iltifatlar inanılmaz bağlayıcı şeylerden biridir.Bunları yaptıktan sonra kız istesenizde sizi bırakmaz o artık sizin aşkınız.
KOLAY GELSİN GENÇLİK….
Soru ve cevaplar için:
kral--26--eses@hotmail.com
buradan e-mail atarak ulaşabilirsiniz.

Toshiba Satellite A300-247 !

213 Mesaj
23 Ocak 2010; 18:26:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. MacTavish

Yhaaaa haRbİmİ?

mi soru eki ayrı yazılır.

thekodz.
$u çiğ köfteleri kızartırmısınız ? Ben çiğ yiyemiyorumda ? Siz Hiç Altıgen Çiğköfte yediniz mi ? Biz Sülalecek Altıgen Seviyoruz..

10380 Mesaj
23 Ocak 2010; 18:28:36 

quote:

Orijinalden alıntı: thekodz

mi soru eki ayrı yazılır.

CümLeYe Büük HarfLe BaslNır

Uzaklaştırılmış
23 Ocak 2010; 18:41:35 

quote:

CümLeYe Büük HarfLe BaslNır

CümLeYe Büük HarfLe BaslNır = Yanlış
Cümleye büyük harfle başlanır . = Doğru

960 Mesaj
23 Ocak 2010; 18:44:37 

Yemeklerden Falan Konu Ac Sonrası Epey Uzuyor Zaten

DH 13 Eylül Gazileri

4040 Mesaj
23 Ocak 2010; 18:56:43 

Freestyle yap.

DH Adminlerini Sevmeyenler Kulübü

10380 Mesaj
23 Ocak 2010; 23:37:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Berat Aydogdu

Hadi ya yemin et. Vallahi yeni öğrendim sağol bilgilendirdiğin için. Espri anlayışın 0.

2017 Mesaj
23 Ocak 2010; 23:44:04 

quote:

Hadi ya yemin et. Vallahi yeni öğrendim sağol bilgilendirdiğin için. Espri anlayışın 0.

mal çok

591 Mesaj
23 Ocak 2010; 23:58:35 

quote:

Orijinalden alıntı: R4V3N

mal çok

369 Mesaj
24 Ocak 2010; 0:04:16 

HorT

100 YIL

"Zafer, benimdir." diyebilenin, başarı, "Başarılı olacağım" diye başlayanın ve "Başarılı oldum" diyebilenindir.
Gazi M.Kemal Atatürk ...

13 Mesaj
2 Şubat 2011; 13:19:33 

Yolda bi damacana buldm napiiim de xD

1367 Mesaj
2 Şubat 2011; 15:22:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Twuafsiluet

Yolda bi damacana buldm napiiim de xD

Bir sene geçmiş,kız bizim elemana alışmış,dırdırıyla tımarhanelik etmiş yeni avlar arıyordur.

Daim soğuktur lâkin kar yağmaz benim iklimimde...

223 Mesaj
30 Mart 2012; 1:43:22 

quote:

Orijinalden alıntı: aurorasun

Arkadaşım kafanmı iyi. adam orfa inceden tık tık çok ince ya,,,, bu arada HORT!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

651 Mesaj
30 Mart 2012; 3:08:05 

deneme

103 Mesaj
11 Haziran 2012; 20:22:12 

Harbi bende tıkanıyorumya

Uzaklaştırılmış
12 Haziran 2012; 1:32:49 

quote:

Orijinalden alıntı: AshLeyTisdaLe

Bana bi tavsiye

eğer karşımdaki kız ingilizce öğreniyorsa benim gibi konuşucak dünya kadar şey bulurum onun haricinde konuşamam pek şey

Uzaklaştırılmış
12 Haziran 2012; 1:35:16 

börekçide kızın biri ingilizce çalışıyordu bir konuşmaya başladım ingilizce ile ilgili onla 15-20 dakka konuştum

96 Mesaj
1 Şubat 2013; 15:50:46 

Vampir dizilerinden bahset hep izlerler :D bu arada hort

"Kalbimin içinde değil beynimde hiphop."

39 Mesaj
9 Eylül 2013; 9:07:21 

Hocam işe yaradı ama yeni sevgili uzaktan yine istanbulda ama msela ben kadiköy o ataşehir her şeyi bi gündemi yapsam dediimden kastım telefonunu istemeyi falan @force2626

Bu mesajda bahsedilenler: @force2626

145 Mesaj
24 Ocak 2014; 13:46:35 

Yasasin konu hortlatmak

25 Mesaj
7 Eylül 2014; 20:53:20 

Baya dikkatli konuyu okudum kaptım bi kaç bişey :D eski konu tutar moruk

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Gereksiz Mesajlar » Yeni tanıstığım kızla muhabbet ederken konu bulamıyorum
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.625