Şimdi Ara

z-5500 gibi Ama 200 ya da 300 Watt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

z-5500 gibi dijital ve thx sistem bakıyordum ama 500 watt olmasın ama 200 ya da 300w olsun.

acaba sinema sistemi alsam bilgisayar uyumlu olur mu???

• logitech z2300 sana oldukça yeter de artar sesi bile sona kadar açamazsın basların kuvvetiyle yer yerinden sallar
  • hocam sağol cevabın içinde, yalnız şöyle bir durum var ben şu anda x-540 yani 5+1 kullanıyorum.

buna göre de CREATIVE GIGAWORKS G500 5+1 SPEAKER uygun gibi geliyor ama z5500 farkı sanırım dijital olmaması ve dts decoderi olmaması.

hadi diyelim dts decoderi powerdvd ile hallettik dijital bağlantının çok farkı var mıdır acaba????
  • eğer sadece bilgisayarda kullanılacaksa dijital olması çok önemli değildir
    fakat ilerde bir gün tv ve dvd bağlarım dersen o zaman dijital eksikliği çekebilirsin
  • z-5500 vatanda indirime girdi eğer bütçen uygunsa bence hiç başka marka veya modele bakmadan gidip al sana bu kadar açık ve net söylüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: aahastra

arkadaşlar

z-5500 gibi dijital ve thx sistem bakıyordum ama 500 watt olmasın ama 200 ya da 300w olsun.

acaba sinema sistemi alsam bilgisayar uyumlu olur mu???

İstediklerinize en uygun sistem logitech z5400 dür. O da z5500 gibi decoderli yani dijitaldir ve 500w değil 310w gücündedir.
    Ama şu var ki z5400ü bulmak işkence haline geldi artık, bulduğunuz setin fiyatı da z5500e yakın olabiliyor..
    Şu an için z5500ün alternatifi dijital bir set arıyorsanız yine z5500..

• hocam bazı sinema sistemleri de var

200-300 w olup dijital çıkışlı olanlar, onu gözardı etmiyor musun???

ama tabii hepsi bilgisayar bağlantısı var mı ayrı mesele...
  • sana şöyle bir örnek vereyim bi araba alıyorsun kadranı 220 diyelim arabayı kullandığın süre boyunca kaç defa 220 ye cıkıyorsun belki 5-10 belki cıkamıyorsun cunku yollar el vermiyo.bu ornegi sistem uzerinde uygularsak 500 watt guc war ama 500 e acmaya ne senin kulakların ne komsuların ne evinin camları el vermez.500 watt lık bir sistem alıp 300 watt ını kullanırsan o sistem omurluk olur.

ayrıca " Wolverine " birşey diyorsa ona gerçekten inan boş söylemiyordur senelerdir ses sistemleri bölümünde uzmanlığında üzerinde bir bilgiye sahip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.