Şimdi Ara

## Gigabyte Yeni Tablet Bilgisayarını Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Gigabyte Yeni Tablet Bilgisayarını Duyurdu ##

Ülkemizde daha çok anakart ve ekran kartlarıyla tanınıyor olsa da Gigabyte rakipleri olan Asus ve MSI gibi dizüstü bilgisayarlar da hazırlamakta. Firma yeni tablet bilgisayarını resmen duyurdu. Netbook M912V adı verilen yeni bilgisayar yapısı gereği özellikle 180 derece döndürülebilir ekranı ile dikkatleri çekmeyi başarıyor. Intel'in Atom platformunu kullanan ve 8.9" ekrana sahip olan Netbook M912V ile birlikte opsiyonel olarak HSDPA desteği de sunuluyor. Yeni tablet bilgisayarın detaylı özellikleri ise şu şekilde;

- İşlemci Intel Atom 1.6GHz
    - Yonga Seti: Intel 945GSE
    - Bellek: 1GB DDR2
    - Depolama 160GB HDD
    - Ekran: 8.9”LCD panel/WXGA 1280x768, Dokunmatik, LED Backlight, 180°döndürülebilir
    - 80 tuşlu klavye
    - 3x usb portu, çift 1.5 watt hoparlör
    - 1.3mp dahili internet kamerası
    - Bluetooth, 802.11b/g wireless
    - Pil: Li-ion 4500mAh, Kullanıma süresi: 3.5 saat
    - İşletim sistemi: Windows XP, Vista Home Basic veya Linux

Sahip olduğu teknik özellikler ve ekran boyutuyla Asus'un Eee ve MSI'ın Wind modelleriyle de rekabete girişeceğinin sinyallerini veren Gigabyte'ın yeni tablet bilgisayarı dokunmatik olarak kullanılabilen 180 derece döndürülebilir ekranı ve 160GB'lık sabit diski ile ön plana çıkmayı hedefliyor. Gigabyte Netbook M912V'nin yurt dışı satış fiyaıtnın ise 699$ olduğu bildiriliyor.

• güzel bir makine
  • beğendim valla fiyatta uygun özellikleri de iyi hoşgeldin Gigabyte haber için sağol dostum
  • idare eder
  • taqblet pc leri yapıları geregi sevmiorum ben
  • fiyat güzel bence...bildiğimiz gibi tabletlerin çogunun fiyatı yüksek,tabi bunun türkiye fiyatı ne olur o ayrı bir mesele
  • kaç kilo ki? 1.3 den agırsa alınmaz..
  • GIGABYTE YAPARDA KULLANILMAZMI
    GÜZEL PC YAW
  • gÜZEL GİBİ görünüyor
  • GigaByte da bu işLere girDi. Hadi hayırLı oLsun..
  • bunlarda fiyat önemli
  • bedavaya veriyor harbiden
  • fiyatını duyunca şaşırdım ama yurt dışı satış fiyatıymış. türkiyeye gelirse fiyatını 2 ile çarpın
  • Türkiyeye gelirmiki ? Tam da tablet pc almayı düşündüğüm zamanda çıktı. Bir an önce gelsede önce bir yakından görsek incelesek
    Gigabyte distribütorü kim acaba ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.