Şimdi Ara

Camasir makinasi Arizasi hakkinda yardim lütfen ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
30.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

benim camasir makinasi 2 bucuk yillik henüz ama bi sorunu var garanti 2 yil oldugu icin bitti servisi aradim gelir bakariz ama size pahaliya patlar dedi bende geri vazgectim cagirmaktan yapcak en dogru sey yeni makina almak ama almadan önce bi akil danisiyim dedim makina nin sorunu kurullamaya gectiginde yani yüksek devirde dönerken icindeki kazan cok yüksek ses güm güm diye vuruyor ama cok kötü bir ses yüksek bir ses cikariyor bende makina henüz sikma islemini tamamlamadan kapatiyorum ....

neyse arkadaslar bu sorun neden olabilir sebebi ne olabilir yapilabilirmi eli tornavida tutabilen bir kisi bunu tariflerle yapabilirmi yoksa makina direk cöplükmü ? bilgisi olana arkadaslarin bana fikir akil vermelerini bekliyorum ...

Tesekkürler Saygilarimla................

• valla cok haklisniz ne deseniz ama ben evet makinenin vestel yan ürünü oldugunu biyerden daha duymustum dogrudur yapcak bisey yok artik direk cöpe artik gerci cöpe atmak ta para ile almanyada ama napalim

valla kardesimwww.ebay.de online alis veriss sitesi burdan olabilir fiyatlar cok makul piyasaya göre
  • Burası biraz karışık bir site, yani sıfır mı 2.el mi pek anlamadım ama bu model iyi, biraz pahalı ama bence kesinlikle değer:
    http://cgi.ebay.de/AEG-Waschmaschine-Lavamat-74850-frei-Haus_W0QQitemZ280240940177QQihZ018QQcategoryZ65729QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Bir de fiyat olarak bu iyi geldi, sanırım görsel olarak defolu
    http://cgi.ebay.de/BOSCH-WAE-2416-SUK-1200-U-MIN-SILBERFARBEN_W0QQitemZ320269465343QQihZ011QQcategoryZ65730QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Başka site var mı bilmiyorum ama 2. el size uyuyorsa o şekilde de buradan bakabilirim. Sıfırları seçmeye çalıştım.

• quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

Burası biraz karışık bir site, yani sıfır mı 2.el mi pek anlamadım ama bu model iyi, biraz pahalı ama bence kesinlikle değer:
    http://cgi.ebay.de/AEG-Waschmaschine-Lavamat-74850-frei-Haus_W0QQitemZ280240940177QQihZ018QQcategoryZ65729QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Bir de fiyat olarak bu iyi geldi, sanırım görsel olarak defolu
    http://cgi.ebay.de/BOSCH-WAE-2416-SUK-1200-U-MIN-SILBERFARBEN_W0QQitemZ320269465343QQihZ011QQcategoryZ65730QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Başka site var mı bilmiyorum ama 2. el size uyuyorsa o şekilde de buradan bakabilirim. Sıfırları seçmeye çalıştım.

Kardeşim, bu site bizdeki sahibinden.com'a benziyor. Bosch fotoğraflardan görüldüğü kadarıyla nakliye hasarlı gibi, ancak sitede öyle bir yazı göremedim. Her iki makine için durumu kısmında yeni yazıyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: eribo

evet ön kazan ile arka kazan arasını çıkıntıya bağlanıyor.sökmek için iki kazanı arasını ayırmak gerkiyor.anlayacan bir amortisör için koca kazanı indiriyorsun..

unutmdan ağla sazım o makinenin askı sacı askı yayı ve amortisörleri ve deterjan çekmcesi değiştirdiğinde sen rahat 5 yıl daha idare eder.çünkü bu saydıklarım artık veni versiyon malzemeler kullanıyor.eski versiyon ile araların çok fark var.örneğin sendeki askı sacı incedir.esneme yapar ama yeni askı sacı kesinlikle esneme yapmaz. kalındır.bunun gibi farklar var.bunların tamamını değiştirirsen 100 ytl gibi maliyet çıkartırlar sana ama makinen sağlam olur buna inan.

