Şimdi Ara

##..Arkadaşlar-Üstadlar bi bakın bi yorum yapın lütfen..##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CPU...............................INTEL Q9450 CORE 2 QUAD 2.66 GHz Socket 775 12MB, 1333 MHz

ANAKART.......................GIGABYTE EX38 DS4 X38 DDR2 GLAN+SATA2 16X

RAM...............................A-DATA 2048 MB DDR2 800 MHZ RAM (SOĞUTUCULU)

HDD...............................SEAGATE 500 GB HDD SATA II NCQ 32 MB

EKRAN KARTI..................HIS HD4850, PCIExp Ekran Kartı, Direct X10, DDR3, 256 bit, 625/1986

MONİTÖR........................SAMSUNG 2253BW 22' LCD Wide Screen MONİTÖR 2 MS, DVI

KASA..............................RECOM Zenith Kasa Siyah Pencereli (PSU Yok)

PSU...............................FSP EPSILON 700W 80+24 12CM Fanlı PSU

Yaklaşık 1 aydır forumu takip ediyorum çok kararlar değiştirdim, çok sistemler topladım kafamda en son bu oluştu.
    (KDV ve 12 taksit dahil) max 2000 ytl bütcem var.

sistem nasıl olmuş bi bakıp yorum yaparsanız çok sevinirim 10 gün içinde alınacak.

bu sistem genel amaçlı kullanılacak (oyun, müzik, internet ve amatör olarak: photoshop, video encode, corel)

ilerde bir işlemci soğutucu ilavesiyle bir miktar overclock yapabilirim ama Q6600 almayacağım işlemcim 9450 olacak.

belki ilerde crossfire da yapabilirim

ram'i vista kullanmaya başladığımda 4 GB çıkartacağım.

yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

• Sistrem bence gayet güzel..

Yalnız Hıs alacağınıza Gecube gibi bireşey alın daha ucuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: droll

Sistrem bence gayet güzel..

Yalnız Hıs alacağınıza Gecube gibi bireşey alın daha ucuz

yorumun için teşekkürler arkadaşım ama his i kutu içeriği için tercih ettim bazı arkadaşlar kutudan çıkmayan güç kablosu yüzünden gecube ye 20 dolar fazla ödediklerini iddaa ediyorlar forumda. hem his in soğutma performansının dah iyi olduğunu duydum bu yüzdende tercihim bu oldu. power color yada saphire olabilir ama gecube almayacağım. yorumun için saol
  • Sistem güzel olmuş.
  • çok güzel
  • güzel sistem hayırlı olsun güle güle kullan
  • yorum yapan arkadaşlara teşekkürler diğer dostlardanda bekliyorum işallah

bu arada bir sorum olcak bu anakartın bearlake özelliği nedir? tüm EX38 DS4 anakartlarda standartmıdır bu. bazı alışveriş sitelerinde bearlake ibaresini gördüm bazılarında göremedim araştırdım ama pek bi bilgiye rastlamadım sanırım intelin yeni yonga setiymiş.
    yani kısacası tüm ex38 ds4 lerde varmı
  • çok iyi sistem, değişicek bişey yok.
  • Çok güzel bir sistem hakkaten.Uzun süre idare eder seni.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.