Şimdi Ara

Sorular(Lütfen başka konu açmayıp buraya sorun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.596
Cevap
0
Favori
50.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu bıraktığım için artık sorularınızı cevaplayamayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apocalypse47 -- 25 Mart 2012; 11:58:39 >

• Tamam sorayım bir tane şimdi benim düzgün alkol kullanma 5* ben şimdi brandy içince ruh halim yaklaşık %30 artacak sağlığımda düşme olur mu olursa %kaç
  • Hadi bi de ben soriyim;
    Ruh halini ve sağlığı sürekli en yüksek değerlerde tutmanın yolu nedir?
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apocalypse47 -- 25 Mart 2012; 11:59:02 >
  • benim adamıın zekası mükemmel bir yeteneği 5* yapması için kaç gün gerek??
  • apocalypse47 emin misin? Ben düzgün alkol kullanma olmadığında %20 düştüğünü sanıyorum. düzgün alkol kullanma 5* olunca daha az düşüyor öyle değil mi?
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apocalypse47 -- 25 Mart 2012; 11:59:18 >
  • başka birine nasıl para verilebilir ?
    yada gruptaki arkadaşına ??
  • Peki Brandy yerine ruh hali için hangi içkiyi kullanmalıyım Ruh halimin yükselmesi sağlığımın az düşmesi için(ruh hali kalıcı yükselmesi için)
  • boost:başkasına para vermenin tek yolu 2 tarafında VIP olması lzm gruptakilerde hiç fark etmez ailene verebilirsin ama aile için evlenmen lzm onun içinde ine VIP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apocalypse47 -- 25 Mart 2012; 11:59:33 >
  • Önceliğim spor yapmak sağlığın baya artıyor zaten 30 tane evcil hayvanım var. Ama yinede sürekli yetenek geliştirmem gerektiği için ruh halimi artırmamda yetmiyor. Para durumum aslıdna iyiydi ama bu hafta maaşımı vermediler Şu an iş bulmak için Singapura taşınıyorum. 500 ytl param var. Hemen bir işe gircem. Girene kadar otelde kalcam ve 30 tane evcil hayvanı besleyeceğim inşallah param yeter.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apocalypse47 -- 25 Mart 2012; 11:59:50 >
  • Sağlıkla ruh halini full tutmanın yolu zombi tozu alıp kullanmak.
  • o zor bi yol işte(VIP olmayan için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apocalypse47 -- 7 Temmuz 2008; 16:08:31 >
  • EEE NE ANLAMI KALDI O ZMN POPMUNDO BÖLÜMÜNÜ KAPATIN Bİ TEK SENİN KONUN KALSIN MADEM, POPMUNDOYLA İLGİLİ SORU SORMAKTAN BAŞKA NE KONU AÇILCAK.............. Bİ OYUN HAKKINDA NE KONUSU AÇABİLİRSİN Kİ......
  • quote:

Orjinalden alıntı: Screamo

EEE NE ANLAMI KALDI O ZMN POPMUNDO BÖLÜMÜNÜ KAPATIN Bİ TEK SENİN KONUN KALSIN MADEM, POPMUNDOYLA İLGİLİ SORU SORMAKTAN BAŞKA NE KONU AÇILCAK.............. Bİ OYUN HAKKINDA NE KONUSU AÇABİLİRSİN Kİ......

tartışmaya gerek yok
    isteyen burdan sorar isteyen yeni konu açar
  • Bilgi vermek için de açılabilir. Özel günler içinde açılabilir. Satış yapmak içinde açılabilir. Ayrıca bir tek soru sorulmak için açılsada herkes sorusunu sorarsa çöplükten farksız olur. Başlıklar kolay takip edilemez. Arkadaş bence mantıklı birşey yapmış. 3-4 tane sorum için ayrı ayrı konu açsaydım sence nasıl görünürdü
  • ya tamam
    tartışmaya gerek yok dedim
    burda atılan her post kontrol ediliyo merak etmeyin
    gerekirse de işlem yapılıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: apocalypse47

popmundoyu 2 yıldır oynuyorum buaralar fazla girmiodum şimdi yeniden bi heves geldi oynamaya yeniden başladım eski hesapla devam ediom.Sorularınızı cevaplayabilirim bence.
    Sorularla ilgili çok forum kirliliği oluşuyor siz soruları burda sorun elimden geldiğince cevaplicam.

İnşallah yararlı bir konu olur.

Bu forum neden var?Sorular sorulsun cevabı alınsın diye.Ayrıca gerekli ve bilinmeyen sorularla forum kirlenmez.Forum kirliliği oluyo diye diye 1 başlığa indirceniz forumu bütün her şey ordan yapılcak artık

• quote:

Orjinalden alıntı: BahadırÖztürk

quote:

Orjinalden alıntı: apocalypse47

popmundoyu 2 yıldır oynuyorum buaralar fazla girmiodum şimdi yeniden bi heves geldi oynamaya yeniden başladım eski hesapla devam ediom.Sorularınızı cevaplayabilirim bence.
    Sorularla ilgili çok forum kirliliği oluşuyor siz soruları burda sorun elimden geldiğince cevaplicam.

İnşallah yararlı bir konu olur.

Bu forum neden var?Sorular sorulsun cevabı alınsın diye.Ayrıca gerekli ve bilinmeyen sorularla forum kirlenmez.Forum kirliliği oluyo diye diye 1 başlığa indirceniz forumu bütün her şey ordan yapılcak artık

Demekki bi tek bu fikirde olan ben değilmişim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.