Anlayacan o makineler vestelin en acemi olduğu zaman üretilmiş bir makine.

eribo ilgi ve alakandan dolayi sonsuz tesekkürrler arkadasim demekki baya ugrastiracak ama ugrasmaya deger bence cünkü olmasa dahi üzülmem zaten gözden cikmis bir makina benimki simdi nasretin hoca hesabi ya tutarsa

peki yukardaki resimdeki benim SEG makinanin orjinal parcasi ama ben ebayda aynisini buldum uydugu makinalar arasinda benim makinanin adi gecmesede ayni parca oldugu kesin okadar pahali birsey deil fakat farkli malzemelerdende var ebayada örnegin disi metal krom gibi olanlarda var peki bu modellerden alsam yerine uyarmi ksa yada uzun gelirmi vida delikleri uyusurmu birebir onu bilemedim acikcasi ???

Bakiniz Altta benim makinanin amörtisörü yenisi yani...
    diger bi alternatif ikinci resimdeki Krom kaplama olan ama uyarmi boyu kisami uzunmu bilmiyorum hangisini aliyim bu konuda yardimci olursaniz memnun olurum

buda direk link incelerseniz eger ....
    http://cgi.ebay.de/Bosch-Siemens-Stossdaempfer-Waschmaschine-118869-Daempfer_W0QQitemZ230268772229QQihZ013QQcategoryZ99699QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aglasazim2007 -- 9 Temmuz 2008; 19:29:36 >

• arkadaslar ilgi e alakalarinizdan dolayi sonsuz tesekkürler ediyorum hepinize ...

dediginiz gibi amötisörler icin kazan inecekse bu cok zor yani makinayi dagit yeniden kur gözümde büyüdü acikcasi aslinda denemekte fayda vardi ama zamanim yoktu bana en fazla eger hersey yolunda gitseydi 15 euroya patlayacakti ama ugrasmadim ..

ne yaptim peki yukardaki ebay sitesinden almadim neden cünkü bu tür önemli seyleri oradan almak akil isi deil cünkü tamam sifir garntili oluyo ama ufak bi sorun ciktiginda makinayi aldigin kisi ile iletisim kurmak cok zor oluyo bu insani ister istemez sikintiya sokuyor düsündüm arkadaslar bende gittim media markt diye büyük bir magaza var ordan SAMSUNG marka camasir makinasi aldim 399 euroya 5 yil Garantili 6 kilogram aliyo makinayi inceledim cok begendim ve aldim geldim fazla düsünmeden sizin yukarda önerdiginiz modeller yoktu bende bunu aldim sonucta 5 yil full garntiliymis yani en azindan 5 yil sorun yok 5 yildan sora Allah kerimdir

makina ebaydada var ebayada posta ücreti dahil 365 euroydu ama ben 399 euroya Media marktan aldim hem yakin bana hem bi sorun oldugunda muhatap olacak kisi cok olsun bakalim

aldigim makina bu arkadaslar

http://cgi.ebay.de/Samsung-P-1481-P1481-Waschmaschine-1400U-min-6kg-Neu_W0QQitemZ300240515949QQihZ020QQcategoryZ99696QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

eski makinayida yükledim arabaya hurdaci vardi bizim burda attim geldim ögle vakti sora aksam vakti yine gectim hurdacinin önünden makina ucmus bile biri almis gitmis ehehehhe kim aldiysa ama alanin isine yarar kesin en azindan ya yapar kullanir yada yedek parca olarak kullanir ..

neyse arkadaslar aldigim makina hakkinda görüslerinizi beklerim Tesekkür eder Saygilarimi sunarim...

• ÇAMAŞIR MAKİNASİ AMORTİSÖR DEĞİŞİMİ hakkında bilgiler burada: http://www.maltepeboschservis.gen.tr/bosch-camasir-makinasi-amortisor-degisimi.html
    Beyaz eşya arızaları hakkında web sitemiz üzerinden bilgi alabilirsiniz, Maltepe bosch servisi bu bilgilendirme hizmetini ücretsiz olarak servis sitesi üzerinden veriyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.